opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MediaExpert

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1221 ocen
Opinie(2345)
Dodaj opinię

Opinie(2345)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Etapy rekrutacji
  • .
  • Aktualności
  • .
  • Fundacja Włącz Się
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Dobry pracodawca

O nas

Etapy rekrutacji

Aktualności

Fundacja Włącz Się

Oferty pracy

Dobry pracodawca

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Barlinek - MediaExpert
Będzin - Media Expert
Bolesławiec - Avans
Brześć Kujawski - MediaExpert
Brzesko - Media Expert
Brzeszcze - MediaExpert
Bydgoszcz - MediaExpert
Chorzów - MediaExpert
Dębica - Media Expert
Dęblin - puławy - MediaExpert
Długołęka - MediaExpert
Dynów - MediaExpert
Dzierżoniów - MediaExpert
Elbląg - MediaExpert
Ełk - TERG SP. ZO.O.
Gniezno - Terg S.A.
Golub-Dobrzyń - Avans
Inowrocław - MediaExpert
Jasło - MediaExpert
Jastrzębie-Zdrój - MEDIA EXPERT

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MediaExpert

Opinie

Opinie o MediaExpert Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MediaExpert!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    szanuj swój czas

    23.05.2019 16:08

    Inne

    firma ma pieniądze na "prucie" ogłoszeniami na kierownika sklepu, wypuszcza co najmniej 2 w tygodniu. Biorąc pod uwagę że robi to już parę lat to wyszły tego już DUŻE setki. Na każde odpowiadają dziesiątki osób. Część z nich zapraszają pierwszą krótką rozmowę (10-15miniut). I teraz zaczyna się problem tych którzy wypadli dobrze. Zapraszają na drugie tym razem całodzienne spotkanie. Najczęściej 6-8 osób na raz. Każdy musi pozamieniać się z grafikiem lub co gorzej wziąć urlop. Następnie są badania kompetencyjno-psychologiczne przez komputer. Później jeszcze kolejna rozmowa przez tel z informacją że jesteśmy w kontakcie i będą się odzywać. Ale Ty jesteś mądry i masz kontakt do pozostałych osób z Twojej rekrutacji i oni też przeszli przez te badania i do nich też będą dzwonić. Dzwonią ? Nie, Nie dzwonią i nie zadzwonią. Po Twojej rekrutacji zrobili już 10 kolejnych a może i 20cia. Z tamtymi zapewne też są w kontakcie ;-) Jeżeli nie masz szacunku do swojego czasu, urlopu który będziesz brać na całodniowe rozmowy i uważasz że masz coś czego nie mieli ludzie z mojej i dziesiątek innych tur to napisz do nich i idź Wyższe wykształcenia nic nie wnosi - mieli je wszyscy doświadczenie w handlu nic nie wnosi - mieli je wszyscy doświadczenie w zarządzaniu zespołem nic nie wnosi - mieli je wszyscy odpowiedni wiek - 28-42 lata - mieli wszyscy optymizm, chęci do pracy, urok osobisty .... mieli wszyscy może wiesz czego nam brakowało na setkom z rekrutacji ;-) ?
    ReviewUserIcon
    Były na całe szczęście

    26.05.2019 21:53

    Inne

    Znajomości,w tej firmie ostatnimi czasy stanowiska dostają znajomi ASM. Bez wiedzy sprzedazowej . Szkoda waszego czasu .Rekrutacja jest robiona pod publikę ze niby była . Na assesment przygotowują swoich mówią vo maja mówić pisać . Po to zeby wypadli dobrze . A co potem to widać po wynikach sklepów :). Powodzenia życzę firmie ,pare lat temu to byli nie do pomyślenia teraz jest codziennością . a sklepy płyną w dół z wynikami .
    ReviewUserIcon
    Tomi

    01.08.2019 23:41

    Inne

    Hehe nie przesadzaj to zwykła praca w handlówce,sprzedajesz czajniki,tv,odkurzacze,pralki itd...a nie pracujesz na Wall Street.Nauczyć kogoś sprzedaży to nie,fizyka kwantowa.Pomyśl skąd mają brać handlowców ??ludzie się starzeją i nowych trzeba przeszkolić.W innych zawodach przychodzą pracownicy zieloni i są specjalistami w bardziej ambitnych kierunkach,branżach niż sprzedaż tego typu towaru,trochę wyobraźni.;-)
    ReviewUserIcon
    Ben Sisko

    19.07.2019 22:28

    Inne

    Dla Media Expert pracowałem przez cztery lata. Wypaliłem się i złożyłem wypowiedzenie. Ale dzisiaj to procentuje. Nowej pracy szukałem 3 miesiące. Pracuję w handlu, ale w innej dziedzinie. Każdy pracodawca był ciekawy mojej pracy w Media Expert. Polecam tą firmę.
    ReviewUserIcon
    Luzak

    11.03.2019 14:42

    Inne

    Pomimo tego że możesz być najlepszym sprzedawcą na sklepie firma nie przedłuży ci umowy bez podania konkretnej przyczyny , wszystko zależy od tego jak bardzo spoufalasz się z kierownikiem . Moje sugestie dla MediaExpert: Docenianie sprzedawców którzy naprawdę chcą sprzedawać a nie tylko takich co wchodzą w tyłek szefostwu
    ReviewUserIcon
    ok

    19.07.2019 10:46

    Inne

    To jest chore,jeśli tak faktycznie jest....ale z drugiej strony mieszkamy w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Rogue

    17.07.2019 23:40

    Inne

    Idę na rozmowę kwalifikacyjną na kierownika sklepu......moze ktoś jakies swoje doswiadczenia napisac......czy warto i ile trzeba przejść takich rozmów??
    ReviewUserIcon
    Daniel

    25.06.2019 20:10

    Inne

    Absolutnie nie polecam sklepu! W weekend zamówiłam i opłaciłam WENTYLATOR HB TF1101BRC (KOLUMNOWY), kod: 833754. Wentylator miał zostać dostarczony 25 czerwca 2019. Czekałam na kuriera calutki dzień. NIE OTRZYMAŁEM PRZESYŁKI!!!!! Oczekując na wyjaśnienie probowałem dodzwonić się pod numer: 756 756 756 czas mojego oczekiwania to równe 24minuty15sekund, przez ten czas na okrągło leciała piosenka Eweliny Lisowskiej-reklama MediaExpert. Pani poinformowała mnie że kurier dostarczy paczkę z opóźnieniem nie informując mnie prze tym w żaden sposób. Paczka dostarczona w innym terminie pomimo wczesnej ustalonego terminu dostawy. Firma nie szanuje klienta!!!!
    Company logo
    MediaExpert

    26.06.2019 07:48

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Klient Wałcz

    22.02.2019 12:00

    Inne

    Normalnie nie mogę tego pojąć. Jak to jest, że będąc dwa dni temu w mediaexpert w Wałczu i widząc na dzień dobry chyba z 4 pracowników nie było osoby która sprzedałaby mi worki do odkurzacza? Jak kupowałem 3 miesiące temu odkurzacz ( z którego jestem zadowolony choć do tanich nie należał) to mnie mało na rękach nie nosili ( a może jeszcze to, a może tamto... ) A teraz? Jeden Pan stwierdził, że to nie jego dział, jakaś Pani przy kasie powiedziała, że kogoś zawoła ale po chyba 10 minutach straciłem cierpliwość. Porażka
    ReviewUserIcon
    Ben34

    17.05.2019 15:59

    Inne

    Trzeba było sprawdzić odrazu, po pół roku nikt niczego nie będzie wysyłał. I jeszcze biadoli że żenada.
    ReviewUserIcon
    dariusz

    16.06.2019 21:58

    Inne

    no pewnie że nagradzacie za dobrą obsługę - cztery razy tajemniczy klient bardzo dobrze raz pochwała z wpisem do akt i po czterech latach pracy nie przedłużyliście mi umowy o pracę a kierownik zatrudnił na moje miejsce swojego kolegę - czuję się doceniony - naprawdę nie trzeba było
    ReviewUserIcon
    Xcv

    28.05.2019 18:22

    Inne

    Witam. Jakaś opinia na temat pracy w Media Expert Żory?
    ReviewUserIcon
    dariusz

    16.06.2019 21:52

    Inne

    "Poczucie stabilizacji zatrudnienia i finansowego bezpieczeństwa, koncepcja współdziałania, a nie współzawodnictwa to wartości, które według firmy mają swoje odzwierciedlenie we wdrażanych programach pracowniczych. " (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.06.2019 15:31

    Inne

    Rozszerzona gwarancja Media Expert w ERGO HESTIA za dodatkową opłatą to niezła ściema. Jakiś czas temu kupiliśmy lodówkę, pracownik polecił przedłużenie gwarancji na 5 lat za dodatkową opłatą. Oczywiście skorzystaliśmy z tej oferty. Lodówka po 2,5 roku popsuła się, przyjechał pan z serwisu wykonał naprawę w ramach gwarancji. Lodówka działała 2 dni. Po ponownej wizycie pana z serwisu okazało się, że lodówka nie nadaje się już do naprawy i wystawił dokument potwierdzający owe stwierdzenie zabierając jednocześnie z lodówki agregat i inne podzespoły uniemożliwiające jej ponowną naprawę. Po kontakcie z ubezpieczycielem okazało się, że rozszerzona gwarancja na sprzęt to nic innego jak karta rabatowa na zakup kolejnego sprzętu z przyznanym rabatem tylko i wyłącznie w sklepach MEDIA EXPERT. Lodówka kosztowała ok 1800 zł nasza rozszerzona gwarancja zapewniła nam kartę rabatową na poziomie 850 zł czyli mniej więcej połowa wartości. Czy tak wygląda ROZSZERZONA GWARANCJA ? W sklepach MEDIA EXPERT, TAK !!! Nie dajcie się omamić bajeczkami sprzedawców. Podajcie to dalej niech każdy się dowie jak wygląda ROZSZERZONA GWARANCJA w sklepach MEDIA EXPERT.
    ReviewUserIcon
    Darek

    13.06.2019 12:35

    Inne

    Przestrzegam przed zakupami w sklepie internetowym omijać z daleka !!! W moim przypadku postanowiłem zakupić pralkę i ekspres do kawy z uwagi rzekomo szybki termin realizacji oferowany przez sklep internetowy . Mieszkam w Kaliszu a postanowiłem zakupić ten sprzęt do mojego apartamentu nad morzem . Towar zakupiłem w poniedziałek i we wtorek udałem się do apartamentu 480 km gdyż kurier dostarczy przesyłkę i niestety we wtorek nie ma środa również nie dojechało ,czwartek nikt się nie pojawił w piątek cisza. postanowiłem zadzwonić na infolinię i ustalić co się dzieje z moją przesyłką .Niestety pani z info nie mogła nić konkretnego ustalić i powiedziała że w przeciągu godziny oddzwoni z inof ,ale jakoś nikt nie oddzwonił .W sobotę znowu dzwonię dowiaduję się co i jak i niestety nic nie wiadomo ta sama melodia że ktoś oddzwoni. Przykro ,ale niestety nikt nie zadzwonił (usunięte przez administratora)zapłaciłeś z góry to czekaj sobie nie wiadomo ile. Towar dotarł do mnie w następny poniedziałek ja musiałem wracać do pracy w niedzielę . W poniedziałek musiałem załatwić kogoś kto przyjmie paczkę i poprosiłem kolegę który musiał dojechać 100 km w jedną stronę ze Szczecina i wpuścić kuriera ,oczywiście nie za darmo ! Postanowiłem złożyć reklmację z żądaniem rekompensaty za moje koszty które poniosłem i tu nowa parodia kilka e-mail z wyjaśnieniami i w końcu rekompensata przyznana (usunięte przez administratora) na następne zakupy w sklepie internetowym . Żenada i parodia nie wiem czy się śmiać czy płakać . Generalnie nie polecam tego sklepu i przestrzegam przed zakupami !!!! Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podesłać całą korespondencje reklamacyjną ponieważ postanowiłem sobie zachować i udostępnić osobom zainteresowanym .
    Company logo
    MediaExpert

    13.06.2019 13:26

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Omijać

    01.07.2018 16:23

    Inne

    TRAGEDIA!!!! Nie polecam. Uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko kierownicze. Musiałam wziąć urlop najpierw na rozmowę rekrutacyjną, potem kolejny dzień urlopu na AC, który trwał cały dzień. Na początku wszystko wyglądało ok. Dobra organizacja, lunch dla uczestników. W ciągu max. 14 dni miała być odpowiedź, niezależnie od decyzji. Po 14 dniach cisza.... Napisałam maila do Specjalisty HR, który uczestniczył w spotkaniach, cisza..... Napisałam maila do Dyrektora Regionalnego.... cisza. Zadzwoniłam, żeby zapytać jaka decyzja. Odpowiedź: sprawdzą i oddzwonią. Do dziś cisza. Nie polecam i na pewno wszystkim będę odradzała tę firmę. Niepoważne traktowanie kandydatów. Na szczęście mamy rynek pracownika i można wybierać w ofertach pracy. Przyjęłam inną ofertę i jestem zadowolona, a zarządzającym firmą TERG radzę przyjrzeć się pracy HR, bo robią firmie kiepski PR.
    ReviewUserIcon
    Antyme

    08.11.2018 23:48

    Inne

    Daj sobie spokój. No chyba że jesteś (usunięte przez administratora) zarabiającym 4k brutto plus premię średnio (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Omijać

    10.06.2019 00:37

    Inne

    Nie. Ostatecznie nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Brak szacunku dla kandydatów i (jak czytam inne komentarze) pracowników również.
    ReviewUserIcon
    Ochlonieta

    07.06.2019 09:20

    Inne

    Kupiłam telefon w Media Expert Opole Lubelskie okazał się wadliwy nie było zasięgu w tej chwili jest po 4 naprawach w serwisie na kartkach z serwisu piszą że wszystko w środku jest wymieniane A telefon nadal nie nadaje się do użytku z serwisu powracam w coś z gorszym stanie . Serwis jak i sklep nie spoczywają się do odpowiedzialności od pół roku nie mogę się poprosić zwrotu pieniędzy ani nowego telefonu. Nie polecam
    Company logo
    MediaExpert

    07.06.2019 09:25

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.06.2019 08:23

    Inne

    Warto się sprawdzić w tej pracy. Zamiast gdybać zrób pierwszy krok... ja zrobiłam i jestem zadowolona, chociaż nie zawsze jest kolorowo.
    ReviewUserIcon
    1!

    17.05.2019 23:11

    Inne

    Po godzinach pracy każą pracownikom grać w grę City Media Expert. W grze podpięte są twoje wyniki sprzedażowe i masz grać z kolegami z pracy co kto zbuduje. To wszystko zakrawa o jakąś sekte ⛔⛔⛔☢️☢️☢️⚠️⚠️⚠️
    ReviewUserIcon
    Louis

    18.05.2019 12:56

    Inne

    Możesz rozwinąć temat?
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.05.2019 09:40

    Inne

    Pracuję dla własnej satysfakcji
    ReviewUserIcon
    Ania05

    13.05.2019 09:45

    Inne

    Mam podobnie, jak jest dobra motywacja to praca przynosi efekty...
    ReviewUserIcon
    Basia

    26.02.2019 16:54

    Inne

    Lubię atmosferę w MediaExpert za: Doradzanie to swietny pomysl dla tych ktorzy sie nie znaja na sprzecie szczególnie kobiety. Polecam MEDIA EXSPERT. W Zamościu na Przemyslowej obok Twierdzy.tam idealnie doradzaja i pomagaja kupilam tam juz Telewizor 55 cal firmy LG jest swietny jestem bardzo zadowolona.Sandbar firmy Samsung gra idealnie nie trzeba kina domowego Basy jak na imprezie.Zmywarke 60 Wirpool cichutka zmywa wszystko nic nie zostawia 30 minut i nie stoimy przy zlewie mamy czas na cos innego.odkurzacz pioracy firmy Zelmer czysci pierze z turbo szczotka razem a gdzie indziej turbo szczotke trzeba osobno kupic.Polecilam szfagierce ten sklep byla ostatnio również kupila telewizor 55 cali firmy Panasonic jest zadowolona jeszcze tak zajebistego telewizora to nie miała dodatkowy pilot z klawiaturą nie trzeba szukac i pukać strzałkami to jest bardzo wygodne.oraz kupiła sobie żelazko ale nie wiem jakiej firmy ale zadowolona jest bardzo POLECAM WSZYSTKIM MEDIA EKSPERT W ZAMOSCIU NA PRZEMYSLOWEJ OBOK TWIERDZY.polecam udane zakupy.
    ReviewUserIcon
    Były klient

    23.03.2019 02:10

    Inne

    Chyba żartujecie że ktoś da się nabrać na tą reklamę XD Jeden z najgorszych punktów, nie dajcie się nabrać na te piękne słowa - były klient :)
    ReviewUserIcon
    marek

    12.05.2019 13:32

    Inne

    Jeśli LG oled to tak reszta zadymione chmury i kiepski czarny. Soundbar to tylko JBL, BOSE, KLIPSCH, SONOS reszta kochana nie wiesz co to prawdziwy dźwięk. Zmywarka to tylko SIEMENS, BOSCH dobrze wykonane i trwałe. ZELMER odkurzacz mam złe doświadczenie ale myjący to tylko profesjonalny KARCHER. Telewizor Panasonic słabo wykonany (to już nie to co kiedyś) matryca też pozostawia wiele do życzenia. Umówmy się szczerze sprzedają to co kupią w atrakcyjnej cenie lub to co im nie schodzi dlatego robią często promocje.
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.04.2019 17:14

    Inne

    Idę na rozmowę w przyszłym tygodniu na kierownika sklepu. Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? Za min. 3k podstawy to nie zamierzam się nawet fatygować.
    ReviewUserIcon
    Nie lubiany przez Centrale

    24.04.2019 23:43

    Inne

    Kłamstwo 10 tys to może dyrektor makroregionu
    ReviewUserIcon
    marek

    12.05.2019 12:48

    Inne

    A co to jest dzisiaj 3 tyś na miesiąc? Na kierownika? Ale brutto czy netto?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    15.04.2019 01:20

    Inne

    Uważajcie na ten sklep. Ostatnio byłam tam tydzień temu. Chciałam kupić lodówkę ale na całym sklepie były dwie osoby które zajmowały się udzielaniem informacji na temat sprzętu. Po godzinie oglądania stania i oczekiwania na pracownika opuściłam ten MAGAZYN. Kolejnego dnia znów udałam się do tego sklepu . Powtórka z rozrywki. Znów dwóch pracowników i znów czekanie. Po 40 minutach udało mi się porozmawiać z jednym z panów tam zatrudnionych. Miałam wrażenie jak by dostał się tam z łapanki. Przeczytał mi z karteczki nazwę i parametry lodówki i nic więcej się nie dowiedziałam. To jakieś nieporozumienie. Do czytania kartek tych ludzi zatrudniają. ???????
    ReviewUserIcon
    Pan

    05.05.2019 00:19

    Inne

    A co więcej Beata by chciała wiedzieć o lodówce?
    ReviewUserIcon
    marek

    12.05.2019 12:46

    Inne

    Jest wiele rzeczy których nie ma na kartce ale ty taki światowiec sąd to może wiedzieć? Dla ciebie pewnie liczą się tylko 3 pozycje z karteczki he he.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2018 18:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    12.05.2019 08:36

    Inne

    Tak, to prawda. Pracownicy płacą za wszystkie braki jakie wyjdą na inwentaryzacji.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    23.04.2019 23:09

    Inne

    Powinni wprowadzić narkotesty dla kierowników regionalnych
    ReviewUserIcon
    Nie lubiany przez Centrale

    24.04.2019 23:40

    Inne

    Potwierdzam Pracowałem długo i widziałem wiele na różnych imprezach formalnych i nie formalnych
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    17.04.2019 12:15

    Inne

    Czy dają już normalne umowy o pracę czy dalej kombinowane 1500 + premia? Czy pracuje się na jednym dziale np. telefony czy na całym sklepie (da się ogarnąć wiedze na temat sprzętów całego sklepu?)? Czy zmiany są od otwarcia do zamknięcia czy po 8h?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MediaExpert?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MediaExpert

    Aleje Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa

    NIP:9521899812

    REGON:15180660

    KRS:0000123189

    https://www.mediaexpert.pl
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    17.04.2019 11:17

    Inne

    Czy dają już normalne umowy o pracę czy dalej kombinowane 1500 + premia? Czy pracuje się na jednym dziale np. telefony czy na całym sklepie (da się ogarnąć wiedze na temat sprzętów całego sklepu?)? Czy zmiany są od otwarcia do zamknięcia czy po 8h?
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.04.2019 18:54

    Inne

    Nie polecam nikomu prace w tej firmie a w szczególności w sklepie (usunięte przez administratora) który rzuca obraźliwymi słowami w pracownika, nie szanuje decyzji nikogo liczy sie tylko on. Do tego nie panuje nad emocjami. Niszczy mienie - może niedługo będzie bił pracowników, skoro wyżywa się na przedmiotach. Kolejna osoba(usunięte przez administratora) która zamiast szkolić to wymaga tyle, że pokazuje tylko raz i uważa, że więcej nie będzie pokazywać. Związana uczuciowo (usunięte przez administratora)Jezeli masz już pracować w tej firmie to omijaj szerokim łukiem (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.03.2019 20:33

    Inne

    Jeśli chodzi o firmę to najlepsza w jakiej do tej pory pracowałam, wszystko zależy do jakiego punktu składacie cv wypłaty bardzo dobre lecz nie polecam punktu w którym ja byłam czyli Poznań Malta najgorszy punkt pod względem (usunięte przez administratora) i w sumie dlatego odeszłam gdybym pracowała w innym punkcie to poświęciłaby tej firmie sporo lat lecz nie tam. Zmęczona umordowana dostawami pod wieczna presja wiecznie zabierane wynagrodzenia o wiele wyższe i to masakrycznie większe Niż w innych punktach. Gdyby nie dyrektor lego sklepu to wiele osób by zostało i nie zmieniało pracy. Moje sugestie dla MediaExpert: Częstsze kontrole mobingu w pracy Lubię atmosferę w MediaExpert za: Ludzie który tam pracują napewno nie dyrektora który tylko się drze i nie docenia żadnej pracy wiecznie jest zle
    ReviewUserIcon
    STARAM SIE O PRACE

    18.02.2019 19:34

    Inne

    hEJ. być możę chciałbym zostać pracownikiem media .. jaka jest kwota brutto na umowie ? Na start dla nowego pracownika ? Bez zadnych dodakow czy premi ? jest chociaz te 2500-2700 brutto ? Proszę o szczerą opinie
    ReviewUserIcon
    Monia

    27.02.2019 23:32

    Inne

    u nas są różne stawki ale można wypracować dosyć dobre wynagrodzenie. minus to godziny pracy ale tak to już jest w handlu
    ReviewUserIcon
    Karol

    03.03.2019 12:24

    Inne

    Podstawę mają małą Ale wypracować można dużo. Kwestia czy Ci się chce. U nas kilka osób zarabia powyżej 4 a niektórzy tylko 3 na rękę. Ja pracuje od 4 miesięcy. Ogólnie warunki całkiem spoko. Niektórzy narzekają na godziny pracy Ale dla mnie ok bo w tygodniu mam wolne. Szkoda że niedziele zamknięte bo w naszej galerii był spory ruch i można było zarobić
    ReviewUserIcon
    Tomek

    21.02.2019 15:31

    Inne

    Witam chciałbym się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje magazynier sklepowy pracuje...Tak samo jak reszta czy wczsniej??
    ReviewUserIcon
    Małgoś

    22.02.2019 08:00

    Inne

    Pon-pt po 8 h. Jak jest potrzeba to przychodzi wcześniej lub później :)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    23.02.2019 16:38

    Inne

    A w jakich godzinach zazwyczaj odbywa pracę ??
    ReviewUserIcon
    JustynaW

    21.02.2019 17:00

    Inne

    Sklep Media Expert w Bolesławcu , uszkodził mój telefon po tym jak oddałam go do reklamacji, i nie poczuwają się do odpowiedzialności.
    Company logo
    MediaExpert

    22.02.2019 07:54

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Piter

    21.02.2019 17:24

    Inne

    Powiem ze po roku jestem zadowolony z firmy dobre siano jak wypracujesz więc ja się cieszę Lenie nie zarabiają w tej firmie. Niestety mało benefitów
    ReviewUserIcon
    gwiazda

    21.02.2019 15:11

    Inne

    Jestem nowym pracownikiem. Zapowiada się obiecująco. Mam nadzieję, że to nie tylko złudzenie. Pierwsze wrażenia w nowej pracy na plus!
    ReviewUserIcon
    saliusz

    19.02.2019 19:33

    Inne

    A czy wiecie jak wygladaja kursy i egzaminy dla monterow gazu? Na ktore kieruje Mediaexert! Jako pracownik bylem przerazony sytuacja. Ale chleb trzeba kupic.
    ReviewUserIcon
    diablo

    18.02.2019 11:52

    Inne

    Zawsze sympatyczna obsługa i przygotowana merytorycznie
    ReviewUserIcon
    As

    17.02.2019 06:49

    Inne

    Arogancja postawa Pan obsługujących stoisko z reklamacjami. Moje sugestie dla MediaExpert: Szkolenie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkplenie
    ReviewUserIcon
    Piotr

    11.06.2018 16:32

    Inne

    Czy jest ktoś kto poda jaki jest zarobek brutto na dzień dobry bez zbędnego ględzenia?!
    ReviewUserIcon
    123

    13.02.2019 22:29

    Inne

    Sprytne zagranie centralo :) chyba sami powinniście wiedziec
    ReviewUserIcon
    ONA

    14.02.2019 08:30

    Inne

    Z tego co wiem wszystkie sklepy mają mieć zmianę. Nie ma co się martwić ;)
    ReviewUserIcon
    dany

    09.02.2019 09:55

    Inne

    Super obsługa. Wysoki pozim merytoryczny. Są lepsi od konkurencji
    ReviewUserIcon
    padaka

    16.07.2018 16:46

    Inne

    Pracowałem przez 2.5 roku - klimat był do momentu zmiany regionalnego.
    ReviewUserIcon
    Antyme

    09.11.2018 00:01

    Inne

    Pozdrawiam Łukasza gość się nie nadaje odkleiło się coś w mózgu.
    ReviewUserIcon
    Czarna

    04.02.2019 15:29

    Inne

    Coś w tym jest????Ja pracowałam 6.5 i to samo.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    22.01.2019 13:04

    Inne

    Od niedawna pracuje jako doradca klienta. Szczerze mogę polecić tę pracę. Można zarobić dobrą kasę w normalnej atmosferze! POLECAM
    ReviewUserIcon
    Rafał

    28.01.2019 11:52

    Inne

    Jasne, że pamiętam. Zawsze bardzo się stresuje takimi spotkaniami, ale już na początku rekruter okazał się być „normalny”. Luźna rozmowa na temat moich mocnych i słabych stron i oczywiście oczekiwań. Dlaczego mnie wybrali? Nie lubię oceniać samego siebie, ale widocznie byłem wystarczająco dobry. To nie jest tak, że zaraz wrzucają na głęboką wodę. Na początku każdy nowy pracownik ma czas na wdrożenie się w temat. To się ceni.
    ReviewUserIcon
    Mława

    19.01.2019 10:42

    Inne

    Najgorsza praca w jakiej byłem . Nie ma nic związanego z handlem -rozkładanie towaru i nic więcej . Słabe zarobki , zła atmosfera a kierowniczka totalna (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla MediaExpert: Ogarnijcie się Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Noe być prostakiem
    ReviewUserIcon
    Klient

    17.01.2019 14:30

    Inne

    Wczoraj byłam w media expert w Wałczu chciałem kupić szczotki czyli końcówki do odkurzacza dość że nikt nie chciał udzielić informacji gdzie znajdę bo to nie ich działy to jeszcze łaskawie pan że swojego działu burknał że nie ma gdy grzecznie zapytałam czy wie gdzie można kupić bo firma konkurencyjną też nie miała odpowiedział że jego to nie obchodzi były to ostatnie zakupy w tym sklepie
    Company logo
    MediaExpert

    17.01.2019 15:15

    Pracodawca

    Przepraszamy za niedogodności jakie Panią spotkały. Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Jeżeli możemy w czymś pomóc, zapraszamy do korespondencji poprzez e-mail: [email protected] Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.07.2018 14:52

    Inne

    Czy ktoś wie ile się czeka na kontakt po wysłaniu CV + listu na doradce, o ile w ogóle się zainteresują?
    ReviewUserIcon
    Antyme

    08.11.2018 23:57

    Inne

    Biorą panie z.miesnego nikt tam nie chce już pracować.
    ReviewUserIcon
    Mojzesz

    15.01.2019 17:26

    Inne

    Ja tam po gimnazjum nawet byłem zaproszony na rozmowe. Zadzwonili po ok 3 dniach. Pani przez telefon już była niezbyt miła. Niestety, ale firma jak dla mnie za wysoko się ceni, a za mało daje.
    ReviewUserIcon
    PKA

    14.01.2019 12:16

    Inne

    Super atmosfera, dobre zarobki, ogólnie jest ok :) Lubię atmosferę w MediaExpert za: Praca z ludźmi
    ReviewUserIcon
    malik

    10.01.2019 11:34

    Inne

    HAHA w Starogardzie Gdańskim zaproponowali mi(usunięte przez administratora) za pracę na magazynie, wykładanie telewizorów, doradztwo (wciskanie) klentom produktów.. A na pracuj.pl w ogłoszeniu: Bardzo dobre wynagrodzenie. Nie dajcie się na takie puste slogany łapać!!! Albo konkretne pieniądze albo za pajaców za niecałe(usunięte przez administratora)tyracie !
    ReviewUserIcon
    nigdywięcej

    12.01.2019 21:42

    Inne

    Jak pracodawca na starcie kombinuje z umową (usunięte przez administratora)i niejasnym programem motywacyjnym to czym ty chcesz pouczać ludzi. Jaka płaca taka praca, niech terg się cieszy że prócz pupilków i dziewczyn regionalnych/kierowników, ktoś tam jeszcze pracuje i ma czas by obsługiwać klientów. Nie polecam tego pracodawcy za mobing, lekceważenie kodeksu pracy, i braku poszanowania dla pracownika.
    ReviewUserIcon
    Pracownik już nie długo

    14.01.2019 01:05

    Inne

    Całkowita prawda zwalnia się ludzi zeby zrobić miejsce dla laleczek ASM. Słyszałem osobiście jak jedna taka wyśmiewała w knajpie jak się postarała zeby dostać stanowisko . (usunięte przez administratora) powinna zająć się tym co się dzieje w firmie . Jak ASM traktuje pracowników swoich sklepów za idiotów jak każe kłamać ,straszy zabraniem premii . A ludzie maja rodziny cicho siedzą i szukają pracy aby uciec .Czy aby napewno firma idzie w dobra stronę ??

    Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.