Opinie o Kompania Leśna sp. z o.o. w Nowy Kawęczyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kompania Leśna sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Leśna sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Leśna sp. z o.o. w Nowy Kawęczyn

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Michał Mazurkiewicz Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, Proszę o kontakt jutro na nr 607949673

Pytanie Nowy wpis

Czy Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski organizuje staże dla studentów?

Michał Mazurkiewicz Nowy wpis
@Pytanie

Jest możliwość odbycia takiego stażu, w razie pytań proszę o kontakt np na biuro@kompanialesna.pl

Marcel

Dlaczego uważacie ze nie ma organizacji?

Enrique

Wypłaty nie na czas, z opóźnieniem, brak jakiejkolwiek organizacji. Liczy się tylko aby sprzedać i nara. Punkt w Augustowie porażka! Ludzie że sklepu to wogole zdatni do sprzedaży bułek w sklepie. Jeden tylko mechanik ogarnięty, szef którego nie ma bo lata nie wiadomo gdzie żyje innym światem bez komentarza, patrzą aby (usunięte przez administratora) i aby jak najtaniej

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kompania Leśna sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
leśnik

Emaili nikt tam nie odczytuje, lub odczytuje i olewa, chciałem zamówić kilka drobnych części, to nie raczyli odpisać na wiadomość, może gdyby zapytać o drogą przyczepę to na pewno by się zainteresowali.

AdamN
@leśnik

a na jaki adres mailowy wysyłasz ? też tak mam

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Kompania Leśna Sp.j. Chodkiewicz Mazurkiewicz Petrykowski w miejscowości Skierniewice. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Leśna sp. z o.o. - Nowy Kawęczyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kompania Leśna sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Leśna sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kompania Leśna sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy Dwór Parcela 21
    96-115 Nowy Kawęczyn
  • NIP: 8361816603 REGON: 100538989

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kompania Leśna sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii