Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

OBURZONA

Bardzo nie miła obsługa!!!

re ego

scigaja za nieistniejace dlugi?? jak ktos nie jest dluznikiem to przesyla potwierdzenia wplat i wyjasnia sprawe z korzyscia dla siebie a nie glupoty w internecie anonimowo pisze!

Jazbf
@re ego

Potwierdzenia wpłat czego bo nie chcą powiedzieć za co jestem dłużnikiem :D i chcą moje dane.

re

wlasnie For-Net zatrudnial Handlowca w Mielcu i do call center w Krakowie to chyba az tak zle nie jest? "szczekaja" ze nie bedzie Mielca i Krakowa a karawana jedzie dalej z sukcesami :)

obiektyw

Witam. Jak (usunięte przez administratora) jest akcjonariuszem to muszę cofnąć swój wpis "o awansie nie przez znajomości", wynika z tego że awans zapewniła mu żona.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
zaznajomiona

Ania Flis jest najwiekszym akcjonariuszem ForNetu dlatego tak sie maz stara:) do tego 10 lat pracowal jako dyrektor w windykacji i w kancelarii prawniczej a wiec cos tam sie zna na windykacji:) tylko tanczyc nie umie to jedyna wada :)

Krk
@zaznajomiona

A co wspomniana Pani ma do Krakowa? to nie jej zasługa że Cc w Krakowie działa i dobrze się w nim dzieje...

obiektyw

Obecny odpuść sobie, gdyby nie Agnieszka i Flis to by Mielca nie było a może i nawet Krakowa. Interesuje się tym co się dzieje spotyka się z pracownikami, rozmawia i zawsze służy pomocą.Moim zdaniem to on powinien być prezesem bo zna się na rzeczy, przecież tyle lat pracował w windykacji to branże zna od podstaw. Skoro tak szybko awansował to chyba nie przez znajomości tylko rzetelną pracą. Miłego wieczoru

Hehe
@obiektyw

Chyba prezesem sklepu mięsnego. Koleś nie zna sie na niczym, a w szczególności na windykacji.

zarzad i pracownicy
@Hehe

Prezesa juz mamy i go bardzo kochamy :)

obecny

Co do wynagrodzenia to się zgodzę że płaci na czas a pozostałe brednie to chyba wymyśla(usunięte przez administratora)

koleżanka Szefowej :)

FOR-NET S.A. od zawsze (a historię ma ponad 10letnią) płaci ustalone w umowach o pracę wynagrodzenia (w terminie), prowizje, premie, dodatek szkoleniowy, nadgodziny, są szkolenia, konkursy, czasem imprezy, dofinansowuje się szkolenia i studia dla najlepszych. Z urlopami też nie ma problemów. Firma "stara" się dbać o pracowników. Podkreślam słowo "stara" gdyż jak widać są jeszcze pewne sprawy do poprawy. Nie mniej jednak z firmy mało kto odchodzi samemu do innej pracy, cześć osób pracuje tutaj długie lata, cześć pracowników jest zadowolona z pracy. Jednak tak jak FOR-NET S.A. "stara" się dbać o swoich pracowników to także "stara" się działać w myśl zasady, że od oceny pracowników są ich przełożeni a nie podwładni (wyrażający anonimowe opinie na goworku). Dodam także, że inną panującą zasadą, jest zasada, że o problemach należy rozmawiać oficjalnie (na linii podwładny – przełożony – nawet jak jest taka trzeba Dyrekcja, Zarząd)a nie pisać z ukrycia. Inaczej nie da się poprawić panujących relacji pomiędzy nami pracownikami. A atmosferę w firmie sami sobie tworzymy. Tyle w Nowym Roku:) Zdrowia i najlepszego dla Wszystkich!

rere

najwazniejsze ze ForNet zawsze placi na czas.. widac juz sie nikt wpisami nie przejmuje.. a kase zamiast dla goworka lepiej przeznaczyc na zabawe :)

re

mielec to taka kraina, ze kazdy jest niezadowolony i zadna zmiana tego nie zmieni... a wiec zmian nie bedzie... i nawet codzienne wpisy na goworku (notabene serwis dla hejterow i innyh frustratow zyciowych) tego nie zmieni...

RE

Z tego co było słychać na imprezie to zarząd jest zadowolony z pracy całego Mielca z dwoma obecnymi Szefami na czele i zmian personalnych nie planuje.

re obiektywni

Dzięki za potężna dawkę uśmiechu po przeczytaniu wpisu. Ktoś napisał całą prawdę o zasługach Agi. Prawda i jej zasługa, że byli pracownicy nie wspominają dobrze, bo i co wspominać ? Ciągłe gnojenie i upokarzanie? Prawda i jej zasługa, że „zespół się dograł” i teraz każdy każdego (usunięte przez administratora) wzorem szefowej. Prawda i jej zasługa, że „zespół nabrał doświadczenia”. Pierwsza połowa w wysyłaniu CV a druga w przychodzeniu do pracy z obrzydzeniem. Prawda i jej zasługa, że nie ma wyników i to nie tylko dlatego, że pracujemy w trudnej branży. Prawda i jej zasługa, że są imprezy od czasu do czasu, w których mało kto chce uczestniczyć. Prawda i jej zasługa, że w skip są 3 osoby. W końcu było trochę frajdy ze zwalniania pracowników z udawanym współczuciem. Może kolejnym razem aż się popłacze. Prawda i jej zasługa, że Kalifornia stoi pusta. Ale jak przyślą kogoś z rozmachem i rozgarniętego to będzie miał pomieszczenia do rozwoju FN w Mielcu. Prawda i jej zasługa, że są nadgodziny. W końcu wyniki są słabe a trzeba nadgonić. Prawda i nie jej zasługa, że są wypłacane premie i nadgodziny. W FN płacą regularnie. Obrońcy(usunięte przez administratora) w 2014 życzę wielu śmieszności w obronie mierności a pozostałym, wyciszenia, radości i dużych płat od dłużników oby przy nowym dyrektorze.

obiektywny

Ona "dba" chyba swoim niewyparzonym pyskiem - sączy tylko jakby tu kogoś pogrązyć zgnoić i osmieczyć, ma problemy z psychiką i właśnie dlatego jest taka atmosfera w FN . Niszczy firmę i ludzi nastawiając ich przeciwko sobie . To(usunięte przez administratora) przyczyniła sie do " upadku Kaliforni" i czystki w skipie . każdy patrzy w firmie wilkiem na wspólpracowników nie ma dobrych relacji, szacunku.Mam nadzieje ze jak ktoś wyzej napisał zarzad przejrzy na oczy w 2014 nie będzie już tej osoby..

obiektywni

Byli pracownicy nie wspominają [usunięte przez moderatora] zbyt dobrze, co jest całkowicie zrozumiałe. Aktualny zespół już się "dograł i nadrał doświadczenia" i zrozumiał także, że [usunięte przez moderatora] tak jak wszyscy pracuje w trudnej branży, gdzie najważniejsze są wyniki. Ale dba o nas, o premie, wypłatę nadgodzin, szkolenia, konkursy, imprezę od czasu do czasu. Gdyby nie [usunięte przez moderatora] to z Mielca zostałoby tyle co zostało po skipie (3 osoby z 10) lub po wynajmie Kaliforni (stoji pusta do dziś od roku). Także wszystkiego dobrego na ten Nowy 2014 Rok dla całego zespołu z [usunięte przez moderatora] na czele!!!

Inna

Po co to wszystko piszecie? Jutro wszystko zostanie skasowane a jak zdąży przeczytać to się będzie mścić. Stary pies nie nauczy się nowych sztuczek a (usunięte przez administratora)się nie zmieni. Mnie osobiście jest jej żal. Niespełniona kobieta w średnim wieku która musi przychodzić do pracy w której nikt jej nie szanują a w dodatku jest pośmiewiskiem całej firmy. Jakby potrafiła się zmienić albo ktoś by ją chciał to już dawno by się wyniosła w Fornetu. A zarząd i tak zrobił dużo dla nas, posadził ją w osobnym pomieszczeniu aby się na nas nie wyżywała.

re ex

Nie wiem czy chociaż w wigilie przemówiła ludzkim głosem, bo na szczęście nie było jej z nami:) Mieliśmy tydzień spokoju:) A na co dzień z mówieniem ludzkim głosem ma duże problemy, no chyba że coś chce. Ale ten dwulicowy i obłudny typ tak już ma. Może w końcu zarząd przejrzy na oczy i zabierze ją z Mielca.

ex

Coś ucichło na tej stronie, wpisy bez sensu, nic się w For-netcie nie dzieje ? Może chociaż mielecka zmora przemówiła na wigilii ludzkim głosem ? :)

kasa

wynagrodzenie windykatora w mielcu to: pensja podstawowa + prowizja od skuteczności + premie motywacyjne. dajcie info co i jak trzeba robić by były od razu duże premie

neta

witam wszystkich. chcialabym sie dowiedziec czy w tej firmie otrzymuje sie wyplate co miesiac jakas stala czy to jest zalezne od wyrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.