AmRest Sp. z o.o. restauracja KFC,

Opinie o AmRest Sp. z o.o. restauracja KFC,

Nela

Pracowałam kiedyś w kfc w Sferze, nikomu nie polecam pracy tam, niektóre osoby nie szanują nowych pracowników i ich poniżają, mają dobry układ jedynie z tymi co chodzą z nimi na fajki oraz szybko ogarniaja, a jeśli już ktoś potrzebuje trochę więcej czasu na ogarnięcie lub się czasem myli to potrafią człowieka doprowadzić do nerwicy. Trafiło się oczywiście kilka fajnych osób najczęściej studentów którzy chcieli sobie dorobić i zazwyczaj też szybko odchodzili. I często oszukują na porcjach które są mocno zaniżone niż powinien wynosić standard. Nierzadko też zdarzało się że dzwonili żeby przyjść w dniu wolnym na szczęście ja nie dałam sobą pomiatać i najczęściej odmawiałam także grafik wcale nie jest tak elastyczny jak firma zachwala chociaż to całkiem zrozumiałe że czasem ktoś nie może przyjść i potrzeba kogoś na zastępstwo. Plusem były posiłki pracownicze za 2zl, wypłaty w terminie oraz niektóre osoby z którymi można było znaleźć wspólny język ale było ich dosłownie kilkoro

Nowych informacji brak, ale firma AmRest Sp. z o.o. restauracja KFC, nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o AmRest Sp. z o.o. restauracja KFC, - Bielesko-biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmRest Sp. z o.o. restauracja KFC,