Opinie o Pizza Hut - Amrest Holdings Se w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amrest Holdings Se. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amrest Holdings Se o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrest Holdings Se w Wrocław

Agata

@Onana, czy jesteś zadowolona również ze swojego wynagrodzenia? Czy firma AmRest oferuje pracownikom także dodatki pozapłacowe lub karty ze zniżkami? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy. Od czasu do czasu zaglądają tutaj osoby zainteresowane pracą w tej firmie.

Magda

Jeśli oferta zostanie zdjęta ze strony głównej Amrest , a dalej jest dostępna na portalach o pracę to: Czy dalej można aplikować na portalach o pracę , czy można wnioskować , że kandydat został wyłoniony/wybrany???

Mario

A może ktoś napisać na jakich warunkach zatrudniani sś dostawcy? Jakie sa umowy, zarobki, czy trezba mieć swój samochód, skuter, czy dają firmowe? Czy coś się pąłci za firmowe auto ewentualnie? Jak jest z napiwkami i z ilością dostaw? Wypłąty są raz w miesiacu czy tygodniowo? Dzięki za info

Vendetta
@Mario

Praca na dostawie to śmiech na sali przynajmniej na Śląsku, nie dość że muszę jeździć własnym samochodem to jeszcze tankowac za swoje... Płacą niby 7zł za kurs i gwarantują 1.5 na godzinę nawet jak siedzisz na (usunięte przez administratora) ale co z tego jak tygodniowki płacą po 200-300zł gdzie trzeba zapłacić za paliwo z własnej kieszeni nie mówiąc o tym jak coś Ci się w aucie zepsuje... przez 2msc mam przejechane 2500km gdzie za samo paliwo musiałem wydać 1000zł...

Fajny
@Vendetta

No to ci powiem, że u nas jest 4zł od kursu. Jak siedzisz to nie zarabiasz. Samochody są służbowe, ale w takim stanie, że potrafi ci się zapalić pod maską, coś urwać. Auta po 1mln przebiegu, ale jeździjmy dalej.

Pracowałam na Kasach rok czasu. Nikomu nie polecam pracy tak okropnym miejscu!!!

Kucharz

Na rozmowę zostałem zaproszony bardzo szybko, mimo że nie mam doświadczenia ani wykształcenia w gastronomii. Rozmowa była dość krótka i zawierała nietypowe pytania, takie jak jaki jest według ciebie najlepszy przełożony, co zrobisz by jak najlepiej wypaść podczas pracy w zespole i inne, których już nie pamiętam. Nie wymagali książeczki sanepidowskiej(nie zwracali za nią ale to koszt 100zł) ale trzeba było wyrobić. Wizytę u lekarza medycyny pracy załatwiają sami i jest to refundowane z kieszeni firmy. Decyzję o zatrudnieniu otrzymałem już pod koniec rozmowy. Ogólnie nie można się przyczepić, ale pytania według mnie mijające się z celem ponieważ nijak miały się do tego jak praca wygląda i czego od ciebie potem wymagają.

Ogólnikowe, prawie żadnych konkretów, praktycznie nie było typowych pytań z rozmów kwalifikacyjnych(dlaczego chcesz u nas pracować/co wiesz o naszej firmie/jak reagujesz na stres itp). Raczej ciężko się do takiej rozmowy przygotować, ale jeśli ktoś ma odrobinę wyobraźni i potrafi szybko wymyślić na poczekaniu dobre odpowiedzi, to nie powinien mieć problemów.

Maciek

Opinia o KFC AmRest: odradzam prace w firmie Armrest w KFC.Przy podpisywaniu umowy dostajesz informację,że podwyżkę otrzymuje się przy podpisaniu umowy o pracę przy przepracowaniu 3 miesięcy i otrzymujesz ją jak jesteś dobry, najlepszy.Jest to nieprawda.NIe licz na to! Obiecanki cacanki ! Możesz pracować dalej,a i tak jej nie otrzymasz.Firma oferuje premie za tzw. upsell.Sporo sie natrudzisz,by uzyskać wysoki upsell okazuje się,że w trakcie zmieniają zasady przyznawania premii i jej nie dostajesz.Najpierw premie dostajesz,gdy upsell wynosi dajmy na to 150% ,ale gdy się okazuje,że 150% ma więcej osób,to już zmieniane są zasady,że premie dostana 3 najlpesze osoby.W trakcie następuje zmiana,że premie dostaną 2 pierwsze osoby i osoba,która poczyni najwyższy progress-zasady są zmieniane w trakcie bez poinformowania przez kierownika restauracji-czyli dopasowywane do jego widzimisie czyli tak jak mu się podoba.Jeśli kierownik restauracji zapropouje Ci za pracę w Świąta premie.Nie licz na to-napewno jej nie dostaniesz.Popracujesz,a potem okaze się,że firma Armrest Ci jej nie przyzna.Zgadzam się z poprzendnimi wpisami-osoby są "ściągane" z pracy przy kasie z opóźnieniami.Niby ustalany jest grafik,a jednak bardzo rzadko kończy się pracę puktualnie.Ponadto nie obce są różnice kasjerskie na skutek błędów menagera,który przynosi tzw. "rozmiankę" i często coś się nie zgadza,nie wiadomo dlaczego? Zdaża się,że ktoś pracuje przy czyjejś kasie,"na czyjejś kasetce" i póżniej z tego tytułu są różnice kasjerskie.O przerwę musisz sie upominać,by na nią móc pójść,bo menager,który powinien Ci ją wyznaczyć rzadko o niej pamięta,a przy dużym ruchu może się okazać,ze wcale na przerwe nie pójdziesz.O awansie nie ma co marzyć,bo awans tylko dla wybranych ( no bo w końcu iluż może być w firmie instrktorów i menagerów.Kto bedzie pracował jak wszyscy zarządzać będą?).Więc nie licz w tej firmie na awans ! W innych firmach już po 3 miesiącach możesz awansować.W KFC podają,że minimum po 3 miesiącach możesz liczyć na awans na instruktora.Jest to nieprawda! Przepracujesz rok i nie awansujesz.Podają,że oferują szkolenia dzięki,którym możesz się rozwijać na różnych stanowiskach,ale tak naprawdę pracujesz cały czas na jednym stanowisku bez możlwości zmiany stanowiska.Co więcej w KFC ciągle czegoś nie ma,frytki często przesolone,kanapki przypalone,bo dla firmy liczy się szybkość wydawanych zamówień,a nie jakość.Jeśli chodzi o zespół,to można trafić na miłe osoby i nie miłe.Pracowałem z miłymi osobami,ale i z takimi,które potrafiły na Ciebie donieść i co ciekawe właśnie takie osoby awansowały na managera.A były i osoby,które jeszcze nawet nie awansowały na managera,a traktowały Cię jak jakieś popychadło uważając się już za kierownika.Ponadto ciągle zdajesz jakieś testy w KFC z tzw.standardów z robienia np kanapek.Wszystko masz napisane jak robić kanapkę,z gramaturami włącznie tuż nad głową,ale piszesz z tego kilka razy test jakby była to jakaś matematyka wyższa.Ostatnie miejsce,które można polecić do pracy.

Obrażony

Pisze o kfc w gdansk elbląska juz wiecej tu nie przyjadę za pierwszym razem dostaliśmy zimnego twestera bez sosu ale byliśmy juz w trasie wiec sie nie zawracałam natomiast w dniu dzisiejszym poprosiłem o to by podali mi ciepłego twistera chodzi o mięso oraz poprosiłem zeby dali sos bo ostatnio noe było a pan zapytał czy ma bo extra sos na to ja powiedziałem ze nie chce extra sosu tylko sos i oczywiście dostałem tyle sosu ze znajdował sie na dolnej części kanapki dosłownie troszeczkę a dodatkowego sera ktory poprosiłem nie było punkt jest żartem pracują w nim same głąby

Worker
@Obrażony

Sorr kolego, ale nie jest to strona o wystawiania opinii obsłudze tylko o pisaniu o warunkach pracy :) jak masz jakieś problemy w danej rest to pisz do kfc na fb :) taka sugestia

Agata

@Ola musisz opisywać jakieś sytuacje z przed kilku lat, bo teraz są już wyższe stawki na rynku pracy. A jeżeli chodzi o sytuację z managerem to myślisz, że po prostu Ciebie nie lubił czy też inne nowe osoby miały podobne sytuacje? Jeżeli tylko Ciebie nie lubił to może wtedy powinieneś jego przełożonemu zgłosić takie zachowanie?

No
@Agata

Po co tak bronisz tą firmę? Przynajmniej mi się tak wydaje..

Ola
@Agata

Myślę, że główny problem miał ze mną, ale generalnie był bardzo specyficznym człowiekiem i mało kto go lubił. Był menagerem potocznie zwanym majsterkowym. Tak, pracowałam tam od 2014 do 2015, choć z tego co wiem polityka firmy się nie zmieniła, stawki tylko tyle, że skoczyła najniższa krajowa.

Firma która traktuje ludzi jak niewolników pracy. Managerowie powyżej kierownika restauracji zachowują się jakby byli bogami na ziemi zwodząc propozycjami na zasadzie osła i marchewki której i tak nie dostanie, a na koniec dają propozycję nie do odrzucenia, proponują niższe stanowisko za gorszą pensję albo wypad.Ostatnie miejsce które można polecić do pracy.

Agata

@No nie bronię, staram się być obiektywna i spojrzeć na to z dwóch stron. @Rocc czyli zostałeś nadal w firmie AmRest? Skorzystałeś podczas zwolnienia z propozycji menadżerki i awansowałeś? Może tamte osoby, które dłużej pracują po prostu nie dają się na wyższe stanowiska?

Rocc

Osobiście,nie polecam nikomu tej pracy.kadra "menadżerska' to praktycznie same baby mające za sobą jeden ranek i zete na kuchni ale oczywiście zachowują się jakby nie wiem ile pracowały na tym stanowisku.do czystości i standardów potrafią się bardzo dobrze przypierd..ć natomiast nie widzą nic złego w przemetkowaniu kury czy warzyw po terminie.Nie wspomnę już że nagle zaczęto obcinać na chama godziny pracowników.Kierowniczka ostatnio stwierdziła że ja na zleceniu jestem tańszy od moich kolegów na umowie .szkolenie przez instruktorów to największy pic w tej pracy .poza tym sra nie się o "sroka" czy "srefescema " czy wciskanie obowiązków przekraczających możliwości jest normą np miałem lobby więc mogłem też robić na frytkach serwisie i trochę na kuchni bo przecież to tylko lobby (oczywiście szkolenie miałem tylko z kuchni).a spróbuj tylko powiedzieć że odchodzisz to asystentka obieca ci nawet swoje stanowisko(mi obiecała instruktora mimo że nie przepracowałem nawet roku a niektórzy pracują po 1,5 roku bez awansu)jedyny plus że zarabiam chociaż minimalną tylko że pracuje po 200 godzin wzwyż

Stawka dla początkującego pracownika w KFC w mieście pod Jasną Górą to 13,70 brutto za godzinę. Pracownicy doświadczenie którzy pracują np rok (instruktorzy) mogą liczyć na 14,40 brutto

Ola

Pracowałam w KFC przez 7 miesięcy. Moim zdaniem praca jest dosyć wykańczająca psychicznie i fizycznie. Nie mówiąc o kiepski zarobkach. Na początku zarabiałam 7zł/h, po miesiącu skoczyło do 8zł/h. Jeżeli chodzi o atmosferę to różnie z tym bywało. Generalnie ciężko było z akceptacją nowych pracowników. Menagerom często się wydawało, że są bogami, nie mówiąc o kierowniku. Szczególnie jeden był straszny. Moim zdaniem nienormalny. Często przez niego miałam braki w kasie, bo mu się nie chciało przejechać swoją kartą menagerską (zwroty pieniędzy klientom można robić tylko z kartą menagera) i kazał mi po prostu zwracać z kasy, a potem twierdził, że i tak bym miała manko to co mi za różnica. Niejednokrotnie zdarzało się też, że jakiś pracownik poszedł do domu nie sprzątając swojego stanowiska pracy i ja musiałam sprzątać o godzinę dłużej za niego, a gdy mówiłam, że przecież ja już swoje zrobiłam i jest 2 w nocy to menagera to nie interesowało pomimo tego, że wcześniej sam sprawdzał czystość zanim tamten pracownik mógł wyjść. Starsi pracownicy nowych z góry traktowali jako idiotów, co w sumie dziwne, bo każdy kiedyś zaczynał i w sumie byliśmy w podobnym wieku. Pamiętam jak menagerka kazała mi liczyć potwierdzenia z kart gdzie potem wszyscy się dziwili, bo nikt inny poza mną tego nie musiał robić.Jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminu to z tym bywało różnie, generalnie czepiali się tylko nowych pracowników, ludzie którzy pracowali powyżej roku mieli już luz, właściwie mogli wszystko. Podsumowując, nie polecam pracy w KFC, kiepskie zarobki, stres i kolesiostwo.

Agata

@Domciak no dobrze, ale nie pisaliście, że rozmawialiście na rozmowie o innych zarobkach. A co w momencie podpisywania umowy? Czy nie zareagowaliście, że na rekrutacji była inna ustalona kwota? Mogliście jeszcze negocjować stawkę z AmRest zanim umowę podpisaliście.

@Agata

Na rozmowie mówili że wyjdziemy minimalną kwotę 1700zł a po miesiącu co się okazało? Że ja i moi znajomi nawet tyle nie zobaczyli na swoim koncie. Po co miałam reagować jeśli im zaufałam że tak będzie. Potrafią tylko zaczarować na początek!

Agata

@Domciak nie określono tego, dlatego zapytałam. Nikt z Was nie napisał, że pracodawca AmRest obiecywał Wam wcześniej warunki płacy inne niż okazały się w rzeczywistości. Właśnie po to są moje pytania, by pewne kwestie wyjaśnić, których nie zawieracie w swoich komentarzach.

@Agata

Raczej logiczne że jak się idzie na rozmowę kwalifikacyjną to pracodawca przedstawia stawkę oraz zarobki jakie niby będą Amrest czysta porażka..

Pavel

A ja bym chciał opisać prace dla Amrestu w firmie śmiesznie brzmiącej Pentagram (??), infolinia przyjmująca zamówienia na dostawę. O ile pracują tam różni często ciekawi ludzie od studenta do emeryta to sami koordynatorzy tego projektu to jest pomyłka. Wywyższanie się, kolesiostwo, złośliwość, wyżywanie sie na konsultantach, program kar a nie współpracy. Ocenianie pracowników na forum, prześmiewczy ton koordynatorow którzy uważają ze osiągneli niewiadomo jaki status zawodowy. Klientowi trzeba wciskac wszystko I polecać pomimo ze klient ma wybrane jedzenie. Ale uważaj gdy nie polecisz bo klient chce szybko kończyć np rozmowe, zostaniesz ukarany odpowiednim wpisem,wyśmiany,. To jest nie tylko mobing -mam nadzieje ze ktos wkońcu wytoczy proces, ale przede wszystkim to jest nieszanowanie ludzi, praca na akord, (usunięte przez administratora). Koordynatorom wydaje sie ze placąc 13 brutto daje firma takie kokosy ze można poniżac pracownikow.

@Pavel

Zgadzam się z twoją wypowiedzią, czysta prawda. Nie dawno miałam taką sytuację że nie wcisnęłam nic dodatkowo klientowi menager to zauważył i podszedł do mnie z wielką twarzą czy znam menu i dlaczego nie polecam nic dodatkowo na przykład. Dla mnie to jest chore co się dzieje przynajmniej gdzie ja obecnie jeszcze pracuje bo za nie długo się to skończy na szczęście..

Amator

Myślę o pracy w KFC w Jankach , nawet widziałem ofertę ale chciałbym się coś dowiedzieć. Ile tam można zarobić? Jakie ponadto mają wymagania przy przyjęciu?

Kfc
@Amator

Może pozno, ale mowiez wieloletnim stazem dla Amrest, pracowalem w, PhDelux z KFC jako pracownik, następnie product menafer, pozniej przeszedlem do KFC jaki facility menager. Zwykly pracownik teraz zarabia 18 zl na godzine. Menager? Stawki sa roznew, ale jak pozdawasz wszystko aby byc schiftem to 3000 na lape jest minimum, z jakims 130 godzinnym stazem pracy miesiecznie. Wyjdziesz troszku wyzej to jest 4k jako kierownik restauracji co jestty to wykonywalne w dwa lata, a nawet krucej, to jest 5k na czystobank plus premie zalezne od zarobku restauracji. Kasa super dobra. Jedynie co toto, to ze jestniby tonie korpo i, tyle! Jezeli ktos jest lelawy i boi sie pracynie to gowna ma. Mamy zbyt duzo lalusiow w tym kraju i dlatego sa takiew opiniesa. Denerwuja mnie osoby ktore (usunięte przez administratora) robia, a chca kase zbierac. Pracuje tam chwilegdzie, od dawna jestem kierownikiem restauracji po poltora roku, zaczalem jako szarak. Zarabiam teraz dobrze i coraz bardziej sie rozwijam

@Kfc

Haha 18zł? Proszę cię nie bądź śmieszny. Ja za 2 tygodnie pracy dostałam tylko 335zł. Tyle to może zarabia ale główny kierownik czy menager i nie wciskaj ludziom kitu że 3000zł na łapę wyciągniesz jak większość ludzi tam nawet nie zarobili 2000zł

mrówka amrestu
@Kfc

W kfc w Warszawie są stawki 13-14 brutto manager ma z 16. nie pierd*l że pracownik 18 bo kłamiesz. Naobiecują naobiecują później na rozmowie o prace się dowiadujesz jaka jest prawdziwa stawka ale ale jak bedzieszsię starać to dostaniesz podwyżek! Podwyżkę dostaniesz owszsem... ale jak się zwiększy minimalna krajowa czyli co roku - to są ich słynne podwyżki PRZYMUSOWE jak by nie było minimalniej to by tam ludzie zarabiali po 2zł na godizne.

Staszek

Firma łamie przepisy Kodeksu Pracy w zakresie godzin pracy, przerw pmiędzy zmianami oraz wynagrodzeniem pracownika za godziny nadliczbowe czy w dniu wolnym od pracy. Tematy zwiazane z wynagrodzeniem jest skutecznie oddalany a pracownicy są wręcz zbywani. Kadra kieownicza pobiera wynagrodznie rzędu 2000 zł netto a pracownicy pracuja za kwoty minimalne. Nie polecam pracy w Amrest

Agata

@Domciak to pracownicy przychodzący do pracy do sieci restauracji AmRest nie wiedzą za jakie pieniądze będą pracować? Chyba każdy na rozmowie rekrutacyjnej ustala warunki współpracy? I wtedy ma możliwość podjęcia pracy lub rezygnacji. Każdy kto przychodzi do pracy rozumiem, że zgadza się na takie warunki?

@Agata

@Agata chyba nie rozumiesz o co chodzi każdemu z nas powiedziano za jakie pieniądze będziemy pracować i to pasuje ale w takim razie niech tyle płacą a nie sobie z nas robią jakieś jaja!

Antygonka23k

To co piszecie tutaj to w zupełności prawda w tej chwili pracuje w KFC od 2 tygodni i już najlepiej rzuciła bym tą robotę. Towarzystwo pracujące że mną na kasie to totalna masakra każda by najlepiej drugiej wpieprzyła. Nie potrafią się dogadać. Menagerowie mogą być ale główny kierownik to czysta tragedia dosłownie też ma nas w (usunięte przez administratora) i zadania tylko do roboty. Początkującym nic nie pokaże i nie wytłumaczy. Do dzisiaj nie potrafię jeszcze zbytnio kasę obsługiwać ale przecież muszę się tego sama nauczyć tak się właśnie dowiedziałam.. Organizują szkolenia nie wiem po co jeśli nie mają czasu ludzi przygotować do pracy tragedia! Dowiedziałam się od znajomych ze serwisu że pracowały prawie miesiąc (brakowało do miesiąca 3 dni) a dostały po 1100-1400zł wypłaty żenada. Naprawdę nie polecam nikomu tam przyjść przynajmniej nie za takie pieniądze. A ja szukam sobie czegoś innego.

Agata

@Iknow nie napisałeś jaką restaurację opisujesz, a jednak firma AmRest Sp z o.o. posiada ich klika. Czy to miało miejsce we Wrocławiu? Czemu zgadzacie się na pracę bez przerw? Przecież to nie jest zgodne z prawem. Ważne, żeby pilnować swoich praw w pracy.

Iknow
@Agata

Chodzi o piszę hut w pewnym około 100 tysięcznym mieście ;) Brak przerw dało radę przeżyć, ale nie kolesiostwo na linii pracownicy-manager i zachowania pracowników jak dzieci.

Iknow
@Iknow

Pizzę*

Zostaw merytoryczną opinię o Amrest Holdings Se - Wrocław

• Jak się pracuje w Amrest Holdings Se?

Zobacz opinie na temat firmy Amrest Holdings Se tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amrest Holdings Se?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amrest Holdings Se?

Kandydaci do pracy w Amrest Holdings Se napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amrest Holdings Se

Amrest Holdings Se