Dremo Personaldienstleistung GmbH

Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH

Bogdan Ł.

Świetny pośrednik, wszystko zawsze na czas i kulturalnie z szacunkiem do pracownika. Zostawia wszystkie firmy na R, M itp daleko w tyle. Klasa!

Witam najbardziej aktywnego ANONIMOWEGO komentatora naszego profilu. Chcialabym dodac, ze rowniez honorem byloby dodawanie merytorycznych komentarzy, nie wspominajac o ujawnieniu swojej tozsamosci. Rozumiem Pana niezadowolenie, ale w zaden sposob nie mozemy sie do niego odniesc, ze wzgledu na permanentne szkalowanie pod pseudonimem. Pozdrawiam,

Witam .Jeśli szuka ktoś pracy to polecam właśnie Firmę Dremo . Pracowałem w wielu agencjach pracy i żałuję że nie trafiłem do Firmy Dremo wcześniej . Profesjonalne podejście do pracownika. Wypłata oczywiście na czas .Możliwość wypłacanych zaliczek co tydzień na życzenie pracownika . Firma Dremo znalazła dla mnie ofertę pracy jaką chciałem z której jestem zadowolony .Stały kontakt z pracownikiem w razie pytań za chwilę dostaje wiadomość zwrotną lub telefon z biura . Polecam Firmę Dremo

@Zibip

Kilkukrotnie prosiliśmy Pana o kontakt z nami abyśmy mogli wysłac Panu powerbank oraz wyjasnić powody Pana niezadowolenia. Niestety swoje negatywne opienie publikuje Pan anonimowo i dlatego wysyłka powerbanka jest niemożliwa.

Dominik

Podsumowując pracę w firmie DREMO, śmiało mogę powiedzieć że to jest jedną z najlepszych agencji pośrednictwa pracy. Warunki umowy o pracę i należności są bardzo jasne. Opieka nad pracownikiem jest zawsze wspaniała. Na pochwałę sługuje Pan Wagner i Geisler. Wypłaty zawsze na czas. Polecam w 100%.

hela ewicz

Z Firmą DREMO z Drezna współpracowałam prawie 2 lata i gdyby nie sprawy rodzinne, pewnie współpraca trwałaby nadal. To bardzo uczciwa Firma, nawet pół godziny nadgodzin rozliczane są bez zarzutu, wszystko na piśmie: ile przepracowanych godzin, ile nadgodzin, ile opłaconych składek na ubezpieczenie i ile odprowadzonego podatku. Roczne rozliczenie podatku zawsze na czas, dokładnie i szczegółowo. Kontakt - super, zawsze oddzwaniają i odpisują na maila. Wspierają i proponują rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Zaliczki można dostać co tydzień - po przepracowanym tygodniu. Co pół roku wypłacane są bonusy finansowe. Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie, znajduje się kilka kroków od miejsca pracy. Nie ma do czego się przyczepić! Jeśli szukacie pracy w Niemczech to tylko z DREMO! Polecam Firmę DREMO w 100% !!! Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Dzień dobry, czy każdy pracownik centrum recyklingu musi mieć prawo jazdy + samochód? Czy dobierzecie w grupę z kimś z prawkiem, żeby reszta mogła z nim dojeżdżać, a on sobie będzie dostawał dofinansowanie do tego? Jak każdy będzie sam jeździł, to trochę dla środowiska nie teges ;)

Nowy wpis

Dzień dobry, posiadanie samochodu jest napewno korzystne dla pracownika ponieważ jest on wtedy niezależny i elestyczny. My jako pracodawca nie organizujemy dojazdów do pracy. To lezy po stronie pracownika. Najlepiej na miejscu dogadać się z innymi pracownikami odnośnie transportu. Pozdrawiam, Aleksandra Dremo

Zbyszek Nowy wpis
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Ale dofinansowujecie chyba dojazdy do pracy? Tak jest przynajmniej napisane w ogłoszeniu na pracownika centrum recyklingu.

@Zbyszek

W ogłoszeniu na pracownika centrum recyklingu napisaliśmy stawkę godzinową oraz dietę za każdy przepracowany dzień. Stawka godzinowa wynosi od 14,30 € brutto, natomiast wysokość diety ustalana jest indywidualnie. Na wysokość diety wpływa wiele czynników (np. gdzie jest stałe miejsce zamieszkania, czy pracownik potrzebuje zakwaterowania, jak daleko ma pracownik z zakwaterowania/miejsca zamieszkania do pracy itd.). W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV. Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

Najlepsza firma z jaką pracowałem ,najbardziej pomocna pod każdym względem ,nie ma lepszej. Proszę szanować czas ,i szybciutko do pracy z Dremo. A dziewczyny z biura są milutkie bardzo,pani Magda ,Karolina no i Olcia oczywiście I takie bardzo ładne są . Polecam,polecam i raz jeszcze polecam

@Adam

Dziękujemy za tak pozytywną opinię i polecenie naszej firmy, a przede wszystim za bardzo duże poczucie humoru :) Magda, Karolina i Ola z Dremo

Karo

Witam zastanawiam się nad wyjazdem razem z firmą do Niemczech jko opiekunka osób starszych. Oferują premię 300 € po 3 miesiącach zatrudnienia, a czy ktoś z was kiedyś skrócił ten okres próbny. Mam doświadczenie i wykształcenie kierunkowe, sama zasadnicza podstawa bez tej premii niestety mnie nie satysfakcjonuje.

@Karo

Ta premia 300€ jest premią jednorazową po przepracowanych 3 miesiącach. Okres próbny trwa 6 miesięcy. Jeżeli ma Pani wykształcenie kierunkowe uznane w Niemczech może Pani oczywiśce liczyć na wyższą stawkę. Są również przewidziane regularne podwyżki. Od maja na tym stanowisku stawka ma wynosić 16€. Pozdrawiam, Alekasndra, Dremo.

Olcia
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Te 16 EU to planowana podwyżka dla wszystkich opiekunek osób starszych, niezależnie od stopnia schorowania podopiecznego i skali opieki nad nim? Ciekawa jestem, jak u Państwa z urządzeniami wspomagającymi opiekuna w pracy, rozmaitymi pionizatorami, dźwigami itp. ;)

@Olcia

Nasze oferty pracy są w domach opieki na terenie całych Niemiec. W domach opieki mieszkają podopieczni, którzy potrzebują całodobowej opieki. Opiekun osób starszych opiekuje się kilkoma pacjentami podczas swojego dyżuru, dlatego płacimy stawkę godzinową. Stawka godzinowa wynosi od maja 16 € brutto dla opiekuna w charakterze pomocnika. Jeśli opiekun ma wykształcenie kierunkowe i uznanie dyplomu w Niemczech, stawka godzinowa wynosi od 25 do 28 €. Urządzenia wspomagające opiekuna w pracy zależą od wyposażenia danego domu opieki oraz przede wszystkim od chorób podopiecznych, którzy mieszkają w danym domu.

Piotrek
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Myślałem, że oferta pracy w opiece dotyczy tylko Stuttgartu, jak zapisano w ogłoszeniu. Dobrze zatem rozumiem, że mogliby Państwa wyszukać lokalizację bliżej naszej granicy? Łatwiej byłoby mi zjechać w wolnym czasie do domu.

@Piotrek

Posiadamy oferty pracy w okolicach Stuttgartu aczkolwiek od naszych pracowników wymagamy gotowości do relokacji oraz podjęcia pracy na terenie całych Niemiec. Pozdrawiam, Aleksandra, Dremo

Ciekawy

Jakie są zarobki na operator maszyn CNC

@Ciekawy

Dzien dobry, stawki wahają się od 14,30 do 16,42€ brutto na godzinę oraz dieta i bezpłatne zakwaterowanie. W razie pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Aleksandra, DREMO.

Hej. Patrzę właśnie na ofertę Elektryka w Norymbergi. Czy język niemiecki jest weryfikowany podczas rozmowy o prace? Czy ktoś może wyjechał z was nie znając dobrze języka? Nie wiem czy mój poziom wystarczający

Dzien dobry, tak niemiecki jest weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej. Wystarczy aby jezyk niemiecki byl na poziomie minimium A2, ktory umozliwia komunikacje w firmie, w ktorej bedzie Pan zatrudniony oraz z naszym niemieckim dysponentem. Prosze o kontakt z nami pod numer telefonu +493518977536. To wcale nie takie straszne :) Pozdrawiamy, Team Dremo

Interesuje mnie oferta na pomocnika stolarza, przynajmniej na jakiś czas. Bo chyba wiecznie się przy pomocy tylko nie jest, można awansować? Może ktoś ma jakieś doświadczenie i mi da nadzieję w tej kwestii trochę.

Jeżeli interesuje Pana oferta pracy na pomocnika stolarza to proszę się z nami skontaktować telefonicznie pod numer +493518977536. Odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiamy.

M.C

Wszystko zgodnie z umową wynagrodzenie na czas kwatery też ok Godne polecenia

@M.C

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy.

Damian K.

Polecam Najlepsza Agencja pracy z którą współpracowałem. Wszystko tak jak ustalone od początku. Wszyscy bardzo pomocni. Nie zapominają o swoich pracownikach po podpisaniu umowy, zawsze pomogą

@Damian K.

Dzien dobry Panie Damianie, dziekujemy za pozytywna opinie oraz za czas poswiecony na jej wystawienie. Bylo nam bardzo milo z Panem wspolpracowac - zyczymy sobie wiecej takich profesjonalnych, zaangazowanych, rzetelnych i sympatycznych osob na pokladzie:) zyczymy powodzenia w zyciu zawodowym i prywatnym! Pozdrawiamy - zespol DREMO

Ej widzę że bez znajomości niemieckiego ciężko z tego co piszą w ogłoszeniu na hydraulika, ale żadnych cudownych papierków to chyba nie wymagają? Nie mówiąc o żadnych certyfikatach. Mam nadzieję, że wystarczy pogadać na rozmowie.

Na wszystkie nasze stanowiska wymagana jest komunikatywna znjomosc jezyka niemieckiego. Nie wymagamy dokumentow potwierdzajacych ukonczenie kursu lub szkoly. Wazne jest aby porozumiewac sie w miejscu pracy z przelozonymi oraz z naszymi niemieckojezycznymi dysponentami. Podczas rozmowy telefonicznej zweryfikujemy czy pana niemiecki jest wystarczajacy aby rozpoczac prace w naszej firmie.

@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Dzień dobry, ciekawi mnie czy jeśli mój niemiecki jest biegły, to są perspektywy na zostanie brygadzistą bądź liderem. Widziałem ze oferują państwo premie 300 euro po przepracowaniu 3 miesięcy, to podlega negocjacji, czy okres próby może być skrócony?

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Prosimy o wysłanie CV. Po otrzymaniu aplikacji skontaktujemy się telefonicznie i porozmawiamy o możliwościach współpracy. Oferujemy pracę w kilku zawodach, dlatego na początku musielibyśmy ustalić Pana życzenia i oczekiwania. Chcielibyśmy również przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną. Wypłacamy 300 € premii po przepracowaniu 3 miesięcy. Każdy pracownik dostaje premię rekrutacyjną w tej samej wysokości. Zasady odnośnie do okresu próbnego są tak wszystkich pracowników takie same.

Lilka

Na stronie jest pusta teraz zakładka na oferty pracy administracyjno-biurowej. Nie ma i nie będzie takich ofert w Dreźnie, czy to chwilowo tylko? Jakie kwalifikacje prócz niemieckiego są wymagane od kandydatki? :)

@Lilka

Aktualne oferty pracy administracyjno-biurowej widoczne są tylko i wyłącznie na naszej stronie internetowej w języku niemieckim. Każdą ofertę pracy opisujemy z uwzględnieniem przyszłych obowiązków, jak również wymagań.

Ta premia 300 euro brzmi zachęcająco, a za co to w ogóle jest przyznawane? Mam na myśli to ogłoszenie na elektryka, co dali. Myślę nad wyjazdem, chciałbym poznać szczegóły.

Premia 300€ to tzw premia rekrutacyjna. Jest ona wypłacana przez nas po przepracowaniu przez pracownika trzech pełnych miesięcy. Płatność jest dokonywana brutto wraz z miesięcznym wynagrodzeniem.

Bogdan Ł.

Ryszard
@Bogdan Ł.

Widzę same pozytywy ;) A jak jest z zakwaterowaniem? Firma to organizuje i płaci czy trzeba samemu znaleźć na miejscu mieszkanie i zatroszczyć się o dojazd do pracy. Powiesz?

Ruda
@Ryszard

Firma dobra,zalatwiaja zakwaterowanie,i dojazd do pracy tez sie zajmuja.mozna polegac na nich

Krzysztof L
@Ryszard

Tak firma pomogą znalesc kwaterę morzesz opłacać sam lub firma morzesz też samemu sobie poszukać pomogą zorganizują nawet jak coś nie pasuje zmienią zakwaterowanie polecam bardzo

Magdalena
@Krzysztof L

A która opcja jest według was lepsza? Zdać się na nich czy samemu właśnie poszukać sobie?

Szymon Rad.

Polecam firmę Dremo. Pracowałem tam około 5 lat i zawsze byłem zadowolony w każdej kwestii również finansowej.Szukasz pracy w Niemczech? ale nie masz doświadczenia za granicą? to idealna firma dla ciebie:-)

@Szymon Rad.

Dziekuje Panie Szymonie za opinie oraz za wspolprace :) Wszystkiego dobrego! Pozdrawiam Magdalena Urbańska DREMO

Adrian 9
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Na jakim poziomie wymagany jest znajomość języka niemieckiego ?

@Adrian 9

Język niemiecki powinien być na poziomie komunikatywnym :)

@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Czyli taki poziom B1 wystarczy? Poza tym, może jest szansa, aby zastąpić ten język niemieckim językiem angielskim? Czy raczej nie?

Dzien dobry, dziekuja za zainteresowanie Firma. Chcialabym poinformowac, ze poziom znajomosci jezyka zalezy od danej oferty i docelowego stanowiska. Mysle, ze poziom B1 pozwala Panu/Pani na komunikacje i jest wystarczajacy do przeprowadzenia dialogu w tym jezyku. Chetnie odpowiem na wszelkie inne pytania telefonicznie: +49 351 89775 36. Pozdrawiam

PS Jesli chodzi o jezyk angielski, to tylko oferty na stanowisko montera podlog daja taka szanse. Niestety, nie wszystkie firmy chca/decyduja sie na pracownikow angielskojezycznych ze wzgledu na bariere komunikacyjna np. na budowie. Pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Dzien dobry, dziekuje za zainteresowanie nasza Firma. Pierwsza rozmowa telefoniczna to ogolny wywiad dotyczacy Pana/Pani doswiadczenia zawodowego, oczekiwan, co do pracy, jak rowniez weryfikacja znajomosci jezyka niemieckiego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chetnie odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam +49 351 89 775 36

Rysiu

Mógłbym poznać widełki stanowiskowe operatora-programisty CNC? W przypadku innych stanowisk jak opiekun medyczny, takie dane są publikowane. Raczej z tego co obserwuję, to przy ogłoszeniach o pracy za granicą nie ma problemu z podaniem stawek. W końcu taki wyjazd to spora życiowa zmiana :)

@Rysiu

Nasza oferta dla operatora maszyn CNC wygląda następująco: • wynagrodzenie dla pomocnika wynosi 14,30 € brutto, dla fachowca 16,42 € brutto • dodatek na zakwaterowanie w wysokości 20 € za dzień roboczy (organizujemy min. pokój jednoosobowy). Jest to dodatek wolny od podatku • dieta na pokrycie dodatkowych kosztów utrzymania 24 € za dzień roboczy. Jest to dieta wolna od podatku W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +49 351 89 77 532 lub +48 32 746 62 22 Magda/DREMO

@Pracodawca

Paca jest codziennie po osiem godzin? Nie zdarza się tak że są przestoje i trzeba bez zarobku siedzieć na kwaterze? Zwykle na jak długo są podpisywane kontrakty? Można je przedłużać jeśli pracownik się sprawdzi?

Witam, dziekuję za kontakt. Chciałabym poinformować, że jesteśmy niemiecką agencją pracy i zatrudniamy w ramach niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony. System pracy jest w większości firm 8-godzinny. Staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze i jak najdłuższe zlecenia. Zmiany zleceń następują płynnie. W wyjątkowych sytuacjach prosimy naszych pracowników o skorzystanie z konta czasu pracy, aby pokryć nieobecność w pracy. Wszelkie kwestie związane z podjęciem pracy chętnie wyjaśnimy telefonicznie. Pozdrawiam

Zibip
@Pracodawca

Niskie zarobki ,nie polecam,na czysto pozostanie ci w kieszeni 800 euro miesiecznie.A inni sie podnniecaja ta złą agencja pracy. U nich sie dorobisz tylko garba a nie pieniedzy.

@Zibip

Witaj ZIBI, dziekuje za kolejna bardzo "merytoryczna" opinie. Prosze jeszcze podzielic sie swoim kwitem wyplaty i bedzie wszytsko jasne - ile przepracowanych godzin, ile zaliczek, ile zakwaterowanie... Najlepiej oczerniac anonimowo i byc najbardziej aktywnym komentatorem naszej Firmy. Zycze powodzenia w zyciu zawodowym i wiecej czasu dla siebie... Pozdrawiam

Grzegorz Wielgosz

Mają długo terminowe zlecenia, starannie wybierają pracodawcę, Nigdy się nie zawiodłem, wypłata zawsze w terminie,zaliczki co tydzień jak potrzebujesz, czas pracy rozliczany co do minuty. Najlepsza Firma,polecam z czystym sumieniem.

Grzegorz Wielgosz

Musiałaś się nieźle opierd..ć w pracy że tak Cię potraktowali, Prawda jest taka że trzeba pracować, no chyba że jesteś z tych co czy się stoi czy się leży.

Witam, zlecenia trwaja średnio od 3 do 18 miesięcy. Staramy się organizować dłuższe zlecenia, ale jesteśmy również elastyczni. Zawsze jest możliwość rozwiązania umowy za porozumieniem stron jeżli zechce Pan wrócić do Polski.

Pomocnik

W Niemczech nie masz innej umowy niż na czas nieokreślony więc tym się nie sugeruj

@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Dzień dobry :) Czy po tych 18 miesiącach ponownie można nawiązać współpracę z państwa firmą? Na innym zleceniu? Jest jakiś wymagany okres przerwy między nimi?

@Pomocnik

Witam, w Niemczech faktycznie umowa na czas nieokreślony to najczęściej spotykany rodzaj umowy o pracę. Nie oznacza to jednak, że umowa na czas określony nie istnieje. Poza tym w Niemczech spotkać można umowę w pełnym /niepełnym wzmiarze godzin, minijob, umowa o dzieło (Werkvertrag) czy umowa o świadczenie usług freelancerskich (Freier Dienstvertrag).

Grzegorz

Najlepsza firma w Niemczech, Uczciwość i indywidualne podejście do każdego pracownika to dewiza Dremo.Wspaniały zespół który dba o każdy szczegół, zawsze można liczyć na pomoc z ich strony, zawsze Miła i przyjazna Atmosfera. Po prawie dwóch latach współpracy z Dremo z całego serca mogę polecić tą firmę wszystkim poszukującym zatrudnienia. Chciałbym tu w szczególności podziękować Pani Karolinie Bartol, jest to Osoba która Zawsze służy pomocą , Bardzo zaangażowana, miła i sympatyczna. DREMO Dziękuję Wam za Wszystko co dla mnie zrobiliście a w szczególności za znalezienie mi pracy w której spełniam się zawodowo. Jesteście Poprostu Najlepsi. Były pracownik Grzegorz Wielgosz.????????♥️

@Grzegorz

Dzien dobry Panie Grzegorzu, bardzo dziekujemy za tak pozytywna opinie - baaardzo nam milo, ze poswiecil Pan swoj czas na kilka slow o naszej wspolpracy. Zyczylibysmy sobie wiecej Takich pracownikow:) Dziekuje, w imieniu swoim i calego DREMO, za dotychczasowa wspolprace, profesjonalne podejscie do obowiazkow, ogromna wiedze i fachowosc, jesli chodzi o powierzone zadania. Dodatkowo za usmiech i wyrozumialosc wzgledem nas :) Zyczymy Panu kolejnych sukcesow na drodze zawodowej, a w w zyciu osobistym samych slonecznych dni:) Pozdrawiam, Karolina w imieniu calego DREMO Personaldienstleistung

Kobiety też szkolą na stolarzy? Ja mam doświadczenie w pracy fizycznej, choć nie takiej oczywiście, bo gdzie miałam iść do szkoły, a tu widzę, że są otwarci na kobiety w ogłoszeniu, pytanie czy jakakolwiek pani tam pracuje? Żeby nie być samemu. Chętnie bym spróbowała, lubię nowe wyzwania.

Jako pośrednictwo pracy nie prowadzimy szkoleń stolarskich. Wszystkie stanowiska pracy związane z obróbką drewna wymagają doświadczenia zawodowego. Wykształcenie jako stolarz nie jest konieczne. Więcej informacji o naszych ofertach pracy dostępne jest na stronie https://www.dremo.com/pl/dla-kandydatow/oferty-pracy/

Zainteresowała mnie rekrutacja na stolarza w Lipsku. Czy jest przewidziany płatny urlop w takcie zatrudnienia żeby można było wrócić na tydzień dwa do kraju? Jakie jest do tego podejście?

Urlop płatny wynosi od 25 do 30 dni rocznie. Ilość dni urlopowych zależy od stażu pracy w firmie DREMO.

Ryszard

Znalazłem ofertę pracy na montera instalacji sanitarnych w Dreźnie. Stawka 2300 - 2800 euro. Czemu taka różnica w widełkach? Od czego zależy? Podobno agencja pomaga załatwić zakwaterowanie. Ile trzeba za to dodatkowo zapłacić?

@Ryszard

Dzien dobry, dziekuje za zainteresowanie nasza oferta. Chcialabym poinformowac, ze oferty uzaleznione sa od doswiadczenia, kwalifikacji oraz znajomosci jezyka niemieckiego. Jesli chodzi o zakwaterowanie, to organizujemy je dla pracownikow (koszt 20€ na nocleg). O wszelkich szczegolach chetnie opowiem telefonicznie, a nastepnie moze Pan uzyskac konkretna oferte pisemnie. Pozdrawiam, Karolina. DREMO

Karlos
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Koszt 20 euro to za jedną noc? Miesięczni to wychodziłby 600 euro. Nie ma tańszych kwater czy coś źle obliczyłem?

@Karlos

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą i ofertą. Chciałabym poinformować, że nasi pracownicy otrzymują zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych i koszt takiego zakwaterowania często przewyższa 20 euro za noc, dlatego w takiej sytuacji DREMO dopłaca do kosztów noclegu. Jeśli znajdzie Pan sobie indywidualnie tańsze lokum, nie mamy nic przeciwko:) Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z nami: +49 351 89 775 26. Pozdrawiam, Karolina Dremo Personaldiensteistung

Ooo
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak z transportem do pracy. Chce aplikować na elektryka. Czytałem że samochód i prawo jazdy mile widzialne. To trzeba poruszać się własnym środkiem transportu? Jest jakieś dofinansowanie do paliwa?

@Ooo

To pracownik decyduje, czym dojedzie do pracy. Przejazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy własnym samochodem jest wygodniejszy, ponieważ nie jest się wtedy zależnym od komunikacji miejskiej. Oferujemy dietę, w której zawarty jest dodatek na paliwo. W razie zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt +49 351 89 77 532

Ponownie zwracamy się do Pana z prośbą o nawiązanie kontaktu z nami. Od dłuższego czasu anonimowo publikuje Pan negatywne opinie o naszej firmie. Może pora wyjaśnić wszelkie kwestie i zamknąć ten rozdział? Chcielibyśmy zrozumieć przyczynę Pana niezadowolenia z współpracy z firmą DREMO. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Zależy nam na dobrej współpracy z każdym kandydatem czy też pracownikiem, dlatego jeszcze raz bardzo prosimy o rozmowę. Jeśli nie chce Pan rozmawiać z Karoliną, proszę kontakt pod mój numer telefonu +49 351 89 77 532 – Magda/DREMO lub z Aleksandrą pod numerem +49 351 89 77 536. Może Pan również skontaktować się ze swoim niemieckojęzycznym dysponentem. Będziemy bardzo wdzięczni za Pana kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 30 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Kandydaci do pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dremo Personaldienstleistung GmbH