AdRem Software Sp. z o.o.

Opinie o AdRem Software Sp. z o.o.

bylypracownik

ahhaha tak tak koralgol, no to pokazał Janusz tak wyjanuszowal, ze sie zwolnili cały dział sprzedazy i support, taki firma dobra ahhahaha

Stefan
@bylypracownik

@bylypracownik Jeśli pracujesz tak samo dobrze, jak piszesz po polsku, to chyba nic dziwnego, że jesteś byłym pracownikiem

Stefan
@bylypracownik

Jeśli pracujesz tak samo dobrze, jak piszesz po polsku, to chyba nic dziwnego, że jesteś byłym pracownikiem..

lolek
@Stefan

tak stefanku tak ;-)

Fajnie że pojawiły się wpisy dotyczące kwestii wypłacania z mocnym opóźnieniem wynagrodzeń mam nadzieje że Słońce Peru i Pani NicNieUmiem pochylą się nad słowem refleksja.

Anita

Kolejne osoby opuszczają firme? Dlaczego notorycznie ludzie odchodzą? Czy jest tak źle, czy dzięki dobrej zmianie nie chcecie pracować u liberałów?

Zgodnie z art 86 kodeksu pracy

Przykładowo – gdy wynagrodzenie powinno być wypłacone w sobotę 10 grudnia, to środki na koncie pracownika powinny być dostępne już w piątek 9 grudnia. Gdyby 10 grudnia wypadał w niedzielę, to stosując zasadę, o jakiej mowa w art. 85 § 3, wypłata powinna być na koncie pracownika już w piątek, 8 grudnia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AdRem Software Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zgodnie z art 86 kodeksu pracy

„§ 1. Pracodawca jest obowiązany wypłacać wynagrodzenie w miejscu, terminie i czasie określonych w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy.

nick

To prawda sytuacja jest bardzo zła, z tego co na imprezie starzy i obecni pracownicy opowiadali - woli wyjaśnienia (imprezy przez pracowników są tylko organizowane wtedy gdy jakiś pracownik odchodzi bądź zostaje zwolniony) na przstrzeni 4 ostatnich lat było imprez sporo a nasiliły się w ostatnim roku ;-). Pracowałem swego czasu w AS krótko, ale intensywnie zwłasza że podaczas mojej kadencji odeszło 5 osób na przestrzeni 3 miesięcy, z tego co sie orientuje na przestrzeni kilku lat to kilkadziesiąt osób się przewinęło. Warto zapytać o opinie oraz o (usunięte przez administratora) oraz jego słynnej (usunięte przez administratora)która jak sama powiada na niczym sie nie zna (zakładam że na doprowadzaniu do zawolnień ludzi tak, ale powinna mieć inne stanowisko ;-) ) ludzi którzy posiadaja profile na różnych portalach którzy pracowali w AS ;-), warto zapytać, oj warto przed podjęciem pracy w AS albo przed wybraniem się na rozmowę.

koralgol

Szkoda, że tak szukamy na siłę argumentów popierających naszą opinię. Nikt nie usuwa opinii negatywnych gdyż ich nie ma bo firma jest dobra

@koralgol

ahhhhaahahhha

nick

Firma Wspaniała a właściel jeszcze wspanialszy

Po co pisac co kolwiek jak właściciel Adremu płaci żeby usuwać prawdziwe dramatycznie złe opinie o nim samym i jego firmie.

Anita

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

W tym tygodniu brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym w AdRem. Aplikowałam na stanowisko sekretarki. Ta rozmowa to był śmiech na sali. Nie polecam. Szkoda czasu.

Bartosz

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

@Bartosz

firma ma wykupione premium na goworku i po prostu usuwa nieprzychylne opinie.

Izabela

Na jednym z największych portali z ogłoszeniami o pracę, znalazłam kilka zamieszczonych przez AdRem Software. Obecnie firma poszukuje osób na stanowiska: Technical Content Writer, Account Manager, Marketing Specialist i Sekretarka. Na każde z powyższych stanowisk, firma zatrudnia w pełnym wymiarze czasu pracy. Będziecie próbować swoich sił? A może są tu osoby, które pracują lub pracowały na wyżej wymienionych posadach i powiedzą czy warto wysłać swoje dokumenty aplikacyjne?

kek

kek

Tymoteusz

Konkurencja inspiruje do pisania??

Izabela

@Andy a wiesz, czy AdRem Software zatrudnia wielu pracowników na stanowisku admina? Bardzo dobrze słyszeć, że ktoś jest zadowolony ze swojego zatrudnienia w firmie. Może oznaczać pozytywną prognozę dla osób, które poszukują takiego stanowiska pracy w tych okolicach.

Sieciownik

Na co dzień nie współpracuję z właścicielem, tylko z kierownictwem i pracownikami z Adrem, ale(usunięte przez administratora) zadałem sobie trud, żeby podpytać ich o prywatne opinie. Nie powiem - narzekali, ale na zwiększony ostatnio nawał roboty (starsi) albo rzucanie na głęboką wodę (nowi). Jestem w stanie to zrozumieć, bo też mamy problem z rekrutacją i na wprowadzanie nowych zawsze brakuje czasu (z ok. 30 osób dobiliśmy do 43 w ciągu ostatniego roku). Dlatego po tonie niektórych komentarzy wnoszę, że ktoś je pisze złośliwie, albo pojawił się w tej firmie całkiem spoza branży i liczył na łatwe wejście... Może więc bez uzewnętrzniania frustracjiwypowiedziałby się ktoś, kto tam pracuje/pracował, ale też zna branżę?

Andy
@Sieciownik

Nie pracowałem, ale 3 tygodnie temu byłem na rozmowie, bo polecił mnie znajomy, który tam pracuje. Ostatecznie zrezygnowałem, bo jestem bardziej hardware'owy i jak zobaczyłem jaki z tego programu jest kombajn, to oczywiste że samo wdrożenie się w temat trwałoby przynajmniej kilka miesięcy. Gdyby poszukiwali admina, to bym się nie zastanawiał, bo kolega jest tam od 2 lat i nie szuka niczego nowego.

Izabela

@sieciownik, dzięki za informacje z pierwszej ręki, bo takie liczą się na forum najbardziej. A czy Ci pracownicy potwierdzili te informacje o szefostwie, np. @remi pisał o tym post ostatnio? Ty tego nie potwierdzasz, a takie negatywy trzeba na bieżąco rozwiązywać.

konku

były pracownik, jeżeli teraz ktoś jest zainteresowany to poszukują administratora sieci. Słyszałem,że zarobki u nich wynoszą minimum 3 tysiące. Zastanawiam się tylko czy nie trzeba zakładać własnej działalności.

bylypracownik

Hej @adam. Pracowalem tam kilka lat i jesli chodzi o ich oprogramowanie, to jest naprawde spoko. Skontaktuj sie z nimi, zrobia ci webinar albo szkolenie, ceny w stosunku do mozliwosci tez sa na niezlym poziomie. Maja tez polska wersje swojego softu.

Zostaw merytoryczną opinię o AdRem Software Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w AdRem Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AdRem Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AdRem Software Sp. z o.o.