atos origin it services

Krosno

Opinie o atos origin it services

the manager

Typowa korporacja, praca po 12-14 godzin dziennie, a i tak ciągle za mało! Wiedza, doświadczenie, efekty pracy tu się nie liczą, tylko wazelinka komu trzeba, donosicielstwo, manipulacja. Niekompetentna kadra kierownicza, wyżej ... niż ... mają. co niektórzy rok po studiach awansowali i sodówa im uderzyła.

as

Nie polecam tej firmy nikomu komu zależy na rozwoju i normalnych warunkach pracy. Beznadziejni klienci, zero rozwoju i wiecznie więcej, więcej, więcej...a w zamian zamiast się rozwijać to robi prymitywne rzeczy. O awansowaniu w tej firmie mozna zapomniec, wszyskto juz z góry zaklepane. Biedronka dla informatyków.

Zostaw opinię o atos origin it services - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atos origin it services