UDS S.A.

Opinie o UDS S.A.

Bezklamstw

W firmie panuje bałagan jak mało gdzie. Nie obowiązuje żaden kodeks etyczny pracownik to robol i trzeba go wykończyć. Zero planowania, zero myślenia o ludziach tylko kasa, kasa i kasa.

Tola
@Bezklamstw

Nie rozumiem, co masz na myśli przez bałagan w firmie? Czemu niby komuś miałoby zależeć na wykończeniu pracownika? Nie brzmi to sensownie. Kasa rozumiem dla firmy, a dla pracownika nadal minimalna + premie czy coś więcej już?

Czy w firmie UDS Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

XXX

Powiedzcie proszę jak się pracuje w Nowym Kawęczynie? Jak kierownicy, jak wynagrodzenie. Co w sytuacji, gdy ktoś popełni błąd? Jaki wpływ na Nowy Kawęczyn ma Warszawa?

RRR

Hej, Widzę, że firma zatrudnia na accout managera, Czy te opinie serio są wszystkie prawdziwe?? bo czytając to nie wiem czy składać CV. Mam duże doświadczenie w poligrafii (praca biurowa) Jak wygląda praca w biurze na ulicy Obywatelskiej?? Na jakie pieniądze można liczyć?? Atmosfera serio jest tak skopana?

Grafik

Brakuje znajomości podstawowych zasad biznesowego savoir-vivre... Otrzymałam telefon z UDS, długa konkretna rozmowa, po czym firma przestała się do mnie odzywać... ot tak po prostu... Nie otrzymałam nawet wiadomości e-mail, że mi dziękują, że się rozmyślili i już mnie nie chcą... po prostu CISZA, jak makiem zasiał! W międzyczasie natomiast dodali nowe ogłoszenie o pracę. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście do kandydatów

Ile mam lat doświadczenia

abc

Umowa o prace? Tak. Podstawa z zeszłego roku + premia absencyjna + premia uznaniowa. Gwarantują, że w momencie pójścia na l4, dostanie się z minimalnego 2023 roku. Ciekawe jak wygląda to w praktyce

Danuta

Świeżo po rozmowie? Jeśli tak to powiesz, o którym stanowisku mowa o jaki ewentualny przebieg? Negocjowałeś coś konkretnego może, że jest ok? Są na to otwarci na start czy dopiero potem?

Pracowałem w firmie kilka lat odszedlem bo sprawy rodzinne. Ale z chęcią bym wrócił po 4 latach przerwy . Pracowałem na maszynach lekko nie było ale wiem że dużo się poprawiło ale zanim to zrozumieli dyrektorzy to było potrzebne kilka lat i kilka osób musiało odejść zanim przełożeni to zrozumieli że tak nie może być. System 4 zmiany 12h bardzo dobry jest czas na swoje życie. Firma się rozwija stawia kolejna hale także prezes myśli za innych mimo tych czasow niepewnych. Te wszystkie opinie to widać nic się nie zmieniło ludzie narzekają tylko z produkcji czyli kobiety. A dział maszyn , magazyn dur, trzyma się dobrze od zawsze nikt nie komentuje tylko pracuje aby inni mieli co robić. Pozdr.

Iwona

Myślisz że można się tu zatrudnić dwa razy i nie robią problemów? Teraz szukają operatora plotera ale widziałem że jest też praca na magazynie. Będzie aplikował?

Nel

Całą kontrolę jakości bym wymieniła młoda A szuka faceta....Wieska takie gapy robi ze na pewno po ostatnim jej kontrolowaniu zlecenia przyjdzie reklamacja bo pakujace X soakowaly zła sztukę ona oglądała ale niestety nie zauważyła błędu lub nie chciała bo oczywiście klękła jej. Rodzina to jakże musiała podbić paletę tylko pytanie kto za to odpowie wg mnie powinna to być ona wkoncu powinna mieć jakieś doświadczenie w tym ....ale co z ona nawet zwykłego cokoly nie skleji prosto no i przykład to jest osoba na nieodpowiednim stanowisku pracy......glowe wysoko nosi a słoma wystaje z butów...

Zastanów się

Jak widać sama sobą nic nie reprezentujesz, bo nawet porządnie zdania nie potrafisz napisać. Popatrz pod nos, dopiero potem pod las. Jedyne co potraficie, to tylko obgadywać siebie wzajemnie. Same chciałybyście awansować, ale nikt Was nie chce. WARTO CZASEM ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SAMYM SOBĄ. ZACHĘCAM.

@@**
@Zastanów się

Widać ze opinia wystawiona przez osobę o której mowa wyżej ...

Shameonyou
@Nel

Ktoś tu chyba nie zna przeznaczenia tej strony... Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do kompetencji innych pracowników, ma jakieś uwagi, skargi, jaki problem zgłosić to do kierownika/dyrektora? Tu wasza odwaga się kończy? Dziwnym trafem macie problem do osób, które awansowały, przypadek? :) razem z koleżanką chcecie urządzić tu lincz na pracowników? Nie tędy droga, po treści widać tylko zawiść, a to nie miejsce na takie przepychanki. Przed dodaniem kolejnego obraźliwego komentarza radzę zapoznać się z regulaminem strony i szerokim pojęciem pomówienia/szkalowania oraz zapamiętać, że w internecie nie ma osób anonimowych. Pozdrawiam.

Pan

Czysta prawda

Że co?
@Nel

Naucz się pisać wpierw, dopiero potem pisz, bo tych wypocin się nie da czytać xD

Roman
@Że co?

Dobra, pomijając kwestię tego, jak to jest napisane, to może jednak odniesiesz się do samej treści komentarza? Zgadzasz się z tym czy nie do końca?

abc

W firmie dalej karty rozdaje Wielka Siostra czyli p. GS? Jeśli tak, to powodzenia nowo-zatrudnieni. Fajny potencjał firmo, ale "na układy nie ma rady"....

Łucja
@abc

Możesz powiedzieć coś więcej o tej przełożonej? Sprawiała problemy innym pracownikom?

@Łucja

Ta Pani ma wpływy wszędzie. Pracownicy to dla niej pestka. Ona mierzy dużo wyżej....

@abc

Ku czemu ta prowokacja służy?

@Alina

Ludzie w du… wam się przewraca. Módlcie się żeby pani GS nas nie zostawiła i nie poszła do innego działu co poniektórym jak widac ciagle mało Było wcześniej jak jej nie było lepiej? Nie nie było. Nigdy nikt wcześniej tak za nami nie odstawał jak Ci złe to się zwolnij ja przy takiej szefowej polecam wszystkim prace na montażach

Alina

Mi się teraz podoba więc czep się kogoś innego typu abc ja tylko spytałam czemu służy takie pisanie że ma ludzi gdzieś bo ja wiem że nie ma

Sorki To był wpis do abc. Mi się tez podoba

Danuta

Czyli źle było jak ta Pani z wami nie była? To kto wtedy był i jak to wyglądało. Bo rozumiem, że ten co zaczął wątek to kłamie, tak?

@Alina

A co takiego dzieje się teraz w pracy, ze ci się podoba? Suuper by było przeczytać jakieś konkrety :)

@Aleksandra

Lepsza atmosfera, Pani G. Ś walczy o pracowników, doszły dodatkowe premie, atmosfera mniej napięta, można szczerze porozmawiać o problemach codziennych w pracy, mam nadzieję że coś się zmieni w opinii o tym zakładzie bo naprawdę nie taki diabeł straszny jak go malują ????

Iwona
@Alina

Ile wynoszą dodatkowe premie o których wspominasz? Kilka setek czy w okolicy tysiąca?

M.
@Iwona

300-400 zł

Marzena
@M.

Na rękę czy brutto?

Xx

Pracujesz szybko 12 h a i tak nie koniecznie wyrabiasz normę. Nie ma czasu na toaletę , przerwa krótka. Nie polecam.

@Xx

Codziennie po 12 godzin tutaj pracuje się ? Kiedy jest wolne ?

Ptysio
@Xx

Co dwa dni wolne chyba że to Ukraina ,to pracują codziennie,ale przyjechali do pracy więc w czym problem .A do toalety nikt nie zabrania iść

@Ptysio

Czyli w sumie jeden z klasycznych systemów pracy. A weekendy wolne?

Lolek

Nie zgodzę się z wami. Ja z pracy w UDS jestem zadowolony. Nie jest to może to szczyt marzeń, ale atmosfera ok, z kierownikiem tez można się dogadać. Firma zatrudnia bardzo dużo ludzi, wszystkim się nie dogodzi. Jak ktos chce pracować to bedzie pracować.

@Lolek

co to znaczy bardzo dużo ludzi, o jakich ilościach mowa? bo ja się źle czuje w takich zakładach pracy...

Rick

Czy prawda jest, ze większość pracowników to Ukraińcy?

@Rick

Nie nieprawda pracują tam w większości Polacy

fagor
@Gość

To ciekawe. W ogłoszeniach o prace można przeczytać: Nasz zespół liczący ponad 600 pracowników codziennie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje.... Z kolei w gazecie przeczytałem, że obecnie w UDS pracuje ponad 400 Ukraińców... Rozumiem, że firma liczy ponad 1000 osób, a pracownicy z Ukrainy nie są zaliczani do zespołu? Słabe to....

Byk
@Rick

Cześć tak to jes prawda dużo obiecuje podwyżki za procent za premije a w koncu masz 12.5 na godziny za pieszyj miesiąc na drugiej 13 I tyle I (usunięte przez administratora) po 12 godziny a wolverine na miesiąc daje 4 dni +- mogę jak sprzedajesz ludzie to pod akcje potrafisz I po 13.5 na godziny I wolne kiedy chcesz to świetna prawda

Ankh-Moropork
@Byk

Jak nie potrafisz poprawnie po polsku pisać to nie jest miejsce dla twoich wypocin. (usunięte przez administratora)

Yyy
@Byk

Tylko że Ukraińcy i inne nacje są zatrudnieni przez agencje a nie UDS także totalny absurd

@Yyy

Znaczy że Byku opisuje stawki agencyjne, nie z firmy? Eeee, myślałam, że z firmy.

taka mala

Był moment kiedy firma mogła się wybić i stać się liderem w branży. Niestety kilka fatalnych decyzji kadrowych znacznie osłabiło morale wśród załogi... Tego nie da się już naprawić.

taki duży
@taka mala

pozdrawiamy PFT

@taka mala

To wszystko idzie ku upadłości, na to wskazuje, a dodam że jestem tylko obiektywnym czytelnikiem. Kiedyś chciałam się tam zatrudnić, ale sobie darowałam i dobrze chyba zrobiłam.

ROKI

Ludzie uciekają drzwiami i oknami, a pracodawca (prezes) nic nie robi. Powinien skontrolować aroganckie zachowanie przełożonych i ich punktować. Myślą, że ludzie będą stać pod szlabanami do przyjęcia tylko szlabany powyginane w drugą stronę w stronę ucieczki, pracownicy się zwalniają lub chcą tylko przezimować. Pięciu przychodzi a dziesięciu odchodzi, wyrafinowana gra rekrutacyjna na niskim poziomie, obiecywanki, potem żenada a najgorsza pogarda dla ludzi i nic z tym nie robią. Przeanalizujcie opinie dopiero podejmijcie decyzje.

@ROKI

To co ten prezes jakiś ślepy, klapki ma na oczach? To jest straszne co czytam, zanim się obudzi to cały zakład się zwolni, ale może o to chodzi?

Co ma z pracy robol

Kto powie jak jest ? Co ma z pracy robol?Jak wygląda porównanie tego co ma robol tu z tym co ma robol w Niemczech czy Szwajcarii ?

zapytajnik

Podobno UDS znów zatrudnia.. Czy wiecie jak tam wygląda sytuacja?

Catie

Mr Andrew we śnie już jest chyba kilka lat. Chyba mu nie zależy. Kasa się zgadza i to najważniejsze...

Bea

Co sądzicie o atmosferze w biurze ? Szacun do pracowników? Zarobki w porównaniu do konkurencji? Szkolenia ? Kursy ? Nauka języków obcych ? Inwestowanie w pracowników biurowych?

Byk

Kto jest tutaj pogadamy

Kobieta
@Byk

Witam ,planuje zatrudnić się w tej firmie jako pracownik ochrony na portierni,czy znajdą się jakieś pozytywne opinie i dobre rady?????

Bardzo toksyczna atmosfera króluje od samego wejścia. Pozornie firma jest przedstawiana jako nowoczesna i rozwijająca się, jednak warunki w których się pracuje wołają o pomstę do nieba. Ciasne zagracone biura, brak obszarów roboczych na ploterach i straszna kuchnia(15m2 dla 100 pracownikow). O dziwo pracownicy ze sobą nie rozmawiają i wyczuwa się dziwne napięcie, jakby zart czy rozmowa wiązała się z biczowaniem. Teraz zrozumiem, że ma to związek z wewnętrznymi układami. Firma "rodzinna" gdzie cala rodzina obejmuje najważniejsze stanowiska nie zawsze nadając się na nie. Firma ma różne dziwne zasady jak na przykład "błędy świadome", które popełnisz 3 razy to dostajesz dyscyplinarkę. Wiec ludzie sami sie zwalniają aby nie ryzykować. Podczas mojej pracy odeszlo/zwolniono 4 osoby. Gorąco odradzam pracy w tym miejscu jeśli zdrowie psychiczne jest dla was wazne, sama nie polecam nikomu, byłam nawet świadkiem mobbingu i i seksistowskich tekstów pewnego łysiejącego Pana chodzącego w marynarkach ok 50l. Dziewczyny nie bójcie się zgłaszać takich rzeczy!!!

Ankh-Moropork

To ten chlewik jeszcze działa??? Za każdym razem, gdy rozmawiam z byłymi pracownikami to dziwię się, że jeszcze nie było tam nalotu z PIP lub Inspekcji Pracy. Nie ma się co dziwić, że ci, którzy mieli głowę na karku już dawno dali nogę z tego kurwidołka. Teraz to dobre miejsce do pacy dla desperatów i trzody z ukrainy

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. - Nowy Kawęczyn

• Jak się pracuje w UDS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A.?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A.