UDS S.A.

Opinie o UDS S.A.

AdamK.

Jak wygląda socjal w firmie? Dużo firma oferuje pracownikom? Jak wygląda kwestia rozwoju nowych pracowników?

O n

Widać firma się rozwija są nowe ogłoszenia do pracy . Na kilka stanowisk. Warto się zainteresować?

OnA

A co na to HR? Przecież powinni reagować.....

Lejla

Co się stało z działem księgowości? Chyba coś poszło nie tak....

@Lejla

Co stało się z działem księgowości? Raczej co stało się z firmą? Pracownicy mówią głośno o składaniu dokumentów do innych firm a tematy o aplikowaniu do innych firm na stołówce jest codzienne. Większość osób przychodzących do pracy przychodzi z myślą, czy dokończą pracę czy nie.. Firma w ciągu kilku miesięcy zmieniła się na bardzo wielki minus.

@Gość

Oj tak...strach wogole rozmawiac.firma traci kontrole bo za duzo obcokrajowciw zatrudnia n a krotki czas

Grafik

Brakuje znajomości podstawowych zasad biznesowego savoir-vivre... Otrzymałam telefon z UDS, długa konkretna rozmowa, po czym firma przestała się do mnie odzywać... ot tak po prostu... Nie otrzymałam nawet wiadomości e-mail, że mi dziękują, że się rozmyślili i już mnie nie chcą... po prostu CISZA, jak makiem zasiał! W międzyczasie natomiast dodali nowe ogłoszenie o pracę. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście do kandydatów

Ile mam lat doświadczenia

zainteresowany

Co sie dzieje z działam księgowości, że w ciągu 1,5 roku jest trzecia rekrutacja na Główną Księgową? Nie wytrzymują presji czy nadmiar pracy. Ile osób pracuje w tym dziale?

@zainteresowany

Obecnie jest 1 księgowa ale może jak wszyscy ma już dość tego co się dzieje w tej firmie.

dropex

To się księgowość posypała? Dzieje się....

Zofia

Czy to prawda że Polacy na bruk i nawet bonów na święta nie będzie?(usunięte przez administratora)

Olad

Przyzwalanie na takie zachowania źle świadczy o kadrze zarządzającej. Czy macie przykłady takich sytuacji?

@Olad

Szkoda pisać co tam się dzieje

Ola
@23

Jest gorzej niż przed rokiem?

@Ola

Atmosfera fatalna a to za sprawa liderow ktorzy nic nie robia a przez swoja nie wiedze wrzeszcza na pracownikow I ich gnebia swoim niskim sposobem bycia...

Radoslaw
@Ewa

A czy kierownicy/dyrektorzy o tym wiedzą? Może warto porozmawiać z działem HR? Takie zachowania noszą znamiona mobbingu i nie mogą być bagatelizowane.

Zorientowany
@Radoslaw

Nikt się czymś takim nie przejmuje. Kadry dyrektorska oraz kierownicza jest w ciągłej rotacji głównie z powodu decyzji osób na wyższych stanowiskach. Jest pewien trzon składających się z kilku starych pracowników, ale on akurat dba głównie o siebie i oto by się tam utrzymać. W ciagu dwóch lat nastąpiło bardzo dużo zmian kadrowych szczególnie w kierownictwie (to tworzono to likwidowano działy oraz stanowiska) co doprowadziło do bałaganu organizacyjnego. Części osób, którym zależało zwyczajnie już nie ma bo mieli dosć ciągłej walki z coraz to nowszymi i mniej realnymi pomysłami czy pretensjami o to, że coś co nie miało prawa się udać się nie udało. Firma miała swoje momenty i chwile wzlotu jednak patrząc na to obiektywnym okiem to tylko dzieki zaangażowaniu ludzi tam pracujących i dających z siebie więcej niż potrzeba. W dużej części przypadków trud ten oraz wkład nie został doceniony i część z tych osób zwyczajnie odpuściła. Praca w firmie jedynie dla wytrwałych i odpornych na sporą dawkę absurdów.

Kaszkiet

Co łączy firmę UDS z Verte SA/Vtrade? Słyszałem od znajomego, który był na rozmowie że spotkał tam tych samych ludzi....

Zorientowany
@Kaszkiet

Prezes UDS jest powiązany z firmą Vtrade, jest współwłaścicielem.

Zła

Witam, pracowałam w tej firmie ponad 4 lata. Nie polecam nikomu pracy w UDS(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Stosowanie mobbingu na porządku dziennym. Firma kreuje się na lidera rynku choć tak naprawdę nie są w stanie ustanowić najprostszych procedur iso przez co panuje ogólny bałagan

zorientowana

Obraz UDS: dział planowania - właśnie przestaje istnieć, dział personalny - przestal istnieć, lean – już nie istnieje, biuro projektów strategi – zlikwidowane, dział handlowy - w rozsypce, produkcja - nawet Ukraina nie chce pracować, drukarnia - bez kierownika, magazyny - ogólnie niezadowolenie, maszyny - nie ma chyba nikogo kto nie szuka innej pracy. Tylko(usunięte przez administratora)chodzi uśmiechnięta od uch do ucha. Ot cały UDS... Budujcie tak dalej...

obiektywna
@zorientowana

słabo jesteś zorientowana, wszystkie te działy istnieją i mają się dobrze. Dział planowania - 4osoby, dział personalny - 4 osoby, biuro projektów stategi - przeniesione do Warszawy, dział Handlowy- 5 zespołów po około 7osób, produkcja - bez zmian( dodatkowe zatrudnienia), maszyny - wszyscy przystępują do egzaminów żeby podnieść swoje kwalifikacje. Lean - 1 osoba, drukarnia ma dyrektora zamiast kierownika. A (usunięte przez administratora) ciągle ją atakujecie ale według mnie to jedna z niewielu osób, której chce się pracować. A, że chodzi uśmiechnięta? Ludzie czy to, że ktoś ma motywację, chęci, a praca sprawia mu przyjemność od razu jest złe? Zastanówcie się co tu piszecie. Pamiętacie UDS sprzed 5 lat? I naprawdę wszystko co się wydarzyło przez te 5 lat w Firmie zasługuje na hejt?

bezstronna
@obiektywna

zgadzam się z obiektywną w 100 % jak ktoś nie wie jaka jest prawda nie powinien się wypowiadać ! wszyscy są mądrzą jak prowadzić tak dużą firmę, a tak naprawdę gdyby przyszło im podejmować jakiekolwiek decyzje to 3 razy by się zastanowili zanim by napisali coś negatywnego! Ps. może niech ten ktoś przejdzie się po działach i sprawdzi ile osób dalej pracuje , zanim napisze jakąś bzdurę!

hrpol
@obiektywna

Super. O te informacje nam chodziło. Pozdrawiamy! Konkurencja :)

NICK
@obiektywna

Czemu zaczynasz bronić sytuację, a potem sama piszesz, że poza (usunięte przez administratora)o jest niewiele osób, którym chce się pracować:) ? "A (usunięte przez administratora)? ciągle ją atakujecie ale według mnie to jedna z niewielu osób, której chce się pracować."

Księżniczka

Poza tym nie ma Kadr w UDS,, jest dział personalny. Zatem Obiektywna nie wiesz o czym piszesz..

Joanna
@NICK

@natasha @zorientowana proszę Was, żebyście nie podawali w komentarzach imion osób zatrudnionych w firmie. Jest to niezgodne z regulaminem forum. Komentarz, który łamie obowiązujące zasady, może zostać usunięty. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A może dodatkowo wiecie coś na temat świątecznej premii?

nieobiektywna
@obiektywna

hehe, dział planowania to tylko 1.5 kompetentnego pracownika i co to znaczy że maszyny przystępują do egzaminów. czy ktoś ich szkolił z jakichś nowych tematów? a może to tylko wymysł M.DZ. że pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje :).

Hłehłehłe
@nieobiektywna

Widać, że kogoś nadal boli, że dostało się wypowiedzenie z pracy. Nadal nie możesz się z tym pogodzić? :)

Maria
@Hłehłehłe

Zamiast snuć teorie spiskowe, może po prostu trzeba się pogodzić z tym, że ludzie mają różne zdanie o firmie?

Joanna
@Maria

A czy Ty jesteś zatrudniona w UDS? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę, żebyś podzieliła się z nami informacją, jakie jest Twoje zdanie o tym pracodawcy. Na forum zagląda wiele osób pragnących zdobyć rozeznanie odnośnie realiów, jakie mogą napotkać w danej firmie. Dlatego każda opinia z pierwszej ręki jest dla nich nieoceniona.

Dumny
@obiektywna

Odrobinę się pozmieniało, dział planowania - już tylko 3 osoby, dział personalny - 2?, produkcja - zatrudnienia obcokrajowców? Wystarczy spojrzeć na UDS z ostatniego roku - to zdecydowanie zasługuje na hejt.

kicker
@Dumny

A czemu takie pustki? W planowaniu 3 osoby?! W personalnym 2?!! Ciekawe co się stanie jak ktoś pójdzie na urlop? A może to kwestia oszczędności.... Najpierw firmy nie było stać na specjalistów, a teraz nie stać już na nikogo...

Dumna
@kicker

Oszczędności? Bardziej brak chętnych do pracy!

fanfactory
@Dumna

Jeszcze przed rokiem chętnych nie brakowało. Co się zmieniło od tego czasu?

@Dumna

Dlaczego Twoim zdaniem brakuje osób chętnych do pracy w firmie UDS? Na pewno jest jakiś powód, że pracodawca ma problem ze znalezieniem nowych pracowników. Czy jest, to może związane z poziomem wynagrodzenia, który firma oferuje nowym osobom?

Judyta
@Marek

To bardziej kwestia fatalnego wizerunku firmy oraz atmosfery stworzonej przez kierownictwo. Tak mi się wydaje.

Lol
@Judyta

Cała prawda

Agata
@Judyta

A czym objawia się ta fatalna atmosfera w UDS Sp. z o.o.? Napisz proszę coś więcej, bo Twoja opinia jest trochę zbyt ogólna dla osób, które dopiero zamierzają się zatrudnić. Interesuje mnie również, na czym dokładnie polega ta praca.

olgierd
@obiektywna

Chyba jednak Obiektywna miała racje. Do wszystkich wymienionych działów w ciągu ostatnich 6 miesięcy były prowadzone rekrutacje. Coś jest chyba jednak nie tak, skoro ciągle szukają tych samych osób. W ogłoszeniu mozna przeczytać; "Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej.....Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę". Coś z tą stabilnością jednak chyba nie tak. Napiszcie proszę czy wiecie co się tam dzieje. Czy pracodawca ma aż tak duże wymagania, a może to kwestia wynagrodzenia?

@olgierd

Jeśli ktoś nowo przyjęty w cv ma bycie królem i specjalista, w trakcie rozmowy rekrutacyjnej prezentuje się dobrze lecz w trakcie okresu próbnego wychodzi że nie jest aż takim specjalistą za jakiego się uważa to po co przedłużać umowę? Widzę że wiele osób hejt stosuje w stosunku do firmy, pamietajmy ze firma to ludzie wiec może nie ma przyzwolenia na to żeby dalej współpracować z takimi hejt ekspertami.

Ola
@pracownik

Problem w tym, że większość ludzi sama odchodzi.

Dzas
@Maria

A słyszeliście że podobniez można wziąść urlop 2 tygodnie i jechać na niego a firma UDS do tego dokłada

XY
@Ola

A to ciekawe????

maggAzynier

Czy ktoś wie o co chodzi? Na olx jest ogłoszenie na magazyniera ( Magazynier umowa o pracę Skierniewice, Łódzkie Dodane o 11:32, 16 października 2019, ID ogłoszenia: 550249635). W ogłoszeniu czytam: Oferujemy: Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie Hmm. Ciekawe bardzo. Albo ściema z tą umową (i później wychodzi jak zwykle) albo ktoś nie wie co pisze...Także z tą stabilnością chyba nie jest za dobrze. Z wiarygodnością i wizerunkiem na pewno..

Weronika
@maggAzynier

@maggAzynier Albo to po prostu zwykłe przeoczenie. I jak aplikowaleś? Jak jest z tą umową od pierwszych dni pracy?

WAFFEL

Jak waszym zdaniem wzrost płacy minimalnej przełoży się na zarobki w zakładzie? Czy można spodziewać się podwyżek wynagrodzeń jeszcze w tym roku?

loki

Niepoważna firma

Pan
@loki

Nie poważni ludzie na stanowiskach . Zdecydowanie nie polecam.

Qubek
@Pan

Kogo konkretnie masz na myśli? Chodzi o kogoś z NK?

smigielski

Firma prowadzi obecnie bardzo dużo procesów rekrutacyjnych. Co sądzicie o pracy w UDS? Czy warunki pracy was satysfakcjonują? Jak relacje z kadrą managerską?

Panna Nikt
@smigielski

Nooo szukać kierownika magazynu na olx, klasa...

wasylij
@smigielski

Co z tego, że szukają skoro dzwonią, coś proponują, umawiają się a później cisza.... mało poważne.

Nie polecam.

eduardo

I znów szukają szefa działu lean i dyrektora logistyki. Skuteczność godna pozazdroszczenia.

@eduardo

Tu nie do końca o skuteczność chodzi. Jest i druga strona medalu.

pellsonn

Myśle się nad aplikowaniem do UDS (stanowisko operatora). Zastanawia mnie jednak kilka kwestii: Ciągle rekrutują ne te same stanowiska. Czy to wynika z odejść pracowników, czy firma tak szybko rośnie? Po drugie trochę dziwne są te ogłoszenia. Np. w ogłoszeniu na operatora jest mowa o obowiązku zarządzania podległym zespołem (pierwszy raz widzę aby operator zarządzał zespołem). W ogłoszeniu jest też mowa o obsłudze "sztancygli" Co to jest? Może chodzi o tygle?! Poza tym piszą: "Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za....Stan techniczny maszyn oraz stanu i kompletności narzędzi". Ktoś może mi wyjaśnić jak taka firma może pozwolić sobie na zamieszczanie ogłoszeń pisanych na kolanie.... A może te rekrutacje to tylko sztuka dla sztuki aby hr miał robotę....

pellsonn

Co to jest sztanctygiel, to wiem. Bardziej chodziło mi o "sztancygle". :) Co do pkt. 2, to nie chodzi o to, że ma dbać. To oczywiste. Bardziej forma jest niezrozumiała: "Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za (.....) stanu i kompletności narzędzi". Także dwa z polskiego i dwa ze zrozumienia treści. Polecam wrócić do szkoły.

Życie
@pellsonn

Jak się zatrudnisz to zrozumiesz czemu są ciągle rekrutacje, brak pracowników nie ma nic wspólnego z rozwojem firmy

przodowniq
@pellsonn

Ja zatrudniłem się w firmie trochę ponad rok temu. Na początku było bardzo fajnie. Były możliwości rozwoju, szkolenia wew, firma brała udział w wielu inicjatywach dla pracowników i na zewnątrz. Realizowano w firmie fajne projekty i ogólnie wyglądało to bardzo ciekawie. Niestety po roku prawie nic z tego nie zostało. Nic ciekawego się nie dzieje, atmosfera fatalna i z zapowiadanych zmian wyszedł tylko kwas. Nie wszystko złoto co się swieci..

walencja

Podzielcie się opiniami na temat warunków pracy w firmie. Czy wcześniej opisywane problemy zostały już rozwiązane? Jak atmosfera w firmie?

takamala

Szukają teraz do controllingu, operatorów maszyn, na magazyny, do kadr i działu zakupów.

pankracy
@takamala

I jeszcze brygadzistów, kontrolerów jakości, referentów, kierowników zmianowych...Coś słabo idą te poszukiwania. :)) Czyżby opinia o firmie się zmieniła....

Darek
@takamala

Jeśli szukają to ciekawe jaka kasę dają?

Warunki zdrowotne: - (usunięte przez administratora)organizacja - na przedmioty potrzebne do pracy: krzesła, biurka itp. czeka się minimum 2 miesiące. Pracodawca nie jest przygotowany na przyjecie nowego pracownika , a przecież dużo wcześniej wiadomo o zapotrzebowaniu. - brak lub bardzo uboga wentylacja w pokojach biurowych (panuje polityka: "otwórz okno jak Ci duszno"). Kanałem wentylacyjnym jest szacht w którym leżą kable, bynajmniej nie jest to kanał wentylacyjny... Tu aż się prosi wizyta odpowiednich służb. - bałagan - niektóre pokoje biurowe roją się od kurzu i odrzucającego zapachu. Obskurne, powycierane wykładziny na których znajdziesz obiad współpracownika sprzed roku. Kadra menadżerska: - napotkałem mnóstwo przykładów manager-wannabe, bez przeszkolenia ani kultury pracy. (usunięte przez administratora) - dużo gadania, a mało w głowie - praca managera polega na byciu przykładem, a w UDS tego nie ma. - prymitywny system szkoleniowy - podpisujesz go od razu, według kadrowej trwa dwa (2) dni, według menadżera cyt.: "trwa dłużej", a tak naprawdę to nie istnieje. Menadżerowie nie są przygotowani aby szkolić nowych pracowników. (usunięte przez administratora) Osobom które szanują swój czas i chcą się rozwijać, nie polecam. Mimo że pieniądze przychodzą na czas (co jest zgodne z prawem i nie jest wielkim osiągnięciem), proponuję omijać tę firmę.

Elwira
@były pracownik

A czego spodziewać się po ludziach (mowa o wspomnianej kadrze managerskiej), którzy mentalnie tkwią na początku lat 90-tych. Zero rozwoju, refleksji i wiedzy na temat zarządzania. Z jakiś przyczyn nadal są w tej firmie. Wszyscy wykształceni, mający doświadczenie zdobyty w poukładanych firmach młodzi ludzie szybko uciekają. Moim zdaniem UDS już nigdy nie będzie fajnym pracodawcą. A byla na to szansa....

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. - Nowy Kawęczyn

• Jak się pracuje w UDS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A.?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A.