TERG SP. ZO.O.

Ełk

Opinie o TERG SP. ZO.O.

Polek

Wszystko jest w porządku, opinie są pozytywne i fajnie

Tergowicz - 2010-01-29 22:18:44 W Poznaniu zwolnili byłą dyrekcję i dali chciałbyś być takim "karierowiczem" jak Pan [usunięte przez moderatora]

Tergowicz

W Poznaniu zwolnili byłą dyrekcję i dali "na jakiś czas" kierownika sklepu z jakiegoś zadupia - karierowicz któremu się wydaje że Pana Boga za nogi złapał i wszystko mu wolno (np kazać posadzić "prezentera handlowego" na kasie czy kazać mu zbierać papierki - w końcu mniej personelu = mniejsze koszta)... Dodatkowo jeden z kierowników, [usunięte przez moderatora] nie potrafiący zarządzać ludźmi, który łazi po markecie, patrząc ludziom na ręce i usilnie zastanawiając się do czego się przyczepić (rzecz jasna powszechnie uwielbiany ;)) Płaca podobna jak w markecie za wykładanie towaru na półki.

Hans

żenada, kołchoz [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o TERG SP. ZO.O. - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERG SP. ZO.O.