Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

gość

Zastanawiające jest to że jak pojawi się jakaś dobra opinia o FN to od razu jest masa podejrzeń. Prawda jest taka że to sami tworzymy atmosferę w której pracujemy. Ja jakoś narzekać nie mam zamiaru. Polecam tego pracodawcę!

re

Proponuję podejść pod firmę jak ludzie palą papieroska i samemu się dowiedzieć:) PIP był, zrobił kontrolę, regulamin poprawiono, kary nie dał jednak najważniejsze, że od zawsze pensje, prowizje i nadgodziny płacą na czas.

re

w mielcu nowe sprawy, nowa prowizja to i humor lepszy :P

zwolniona

xamielec - 2013-06-24 16:37:14 Praca ok, zarobki ok, szefowe i tu mimo zaskoczeniu dużej ilości osób wypowiadających się na tym forum powiem, że też ok:) Ludzie macie problem to się zwolnijcie. Skoro wam tak źle to po co się jeszcze męczycie? Iza czy Karolinka?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xamielec

rysia z klanu

PIP jest od tego aby kontrolowac firmy... fornetowi to jak kazdej firmie nie zaszkodzi:) wrecz przeciwnie z pozytkiem dla nas pracownikow!!!

re

Praca wśród handlowców jest OK:) To nie calcenter, że jest tylko "parcie na słupki" bo tak klienci sobie życzą.

szukam pracy

pytam w sprawie rekrutacji na handlowca. jakie pytania sa na rozwowie? jaka podstawa a ile jest prowizji? czy doswiadczenie w finansach jest konieczne bo bylabym zainteresowana?

zainteresowana

w krakowie ponoć cały czas zatrudniają a mielcu cisza? ;/ ktoś coś wie czy tutaj tylko można narzekać????????? pytam bo polecono mi pracę w Mielcu, cxekam już trzeci miesiąc i nic....

zadowolony pracownik

czy to jest forum bylych pracownikow???

hehehe

zwalniają najgorszych (czyli kogo?) . Firma po kilku latach się ocknęła że pracownicy są źlii sobie nie radzą? wątpię. a osoby otwarte na dialog zostaną usunięte. podać przykłady?

pracownik z kolejnym numerem

goworkfanka - 2013-04-22 18:34:42 jest faktycznie zle:) fakt. impreza motywacyjna zle, budzet na dodatkowe premie zle, nadgodziny platne zle, pensja platna zawsze odkad pamietam zle, nowe pakiety zle, praca w sobote zle, wolna sobota zle, zatrudniaja zle bo beda zwalniac, zwalniaja najgorszych aby premie wieksze mieli najlepsi zle... i badz tu madry:) co nalezy zrobic abysmy Wszyscy byli zmotywowani? prosze o obiektywne i normalne odpowiedzi!Obiektywnych i normalnych odpowiedzi udzielaja ci, ktorzy są rozsadni i umieja rozmawiac. Tutaj takich nie znajdziesz

propozycja 1

Ludzie jak komus jest bardzo zle to niech idzie do szefostwa. Wydaje sie ze oni sa nastawieni na dialog ale przed problemem a nie juz pol roku po nim. Chcecie miec lepiej w pracy to o tym mowcie glosno! i w mielcu i w krakowie calym!

goworkfanka

re

windykacja w Mielcu czeka na nowe sprawy to za moment i prowizja i atmosfera bedzie. A gdyby nie zaangazowanie AG to juz dawno nic by tutaj nie bylo. Ale czy to ktos doceni?

re

w windykacji nie ma nigdy spokoju:)

obiektywny z boku

Jaką satysfakcję macie, że piszecie po fakcie źle o kimś kto już nie pracuje? Taka mądra jedna z drugim to proszę podejść do zarządu i powiedzieć co boli a nie pisać źle o kimś kto nie moze się już bronić. I do tego pisać w necie a nie mieć odwagi powiedzieć tego osobiście... naprawdę JESTEŚCIE DZIECI.

koordynatorka

(usunięte przez administratora)w DWMie tylko raz w historii było ciężko, w I 2012 r. jak były Pan dyrektor "zabrał" kilku pracowników do swojej nowopowstałej firmy. Jak to się skończyło zainteresowane osoby wiedzą. Szkoda tylko tych co mu zaufali...

re

Mieli DMW zlikwidowac glosila plotka a tutaj ciagle nowe rozmowy o prace, nowi pracownicy przychodza (nawe panowie :D)? to co z ta plotka?

spox

w 2013 sama odeszla jedna pani z cc krakow. ale ci co juz nie sa w firmie wiedza lepiej!

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.