Opinie o UDS Sp. z o.o. w Nowy Kawęczyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie UDS Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UDS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UDS Sp. z o.o. w Nowy Kawęczyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nel

Całą kontrolę jakości bym wymieniła młoda A szuka faceta....Wieska takie gapy robi ze na pewno po ostatnim jej kontrolowaniu zlecenia przyjdzie reklamacja bo pakujace X soakowaly zła sztukę ona oglądała ale niestety nie zauważyła błędu lub nie chciała bo oczywiście klękła jej. Rodzina to jakże musiała podbić paletę tylko pytanie kto za to odpowie wg mnie powinna to być ona wkoncu powinna mieć jakieś doświadczenie w tym ....ale co z ona nawet zwykłego cokoly nie skleji prosto no i przykład to jest osoba na nieodpowiednim stanowisku pracy......glowe wysoko nosi a słoma wystaje z butów...

abc

W firmie dalej karty rozdaje Wielka Siostra czyli p. GS? Jeśli tak, to powodzenia nowo-zatrudnieni. Fajny potencjał firmo, ale "na układy nie ma rady"....

Rick

Czy prawda jest, ze większość pracowników to Ukraińcy?

Lolek

Nie zgodzę się z wami. Ja z pracy w UDS jestem zadowolony. Nie jest to może to szczyt marzeń, ale atmosfera ok, z kierownikiem tez można się dogadać. Firma zatrudnia bardzo dużo ludzi, wszystkim się nie dogodzi. Jak ktos chce pracować to bedzie pracować.

Nel

Zastanów się

Jak widać sama sobą nic nie reprezentujesz, bo nawet porządnie zdania nie potrafisz napisać. Popatrz pod nos, dopiero potem pod las. Jedyne co potraficie, to tylko obgadywać siebie wzajemnie. Same chciałybyście awansować, ale nikt Was nie chce. WARTO CZASEM ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SAMYM SOBĄ. ZACHĘCAM.

@@**
@Zastanów się

Widać ze opinia wystawiona przez osobę o której mowa wyżej ...

Shameonyou
@Nel

Ktoś tu chyba nie zna przeznaczenia tej strony... Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do kompetencji innych pracowników, ma jakieś uwagi, skargi, jaki problem zgłosić to do kierownika/dyrektora? Tu wasza odwaga się kończy? Dziwnym trafem macie problem do osób, które awansowały, przypadek? :) razem z koleżanką chcecie urządzić tu lincz na pracowników? Nie tędy droga, po treści widać tylko zawiść, a to nie miejsce na takie przepychanki. Przed dodaniem kolejnego obraźliwego komentarza radzę zapoznać się z regulaminem strony i szerokim pojęciem pomówienia/szkalowania oraz zapamiętać, że w internecie nie ma osób anonimowych. Pozdrawiam.

Pan

Czysta prawda

Że co? Nowy wpis
@Nel

Naucz się pisać wpierw, dopiero potem pisz, bo tych wypocin się nie da czytać xD

Roman Nowy wpis
@Że co?

Dobra, pomijając kwestię tego, jak to jest napisane, to może jednak odniesiesz się do samej treści komentarza? Zgadzasz się z tym czy nie do końca?

Łucja
@abc

Możesz powiedzieć coś więcej o tej przełożonej? Sprawiała problemy innym pracownikom?

@Łucja

Ta Pani ma wpływy wszędzie. Pracownicy to dla niej pestka. Ona mierzy dużo wyżej....

@abc

Ku czemu ta prowokacja służy?

@Alina

Ludzie w du… wam się przewraca. Módlcie się żeby pani GS nas nie zostawiła i nie poszła do innego działu co poniektórym jak widac ciagle mało Było wcześniej jak jej nie było lepiej? Nie nie było. Nigdy nikt wcześniej tak za nami nie odstawał jak Ci złe to się zwolnij ja przy takiej szefowej polecam wszystkim prace na montażach

@Pracownik

Mi się teraz podoba więc czep się kogoś innego typu abc ja tylko spytałam czemu służy takie pisanie że ma ludzi gdzieś bo ja wiem że nie ma

Sorki To był wpis do abc. Mi się tez podoba

@Pracownik

Czyli źle było jak ta Pani z wami nie była? To kto wtedy był i jak to wyglądało. Bo rozumiem, że ten co zaczął wątek to kłamie, tak?

@Alina

A co takiego dzieje się teraz w pracy, ze ci się podoba? Suuper by było przeczytać jakieś konkrety :)

@Aleksandra

Lepsza atmosfera, Pani G. Ś walczy o pracowników, doszły dodatkowe premie, atmosfera mniej napięta, można szczerze porozmawiać o problemach codziennych w pracy, mam nadzieję że coś się zmieni w opinii o tym zakładzie bo naprawdę nie taki diabeł straszny jak go malują ????

Iwona
@Alina

Ile wynoszą dodatkowe premie o których wspominasz? Kilka setek czy w okolicy tysiąca?

M. Nowy wpis
@Iwona

300-400 zł

Marzena Nowy wpis
@M.

Na rękę czy brutto?

Xx

Pracujesz szybko 12 h a i tak nie koniecznie wyrabiasz normę. Nie ma czasu na toaletę , przerwa krótka. Nie polecam.

@Xx

Codziennie po 12 godzin tutaj pracuje się ? Kiedy jest wolne ?

Ptysio
@Xx

Co dwa dni wolne chyba że to Ukraina ,to pracują codziennie,ale przyjechali do pracy więc w czym problem .A do toalety nikt nie zabrania iść

@Ptysio

Czyli w sumie jeden z klasycznych systemów pracy. A weekendy wolne?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w UDS Sp. z o.o.?

Lolek

@Lolek

co to znaczy bardzo dużo ludzi, o jakich ilościach mowa? bo ja się źle czuje w takich zakładach pracy...

Rick

Czy prawda jest, ze większość pracowników to Ukraińcy?

Gość
@Rick

Nie nieprawda pracują tam w większości Polacy

fagor
@Gość

To ciekawe. W ogłoszeniach o prace można przeczytać: Nasz zespół liczący ponad 600 pracowników codziennie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje.... Z kolei w gazecie przeczytałem, że obecnie w UDS pracuje ponad 400 Ukraińców... Rozumiem, że firma liczy ponad 1000 osób, a pracownicy z Ukrainy nie są zaliczani do zespołu? Słabe to....

Byk
@Rick

Cześć tak to jes prawda dużo obiecuje podwyżki za procent za premije a w koncu masz 12.5 na godziny za pieszyj miesiąc na drugiej 13 I tyle I (usunięte przez administratora) po 12 godziny a wolverine na miesiąc daje 4 dni +- mogę jak sprzedajesz ludzie to pod akcje potrafisz I po 13.5 na godziny I wolne kiedy chcesz to świetna prawda

@Byk

Jak nie potrafisz poprawnie po polsku pisać to nie jest miejsce dla twoich wypocin. (usunięte przez administratora)

Yyy
@Byk

Tylko że Ukraińcy i inne nacje są zatrudnieni przez agencje a nie UDS także totalny absurd

@Yyy

Znaczy że Byku opisuje stawki agencyjne, nie z firmy? Eeee, myślałam, że z firmy.

taka mala

Był moment kiedy firma mogła się wybić i stać się liderem w branży. Niestety kilka fatalnych decyzji kadrowych znacznie osłabiło morale wśród załogi... Tego nie da się już naprawić.

taki duży
@taka mala

pozdrawiamy PFT

@taka mala

To wszystko idzie ku upadłości, na to wskazuje, a dodam że jestem tylko obiektywnym czytelnikiem. Kiedyś chciałam się tam zatrudnić, ale sobie darowałam i dobrze chyba zrobiłam.

ROKI

Ludzie uciekają drzwiami i oknami, a pracodawca (prezes) nic nie robi. Powinien skontrolować aroganckie zachowanie przełożonych i ich punktować. Myślą, że ludzie będą stać pod szlabanami do przyjęcia tylko szlabany powyginane w drugą stronę w stronę ucieczki, pracownicy się zwalniają lub chcą tylko przezimować. Pięciu przychodzi a dziesięciu odchodzi, wyrafinowana gra rekrutacyjna na niskim poziomie, obiecywanki, potem żenada a najgorsza pogarda dla ludzi i nic z tym nie robią. Przeanalizujcie opinie dopiero podejmijcie decyzje.

@ROKI

To co ten prezes jakiś ślepy, klapki ma na oczach? To jest straszne co czytam, zanim się obudzi to cały zakład się zwolni, ale może o to chodzi?

Co ma z pracy robol
Kandydat

Kto powie jak jest ? Co ma z pracy robol?Jak wygląda porównanie tego co ma robol tu z tym co ma robol w Niemczech czy Szwajcarii ?

zapytajnik
Kandydat

Podobno UDS znów zatrudnia.. Czy wiecie jak tam wygląda sytuacja?

Catie

Mr Andrew we śnie już jest chyba kilka lat. Chyba mu nie zależy. Kasa się zgadza i to najważniejsze...

Bea
Kandydat

Co sądzicie o atmosferze w biurze ? Szacun do pracowników? Zarobki w porównaniu do konkurencji? Szkolenia ? Kursy ? Nauka języków obcych ? Inwestowanie w pracowników biurowych?

Jaki jest okres rozliczeniowy w UDS Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Byk

Kto jest tutaj pogadamy

Kobieta
Klient
@Byk

Witam ,planuje zatrudnić się w tej firmie jako pracownik ochrony na portierni,czy znajdą się jakieś pozytywne opinie i dobre rady?????

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w UDS Sp. z o.o.?

Karolina

Bardzo toksyczna atmosfera króluje od samego wejścia. Pozornie firma jest przedstawiana jako nowoczesna i rozwijająca się, jednak warunki w których się pracuje wołają o pomstę do nieba. Ciasne zagracone biura, brak obszarów roboczych na ploterach i straszna kuchnia(15m2 dla 100 pracownikow). O dziwo pracownicy ze sobą nie rozmawiają i wyczuwa się dziwne napięcie, jakby zart czy rozmowa wiązała się z biczowaniem. Teraz zrozumiem, że ma to związek z wewnętrznymi układami. Firma "rodzinna" gdzie cala rodzina obejmuje najważniejsze stanowiska nie zawsze nadając się na nie. Firma ma różne dziwne zasady jak na przykład "błędy świadome", które popełnisz 3 razy to dostajesz dyscyplinarkę. Wiec ludzie sami sie zwalniają aby nie ryzykować. Podczas mojej pracy odeszlo/zwolniono 4 osoby. Gorąco odradzam pracy w tym miejscu jeśli zdrowie psychiczne jest dla was wazne, sama nie polecam nikomu, byłam nawet świadkiem mobbingu i i seksistowskich tekstów pewnego łysiejącego Pana chodzącego w marynarkach ok 50l. Dziewczyny nie bójcie się zgłaszać takich rzeczy!!!

co z kodeksem?

Jak tam kodeks etyczny w UDS?

Jaki kodeks???

@@
@co z kodeksem?

Nie ma nie było i nie bedzie ...kodeksu...Polska jest na wymarciu juz w tym zakładzie....nie chca polski a ona wsi przychodzi to co im zostało zwolnić takich .paragraf dac i mieć spokoj

Bobo
@co z kodeksem?

Mam wrażenie że po wprowadzeniu kodeksu etyka zaczęła być najbardziej łamana.

Ankh-Moropork

To ten chlewik jeszcze działa??? Za każdym razem, gdy rozmawiam z byłymi pracownikami to dziwię się, że jeszcze nie było tam nalotu z PIP lub Inspekcji Pracy. Nie ma się co dziwić, że ci, którzy mieli głowę na karku już dawno dali nogę z tego kurwidołka. Teraz to dobre miejsce do pacy dla desperatów i trzody z ukrainy

Mickel
 Problem

Nie polecam kontaktu z tą firmą. Proces przyjęcia wypełniony jest zapewnien

@Mickel

Jestem prawie pewna, że opisałeś swoją rekrutację do UDS, niestety coś sprawiło, że zdanie urywa się w najważniejszym momencie! Mam nadzieję, że wrócisz tu na forum i dopiszesz coś o tym, ile Ci zaproponowano, jakie kwalifikacje musiałeś posiadać i czy tam zostałeś. Czekam na odzew!

Ewa
@Danuta

Firma tragedia....rozmowa porażka a praca w niej strata czasu.....oczekuja od pracownika duzo za te marne pieniądze ktore dają....w zakladzie (usunięte przez administratora) toalety brudne stołówka brudna nie ma gdzie zjesc kanapki bo w szatni nie wolno najlepiej jakby pracownik robił nie jadl i nie pól i tak byłoby zle

Ola
@Ewa

Co na to pracownicy działu personalnego?

Joshon
@Ola

Maja to gdzies

Ola
@Joshon

Nie zgłaszacie im takich nieprawidłowości? Powinni natychmiast reagować. Chodzi o dobrostan pracownikow i wizerunek firmy...A managerowie? Moze ktoś z dyrektorów zajmie się sprawa?

Niki
@Joshon

Wypowiem się z perspektywy 3 miesięcy pracy w uds . Mnóstwo obietnic .to na początek , Obcokrajowcy szanowani 100% lepiej od polskich pracownikuw. Starsze Panie wykonujące norme, lub więcjej ,są gorzej traktowane od Ukrainy. Nikt tego nie sprawdza . 2 ukrainki 50 % normy . Ukrainka + Polka 70 %normy . Polka +polka 100:%. POLKA DO ZWOLNIENIA . JEST WYJĄTEK .KTO PRACUJE WIE JAKI ..

nikola

Dlaczego firma, która jeszcze kilka lat temu była liderem, wizerunkowo wzorem nie tylko w regionie, nawet w czasach gdy był rynek pracownika nie miała problemów z zatrudnieniem w ciągu roku nawet kilkuset osób teraz jest na takim dnie...? Widać efekty fatalnych decyzji kadrowych na najwyższych stanowiskach. Posypało się jak stojaki w biedrze...

Biały_M

Witam, pracuję w firmie UDS od 5 lat ( o 5 lat za długo ). Firma w obecnych czasach wychodzi frontem do pracowników, mianowicie każdy z pracowników którzy będą zmuszeni skorzystać z zwolnienia lekarskiego musi odpracować to zwolnienie. Suma która pracodawca wypłaca pracownikowi będącemu na zwolnieniu jest potrącana z premii uznaniowej. Dzięki takiemu zabiegowi firma UDS działa wbrew sytuacji pandemicznej w Polsce, dlaczego? Bo chorzy pracownicy nie zgłaszają takiego faktu nikomu tylko starają się za wszelką cenę przyjść do pracy tylko po to by potem miesiącami nie wegetować za najniższą krajową. W firmie UDS wprowadzone są standardy rodem z Toyoty, wprowadzone są one dla sztuki. Wiele standardów wprowadzone jest na przysłowiową " gębę " co wprowadza chaos i zamęt. Firma kreuję się bardziej dewizą iż " Coś co jednego dnia jest jakimś standardem drugiego dnia już nim nie jest " Niech was nie zmylą rozmowy rekrutacyjne z działem HR, pakiety szkoleniowe występują chyba tylko dla działu HR. Normalny pracownik może pomarzyć o jakimkolwiek rozwoju, chyba że zapewni go sobie we własnym zakresie. Pakiety socjalne to też kpina by w tak dużej firmie płacić pełną sumę za kartę multi sport. Brak jakichkolwiek dofinansowań socjalnych, każdego roku firma tylko kombinuję jak okroić bony pracowników by jeszcze mniej dać ludziom na święta.

Zostaw merytoryczną opinię o UDS Sp. z o.o. - Nowy Kawęczyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w UDS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UDS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

UDS Sp. z o.o.