Stefczyk Finanse S.A.

Opinie o Stefczyk Finanse S.A.

Czy może ktoś podzielić się informacjami na temat pracy kierownika w oddziale? Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć? Co robi kierownik w Waszych placówkach? ???? Ma także plany, pracuje jak zwykły doradca? Jak to u Was wygląda?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej organizacji na stanowisku Kierownika Placówki. Rolą Kierownika Placówki jest przede wszystkim zarządzanie zespołem sprzedażowym, organizacja i kontrola pracy placówki dla realizacji celów sprzedażowych, odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży i monitorowanie wyników podległego zespołu. O szczegółach zadań rozmawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Jeśli aktualnie w określonej lokalizacji nie ma otwartej rekrutacji na stanowisko Kierownika Placówki, można wysłać CV na adres praca@kasystefczyka.pl. Aplikacja trafi do rekrutera przypisanego do regionu, który będzie mógł się skontaktować w przypadku nowej oferty pracy.

Haha

Ta praca to koszmar, zero szacunku dla pracownika, praca 9 godzin dziennie plus "dla chętnych sobota " , i wiecznie jest wszystko źle, wiecznie tłumaczenia, wyjaśnienia, i udowadnianie,że do niczego się nie nadajesz na podstawie odsłuchu rozmów telefonicznych które wykonujesz, no może gdybyś inaczej powiedział klient natychmiast przybiegł by po pożyczkę która jest najdroższym produktem na rynku bankowym ,

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej! Pracowałam w jednym z oddziałów w Poznaniu, w samym centrum. Od pierwszego dnia nie zaczęło sie dobrze, przyszłam do pracy na 9, tak jak było to ustalone, a w oddziale dowiedziałam się, ze mam byc jednak na 12, no wiec wróciłam znów o 12, a po miesiącu dowiedziałam sie, ze mam odrobić te 3h co mnie w pracy nie było. Pierwsze szkolenie było tydzień po rozpoczęciu pracy było to szkolenie systemowe, trwało 1,5 tygodnia i sadze, ze dowiedziałam się na nim 40% tego co później musiałam wykonywać na kasie i po szkoleniu oczekiwało się ode mnie, ze będę już wszystko umiała i często słyszałam „ nie mieliście tego na szkoleniu?”. Po miesiącu od pierwszego szkolenia miałam mieć szkolenie sprzedażowe, żeby w 3 miesiącu robić juz plan sprzedażowy, minęły 3 miesiące a ja nadal nie miałam szkolenia sprzedażowego, a musiałam juz robić plan.(usunięte przez administratora) Bazy klientów tak zrobione, ze ciagle dzwoni się do tych samych osób, gdzie często są zajęcia komornicze, odmowa zdolności lub maja zablokowane numery. Jeśli nie idzie sprzedaż, a plany sprzedażowe są bardzo wysokie, to sa nadgodziny i jest się w pracy do 18, czasami przychodzi się także w soboty (akurat ja tego nie doświadczyłam, ale mówiły dziewczyny). Nigdy słaby wynik sprzedażowy nie jest wina kierownictwa, zawsze pracowników, ponieważ dobry sprzedawca sprzeda wszystko, brak pozyskiwania nowych klientów, to także wina pracowników. Brak wyników nigdy nie jest analizowany z pracownikami aby ustalić w czym jest problem, nie ma rozmowy co się dzieje, jest straszenie zwolnieniem. Przez zły podział gotówki pomiędzy kasjerkami ( miałam ok 50% więcej gotówki niż druga kasjerka) (usunięte przez administratora) Miało być zrobione przekazanie gotówki, skończyło się tak, ze spędziłam w pracy 3h, gdzie przez cały musiałam obsługiwać klientów (usunięte przez administratora)Oczywiście nie zostało to nigdzie zapisane, ale wyjście podczas przerwy do sklepu należy zapisać w systemie.(usunięte przez administratora)Mój ostatni dzień w pracy tylko mnie utwierdził w przekonaniu, ze nie chce tam pracować. Miałam od 3 dni pozwolenie, ze mogę przyjść w piątek o godzinę później (odbiór nadgodzin), 30 minut po zamknięciu oddziału otrzymałam smsa, ze jutro mam być punktualnie w oddziale, ponieważ zostaje oddelegowana do innego oddziału i mam pozmieniać swoje plany, ponieważ kierownika regionalnego nie obchodzą moje plany. Tego samego dnia dałam L4, ponieważ psychicznie byłam już wykończona tą pracą, to dostałam tylko smsa, ze mam zwolnienie chodzone i mam jutro przyjść i zdać klucze do oddziału. Uciekajcie z tej firmy jak najdalej, szkoda zdrowia, ja codziennie wychodziłam podirytowany z pracy, a rano budziłam sie i juz zaczynałam odliczać godziny do 17. Pieniądze są śmieszne, najniższa krajowa plus premie. Premie to jest druga wypłata, jednak musi być wykonane 80% planu oddziału. (usunięte przez administratora) Bardzo żałuje, ze przed rozpoczęciem pracy w tej firmie nie poczytałam opinii, bo zaoszczędziłoby mi to zdrowia, nerwów i mega stresu.

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Jednakże, abyśmy mogli na nie odpowiedzieć i adekwatnie zareagować, potrzebujemy więcej szczegółów. Prosimy o kontakt e-mailowy na hr@kasystefczyka.pl Pozdrawiamy!

jeszcze pracująca
@Stefczyk Finanse S.A.

I co z tego wyniknie ?? NIC, centrala udaje święte oburzenie a doskonale zdaje sobie sprawę z rzeczywistości. Jak zawsze winny będzie szeregowy pracownik a nie KO, KR lub DMR. Ciekawe, czy dla firmy większy zysk przynosi 1 OF czy jeden KR ???

@jeszcze pracująca

Dziękujemy za Twoją opinię. Zapewniamy, że każdą sprawę traktujemy poważnie i indywidualnie. Jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: hr@kasystefczyka.pl . Pozdrawiamy!

Zniesmaczona
@Stefczyk Finanse S.A.

A co to da? NIC. Nie interesuje hr nawet, gdy pracownik w czasie wypowiedzenia wszystko telefonicznie wyjaśnia i opowiada po kontakcie z Waszej strony, a co dopiero jakiś mail...

Ooo
@jeszcze pracująca

Jasne , najpierw opisać mailem co się dzieje w oddziale a potem pracować tam , skoro teraz niie można znieść sytuacji co będzie po wystosowaniu takiego maila.

Anula
@Stefczyk Finanse S.A.

Przecież wszystko macie gdzieś. (usunięte przez administratora) wie często od pracowników, którzy się zwalniają co się zlego dzieje w firmie. Ale nic z tym nie robi. I sama nie za bardzo widzi jakiś problem.

Centralnybłąd

Zgadzam się całkowicie z @Były pracownik. Jeśli szukasz pracy w finansach, to całkowicie odradzam Kasę Stefczyka. U nas kiero cały czas na urlopie, cały czas ma nadgodziny do odebrania (nie wiadomo skąd). Atmosferę można ciąć nożem, bo kierowniczka ma wieczne fochy. Jeśli chodzi o sprzedaż, oczywiście można wyciągnąć drugą pensję, ale premia przy zrobieniu 80% to jakieś 150 zł brutto, a zrobienie 100 % obecnie jest praktycznie nierealne. Mój ulubiony temat „Bazy”. Jeśli liczysz na super przychody i masę zainteresowanych klientów, to na pewno się przeliczysz. Bazy są przemielone, a KR nie akceptuje wypłat małych pożyczek. Baza jest taka sama odkąd tu pracuję i nikt nie inwestuje w nic nowego. Klienci sa już starsi i ofert dla nich zwyczajnie nie ma. Młodym osobom zazwyczaj tez nie wychodzą oferty, więc nie ma komu sprzedawać. Jeśli nie ma nowych klientów, oczywiście nie jest winny dział marketingu, tylko pracownik! Awanse, podwyżki? Zapomnij! Żeby awansować musisz najpierw robić plan przez pół roku, a potem KR się zastanowi czy jesteś godzien aby dostać „kontrakt” czyli kolejne robienie planu przez pół roku! A co do podwyżki, warunki do spełnienia są jeszcze gorsze… Każdego dnia trzeba się również modlić o to, by współpracownicy przyszli rano do pracy, bo jeśli nie to postoisz sobie zimą na mrozie dopóki ktoś nie przyjedzie na zastępstwo z innego oddziału albo wiecznie zajęty i niepunktualny KR. Jeszcze jakieś 2 lata temu było tu całkiem miło. Raport wysyłało się raz dziennie. Teraz raport wysyłamy co godzinę, bo KR jest na tyle nierozgarnięta, że kilka razy musisz przepisywać to samo w tabelkach, bo sama nie potrafi poruszać się nawet po systemie. Jak widać, do tej firmy nie przychodzi się sprzedawać tylko wypełniać tabelki, bo „dzieki temu na pewno zrobisz plan”. Nadgodziny trzeba robić, ale z odbiorami zawsze jest problem. Trzeba zostawać jak nie ma planu, jak klient przyjdzie na wypłatę pożyczki, jak kierowniczka musi wyjść wcześniej… Największy hit tej firmy to KR. Kierowniczka nie potrafi załatwić niczego. Jeśli masz pilną sprawę, bo np. pracownik nie przyszedł do pracy, nie licz na to, ze telefon będzie odebrany.Oddzwoni może za jakieś 1,5 h, albo wcale. Nie zna się kompletnie na swojej pracy. Myli pojęcia finansowe, nie słucha tego co masz jej do przekazania. Dziwi się nawet, że pracownik potrzebuje przerwy, no ale jak widać sprawy o (usunięte przez administratora) nie były bezpodstawne. Nigdy nie poznałem tak niekompetentnego i fałszywego człowieka. Pamiętaj, ze to co jej powiesz następnego dnia będą już wiedzieć wszyscy w mikro i to w znacznie bardziej podkoloryzowane wersji. Albo dzisiaj powie Ci, że jesteś super, a jutro w innym oddziale obgada Cię ze swoją nową koleżanką. Nie ma sensu również pytać o rzeczy, których nie wiesz, ona tym bardziej nie będzie wiedziała… Jeśli chodzi o szkolenia, to za dużo się z nich nie wynosi. Płytkie i mało merytoryczne. W oddziale jest masa innych spraw i zadań o których nikt Ci nie powie. Zajmujesz się tu dosłownie wszystkim.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Stefczyk Finanse?

W pełni podzielamy Twoją opinię. Atmosfera pracy jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na motywację, a ta z kolei przekłada się na wyniki zespołu. Większość Pracowników naszych placówek szczególnie ceni sobie właśnie atmosferę pracy. Ponad 50% zespołu jest w firmie dłużej niż 5 lat. Zarówno Kierownicy Placówek jak i Zespół HR na bieżąco wspierają wszystkie działania, które mogą pozytywnie wpływać na panującą atmosferę i reagują na sytuacje, które mogą ją osłabiać.

Była pracownica

Tak atmosfera jest bardzo ważna. Jeśli szukasz dobrej atmosfery to nie w tej firmie. Odradzam każdemu.

Magda

Czy grafik jest luźny dla studentów ?

Świeżynka
@Magda

Nie jest. Pracujesz jak każdy inny pracownik i ich nie interesuje twoje życie prywatne. Masz przychodzić tak, jak jest w grafiku i nie podlega to żadnym dyskusjom... niestety

Pracująca w Stefczyku
@Świeżynka

Raczej w każdej firmie jest grafik wg którego przychodzi się do pracy.

Sara

Cześć! Czy ktos moglby udzielic odpowiedź jaka jest teraz podstawa na stanowisku starszego opiekuna finansowego? Czytając opinie o firmie mozna się mocno zniechęcić.Bardzo prosze o odpowiedź! :)

Ooo

2600 brutto

@Ooo

Ciekawe gdzie tyle dają, w moim oddziale dziewczyny maja dwa razy tyle

Sara
@Kjhg

2 razy tyle z premiami czy podstawy?

@Sara

Na stanowisku starszego opiekuna podstawa 3200 zł brutto. Teraz etat jest obcięty do 80%, bo firma przystąpiła do tarczy.

Podstawy na poziomie 3700 a premii drugie tyle

Świeżynka

3100 brutto + podobno premie

Pracująca w Stefczyku
@Sara

SOF podstawa 3000 - 3500 brutto + premia za realizacje zadania (premia bezograniczeń, można uzyskać drugie tyle ile podstawa a nawet i więcej ale wiadomo, że nie od razu)

Pracownik z dwuletnim stażem

Postanowiłem napisać opinię, ponieważ czytam ten wylew negatywnych komentarzy i nie wierzę w to co ludzie tutaj piszą. Albo ja pracuję w innej firmie albo makroregiony różnią się tak diametralnie, że dzieją się takie rzeczy jak piszą tutaj użytkownicy. W firmie pracuje prawie dwa lata na stanowisku kierownika. Wcześniej byłem kierownikiem w Aliorze i Getinie oraz doradcą w PKO i ING. Poniżej kilka najważniejszych informacji dla kandydatów: 1) W Stefczyku pracują ludzie na stanowisku doradcy/kierownika z 15-20 letnim stażem w firmie. W żadnej instytucji/firmie finansowej nie spotkałem się z taką stabilizacją zatrudnienia. Jedna Pani tutaj napisała, że nie została jej przedłużona umowa mimo tego, że robiła po min. 100% planów sprzedażowych. Kompletna bzdura, w swoim mikro ani makro nie spotkałem się z taką sytuacją. Są plany naprawcze i dodatkowe szkolenia dla osób, które nie realizują swoich planów. Po drugie obecny rynek pracy wymaga na kadrze kierowniczej robienie wszystkiego żeby zatrzymywać ludzi w oddziale. Naprawdę trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym lub nie dostać przedłużenia. 2) Zarobki. Tutaj sprawa nie jest jednoznaczna. Są banki, które dają lepsze podstawy dla doradców i to jest fakt. Obecnie siatka płac zaczyna się do 3 000 brutto podstawy, a kończy się na 4 500 brutto na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Finansowych. Jest jeszcze stanowisko Lidera, ale to tylko dla zasłużonych i najlepszych pracowników. Do tego dochodzi stażowe i różne dodatki, których nie ma jednak za wiele... (dofinansowanie do okularów, możliwość dofinansowania kursów związanych z podwyższeniem kompetencji itd.) Jeżeli chodzi o premie w Stefczyku to sprawa wygląda znacznie lepiej niż u większości konkurencji. Doświadczony doradca spokojnie bierze 2-3 tyś premii, która uzależniona jest od wyników. Najlepsi osiągają bez problemu ponad 4 tyś. Dodając jedno do drugiego, uważam że propozycja zarobków jest bardzo rynkowa. Zwłaszcza w mniejszych miejscowościach 50 - 150 tyś mieszkańców, gdzie łatwiej się realizuje plany niż w miastach wojewódzkich, a koszty życia są niższe. W moim zespole żaden doradca nie bierze mniej niż 4 500 netto, a dwójka najlepszych zarabia sporo ponad 5 000 netto. Faktycznie sytuacja z pandemią w naszym kraju odbiła się na wysokości premii, ale już wszystko wraca do normy. U konkurencji wyglądało to podobnie, więc ciężko winić za to firmę. Jeżeli chodzi o zarobki na stanowisku kierownika to powiem tyle, że oferta jest lepsza niż w Aliorze i Mbanku. Zarówno podstawa jak i premia. Wiem bo w Aliorze pracowałem jako kierownik (w oddziale, nie w placówce partnerskiej), a do Mbanku startowałem równolegle jak do Stefczyka i została mi przedstawiona propozycja. 3) Teraz najciekawsze czyli mobbing w pracy. Jako pracownik "nauczony" życia w komercyjnych bankach pokroju Aliora czy Getina uważam, że pracownicy są wrecz za bardzo pobłażliwie traktowani. Brak norm bilingowych, brak programów mierzących efektywność pracy, brak biurek na podsłuchu, nikt nikogo nie ściga nagraniami z kamer godzie widać, że ktoś siedzi na telefonie prywatnym. Jak w każdej firmie sprzedażowej są targety, działania do wykonania, z których pracownicy są rozliczani. Ci którzy narzekają na mobbing i presję to zapraszam Aliora, Nesta, Santandera czy Getina :) Mam porównanie to wiem co mówię. Staż pracowników w Stefczyku tylko to potwierdza. Naprawdę nie brakuje osób po 40tce lub 50tce, co w innych bankach jest rzadkością. 4) Poziom "trudności" realizacji planu. Jak w każdej firmie finansowej, która sprzedaje głównie pożyczki/kredyty konsumenckie trzeba się trochę napracować żeby zrealizować plan. Nigdzie nie zrobi się on sam. Trzeba dzwonić, wysyłać zaproszenia listowne, smsy do klientów. Bez tego się nie obejdzie. Obecna oferta pożyczkowa nie jest najdroższa na rynku, ale nie jest też najtańsza. Dużo zależy od profilu klienta. Doradca ma pewien margines i może do pewnego poziomu obniżać koszty oferty. Pracownicy narzekają głównie na przedzwonioną bazę, brak klientów itp. Czyli typowa śpiewka, którą słyszę od 10 lat i to w kilku bankach. Baza się kończy, idzie kryzys, nie da się nic sprzedać, a mój oddział drugi rok z rzędu co miesiąc robi plan, a firma w tym roku w każdym miesiącu zrealizowała swoje zadanie w skali kraju. Nawet w pandemii. Jakieś ulotki, akwizycja itp. to relikt przeszłości. Faktycznie kiedyś były takie wymogi jednak teraz się od tego odchodzi. Podsumowując, praca w Stefczyku nie jest tak zła jak tutaj ludzie opowiadają, ale nie jest też jednocześnie łatwa i prosta. Jak się człowiek "wgryzie" w skomplikowane procedury i archaiczny system to zaczyna odkrywać plusy. Jeżeli dołożymy do tego zapał w pozyskiwaniu klientów i odbywaniu "zimnych telefonów" to mamy przepis na sukces. Powtórze się, ale to nie jest przypadek, że pracują tutaj ludzie z stażem po 15 lat w firmie. Są banki gdzie zarabia się lepiej, ale znacznie więcej jest tych w których jest znacznie gorzej.

Stefanowa
@Pracownik z dwuletnim stażem

Uwidacznia się w komentarzach dziwna tendencja , te negatywne są raczej krótkie i na temat , a te pozytywne rozwodzą się nad cudownymi realiami pracy w Stefczyk Finanse. Prawda jest taka że w tej Firmie nie szanuje się żadnego pracownika , bez względu na jego staż , dyrekcja stanowiska wygrała w Cheetosach, a Paniom z działu HR dziękujemy za pozytywne komentarze i zapraszamy na oddziały tam poznacie realia cudownego Stefczyk Finanse....być może wtedy napiszecie opinie chociaż trochę bliską prawdy

Beda
@Pracownik z dwuletnim stażem

Każdy wie, ze ten portal to raczej złe opinie i wylewanie pomyj. Niemniej, jak na dwuletni staż, bardzo dużo wiedzy HR. Czasy trudne każdy wie, ale to jest dobry czas na moblizowanie wewnątrz orgaznizacji a nie robienie PR na portalach :) Ilość ofert pracy raczej napwa do zastanowieniu się, czy warto wchodzić do organizacji, gdzie nie jest przekazywana informacja o rozwoju a zamiast tego hasło, siedź cicho bo inni mają lepiej.

Maja
@Stefanowa

Nie wiesz dlaczego teraz jest tyle przyjęć w stefczyku? Wymiana kadry?

Stefan
@Stefanowa

Typowe gadanie nieudacznika :D Szefostwo i dyrekcja to (usunięte przez administratora)a geniusze biznesu siedzą tak naprawdę na najniższych stanowiskach i to wina "systemu", że nie awansują i że nikt ich nie docenia... ale smuteczek :D Praca w Stefanie to może nie jest szczyt marzeń, ale na pewno nie jest tak źle jak tutaj piszą.

Pracownik Skok
@Maja

Góra ciśnie i wymaga Bóg wie jakich rezultatów a cała presja odbija się na pracownikach, którzy nie są zadowoleni z narzędzi jakie daje firma i co oferuje klientom. Dla nich liczy się praca liczbowa- cyferki muszą się zgadzać.

@Pracownik z dwuletnim stażem

Mam rozmowę w sprawie pracy jako kierownik oodzialu orientujesz się ile mogę powiedzieć brutto?

noname
@Pracownik z dwuletnim stażem

to ile zarabiasz w taki mrazie?

noname
@Marcin

MrBobby
@Pracownik z dwuletnim stażem

Witaj, czy jest szansa abyś podpowiedział jak wygląda orientacyjnie kwestia wynagrodzenia? Chodzi mi również o stanowisko Kierownik Placówki w jednym z miast w woj. łódzkim. Jak wygląda wynagrodzenie podstawowe oraz ewentualne premie? Jakieś dodatki pt. auto służbowe?

Drogie koleżanki i koledzy - to co wyczynia regionalna i dyrektor to nie jest nic innego jak mobbing. Drukujcie proszę i zabierajcie do domu wszystkie maile, dodatkowo zainstalujcie sobie na komórkach aplikacje do nagrywania rozmów, lub rozmawiajcie na głośnym i nagrywajcie drugim telefonem. Chcemy założyć im sprawę o mobbing i nagłośnić sprawę, potrzebujemy dużo niepodważalnych dowodów. Tak nie można traktować pracowników.

kierzek

Jaki Makro?

Psik

To aby oni ci nie założyli sprawy za nielegalne nagrywanie ????

Uparta

O którą regionalną chodzi? Jak o (usunięte przez administratora) jestem zainteresowana.

Jjjj

Czy ktoś się orientuje, czy PITy za zeszły rok w wersji papierowej zostały już wysłane do pracowników- jestem byłym pracownikiem. Pozdrawiam

Kasanowa

Czy ktos jeszcze pamięta KR Aleksandre? Wywalili ją a teraz nazywa siebie dietetykiem, przyjmuje "pacjentów". Ciekawe, czy traktuje ich tak, jak nas pracowników traktowała. Pozdro Olu, karma wraca, wróci i do Ciebie.

Ale

Kasanowa
@@stefczykowa

oczywiście! ;)

Jol

A jak tam, pracownicy dalej podrabiają podpisy i fałszuje oświadczenia o dochodach?

Stefan
@Jol

Tak, podrabiają też wyciągi bankowe :D Takie asy jak ty już dawno dyscyplinarnie wyleciały na bruk.

pracownik1
@Stefan

U mnie Pani Kierownik i Regionalna, również sugerowały takie praktyki. Więc nie jest to tylko plotka. Regionalna wyleciała z hukiem, kierowniczka po niej również poleciała.

Lodzkie
@Stefan

Takie praktyki są stosowane od dawna, przełożeni sami sugerują lub udają że nie widzą. Pracownicy potrafią nawet zaświadczenia modyfikować. Ludzie za wynik potrafią być bardzo kreatywni. Szkoda tylko, że są tak dobrzy jak ich ostatni miesiąc.

Stefek

@Pracownik z dwuletnim stażem czyli ten bank akurat jest w takiej średniej lidze jeśli chodzi o zarobki ?

Pracownik z dwuletnim stażem
@Stefek

Tak. Rekrutowałem się do 4 instytucji finansowych w jednym czasie. Oferta SF przebiła propozycję mBanku i Millennium z BGŻ dostałem lepsze warunki, ale koszty dojazdu i czas to praktycznie równoważyły. Można założyć, że ich propozycje to po prostu średnia rynkowa. Płacą mniej niż "najlepsze" banki, ale lepiej niż te komercyjne pokroju Aliora czy Millenium lub jakieś placówki partnerskie.

Jeszcze jestem pracownikiem tej pseudo fimry. Złożyłam wypowiedzenie ponieważ mam dość takiego traktowania nas - pracowników i oszukiwania klientów. Premie dzielone wg uznania kierowniczki czyli :większość dl a niej i jej koleżaneczki a resztki dla tych którzy na te premie naprawdę pracowali. Dokument kadrowe pracowników żyją własnym życiem - nie wiadomo gdzie są i co się z nimi stało. Gdzie tu szanowanie zasad RODO? Potracenia z premii wypracowanej (wg prawa nie maja takiej możliwości). Potrącać mogą z premii uznaniowej i podstawy a nie z premii wypracowanej. Rozmowa z HR po złożeniu wypowiedzenie - mam wrażenie, że szukała na mnie czegoś ale nie wyszło- moją informacje o zgłoszeniu do PIP nazwała szantazem ????????NIE POLECAM WOGÓLE PRACY DLA NICH

Zagrożenie koronawirusem, rząd apeluje o pozostanie w domach a co musza robic pracownicy? Dzwonic i umawiac spotkania, najważniejsza sprzedaż!!!!

I co z tego?? Dla mnie dzień jak co dzień, chodzę do Stefczyka i dzwonię, bo to należy do moich obowiązków. W czym problem? Niech każdy będzie ODPOWIEDZIALNY za Siebie, a wtedy będzie wszystko ok, uwierz. Dobrego wieczoru. Pozdrawiam z Malopolski????

Możesz byc odpowiedzialny za siebie ale nie za ludzi ktorzy przychodza do placówki pozdrawiam

Powinniśmy być odpowiedzialni nie tylko za siebie ale też za naszych klientów, nasze rodziny, ale w Kasie Stefczyka człowiek nie jest ważny, liczą się tylko WYNIKI !

A panie nie obowiązuje noszenia maseczek w kasie Skok Stefczyka Strzelce opolskie, czeka pani młoda asystentka na kiejenta, ale na próżno ? Kto zaryzykuje ani odległość, masakra takie pani fiu fiu młode lekkomyślne i jak się pozbyć tej zarazy. Najwięcej jest starszych ludzi w SKOK Stewczyka, i boją się tam wchodzić.

A macie maseczki na twarzy, bo strach do was wejść młode mają to mają gdzieś np.w Strzelcach opolskich, ani jedna nie ma maseczki.

Wawa

Praca tam to porażka jesteś nowym pracownikiem niczego ci nie wytłumaczy a jak zapytasz się KR o co kolejek to niczego nie wie zero kompetencji dzwonienie w miesiąc w miesiąc do tych samych ludzi na kasie wszystko masz do zrobienia i jeszcze sprzedaż produktów których nie miałeś szkolenia ani nie znasz ale masz zrobić wyliczanie co zrobiłeś pisanie (usunięte przez administratora) mieli co zrobisz aby sprzedać klientów wogole się nie informuje o kosztach byle tylko wepchać a finansowo też bez szału

jeszcze pracująca

komunikat z centrali : "z uwagi na niepewną sytuację rynkową utrzymujemy okrojony system motywacyjny dla pracowników" a jednocześnie podwyższamy wam zadania sprzedażowe" - czyli (usunięte przez administratora) jeszcze więcej za mniej... łaskawcy..

Doradca

Pracuje już w "Stefanie" już kilka lat i dochodzę do wniosku, że większość negatywnych opinii na tej stronie jest spowodowana tym, że w ostatnich latach Stefczyk z uwagi na ciężką sytuację na rynku pracy obniżył znacząco wymagania. Stąd większość osób które trafia tutaj do pracy jest po prostu z przypadku. Rzadkością są osoby z doświadczeniem w świecie finansów i aktywnej sprzedaży. Potem mamy wylew niezadowolenia jak się okazuje, że nic samo się nie chce zrobić, a za podpisywanie dokumentów i odbieranie telefonów nie ma premii. Za moich czasów, jak zaczynałem w "Stefanie" były tzw. lojalki, a jak ktoś nie zaliczył szkolenia to zwracał koszty. Bez doświadczenia i wyższego wykształcenia przyjmowali tylko na staż. Teraz z braku rąk do pracy przyjmują praktycznie kogo się da... i dzieje co się dzieje. Jak ktoś narzeka na mobbing to jest hipokrytą. Jeżeli ktoś był mobbingowany to powinien to zgłosić odpowiednim służbom, a nie pisać o tym na forum. Chyba, że dla kogoś mobbingiem jest presja sprzedażowa i egzekwowanie planu pracy. W jakiej jednostce sprzedażowej nie ma presji? Jak ktoś nie trzyma ciśnienia to nie powinien pracować w sprzedaży. Praca w Stefczyku nie jest usłana różami. Trzeba się napracować żeby dobrze zarobić, jednak mając pogląd jak wygląda praca u konkurencyjnych firm uważam, że nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. Jak ktoś złapie doświadczenie i na początku poświęci czas na zbudowanie swojej bazy to później już leci i jest łatwiej. Trzeba sobie uzmysłowić, że praca w Stefczyku to praca na tzw. ryzykownym kliencie. Stąd oferty nie są najtańsze, ale dzięki temu doradca ma szanse zarobić. W bankach, które sprzedają tanio i dobrym klientom jak np PKO BP trzeba podpisywać o wiele więcej umów żeby zarobić to samo. Dodatkowo trzeba wciskać jakieś pakiety inwestycyjne bo na tym się najlepiej zarabia.

Czy Stefczyk Finanse zatrudnia studentów?

kajzer_to_ma _życie

Tak - Stefczyk zatrudnia studentów. Ale już takich na ostatnim roku studiów bądź z licencjatem

@kajzer_to_ma _życie

Ja się zatrudniłam jak zaczynałam studia wiec nie ma różnicy na którym roku jesteś.

Kiedyśtobyło

Dziwny klimat... Kierownicy (choć nie wszyscy) stosują takie wyuczone pseudopsychologiczne , niby motywacyjne gadki, po których czujesz się jakbyś był jednak zerem i musiał udowodnić, że nim nie jesteś. Trafiłam akurat do punktu, w małej mieścinie, gdzie ciężko było oddziałowi wyrobić plan. Załoga fajnych ludzi, tak prywatnie... Bo w pracy jakoś wszyscy wilkiem na siebie i tak patrzyli. Zabieganie o klienta, kłótnie kto komu wciska kredyt itp... Chyba moralnie z tym opychaniem kredytów nie czułam się dobrze. Bardzo fajna sprawa ze szkoleniami marketyngowymi, sprzedażowymi - to mi pomogło w rozwoju i wybraniu drogi do obecnej mojej wspaniałej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Stefczyk Finanse S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stefczyk Finanse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefczyk Finanse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefczyk Finanse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefczyk Finanse S.A.?

Kandydaci do pracy w Stefczyk Finanse S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefczyk Finanse S.A.