Opinie o Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski w Skierniewice

counter
Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Michał Mazurkiewicz Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, Proszę o kontakt jutro na nr 607949673

Pytanie Nowy wpis

Czy Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski organizuje staże dla studentów?

Michał Mazurkiewicz Nowy wpis
@Pytanie

Jest możliwość odbycia takiego stażu, w razie pytań proszę o kontakt np na biuro@kompanialesna.pl

Marcel

Dlaczego uważacie ze nie ma organizacji?

Enrique

Wypłaty nie na czas, z opóźnieniem, brak jakiejkolwiek organizacji. Liczy się tylko aby sprzedać i nara. Punkt w Augustowie porażka! Ludzie że sklepu to wogole zdatni do sprzedaży bułek w sklepie. Jeden tylko mechanik ogarnięty, szef którego nie ma bo lata nie wiadomo gdzie żyje innym światem bez komentarza, patrzą aby (usunięte przez administratora) i aby jak najtaniej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

leśnik

Emaili nikt tam nie odczytuje, lub odczytuje i olewa, chciałem zamówić kilka drobnych części, to nie raczyli odpisać na wiadomość, może gdyby zapytać o drogą przyczepę to na pewno by się zainteresowali.

AdamN
@leśnik

a na jaki adres mailowy wysyłasz ? też tak mam

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski w miejscowości Skierniewice. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski - Skierniewice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.