Stefczyk Finanse S.A.

Opinie o Stefczyk Finanse S.A.

Młoda

Faktycznie wpisy większości sfrustrowanych osób. Nie podoba sie praca to trzeba zmieniać a nie narzekać. Mam kilku znajomych w Stefczyku faktycznie praca ciężka ale można nieźle zarobić i awansować jak sie dobra sprzedaż robi. Wszystko zgodne z kodeksem pracy. Jasne zasady premiowania. Jak robisz plan masz święty spokój jak nie rozliczasz sie z działań podejmowanych w ciągu dnia _ standard to jest sprzedaż. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. A w bankach za ciekawie na ta chwilę nie jest. Pozdrawiam i przestańcie już narzekać :-)

@Młoda

W każdym banku jest lepiej niż w Stefanie. W każdym.

Młoda
@Andrzej

To ciekawe dlaczego Ci sfrustrowani ze Stefczyka nie ida do banku tylko zmieniają branżę albo siedzą już 5 lat i narzekają na plany i wszystko... i to siedząc na tym samym stanowisku.... Żenada!!!

Zwolniona
@Andrzej

Pracuje W Alior i pracujedo 20 za free. Główno prawa że w SF było źle

@Młoda

bo np. maja okres wypowiedzenia 3 miesiąca i stefanie nie chcą wyrazić zgody na skrócenie okresu wypowiedzenia...a kto będzie czekał 3 miesiące na pracownika, jak jest potrzebny "na już"

W końcu wyjdzie im bokiem to co robią. Zero szacunku. :-) pozdrawiam

kierzek

"dyrektor", na Dyrektora trzeba sobie zasłużyć.

Magda

Witam, prośba o info ile mogę dostać podstawy w Warszawie na stanowisku starszy opiekun finansowy? z góry dziękuję za odpowiedź :)

Pracowalam w stefczyku 2 lata. Kiedy byla stara ekipa w oddziale pracowalo sie w miare ok. Wiadomo.. plany, plany, akcje marketingowe itp. ale to jak wszedzie. Sytuacja sie zmienila kiedy KO sie zwolnila, pozniej KR, nastepnie pracownicy... szkoda slow. Fajna ekipa, zarabiajaca na firme po prostu sie rozleciala. Koncowke mojej wspolpracy z ta firma wspominam bardzo zle. Nie polecam bo sie wykonczycie psychicznie. Z tego co widze to rotacja w oddziale w ktorym pracowalam wciaz trwa, nie ma miesiaca, zeby ogloszenie nie wisialo:) (usunięte przez administratora)

Xxx123ab

Witam, Pracuje w tej firmie od jakiegos czasu i nie da sie ukryc ze praca jest bardzo ciezka. Jezeli trafi sie na fajny oddzial w dobrym punkcie w miescie to i zarobki sa mile dla oka. Fakt miliony tabelek do wypelnienia, ciagle tlumaczenia. Najbardziej rzuca sie w oczy zwiekszajace sie plany produktow pobocznych ( crosseling, polisy OC AC, NNW i inne). Pracownik musi byc od wszystkiego, wykonywac nie tylko glowne zalozenia pracy, czyli generowac przychod ale rowniez pilnowac by wykonywac odpowiednia ilosc kalkulacji i sprzedazy produktow nie zwiazanych z pozyczkami. Caly miesiac to ciagla gonitwa i walka o zrobienie nie tylko swojego planu ale rowniez planu oddzialu (bez wykonania zadania na oddzial mozna pozegnac sie z premia). Pensja terminowo wyplacana do 10-ego kazdego miesiaca. Podsumowujac praca ciezka, dobra na zdobycie doswiadczenia, sciezka kariery, istna kpina, wola obiecywac awanse niz faktycznie je dawac. Praca dobra do zdobycia doswiadczenia dla osob bez doswiadczenia w finansach oraz potrafiacych wylaczyc swoja moralnosc, chec etycznej pracy, z ogromna odpornoscia na stres i z nastawieniem wykonywania celow za wszelka cene.

OLA

No i właśnie znów wyszło, że wszędzie jest tak samo. Pracowałam już w kilku bankach i jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu że na wyższych stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich, pracują jacyś niemyślący osobnicy. Jak będzie taka rotacja na niższych szczeblach, to w końcu nie zostanie im nikt do zaiwaniania. Ciekawe czy wtedy sami wezmą się do roboty.

niko
@OLA

Kiedy jest wypłata?

ona88

witam.prosze o inf ile zarabia doradca klienta w Stefczyku?Mam tu na myśli samą podstawę(bez premii)

doradca skok

Witam wszystkich pracowników Skok " czytaj pracowników nie kierowników" Odpiszcie mi proszę czy ludzie pracujący w bezpośredniej obsłudze klienta we wszystkich oddziałach są traktowani jak ciemnogród i do cna wyzyskiwani i oszukiwani. Czyż nie jest oszustwem i jawnym wyzyskiem , że w oddziale czteroosobowym 40% ciężko wypracowanej premii oddziałowej zagrabia sobie DARMOZJAD i NIERÓB czyli kierownik oddziału. Kto ustala tak durny system wynagrodzeń.

jasie niezgadzam
@doradca skok

Moja kierowniczka zapierdzielała razem z zespołem aby wykonać zadanie, razem z Nami biegała z ulotkami, stała pod zakładami z gazetami. Także nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.....

była
@jasie niezgadzam

i co jej z tego że tyra jak głupia w tej firmie tylko lizusy mają dobrze - jak nie będzie robić planów to ją wywalą ewentualnie przeniosą

Zadowolona
@doradca skok

Sprawdź jak lekko pracuje darmozjad .. Zobaczymy jak Ci będzie lekko w życiu

Brak

Nie polecam. Wszędzie lepiej niż tam.

Apella

Widać, jak centrala pilnuje wpisów. Jeden szczery, merytoryczny wpis pracownika który źle wypowiada się o firmie, a zaraz pojawia się wzięte z sufitu pytanie " kiedy wynagrodzenie" albo "jakie szkolenia". Zamiast pilnować wpisów, wprowadźcie normalność w tej firmie, bo Stefczyk się w grobie przewraca.

elole

Witam. W jaki dzień jest wypłata? Na poczatku czy koncu miesiaca? Zaczynam od dzis i jestem ciekawa kiedy dostane :D

san

No dobrze, ale zastanawiam sięjednak jakich zarobków można się spodziewać? W końcu trzeba zadbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami. To dobry znak.

PiPi

Jak to - nikt nie każe? Nikt nawet nie pyta o zdanie . Torba na plecy , wpis w zeszycie wyjść i w miasto. Posiadam kompetencje , by być doradcą finansowym , o takie stanowisko się ubiegałam , i takie widnieje na mojej umowie o pracę. Z całym szacunkiem dla osób roznoszących ulotki ( to ciężka praca, pobiegałam , więc już wiem ), takiego zakresu moich obowiązków umowa nie przewiduje. Należy zatrudnić firmę roznosząca ulotki , bądź podpisać stosowną umowę z Pocztą Polską . Lub InPost , przecież to partner, prawda ? Jak źle musi być w firmie , jeśli jej na to nie stać?

gość

no ja pracuje w jednym z oddziałów w łodzi i fakt jest ciężko, bo trzeba plany miesięczne wyrabiać, ale to chyba jak w każdym banku. Nie wiem czy gdzieś indziej będzie o wiele lepiej, a z mobbingiem to się jeszcze nie spotkałam choć jeste, tu już rok

asdfg

czy ktoś napisze jaka jest sytuacja stefczyka ? wszystkie kasy z grupy kas stefczyka albo upadły albo zaraz upadną , może się nie opłaca zatrudniać ?

abc

Apella - pracujecie w niedzielę? :)

@

Dokładnie! Odchodzą zarówno doświadczeni długoletni pracownicy jak i nowozatrudnieni jak tylko zorientuja się co się dzieje. Niestety zarządzający nie wyciągają wniosków, zamiast zmienić politykę tak żeby pracowało się dobrze i żeby ludzie nie uciekali na l4 to wolą kontrolować l4 tylko co im to da? I tak wszyscy szukają innej pracy. Każdy odchodzi. A szkoda bo były lata kiedy się ba prawdę fajnie pracowało, ludzkie traktowanie i zarobki. Rekrutacji wtedy nie było na taką skalę bo oddziały miały pełne składy. Ale te czasy już nie wrócą.

Rafi

do ASBA A jak myślisz, skąd się bierze ta ogromna ilość rekrutacji? Otwierają nowe oddziały? gdzie? Nie! Ludzie na potęgę odchodzą z tej firmy lub uciekają na zwolnienia lekarskie. Nie bez powodu.

xxxxxxxxxxx

byli pracownicy skok stefczyka ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stefczyk Finanse S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stefczyk Finanse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefczyk Finanse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefczyk Finanse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefczyk Finanse S.A.?

Kandydaci do pracy w Stefczyk Finanse S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefczyk Finanse S.A.