Fach Work Sp. z o.o.

Opinie o Fach Work Sp. z o.o.

Aga

Loyd35 proszę pisać opinie pod odpowiednim adresem . Agencja pracy fach Work nie ma nic wspólnego z L4 ani z zakwaterowaniem . Jedynie kieruje do pracodawcy zagranicznego . Proszę opinie pisać pod odpowiednim adresem . A to co Pan tu napisał to jest oczernianie i jest to karalne

@Aga

Czy jesteś przedstawicielem firmy Fach Work? Stąd Twoja reakcja na wpis poprzedniego użytkownika? Inni użytkownicy forum chętnie dowiedzą się, jaką rolę pełnisz u tego pracodawcy i jak oceniasz swoje zatrudnienie u niego.

marek
@Joanna

a pani to kto ? i kogo interesuje kwestia o ktorej pani pisze i po co pani w ogole ciagle pisze tu komentarze ktore nic nie wnosza ?

podejrzliwy
@marek

to jest zapewne Pani moderator, nakreca temat by bylo wiecej wpisow

Joanna

@Anonim, rozumiem, że masz pozytywną opinię o swojej współpracy z Fach Work. Czy możesz jednak napisać, co wpływa na Twoje zadowolenie? Na pewno są użytkownicy, którzy chcieliby zapoznać się z Twoją wypowiedzią na ten temat.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

gix
@Adam

to se tam zadzwon

Joanna

Czy ktoś może napisać na jaki okres podpisuje się umowę, czy na początku jest okres próbny? Na jakie koszty stałe trzeba się przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy). Jakie są warunki mieszkaniowe? Jak wygląda kontakt z koordynatorem z firmy Fach Work, można zawsze liczyć na pomoc? Jak przedstawia się kwestia znajomości języka niemieckiego?

@Joanna

najlepiej zadzwonić do biura, tam wszystko powiedzą . Firma jest ok

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fach Work Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla operatora dźwigu (sterowanego z góry), Monachium.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Fach Work Sp.z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Jędrek

firma uczciwa , zarobki zawsze na czas, i nigdy nie zdarzyło się żeby mnie oszukali. płatny urlop . Wiadomo praca ciężka bo pieniążki niestety nie leżą na ulicy.

jubilat

jest dieta min 12 euro netto na dzien, dlatego wychodzi 9-10 netto.

Amazon
@jubilat

Dieta jest nieopodatkowana to znaczy że jesteś ćiulany a umowa od najniższej krajowej w Deutschland

Jędrek
@Amazon

bzdura, mnie jeszcze naliczyli zwrot podatku przy rozliczeniu rocznym

Brücker

Moja Historia: Agencja Fach Work skompletowała mnie z kompletnym alkoholikiem do pracy potem go zwolnili a mi dali człowieka recydywistę i mało tego brał amfetaminę twarde narkotyki. Pracowałem 3 tygodnie i zwolniłem się ponieważ firma rozkładała ręce i nie mogła mi dać kogoś normalnego a ja nie będę woził alkoholików narkomanów i bałamutow. Zastanawiam się tylko co ja takiego zrobiłem agencji Fach Work że nie Dali mi szans na rozwinięcie skrzydel. Nawet nie zadzwonili jak wysłałem do nich wypowiedzenie ani nie napisali że jest im przykro że tak szybko odchodze . Moim zdaniem nie szanują WOGULE pracownika .

Krzysztof K
@Brücker

ten nie pasuje tamten co to koncert zyczen to budowlanka trzeba byc twardym

Krzysztof K
@Brücker

ciekawe jak sie zwolniles z fachworku skoro oni nikogo nie zatrudniaja , malolat firmy pomylil i glupoty (usunięte przez administratora)

Brücker
@Brücker

Tego alkoholika zwolnili po tygodniu pracy czyli duży plus dla firmy ponieważ się szanują jako firma a tego narkomana pewno też zwolnią albo już to zrobili a ja poprostu miałem pecha że tak trafilem. Jeszcze kiedyś wruce do Art Bau jak będą mieli pracę i zechcą mnie zatrudnić.Pochopne decyzje nie sa dobre czasami.Pozdrawiam

Były

Mam nadzieję że wypłaca mi wszystkie godziny bo to kłamcy

Bartek
@Były

czemu kłamcy ? Ja pracowałem u nich tylko tydzien, musiałem zjechać bo żona miała wypadek, dostałem wypłatę na czas i nikt nie robił mi problemu z powodu nagłego zjazdu.

Były
@Były

Muszę powiedzieć że wypłacili mi wszystkie pieniądze za każdą przepracowaną godzinę i zwracam honor i przepraszam bardzo za natarczywość

Witam, niestety nie moge podzielic zdania Pana Radka. Pracowalem jakis czas i musze przyznac, ze mam dobre wspomnienia i doswiadczenia. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.

Sprawiedliwy
@Piotr

Tutaj nie chodzi o to żeby się odgrywac tylko szanować czego jest brak

Sprawiedliwy 2
@Sprawiedliwy

dokładnie ludzie juz wcale nie szanuja pracy!!1 Racja Brachu

Sprawiedliwy
@Sprawiedliwy 2

Firmy i agencje pracy nie szanują ludzi nawet tych sumiennych a pracy na obecnym rynku nie brakuje i czasy się odwróciły kiedyś to pracownik się prosił o pracę

jamajka

fach work to tylko agencja nie zatrudnia. a pro po ja pracuje za ich pośrednictwem juz 4 lata i firma do ktorej wysyłają ludzi jest bardzo w porządku. wiadomo negatywna opinie latwo wystawić ciezej jest niekrorym pochwalic za plusy. ale taki nasz narod niestety. pozdrawiam reszte pracownikow ktorzy pracuja tak dlugo jak ja i sa tak samo zadowoleni inaczej bym ich tu nie bylo

Bogna

Fach Work to świetna agencja jako pracodawca. Szkoda, że nie mają prac dla kobiet

Bogdan

pracowałem u nich w 2016 od stycznia do listopada, wczoraj wykonalem telefon i juz na niedziele mają dla mnie wyjazd, ja bardzo polecam prace u nich jesli chodzi o nocleg to my zawsze mielismy dobre mieszkanie i nawet raz ferjenwonung z basenem i nigdy nikt nie kazal nam sie stamtond wynosic

Marek S

Nie wiele jest tytaj pozytywnych opinii...

Jozek

zalezy od klasy podatkowej, od 9-12 euro na renke

olo

podajcie konkretne zarobki jakie ?

Pan Kamil

Pracowałem u nich jakiś czas , nie moge narzekać , kasa na konto w terminie , obiecane zaliczki również , Polecam !

karol

co ile zjazd do polski?

anon
@karol

zjezdzasz jak chcesz, od Ciebie zalezy. Jak jedziesz firmowym autem ro srednio co 2 tyg. Jak swoim to Ty dezydujesz.

darko
@anon

co do pracy u nich to znajomy mi polecał dość intensywnie

motox34

podasz mi twojego maila ?? albo jakis inny kontakt mam pare pytan

darek

robota w sezonie jest caly czas, w sima w grudniu na swieta do dom a potem w styczniu ruszaja do maraca wszyscy nazot na budowie.

darek

fajnie płacą, dobry szef.

motox34
@darek

powiedz mi jak tam u nich z pracą wygląda jest cały czas czy sa jakies przestoje ??

Zostaw merytoryczną opinię o Fach Work Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Fach Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fach Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fach Work Sp. z o.o.?

Fach Work Sp. z o.o.