opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MediaExpert

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1221 ocen
Opinie(2345)
Dodaj opinię

Opinie(2345)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Etapy rekrutacji
  • .
  • Aktualności
  • .
  • Fundacja Włącz Się
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Dobry pracodawca

O nas

Etapy rekrutacji

Aktualności

Fundacja Włącz Się

Oferty pracy

Dobry pracodawca

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Barlinek - MediaExpert
Będzin - Media Expert
Bolesławiec - Avans
Brześć Kujawski - MediaExpert
Brzesko - Media Expert
Brzeszcze - MediaExpert
Bydgoszcz - MediaExpert
Chorzów - MediaExpert
Dębica - Media Expert
Dęblin - puławy - MediaExpert
Długołęka - MediaExpert
Dynów - MediaExpert
Dzierżoniów - MediaExpert
Elbląg - MediaExpert
Ełk - TERG SP. ZO.O.
Gniezno - Terg S.A.
Golub-Dobrzyń - Avans
Inowrocław - MediaExpert
Jasło - MediaExpert
Jastrzębie-Zdrój - MEDIA EXPERT

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MediaExpert

Opinie

Opinie o MediaExpert Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MediaExpert!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mati

    11.02.2020 18:19

    Inne

    Witam , chciałbym pochwalić kierownika z Media Expert z galerii na Nowym Świecie w RZeszowie ponieważ zachował się w porządku bo wymienił mi kabel HDMI pomimo kilku niekorzystnych czynników o których nie będę pisał.. Dzięki mordo za wymianę kabla.sory ze dopiero teraz wystawiam tą opinię pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marlena

    19.11.2019 08:27

    Inne

    Me była dla mnie deską ratunku w sytuacji, gdy musiałam znaleźć stabilną pracę z wypłata na czas. W zależności od zaangażowania i okresu zarabia się różnie. W okresie świątecznym najwięcej pracy, ale też najwyższe wypłaty. Coś za coś
    ReviewUserIcon
    Lord K.

    30.01.2020 14:26

    Inne

    W sumie to 2 razy więcej pracowników znajdziesz na działy IT/RTV niż na AGD. Mało kto chce sprzedawać AGD (nie zna się, nie chce).
    ReviewUserIcon
    Hehe

    09.02.2020 21:09

    Inne

    No przecież to napisałem że dwa razy więcej pracowników jest na RTV i IT na dużym AGD jest sporo więcej pracy a na małym AGD haha to dział dla masochistów,topek to tam nie zmieniają tylko na workach na śmieci w cholerę obowiązków byłem tam raz na zastępstwie jak były urlopy,oby nigdy więcej.Na naszym dziale jest też sporo pracy bo towary ciężkie lodówki,pralki itd...ale do przeżycia nie jest źle,luz natomiast jest na RTV i IT choćby dlatego że pracuje tam sporo ludzi a ze sprzętami latać nie muszą a jak już to robią to rzadko no i kasa fajna,choć ja na swoim dziale też nie narzekam,choć ze względu na inflacje w kraju mogło by być trochę lepiej.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    03.02.2020 10:03

    Inne

    Ktoś może się wypowiedzieć jak wyglada praca na stanowisku kierowca magazynier ?
    ReviewUserIcon
    fifi

    03.02.2020 10:08

    Inne

    Kierowca- magazynier nie ma czasu tutaj opisywać swojej pracy.
    ReviewUserIcon
    Marsjanin

    29.01.2020 14:45

    Inne

    Byłem na rozmowie rekrutacyjnej do jednego ze sklepów. O dziwo mimo, że mnie nie przyjęli dostałem zwrotkę. I to nie suchą inf. że się nie udało. Tylko konstruktywny komentarz i zachęcenie do zaaplikowania następnym razem. Jak najbardziej na plus
    ReviewUserIcon
    W4

    28.10.2019 17:16

    Inne

    Dzisiaj chciałbym się podzielić z Wami mojej cudownej pracy (usunięte przez administratora) Otóż poziom ww. osoby jest taki że nikt by się w nim nie utopił - jedynie kostki nóg by umoczył. (usunięte przez administratora) Maile o kultowym przywitaniu „Panie Panowie” dają do zrozumienia, że pracownika każdego szczebla niżej. Napewno Sprawa będzie kierowana do odpowiednich organów. Trochę dowodów się już na nią nazbierało.
    ReviewUserIcon
    Nicolai

    17.01.2020 10:43

    Inne

    U mnie na sklepie na dziale IT rotacja w ciągu roku to 6 osób (przy 2 osobowym zespole).
    ReviewUserIcon
    domian

    17.01.2020 10:58

    Inne

    A u mnie ekipa się nie zmienia. Chyba, że dziewczyny idą na macierzyński ;)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    21.11.2019 20:36

    Inne

    Czy to prawda że jak w Hestii masz mniej niż 7% to jest powód do zwolnienia?nawet przy reszcie parametrach dobrych?
    ReviewUserIcon
    praca

    24.11.2019 04:13

    Inne

    a możesz wymienić resztę parametrów? Coś więcej na temat planów sprzedażowych... Dzięki
    ReviewUserIcon
    Koala

    01.12.2019 10:29

    Inne

    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem,tam masz odpowiedź na swoje pytanie.
    ReviewUserIcon
    ddd

    03.11.2019 11:04

    Inne

    Po rozmowie odpowiedź miała być w przeciągu tygodnia, niestety - mija 3 tydzień i zero informacji zwrotnej odnośnie rekrutacji. Osoby rekrutujące nie poważne,
    ReviewUserIcon
    Czekoladowy

    30.12.2019 16:15

    Inne

    U mnie to samo, mnie maglowali, niczego się nie dowiedziałem, ani przybliżonych widełek, niewiele o samej pracy...coś czuję że liczyli że facet z doświadczeniem w handlu będzie robił za 2000, bo chyba do tego się sprowadza, gdy o pieniądzach cisza i brak odpowiedzi i jakiejkolwiek informacji.
    ReviewUserIcon
    Sceptycznie nastawiony

    09.01.2020 11:31

    Inne

    przecież mówią że się kontaktują jak są zainteresowani
    ReviewUserIcon
    Adam

    06.01.2020 16:24

    Inne

    Witam, Obecnie szukają ludzi do oddziału w Kłodzku,ktoś może się wypowiedzieć o tej placówce?
    ReviewUserIcon
    Klientka

    09.01.2020 11:27

    Inne

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mogę się wypowiedzieć tylko w sferze konsumenckiej. Obsługa zawsze profesjonalna
    ReviewUserIcon
    Zadowolony klient

    23.12.2019 08:44

    Inne

    Jak zakupy to tylko u nich. Fachowe doradztwo itp, tylko kolejki są długie, ale nie ma się co dziwić
    ReviewUserIcon
    Jarek

    19.12.2019 22:47

    Inne

    Media ekspert NIE POLECAM !!!!!!!!!!! jeśli bierzesz co kolejek na raty nie otrzymasz faktury parodia !!!!!!!!! w każdym inny sklepie „media markt” czy „euro AGD „ to są sklepy dla firm itp.. plus ze maja terminale płatnicze ;-) omijam go już na zawsze od dziś...
    Company logo
    MediaExpert

    20.12.2019 08:05

    Pracodawca

    Dzień dobry, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.12.2019 00:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    16.12.2019 08:43

    Inne

    są plusy i minusy
    ReviewUserIcon
    Marosos

    12.11.2019 08:36

    Inne

    Hej, pracuje tu już 3 lata zaczynałem od Doradcy, teraz mam już Specjalistę. Cenię ME za możliwość rozwoju. Tylko trzeba pamiętać, że awansuje się za dobre wyniki. Zachęcam osoby pracowite i ambitne.
    ReviewUserIcon
    Luki

    02.12.2019 18:42

    Inne

    Ja po 4 latach pracy dorobiłem się Starszego Doradcy (i problemów z plecami) a zaczynałem na 23% premii uznaniowej (!).(usunięte przez administratora)Z perspektywy czasu patrząc nie warto było.
    ReviewUserIcon
    Ronaldo

    03.12.2019 08:39

    Inne

    W innej pracy garb już wychodzi po roku ;DD
    ReviewUserIcon
    Ygrh

    02.12.2019 20:09

    Inne

    Ludzie! co z wami?! Tu powinny być opinie o Mediaexpert jako pracodawcy a nie wylewanie żali na źle działąjący sklep internetowy!, Załamka.
    ReviewUserIcon
    iwona

    03.12.2019 08:38

    Inne

    wlasnie
    ReviewUserIcon
    Bartek

    02.12.2019 20:11

    Inne

    Czy może ktoś coś opowiedzieć o pracy jako dostawca/kierowca? Ma/miał ktoś jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kacper

    03.12.2019 08:37

    Inne

    Lepiej niż w kurierce, to na pewno
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    23.10.2019 17:12

    Inne

    Wszędzie słyszę reklamy że wnoszą nowy sprzęt i wynoszą stary, montaż gratis więc udałam się zakupić pralkę do Media Expert (usunięte przez administratora)Pralka wybrana, opłacona i tu się zaczynają schody. Nie dość że musiałam zapłacić za wniesienie nowej, dodatkowo za wyniesienie starej to jeszcze nikt nowej pralki mi nie podłączył gdyż okazało się ze akurat ten sklep nie ma odpowiedniego fachowca w tym zakresie. dodatkowe 100 zł za podłączenie we własnym zakresie.. Jak później sprawdziłam tę samą pralkę mogłam zakupić u konkurencji o 150 zł taniej i zero kosztów za wniesienie.(usunięte przez administratora)bez komentarza..Ogólnie porażka i NIE POLECAM. Marta.
    Company logo
    MediaExpert

    24.10.2019 11:16

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zapewniamy, że zależy nam na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług. Uwagi do realizacji zamówienia prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ygrh

    02.12.2019 20:06

    Inne

    Skoro w innym sklepie była tańsza to trzeba na przyszłość trochę lepiej sprawdzić rynek przed zakupem, bądź co bądź pralki, a nie długopisu ;) 100 pln za podłączenie pralki? serio? wpięcie rurki i wypoziomowanie? na youtubie to można znaleźć :)
    ReviewUserIcon
    Bobmbolina

    29.11.2019 07:42

    Inne

    Na black friday są promocje i to nie małe. W każdym sklepie jest podobnie. Ludzie trochę powariowali, bo spokojnie zakupów się nie zrobić, no ale...
    ReviewUserIcon
    kamil

    29.11.2019 07:47

    Inne

    Wczoraj już nie było jak przejść między regałami. Współczuję pracownikom, ale wiem, że chociaż wypłatę będą mieli pokaźną :D
    ReviewUserIcon
    Prawdepisze

    29.11.2019 13:30

    Inne

    Ktoś z firmy znów wybiela, w regionach, na 7 sklepów tylko z 2 duże mogą mieć średnią wypłatę, dla reszty jest to najgorszy miesiąc z całego roku. Nawet kierownicy są niezadowoleni z wyników swoich premi. Ale hej przecież jest konkurs 13 pensja firma teraz zabierze i odda co zabrała w formie dodatkowej premi i pracownicy wyjdą na zero brawo ME.
    ReviewUserIcon
    Thean

    28.11.2019 20:41

    Inne

    Płacą za opinie zarobki 2700 na reke 186 co do sklepu wieczne pretensje ludzi , w reklamach wieczne przeklamania na korzysc sklepu np promocja ps4 gdzie ani jednej sztuki nie bylo na stanie nigdzie mega super niska cena smiech na sali
    ReviewUserIcon
    Króliczek

    19.11.2019 08:30

    Inne

    Musze przyznać, że trzeba gonić króliczka z ogon, żeby zarobić.Czasami mam dosyć. Przychodzi klient, chce żeby mu doradzić, ale co powiesz to niezadowolony. Nie zniechęcasz się, prezentujesz dalej. W między czasie sto razy zapyta, czemu tak drogo. Po godzinie batalii nie masz już siły. Myślisz, odpuszczam. I nagle klient kupuje najdroższy sprzęt jaki polecałeś :DDD
    ReviewUserIcon
    Dobre

    19.11.2019 08:37

    Inne

    Często już na wejściu słychać: Ile kosztuje i dlaczego tak drogo???
    ReviewUserIcon
    rafal

    19.11.2019 08:43

    Inne

    typowe
    ReviewUserIcon
    magda

    19.11.2019 08:08

    Inne

    Hej, jaka jest średnia zarobków?
    Company logo
    MediaExpert

    19.11.2019 08:23

    Pracodawca

    W dużej mierze to kwestia indywidualna zależna od wypracowanych premii za sprzedaż. Średnio od 2,5 tys. do 5 tys. Wiele zależy od determinacji pracownika. Zawsze warto spróbować. Zachęcamy do składania aplikacji!
    ReviewUserIcon
    Biały

    19.11.2019 08:13

    Inne

    Jeszcze do niedawna pracowałem za najniższą krajową. Pomyślałem, że spróbuje swoich sił w me. Teraz nie żałuję, bo kasa się zgadza.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MediaExpert?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MediaExpert

    Aleje Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa

    NIP:9521899812

    REGON:15180660

    KRS:0000123189

    https://www.mediaexpert.pl
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.11.2019 10:25

    Inne

    Pracuję od kilku msc. Mamy teraz ciężki okres... każdy chce najlepszy prezent dla swojego dziecka. Normalka :)
    ReviewUserIcon
    palka

    13.11.2019 09:53

    Inne

    Jestem pracownikiem od kilku miesięcy i nie narzekam. Zawsze można spróbować
    ReviewUserIcon
    bfgbfbgv

    18.11.2019 10:09

    Inne

    Ludzie szukają tu inf. o zarobkach, a prawda jest taka, że jak nie zasmakują pracy na własnej skórze to się nie dowiedzą. Jedni się chwalą, ze tyle i tyle zarabiają, a ludzie szukają tutaj odpowiedzi czy to prawda. Do czego to prowadzi? Jeden prosty wniosek: jak jestes dobry w tym co robisz, to zarabiasz. Jak nie... sam sobie odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Nikk

    09.11.2019 15:36

    Inne

    Dzień dobry, aplikuję na stanowisko kierownika (usunięte przez administratora) ale w lokalnych mediach społecznościowych krąży informacja na temat załogi która rzekomo została (usunięte przez administratora). Nie chciałbym się wpakować w ... Czy jest sens aplikować do tego salonu? Pozdrawiam.
    Company logo
    MediaExpert

    12.11.2019 12:00

    Pracodawca

    Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej: kariera.mediaexpert.pl. Zachęcamy do składania aplikacji
    ReviewUserIcon
    Aa

    12.11.2019 21:50

    Inne

    Dlaczego usuwacie cześć wpisu?
    ReviewUserIcon
    NicCiekawego

    08.11.2019 16:12

    Inne

    Podstawa poniżej 3 tysi to słabo. 3 miechy dają więcej żeby nie uciec a o szkoleniach usłyszałem że teraz to nie ma. Echem fajnie i mam wychodzić na sklep i wciskać kity. Praca do nauki w domu W CV wpisanie Ze MediaExpert nic ciekawego nie wnosi, to tak jak doświadczenie w sklepie z np kosmetykami czy meblami plus robienie szkoleń w domu Hannah no jaaasne
    ReviewUserIcon
    sirser

    10.09.2019 06:29

    Inne

    Ogólnie fajna, dość wymagająca praca. Doskonale wiem skąd biorą się złe opinie, ludzie liczą na łatwą niezobowiązującą pracę, a pracodawca szuka zwyczajnie pracowitych ludzi i dobrych sprzedawców. Nie bez powodu jesteśmy rozmieszczeni według działów, wymaga się od pracownika by znał swój dział, wiedział co sprzedawał i realizował kampanię, która zmienia się co jakiś czas. Ja mimo iż jestem młodą osobą to podszedłem do tego sumiennie, dostałem się do działu, gdzie dobrze się czuję i wiem jak rozmawiać z klientami. Bywa że zarabiam o 50% więcej niż moi koledzy i koleżanki, którzy takich umiejętności nie mają. Oczywiście potencjał zarobkowy jest tutaj ograniczony tylko przez czas, ilość klientów i możliwości sprzedawcy, który notabene też jest człowiekiem. Mimo wszystko to dobra praca
    ReviewUserIcon
    Dionizos2

    08.11.2019 10:41

    Inne

    Chyba nie pracujesz w me.
    ReviewUserIcon
    Dionizos2

    08.11.2019 10:44

    Inne

    uuuu do czego to doszlo, ze pracownik "rzuca wynagrodzenie", a pracodawca "błaga", żeby został. Nie chce nikogo obrażać, ale mocno naciągane to co piszesz.
    ReviewUserIcon
    Anona

    29.10.2019 09:41

    Inne

    Jak najbardziej polecam tę pracę dla ambitnych. To nie praca, dla osób które lubią siedzieć za ciepłym biurkiem. Chociaż na sklepie często mamy "saunę".
    ReviewUserIcon
    Mojitoj

    29.10.2019 09:39

    Inne

    Powiem wam w skrócie, jak to się zaczęło. Potrzebowałem stałej pracy z wysokimi zarobkami. Po powrocie z zagranicy nie wyobrażałem sobie zarabiać najniższej krajowej. Na początku stała wypłata, potem już mogłem się wykazać. Jak na realia praca w ME jest jedną z nielicznych, dzięki której można żyć nie od wypłaty do wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Max

    23.10.2019 09:50

    Inne

    A jak długo to trwa? Myślę też o innych miejscach i nie wiem jak długo czekać, żeby nie zostać z niczym...
    Company logo
    MediaExpert

    24.10.2019 11:24

    Pracodawca

    Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.mediaexpert.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do składania aplikacji. Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    WTF

    23.10.2019 12:13

    Inne

    Przysiągłbym, że gdzieś już czytałem identyczny komentarz...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:45

    Inne

    Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MediaExpert? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?
    ReviewUserIcon
    bozena

    08.10.2019 13:25

    Inne

    Wysyłasz CV i czekasz na odzew z ich strony. Tyle wiem
    ReviewUserIcon
    on

    04.10.2019 03:01

    Inne

    Czy zdarza się, że pracują w Media Expert jakieś osoby z wyższym wykształceniem na stanowisku doradcy klienta?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    06.10.2019 20:05

    Inne

    Co to za pytanie ? Większość ludzi w media ma wyższe wykształcenie, czym dzisiaj jest wyższe. ... a co myślisz że w marketach typu media biedronka itp. Pracują ludzie po podstawówce lub co najwyżej po zawodówce?
    ReviewUserIcon
    Informacja

    31.08.2019 22:28

    Inne

    Ludzie nie ma żadnego 2700 na rękę, to są bajery, żeby zwabić na 3 miesiące i tak kolejnych do końca Świata. 2700 jest po paru mies, przy dobrych wiatrach. I 10 h dziennie.
    ReviewUserIcon
    Grzesiej

    16.08.2019 20:27

    Inne

    Ogólnie nie polecam . Zamówiłem rower żonie we wtorek przez internet A dziś mamy piątek i dalej moj rower nie zostal dostarczony do sklepu w Oławie gdzie miałem go odebrać. Dzwoniąc do biura obsługi klienta Pani mówi mi że rower jest w sklepie więc jadę 10 km w jedną stronę i słyszę że mojego roweru nie ma . To jest kpina . Więcej nic nie zamówię. Moim zdaniem nie polecam zakupów przez internet w tym sklepie . Miał to być prezent i teraz żona jest wściekła A ja nadal bez roweru . Muszę kupić go gdzie indziej
    Company logo
    MediaExpert

    19.08.2019 08:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Klientka

    12.08.2019 18:58

    Inne

    Media Expert Korona Kielce. Dzial telewizory, chcialam kupic telewizor dla lezacego Taty , mlody sprzedawca uznal ze wszystkie sa do (usunięte przez administratora) ponizej 42 cali. Zachowywal sie niegrzecznie i odpychajaco. W rezultacie kupilam w Media Markt, z mila i fachowa obsluga. Brawo Wy. Nie wroce juz do tego sklepu
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.08.2019 07:31

    Inne

    Może miał zły dzień, a od razu ktoś wchodzi na forum i wypisuje bzdury. To jest portal dla pracowników, nie konsumentów.
    ReviewUserIcon
    John

    14.08.2019 09:26

    Inne

    I bardzo dobrze zrobił, przyjdzie taka królowa i wydziwia, jak dla taty lub mamy, ludzie zawsze najtańszy sprzęt biorą, bo to "dla taty", a jak sprzedawca próbuje uczciwie powiedzieć że danych modeli nie warto brać, to wielkie halo. I co zrobiła (usunięte przez administratora)? Poszła do MediaMarkt, bo tak jest fachowa obsługa, czyli sprzedawca nawet nie podchodzi do klienta. A skoro już podszedł, to dał pani to badziewie o które prosi. Brawo (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Szymon

    19.02.2018 03:18

    Inne

    Witam a czy to prawda ze za najlepsze obroty w miesiącu dany pracownik.jest nagradzany?
    ReviewUserIcon
    Monika

    12.08.2019 14:10

    Inne

    Hej, to zależy od kierownika i jego sposobu zarządzania zespołem ;) Mi się zdarzyło zostać nagrodzonym ;)
    ReviewUserIcon
    hehe

    12.08.2019 20:50

    Inne

    Szczerze to nie mam pojęcia jak to działa w tej firmie,nie pracuje długo.Praca nie jest zła ,bywają gorsze miejsca ale nie jest lekko trzeba się narobić,czasu też mało dla siebie ze względu na godziny pracy,wiadomo sklepy są otwarte z reguły od 9 do 20 lub 21 czyli nie ma cię cały dzień w domu,ale jeśli nie boisz się cięższej pracy dasz radę.Jeśli chodzi o płacę to póki co jest to dla mnie dość enigmatyczne,masz jakiś target do wyrobienia i wiem z własnego doświadczenia że nawet jeśli wyrobisz dużo więcej nie koniecznie otrzymasz premię od kierownika póki co nie wnikam w to czekam i obserwuje.
    ReviewUserIcon
    Do piszących z ukrycia :)

    20.11.2017 08:38

    Inne

    Pracuje w firmie dość długo i na różnych sklepach ( z powodu zmiany miejsca zamirszkania ) i powiem tyle , praca w handlu nie należy w dzisiejszych czasach do łatwych jest duża konkurencja wiec o klienta trzeba walczyć .Ale wypisywanie obelg w stronę swoich kolegów z pracy lub przełożonych na forach internetowych jest infantylne .Lidzie miejcie odwagę porozmawiać na swoich sklepach o tym co was boli lub się nie podoba .Podsuncie swoje pomysły do zmian . Z zasady wypisują obelgi ludzie sflustrowani sami nie umiejący nic więcej osiągnąć .Albo zawsze można odejść z pracy która nas nie zadowala rynek pracy jest otwarty o pełny różnych propozycji .
    ReviewUserIcon
    Zmęczony życiem w Polsce

    26.11.2017 16:42

    Inne

    Powiedz mi jakie to propozycje masz dla nas... Praca w sklepach typu rtv/agd jest i tak dla wielu osób dobrym rozwiązaniem, kto wie czy nie najlepszym... "Porozmawiać w swoich sklepach o tym, co istotne i co nam przeszkadza" - to nie takie proste, bo kierownicy sklepów wszystko widzą lepiej i dokładniej niż sprzedawcy!! Ale co oni tak naprawdę mogą??? To jest praca dla ludzi, którzy już na życiowym starcie mieli pod górkę i którzy nie urodzili się z jakimś wyjątkowym talentem czy w bogatej rodzinie... Łatwo można tutaj zastąpić jednego pracownika drugim. Będzie miał kiepskie wyniki? To zaraz przyjdzie kolejny! Może nawet dużo lepszy! W tego typu pracy jest się wykorzystywanym i jedno jest pewne - na pewno nie będzie to pierwsza i ostatnia praca w życiu!
    ReviewUserIcon
    Realizm

    10.08.2019 01:26

    Inne

    Masz rację w większości kwestii nie ma co obrażać firmy bo to nie firma winna chorych zachowań w salonach sprzedaży tylko nadzór,pracownicy itd...ale jeśli myślisz że człowiek z kulturą,zasadami i własnym zdaniem który nie pozwala się nie szanować ma coś do powiedzenia w takim sklepie to jesteś delikatnie mówiąc naiwny albo udajesz naiwnego...
    ReviewUserIcon
    Marex

    10.08.2019 00:00

    Inne

    Mam pytanie do starych pracowników,pracuje krótko w media miałem jakąś normę do wyrobienia no wyrobiłem prawie 50 % więcej utargu niż miałem wyrobić ale nie dostałem żadnej premii,na przyszły miesiąc moja norma oczywiście jest już większa do wyrobienia z kolei osoba z mojego działu nie wyrobiła nawet swojej podstawowej zakładanej normy i na przyszły miesiąc ma wyrobić jeszcze mniej niż zazwyczaj.Pytanie o co w tym chodzi ?? to znaczy że jak co miesiąc będę miał więcej i więcej aż za chwilę będę wyrabiał 2x więcej utargu niż ode mnie wymaga firma nie dostanę żadnej premii?? jeśli tak,to jaki jest w tym sens,bo na prostą logikę trudno to ogarnąć sensownie??
    ReviewUserIcon
    Oli

    08.08.2019 22:54

    Inne

    To głupie oceniać pracodawcę czy pracę w tego typu sieciowym sklepie,z prostego powodu ,to jak się tam pracuje jest indywidualną sprawą danego salony.Każdy salon ma innych pracowników innego kierownika i to oni tworzą ocenę miejsca pracy. w jednym ludzie się szanują i fajnie się pracuje w innym jest inaczej.Sama praca w sobie jest w porządku,to kwestia tylko i wyłącznie czynników międzyludzkich.Najlepsza praca może być najgorszą jeśli ludzie nie są "dobrzy" jeśli kierownik nie jest sprawiedliwy itd...i na odwrót....w Kiepskim zakładzie gdzie słabo płacą,można spędzić wiele lat i być zadowolonym,jeśli ludzie są przyjacielsko nastawieni i kierownictwo wyrozumiałe i empatyczne.Przerobiłem jedno i drugie także wiem co mówię,jak jest w media? tak pośrodku o czym pisałem wcześniej.
    ReviewUserIcon
    (%)

    08.08.2019 21:55

    Inne

    Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że przestałeś już wykorzystywać pracownice. Szkoda rodziny. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że przestałeś mobbingować ludzi. Czerpanie wiedzy od mentorów z (usunięte przez administratora) nie służy.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.07.2019 10:15

    Inne

    Mogę ogólnie opisać (usunięte przez administratora) lepiej iść na mniejsze sklepy nie te główne typu np. W galerii. Niskie pensje natłok pracy którą nie daje dochodu bo tylko handlujac się go wyrabia, wieczne obietnice a za chwilę zapomniałem następnym razem itp. Rozdawanie pieniędzy według uznania kogo bardziej lubię bardzo bardzo często kss zarabia dużo mniej niż sprzedawca bo ma inne sprawy nie ma czasu handlować a podział kierowniczy idzie gdzie chce, niedocenianie pracownika, udawanie przed pracownikiem dobrego a za chwilę obgadywanie go i nie spełnianie obietnic które oczywiście tylko słowne warto każda rozmowę nagrywać żeby mieć dowód, nierówne traktowanie, często niżej postawienie umieją więcej niż wyżej i praca na nich spada, niskie pensje wyrabiania często nieralnych norm, wiecznie kontrolę, wiadomości straszenie o cięciem pensji jedyny plus to miła czasem atmosfera wśród pracowników, podwyżki panstwowo ustalone wyglądają zmiana parametrów na umowie i nadal otrzymuje się to samo, obietnica stanowiska a robienie to bez papieru na to bo w następnym miesiącu bo zapomniane, można dostać depresji pracując w takich warunkach, niektórzy mogą pozwolić sobie więcej częste przerwy wychodzenie wcześniej bo coś tam coś tam chodzi o kiero i pupili, płacenie inwentaryzacji mimo znalezienia złodzieja czasem bardzo dużych, niekompetentne osoby na wyższych stanowiskach. Ogólnie nie polecam chyba że mały sklep gdzieś na obrzeżach bądź poza miastem.
    ReviewUserIcon
    Domi

    19.07.2019 22:34

    Inne

    Ja pracuje w Media 2 miesiące i sama praca ok,pracowałem w innym zawodzie ciężej,więc nie mam powodów do narzekania.Kierownik też nie jest zły,choć widać że czasem presja wyników go dopada,ludzie w większości ok ale dziewczyna z którą pracuje na małym agd to tragedia.Nie jestem już pierwszej młodości ale jeszcze nie spotkałem się z takim infantylnym zachowaniem pomimo 20 lat pracy z różnymi ludźmi.Na początku mojego zatrudnienia obgadała wszystkich swoich kolegów z kierownikiem na czele a obecnie nadaje cały czas na mnie,ma gorsze wyniki pomimo tego że ja się dopiero uczę więc pewnie ją zazdrość ponosi.Gdyby to był facet to załatwił bym z nim to po męsku ale z dziewczyną raczej rywalizować nie mam zamiaru.Ja rozumiem że każdy wynosi jakąś kulturę z domu ale takiej patologi w zachowaniu już dawno nie widziałem.Więc życzę wam ludzie żebyście trafili na salon gdzie nie ma wariatów,bo praca na prawdę ok i zarobić też można.ale na plotkarzy,kapusi,wazeliniarzy,nie ma recepty.
    ReviewUserIcon
    Imo

    07.08.2019 07:55

    Inne

    Jaka beka. Mam nadzieje ze nie pracujesz w Media . Wiadomo ze kasę się zarabia jak się handluje. Co ty chciałeś/chciałaś zarabiać za to, że stoisz i się patrzysz na Klienta? Ja akurat pracuje w sklepie galaryjnym a przez rok pracowałem w mniejszym wolnostojacym. I zdecydowanie akurat ja wole galerie bo wiecej klientów = większe zarobki. W małym było ok ale trochę nudno a ja nie lubie nudy bo mi wtedty czas wolno leci.

    Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.