Grupa PWN

Opinie o Grupa PWN

aha

i jeszcze taka sytuacja: odeszło kilka osób i zrobiło się 3 wolne miejsca, po zapytaniu się "szefowej" czy szukają kogoś na te wolne miejsca odpowiedź była: "nie, nie nikogo nie szukamy" nie miną miesiąc a tu przychodzi sobie do pracy kuzynka "szefowej" aka. gumowe ucho No Comments!!!

true

masz racje ja też bym nie uwierzył do puki sam nie zobaczyłem jak tam jest. PWN aktualnie ciągnie tylko i wyłącznie na opinii sprzed lat. Wydawnictwo szkolne PWN to nie to samo co wydawnictwo Naukowe PWN. Obecnie Naukowy PWN utrzymuje Szkolny PWN bo ten przynosi same straty ich książki szkolne praktycznie się nie sprzedają i w skupach też ich nie chcą bo nie idą. Zarząd w szkolnym PWN jest po prostu najkrócej mówiąc NIE KOMPETENTNY i LEKKO MYŚLNY. (usunięte przez administratora)

lol

- 2013-09-30 19:47:30 Co to za testy psychologiczne na rozmowach kwalifikacyjnych? Jak to wygląda? Polecacie wydawnictwo PWN przedstawicielom?jeśli przeczytałeś opinie od góry do dołu i dalej się pytasz czy warto tam harować to tak PWN jest dla Ciebie!!!

ok

Dno piach i wodorosty! Jest coraz gorzej aż dziw, że to wszystko się jeszcze nie rozpadło ale jeśli tak dalej będzie to nie daje im nawet roku. Od kilku lat wydawnictwo szkolne jest utrzymywane przez wydawnictwo naukowe i przynosi same straty. Zarząd i kierownictwo poszczególnych działów w większości nie kompetentne. Tak to słowo pasuje tu w 200%!!! (Mały przykład: osoba wyznaczona do nadzorowania kilkunasto osobową ekipą która miła im mówić co mają robić sama nie wie do tej pory jak się to robi i ustanawia limity wzięte z sufitu których ustanawianie i tak jest sprzeczne z formą zatrudnienia tych osób [umowa zlecenia]) Ich plan oszczędnościowy polega na tym, że wywalani zostają staży doświadczeni pracownicy a na ich miejsce biorą nowych nie doświadczonych młodych którym dają o połowę lub jeszczę mniej i do tego umowę o zlecenie, której warunki często są nie przestrzegane. Pracownicy/zleceniobiorcy często nie są informowani o wprowadzanych zmianach a potem ma się do nich pretensję czemu zadanie jest źle wykonane i przypisuje się im winę. Wypłaty często nie są na czas który jest podany w umowie i bywa, że suma jest nie adekwatna do przepracowanych godzin. Tą "firmę" można porównać do polskiego rządu, układy, układziki, kółko różańcowe i towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie ma tu szans dla nikogo kto jest pracowity, odpowiedzialny, rzetelny i nie pozwala traktować się jak śmiecia. Szansę bytu i dłuższej współpracy mają tylko osoby które lubią komuś wchodzić do tyłka i nie umieją dochodzić swoich praw. Takie są standardy tej firmy.

Firma Grupa PWN prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Marketingu (rynek akademicki). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
przesłuchiwany2

Ciekawe, czy dalej są te durne testy psychologiczne na kwalifikacjach?

przesłuchiwany

Nie polecam! Jeżeli już na samej rozmowie wstępnej goście są tak nie kompetetni to nawet niechce myśleć co jest dalej... Co o was myśle? Delikatnie że jesteście durniami którzy zablokowali się w poprzedniej epoce i tylko się pompujecie!

pytek

Jakie zasady zatrudnienia oferują nowym? Pracuje ktoś może dłużej?

Dżony

Jest nienajgorzej. Może firma była wcześniej nienajlepiej kierowana, jednak teraz widać, że dąży do poprawy. Średnia krajową można wyciągnąć, plany w miarę realne. Ktoś pisał praca po 12h?! Haha! Bujaj las a nie nas :) Dobrze zorganizowany i ogolnie ogarniety pracownik w 5-6h sie uwinie. Ale to trzeba popracowac nad sobą a nie wylewac zale na forach. Załoga w większości to bardzo fajni ludzie, wyluzowani i nie ma spiny, że jeden jest dyrektorem a drugi tylko handlowcem. Ogólnie polecam :)

szkoda

Współpraca dobra, ale stawki za redagowanie naprawdę żenująco niskie i niezmienne od lat

Praco

Naprawdę odradzam WSz. Atmosfera pracy jest okropna, a zarobki słabe. Firma utraciła w tym roku (reforma programowa) ogromną część rynku .Wynika to z badań, które zostały zamówione ale oczywiście nieujawnione pracownikom. Wszyscy i tak wiedzą, i szeptają tylko po kątach. Najbardziej spektakularna jest klęska w przedszkolach. Z szumnych zapowiedzi nic się nie sprawdziło. Ekipa z Edukacji Polskiej zawiodła na całej linii. Jeszcze ten rok Wydawnictwo przetrwa, ale kolejny to już plajta. Mamy w ofercie głównie serie jednoroczne i nie będzie czego sprzedawać. Najsłabszą stroną jest zarządzanie i to na wszystkich szczeblach. Większość pracowników szuka innej pracy, bo tutaj na dłuższą metę się nikt nie utrzyma. Szkoda...

nie polecam

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Zarządzanie firmą fatalne, za dużo obowiązków na barkach jednego przedstawiciela, zbyt duże regiony, które należy "ogarnąć" i nieprawdopodobne wymagania. Nic dziwnego zatem, że reprezentanci zmieniają się w takim tempie. Ludzie po prostu uciekają z tej firmy, bo nie ma tam nic pewnego. Tragedia! Polecam omijać szerokim łukiem!! Szkoda nerwów, czasu i zdrowia! Tym, którzy zaczynają radzę pilnować stanów magazynowych, pionieważ po rozwiązaniu umowy czeka bardzo niemiła niespodzianka w postaci pokrycia wartości podręczników i materiałów okazowych, których nauczyciele nie oddali, a nie zawsze udaje się je odzyskać.

Praca reprezentanta handlowego dla WszPWN jest naprawdę ciężka i definitywnie nie adekwatna do zarobków.( ok 2200 zł netto) Pracuje się w zależności od sezonu od 10 do 12 godzin(nie wliczając czasu dojazdu do pracy co często zajmuję 3h dziennie). Pracuje się na wszystkich poziomach czyli od przedszkola do szkół ponadgimnazjalnych na dużych terenach po 12- 13 powiatów. Tak szeroki wachlarz powoduję, że RH powinien znać na pamięć ok 50 serii wydawniczych + elementy obudowy dydaktycznej co oczywiście jest nie możliwe. Do tego ma się też ograniczenia paliwowe w granicach ok 1100 zł, co przy tak dużym terenie jest bardzo trudne do zrobienia. Firma jest fatalnie zarządzana, co zresztą widać po zwolnieniach grupowych które dotknęły 50% załogi RH oraz części marketingu, dodatkowo ludzie uciekają masowo i szukają bezpieczniejszego miejsca pracy. Średnio raz w tygodniu słyszy się o 1 osobie która wypowiada umowę. Dla pracodawców liczą się tylko słupki wynikowe, dlatego nie marzcie nawet o plano

nie polecam

To co pisze przedmowca to czysta prawda, firma jest fatlanie zarządzana, widzą to wszyscy komptetni pracownicy, za wyjątkiem zarzadu, ktory swoimi niezrozumialymi decyzjami doprowadził do katastrofy w psotaci zwolnień w ilości o ktorej pisze moj poprzednik i wcale nie jest to przesada. Inwestycje w totalnie nierentowne przedsiewzięcia typu produkcja pakietów maturalnych, fatalne podreczniki do angielskiego itp. Inwestycje w sprzetu a nie w pracownikow i to idiotyczne gadanie o robieniu planu sprzedażowego, a potem pracownik i tak nie otrzymuje premii - pracownicy mogą potwierdzić, że to nie bajki. Ogólnie ludzie z poza górnych szczebli w firmie abrdzo w porzadku, lecz nie oni tym zarzadzają, więc raczej odradzam

Anonymous

Chyba żartujesz Aga - firma jest na skraju bankructwa, na bruk wywalono ponad 50% stanu osobowego, układy, układziki, brak kompetencji i wazeliniarstwo to jedyna droga utrzymania się i awansu w tym grajdołku - zdecydowanie odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa PWN - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa PWN?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa PWN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa PWN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa PWN