UDS Sp. z o.o.

Nowy Kawęczyn

Opinie o UDS Sp. z o.o.

Dino

nie gadajcie głupot, bony były i to fajne finansowo i to co trzeba było oddać - podatek, zostało potem nam oddane w następnej pensji.Nie szukajcie dziury w całym!

Rymarczyk stosuje mobbing

Nie polecam firmy. Traktują ludzi jak śmieci. Liderzy pracy nie umieją zorganizować a później grożą naganną za nic nie robienie. Kierowniczka rymarczyk śpi cała zmianę później budzi się i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o nic nie robienie. Jeden wielki mobbing panuje tam. Lepiej zostać na bezrobociu niż iść tam do pracy

Iwona

@Monia a co oznacza dla Ciebie spoko? Skoro masz inną opinię od pozostałych użytkowników na temat UDS to proszę ją uzasadnij. Firma poszukuje wielu nowych pracowników (http://www.gowork.pl/praca/uds-sp.-z-o.o.;pr) , dlatego też Twoje wyjaśnienie dla aplikujących będzie ważne.

Iwona

@ryniek czyli dobrze Ci się pracuje ze współpracownikami? Czy coś jeszcze podoba Ci się w pracy w UDS? To są ważne informacje dla osób aplikujących do pracy do tej firmy.

Iwona

@Super a powiesz czemu Ci się podoba praca w UDS Sp. z o.o.? Teraz jest rekrutacja na stanowiska magazynier, elektromechanik, operator maszyn i technolog (http://www.uds.com.pl/praca/). Na jakim stanowisku pracujesz? Które poleciłabyś innym użytkownikom?

Super

A ja zaczęłam od 02-08-17 i mi się podoba wszędzie trzeba pracować i dostajesz o wiele mniejsze pieniądze

asd

jaki jest system godzin pracy w magazynie

Klementyna

juz nie przesadzajmy ze ktos lewe opinie wstawia, wystarczy zadzwonic zeby zapytac jakie sa stawki nie jest to jakas wybitna tajemnica, ja znam dwie osoby ktore robia na montazac i jest bardzo ciezko fizycznie, sciemy nie ma, ale przytula sie co miesiac mila sumke

Prawda

Widzę, ze uds zaczął czytac tu i wystawia lewe opinie, eh.. Ja na zapytanych 100 znajmoych pracowników "jak jest" dostaję ok 5 opinii "dobrze" 5 opinie "nie mam zdania" a resztę "szkoda gadać, jak cos lepszego znajde daje dyla" TAKA PRAWDA

Milo

Wiecie może, na jakim systemie magazynowym tam pracują?

alek

jest dobrze - polecam kazdemu!

wujeksamodobro

Jak dla mnie ok. Przede wszystkim dobra kasa.

Iwona

@pracowityy i jak po pierwszym dniu pracy? Mógłbyś opowiedzieć o swoich pierwszych wrażeniach z pracy w UDS?

pracowityy

Zgadzam się. Byłem na rozmowie. Wygląda to bardzo zachęcajoco. Az za bardzo. Ale zobacze. Zaczynam od 3.07. Mój kolega też. Razem raźniej.

@Tomdziękuje za wyjaśnienie.

Tom

praca jest w systemie 12 godzinnym wiec taki tam po prostu system wiec pracuje sie z 16 dni w miesiącu co jest dla mnie plusem.

Iwona

@Katarzyna piszesz, że praca trwa praktycznie 12 godzin. A jak często zdarzają się tak długie dni pracy? Czy praca trwa również w weekendy? @Nowicjuszka po tym jak rozpoczniesz pracę chętnie usłyszymy coś więcej na temat Twoich pierwszych wrażeń z nowej pracy. Mogłabyś powiedzieć coś również o rozmowie kwalifikacyjnej do pracy? Na co trzeba być przygotowanym?

Nowicjuszka

Zaczynam od 3.07 - bylam na produkcji, widzialam co trzeba robic, mam swiadomosc za co jest premia a za o nie. Mam nadzieje ze sie sprawdze bo szukam pracy na lata a patrzac jak ta firma sie rozrosla wiem ze tak by bylo. Stawki bezkonkurencyjne.

Katarzyna

Witam, na stanowiskach produkcyjnych jest praca stojąca i to przez praktycznie 12 godzin, przerwy są dwie 15 minutowe wiec pewnie standard. Pensja jak na warunki skierniewickie bardzo dobra, apytajdzie w urzedzie pracy - lepiej nikt nie płaci. Praca nie jest w hałasie czy smrodzie a pracować trzeba wszędzie.

Chcielibyście wiedzieć

Praca jak praca, ludzie na podobnym szczeblu ok, trafi się 1-2 osoby tzw gumowe ucho przełożonego, ale ogólnie spoko lecz kadra kierownicza słabiutka (Nowy Kawęczyn) z wyjątkami oczywiście, głównie chodzi o traktowanie pracownika, czy pracujesz na 101% czy nie i tak cały czas gnojenie i wyciskanie cytryny. Rzucanie wulgaryzmami i mobbing to niestety standard, przełożony w moim przypadku bym pierwszym z powodów podziękowania za pracę Pozdrawiam Wodza wszystkich wodzów działu Administracji i magazynu... BACZNOŚĆ ! Oraz całą ekipę życzliwych ludzi , bo tacy też tam pracują oczywiście.

Iwona

@marianEK @zhali to na pewno ważna informacja dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w firmie, a właśnie trwa rekrutacja między innymi na stanowisko Pracownik Produkcji oraz Operator Maszyn Sztancujących. Możecie podpowiedzieć coś jeszcze na temat tego jak wygląda praca w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla tych, którzy szukając informacji o UDS jako pracodawcy trafili właśnie na ten wątek.

Iwona

@Kasia czyli jeśli dobrze rozumiem warunki zatrudnienia uległy znacznej poprawie. Czy w firmie zmieniło się coś jeszcze?

justynkapracownica

15 min. przerwy gdzie tu czas na kawe cherbate albo do toalety i jeszcze trzeba kanapke zjeść i zajarać a weś tu jeszcze wejć i zejć ze schodów, a miałobyć conajmniej poł godziny !!!. Do rządzenia to tam każdy a zapłacić i dać porządna przerwe to niema kto ...

aneczka16

Ludzie idźcie lepiej pracować na budowie albo jako kanalarze niż do tej firmy. Pozdrawiam UDS Nowy Kawęczyn!!!

Kasia

Pracuje na produkcji i juz mialam odchodzic ale okazalo sie ze od kwietnia sie bardzo duze podwyzki i nigdzie takiej pracy nie znajde za takie pieniadze a mam podstawowe wyksztalcenie. Ja polecam!

Gosik

To, ze dają umowę i płacą "na czas" to litości traktujmy to jak standard, nie jak super "plus" . To zakład zatrudniający ok 550 osób, muszą dawać umowy i płacić na czas, inna kwestia ile płacić. Ludzie tam pracujący są spoko, ale na szczeblu pracownik, kierownicy , dyrektorzy to juz inna bajka, najgorsze ze Prezes nawet nie ma bladego pojecia jak dyrektor czy kierownik traktuje ludzi. Przełożony który stosuje mobing, rzuca wulgaryzmami , kłamie prosto w oczy , zabiera całą i tak marną premie za BZDURY ? ale racja idźcie i sami sie przekonajcie

Alina

Zgadzam sie z Ewą, szlam do tej pracy z dusza na ramieniu bo sie tyyyle nasluchalam na tzw miescie a okazalo sie ze nie jest zle. Trzeba pracowac to fakt ale wyplata jest na czas zdarzaja sie np bony na swieta tetaz impreza integracyjna sie szykuje a pensja wcale nie odbiega od sredniej skierniewickiej

Monia
@Iwona 13.04.2017 10:23
@Ewciato ważna informacja, że firma daje pracownikom umowę o pracę. A na jakie dodatkowe benefity można liczyć pracując w UDS?...

Ja pracuje od miesiąca. Nie prawdę piszą.. Jest spoko i ludzie wporzadku są. Ja jestem zadowolona. Zobaczę ile zarobie...

Ewcia

a ja uważam ze nie ma takiej tragedii jak tu piszą poprzednicy, pensja zawsze jest na czas, umowa o pracę, kierownicy do przeżycia, co więcej zdecydowana większość jest naprawdę ok. Co nam szkodzi złożyć papiery i iść na okres próbny, zamiast słuchać frustratów w sieci trzeba samemu zobaczyć:)

bez komentarza

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM. Gorzej ( usunięte przez administratora ). Traktują ludzi, jak śmieci. Ostatnio pracowalismy w czepkach foliowych, a nasz kochany kierownik robił nam zdjęcia, śmiejąc sie z nas. Nie można usiąść nawet na 3 sekundy. Liderki masakra, chyba, ze jesteś ulubienicą. Jakieś głupie normy. Klej chiński najgorszy, najtańszy. Wdychać go przez 12 godzin - porażka. Najgorszy zakład do jakiego trafiłam. Jeździłam tam z płaczem. Cieszę się, ze nie musze już patrzeć na to menelstwo.

Szkoda_gadac

Pensja, zależy w którym dziale. W większości beznadziejne. Wszelkie ankiety fałszowane i wpajane pracownikom, że co trzecia osoba w firmie jest zadowolona z wynagrodzenia. Już same montaże to prawie połowa pracowników firmy, nie mówiąc o innych działach. Ale i tak będą mówić, że co trzeci z nas zarabia satysfakcjonująco. Żenada. Inne wykresy też szkoda gadać. Ale wywieszone wszystko koło wejść, by pracownik mógł być ucieszony w jak wspaniałej firmie pracuje. Nie przychodźcie tu, chyba że na chwilę. Mi się udało być chwilowo!

BylyBiurowy

Mobbing na każdym kroku, przełożeni wychodzą z założenia nie ty to ktos inny, jak dajesz z siebie 100℅ to chcą 150% , jak dajesz 150% to awansuje i tak osoba która zamiast pracować to donosi na wszystkich. Atmosfera fatalna, wieczne nadgodziny nawet nie za 'dziekuje' , miałam pracę tzw biurowa bo na produkcji podobno płacą. Bardzo niepewna firma , dzisiaj pracujesz jutro nie jak im do głowy nowa koncepcja palnie, powód zawsze się znajdzie. Nie ma kiedy śniadania zjeść, strata czasu, każdy ucieka od nich , a oni potrafią zwolnić brygadzista czy kierownika z 10 letnim stażem bo swojego wpychaja .

Ruslan

A co t.z. operator powie o takim sobie Sergeju Małyszu? To jak teraz atmosfera?

Operator

Atmosfera w firmie jest na dobrym poziomie, a pracodawca płaci na czas co jest wielkim plusem. co do charakterystyki pracy w firmie to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska ale jak robisz swoje to nikt się nie spina do ciebie.System premiowania zależny od działu na którym pracujesz. bywają dni że jesteś zarobiony po łokcie a są takie kiedy albo czyścisz maszyny lub organizujesz więcej miejsca na strefie magazynowej. Jak chcesz pracować to będziesz pracował, jak to mówią. Pozdrawiam

naba

no ale za to dostajesz dobre warunki przecież! Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat jest tuaj oferowane,. poza tym marka pracodawcy jest znana i silan więc warto się postarać dostać taką pracę

szczery

powodzenia hehe

szczery

dobra atmosfera???haha najgorszemu wrogowi bym nie polecił tej pracy, jeszcze współpraca z bp.

obserwator

dzisiaj mają imprezę integracyjną. zobaczymy jak sie zintegrują i jakie znowu pomysły bedą mieli od poniedziałku

oko

Jedna wielka maskarada

lizus

Firma poniżej krytyki. Każdy dział ma jakaś rurę. NIE POLECAM

borys

Magazyn/Omijać szerokim łukiem, grozi wybuchem agresji, Totalna Porażka. NIE Polecam.

Lukas

O pracy na jakim stanowisku mówicie? W biurze, w sprzedaży czy w drukarni? :)

[usunięte przez moderatora] jedna wielki syf. zero poszanowania nowego pracownika, najlepiej żeby człowiek na twarz padał a wyrabiał normę i po za normę bo im mało. Brakuje tylko portretów dwóch panów H i pana S

oj ta firma to jedna wielka porażka!

paskudna firma - nie polecam. wyciskają pracownika jak cytrynkę

Zostaw opinię o UDS Sp. z o.o. - Nowy Kawęczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UDS Sp. z o.o.