UDS S.A.

Opinie o UDS S.A.

Nowicjuszka

Zaczynam od 3.07 - bylam na produkcji, widzialam co trzeba robic, mam swiadomosc za co jest premia a za o nie. Mam nadzieje ze sie sprawdze bo szukam pracy na lata a patrzac jak ta firma sie rozrosla wiem ze tak by bylo. Stawki bezkonkurencyjne.

productman
@Nowicjuszka

Prawda. Stawki najlepsze w okolicy. Nawet w dużym mieście ciężko o takie. A może właśnie dlatego... No i umowa o pracę.

Katarzyna

Witam, na stanowiskach produkcyjnych jest praca stojąca i to przez praktycznie 12 godzin, przerwy są dwie 15 minutowe wiec pewnie standard. Pensja jak na warunki skierniewickie bardzo dobra, apytajdzie w urzedzie pracy - lepiej nikt nie płaci. Praca nie jest w hałasie czy smrodzie a pracować trzeba wszędzie.

Chcielibyście wiedzieć

Praca jak praca, ludzie na podobnym szczeblu ok, trafi się 1-2 osoby tzw gumowe ucho przełożonego, ale ogólnie spoko lecz kadra kierownicza słabiutka (Nowy Kawęczyn) z wyjątkami oczywiście, głównie chodzi o traktowanie pracownika, czy pracujesz na 101% czy nie i tak cały czas gnojenie i wyciskanie cytryny. Rzucanie wulgaryzmami i mobbing to niestety standard, przełożony w moim przypadku bym pierwszym z powodów podziękowania za pracę Pozdrawiam Wodza wszystkich wodzów działu Administracji i magazynu... BACZNOŚĆ ! Oraz całą ekipę życzliwych ludzi , bo tacy też tam pracują oczywiście.

Iwona

@marianEK @zhali to na pewno ważna informacja dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w firmie, a właśnie trwa rekrutacja między innymi na stanowisko Pracownik Produkcji oraz Operator Maszyn Sztancujących. Możecie podpowiedzieć coś jeszcze na temat tego jak wygląda praca w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla tych, którzy szukając informacji o UDS jako pracodawcy trafili właśnie na ten wątek.

Grafik

Brakuje znajomości podstawowych zasad biznesowego savoir-vivre... Otrzymałam telefon z UDS, długa konkretna rozmowa, po czym firma przestała się do mnie odzywać... ot tak po prostu... Nie otrzymałam nawet wiadomości e-mail, że mi dziękują, że się rozmyślili i już mnie nie chcą... po prostu CISZA, jak makiem zasiał! W międzyczasie natomiast dodali nowe ogłoszenie o pracę. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście do kandydatów

Ile mam lat doświadczenia

Iwona

@Kasia czyli jeśli dobrze rozumiem warunki zatrudnienia uległy znacznej poprawie. Czy w firmie zmieniło się coś jeszcze?

marianEK
@Iwona

Były podwyżki. Teraz warunki pracy są naprawdę ok. Są jeszcze rzeczy do poprawy ale pracuje się dobrze. Polecam

zhali
@marianEK

Zgadzam się. Jest ok.

justynkapracownica

15 min. przerwy gdzie tu czas na kawe cherbate albo do toalety i jeszcze trzeba kanapke zjeść i zajarać a weś tu jeszcze wejć i zejć ze schodów, a miałobyć conajmniej poł godziny !!!. Do rządzenia to tam każdy a zapłacić i dać porządna przerwe to niema kto ...

aneczka16

Ludzie idźcie lepiej pracować na budowie albo jako kanalarze niż do tej firmy. Pozdrawiam UDS Nowy Kawęczyn!!!

Pracuje na produkcji i juz mialam odchodzic ale okazalo sie ze od kwietnia sie bardzo duze podwyzki i nigdzie takiej pracy nie znajde za takie pieniadze a mam podstawowe wyksztalcenie. Ja polecam!

Gosik

To, ze dają umowę i płacą "na czas" to litości traktujmy to jak standard, nie jak super "plus" . To zakład zatrudniający ok 550 osób, muszą dawać umowy i płacić na czas, inna kwestia ile płacić. Ludzie tam pracujący są spoko, ale na szczeblu pracownik, kierownicy , dyrektorzy to juz inna bajka, najgorsze ze Prezes nawet nie ma bladego pojecia jak dyrektor czy kierownik traktuje ludzi. Przełożony który stosuje mobing, rzuca wulgaryzmami , kłamie prosto w oczy , zabiera całą i tak marną premie za BZDURY ? ale racja idźcie i sami sie przekonajcie

Alina

Zgadzam sie z Ewą, szlam do tej pracy z dusza na ramieniu bo sie tyyyle nasluchalam na tzw miescie a okazalo sie ze nie jest zle. Trzeba pracowac to fakt ale wyplata jest na czas zdarzaja sie np bony na swieta tetaz impreza integracyjna sie szykuje a pensja wcale nie odbiega od sredniej skierniewickiej

Iwona

@Ewciato ważna informacja, że firma daje pracownikom umowę o pracę. A na jakie dodatkowe benefity można liczyć pracując w UDS?

Monia
@Iwona

Ja pracuje od miesiąca. Nie prawdę piszą.. Jest spoko i ludzie wporzadku są. Ja jestem zadowolona. Zobaczę ile zarobie...

bez komentarza

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM. Gorzej (usunięte przez administratora). Traktują ludzi, jak śmieci. Ostatnio pracowalismy w czepkach foliowych, a nasz kochany kierownik robił nam zdjęcia, śmiejąc sie z nas. Nie można usiąść nawet na 3 sekundy. Liderki masakra, chyba, ze jesteś ulubienicą. Jakieś głupie normy. Klej chiński najgorszy, najtańszy. Wdychać go przez 12 godzin - porażka. Najgorszy zakład do jakiego trafiłam. Jeździłam tam z płaczem. Cieszę się, ze nie musze już patrzeć na to menelstwo.

Szkoda_gadac

Pensja, zależy w którym dziale. W większości beznadziejne. Wszelkie ankiety fałszowane i wpajane pracownikom, że co trzecia osoba w firmie jest zadowolona z wynagrodzenia. Już same montaże to prawie połowa pracowników firmy, nie mówiąc o innych działach. Ale i tak będą mówić, że co trzeci z nas zarabia satysfakcjonująco. Żenada. Inne wykresy też szkoda gadać. Ale wywieszone wszystko koło wejść, by pracownik mógł być ucieszony w jak wspaniałej firmie pracuje. Nie przychodźcie tu, chyba że na chwilę. Mi się udało być chwilowo!

Ruslan

A co t.z. operator powie o takim sobie Sergeju Małyszu? To jak teraz atmosfera?

Operator

Atmosfera w firmie jest na dobrym poziomie, a pracodawca płaci na czas co jest wielkim plusem. co do charakterystyki pracy w firmie to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska ale jak robisz swoje to nikt się nie spina do ciebie.System premiowania zależny od działu na którym pracujesz. bywają dni że jesteś zarobiony po łokcie a są takie kiedy albo czyścisz maszyny lub organizujesz więcej miejsca na strefie magazynowej. Jak chcesz pracować to będziesz pracował, jak to mówią. Pozdrawiam

naba

no ale za to dostajesz dobre warunki przecież! Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat jest tuaj oferowane,. poza tym marka pracodawcy jest znana i silan więc warto się postarać dostać taką pracę

szczery

powodzenia hehe

obserwator

dzisiaj mają imprezę integracyjną. zobaczymy jak sie zintegrują i jakie znowu pomysły bedą mieli od poniedziałku

Lukas

O pracy na jakim stanowisku mówicie? W biurze, w sprzedaży czy w drukarni? :)

[usunięte przez moderatora] jedna wielki syf. zero poszanowania nowego pracownika, najlepiej żeby człowiek na twarz padał a wyrabiał normę i po za normę bo im mało. Brakuje tylko portretów dwóch panów H i pana S

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. - Nowy Kawęczyn

• Jak się pracuje w UDS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A.?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A.