Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

anka

Oni traktują ludzi niepoważnie. Stwierdzą sobie, że masz poziom języka b1 np i mają CIę gdzieś. To nic , że według Ciebie dobrze w tym języku się czujesz. Nie da się z nimi normalnie dogadac.(usunięte przez administratora) A niby im zależy na kandydatach. (usunięte przez administratora)

ixi

Biegli informatycy to akurat promil pracowników. Firma jak zauważyłem preferuje osoby po kursach, lub nawet bez nich. Z językiem różnie może być, zależy jakie mają projekty, (usunięte przez administratora)

michalfin

czy do Atosa Bydgoszcz przyjmują tylko biegłych informatyków ? czy jesli nie znam niemieckiego, a tylko angielski, to czy po kursach informatycznych (aplikacje itp.) albo podyplomowych informatycznych mam szansę na pracę w Atos ?

login

Szkoda gadać. Byłem na rozmowie w grudniu zeszłego roku, nadal czekam na odpowiedź. Pani(usunięte przez administratora) z działu HR stwierdziła, że w połowie stycznia powinna być odpowiedź ze względu na święta, nowy rok itd. W połowie stycznia dostałem maila z prośbą o referencje. Odpisałem i od tamtego momentu cisza. Nie odpisują na maile, nie raczą odpowiedzieć jak wygląda sprawa mojej rekrutacji. Niby poważna firma, a ludzi, którzy im nie pasują traktują jak traktują. Zero profesjonalizmu. Sama rozmowa w porządku - bardzo mili ludzie, pytania konkretne. Jak to na każdej rozmowie..

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
login

witam, mam pytanie. dokladnie dzisija mijaja moje dwa tygdonie jak odbyla sie rozmowa.nie zapytalem jednak czy jesli bedzie odpowiedz negatywna to czy dostane jakas informacje. czy to wyglada tak jak wszedzie ze jesli nie to email a jelsi tak to dzwonia ? i ile to mniej wiecej trwa bo z tego wszytskiego tez nie zpaytalem. dzieki i pozdrawiam wszytskich i zycze powowdzenia w dalszych poszukiwaniach ! niech moc bedzie z wami !

KOMORNIK
@login

Aplikuj na następne stanowisko. Jeżli Pani Ci mówi że maja kogos innego to większej bzdury nie słyszałem. Atos ma problem ze znalezieniem pracowników. Bardzo duża rotacja jest ludzie przenoszą się do PESSA, ALCATEL po czym wracają do ATOSA na dużo lepszych warunkach. Jak nie odpowiedzieli aplikuj na następne stanowiska. Najlepiej przez agencje zauważyłem że jest dużo dużo szybciej.

gosc dokladnie
@KOMORNIK

A czemu przez agencje szybciej? NIe szkoda Atosowi pieniedzy na agencje zamiast dobrze ogranac tych co sa u Niego w bazie,chyba ze sami nie wiwedza kogo chca albo wiedza i nie mowia. Dzieki i milego dnia

exALU
@KOMORNIK

gratuluje dobrego źródła informacji, tak wracają ale na jakich warunkach to proponuję sprawdź zanim napiszesz

okular po polibudzie

Beznadziejny ten Atos! Przeprowadzają kilkuetapową rozmowę, niby na każdym etapie ok, ostatni etap rozmowy super a po dwóch tygodniach informują, że sie nie dostałeś bo maja kandydatów z większym doświadczeniem! Jeśli maja ludzi z większym doświadczeniem to od razu powinni o tym poinformować i nie powinni na każdym z etapów dawać nadziei (a dawali).Nie polecam, startujcie do porządniejszych firm, mnie miesiąc temu udało sie dostać do IBM i mam gdzieś Atos :)

ppp

Witam, czy Atos zatrudnia elektroników - sprzętowców?

std

jeśli chodzi o te sprawy to w wielu korporacjach z warszawy jest podobnie niestety. nie doszukiwałbym się w żadnej firmie troskliwej opieki i utulenia do snu - to tylko biznes. w Bydgoszczy bezrobocie a od czegoś trzeba zacząć, potem po zdobyciu doświadczenia pracę można zawsze zmienić

Marnie czytałeś soją umowę i sporo pokręciłeś

hm

Jakie oni zadają pytania na rozmowie ?????

as

Biedronka dla informatykow. Ze 4 miesiace trwala moja rekrutacja na ogloszenie X po czym ostatni etap dzowi juz sam manago . I sie pyta kiedy ostatni etap moge zaliczyc na stawowisko Y. Po mojej odmowie zdziwiony o co mi chodzi :D Jako ze generalnie pytania byly konkretne i ludzie co je zadawalli przynajmniej na pierwszych 2 etapach sie znali to ocena 3.

xxx

Mam pytanie jaka jest pensja na tym stanowisku Account Delivery Manager? Proszę napiszcie....

komentator

Podobno ten kraj jest od 10 już lat w tejże EU...

Grześ

Atos daje zazwyczaj tyle ile jest średnio na danym stanowisku, hays udostpępnia za free raport płacowy, tam zerknij to będziesz wiedział ile wołać :)

Darek

Jakie są widelki dla programistów?

Adam Wasielewski

rok i 8 miesiecy. Nie bede ukrywac ze zarobki w innej walucie mialy na to wplyw. Znam pelno ludzi, ktorzy po pracy w Atosie wyjechali pracowac do krajow EU. Ale to jest chyba naturalny kierunek prawda ? Za konkretne skille w EU placi sie konkretne pieniadze, nie ma co sie czarowac.

yhy

hr'ą powinni dać tu bana

No to jakoś relokacja na 8 miesięcy mi się nie widzi :/ pchać się tam na chwile :/ a w UK pewnie tyle samo płacą tylko, że w funtach, dlatego odszedłeś?

Adam Wasielewski

Postanowiłem tak z imienia i nazwiska nie chowając się za nickiem . Pracowałem w AtoS przez rok i 8 miesięcy jako Citrix Engineer. Była to firma, gdzie poznałem wspaniałych ludzi i pracowałem z ciekawymi klientami. Atmosfera i ludzie są rdzeniem tej firmy. Mogę polecić spokojnie tą firmę każdemu. Każda praca wymaga determinacji i jak w każdej pracy były też gorsze momenty, ale nie one zadecydowały o zmianie firmy. Pracuję teraz na wyższym stanowisku w Wielkiej Brytanii (Technical Consultant) i wiem, że praca w AtoS też dołożyla znaczącą cegłę pod fundamenty mojej kariery. Wiem, że może moja wypowiedź brzmi trochę jak spreparowana propaganda działu PR, ale to co piszę jest szczere.

Witam. Każdemu szanującemu się specjaliście, który chciałbym zacząć pracę w tej firmie polecam inną ścieżkę. Już mówię, o co mi chodzi. Firma ma duże wymagania, co do kandydatów i pomimo, że je spełniłem, kto by chciał zarabiać tak śmieszne pieniądze, które zaoferowali?(usunięte przez administratora). Dlatego postanowiłem zerknąć sobie na zachód i z powodzeniem znalazłem prace w UK. (usunięte przez administratora) Polecam i pozdrawiam odważnych!

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.