Academy of New York Sp. z o.o.

Opinie o Academy of New York Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Academy of New York Sp. z o.o.?

Wirek

A jaki ma być? Czego się spodziewasz po tym pytaniu bo nie rozumiem? Na logikę, pewnie amerykański ????

Grażyna
@Wirek

Nie wiem pewnie chodzi o to jak wygląda to zarządzanie. Czy jest porządek, każdy wie co ma robić czy wręcz przeciwnie?

Bardzo polecam prace w tej firmie. Pracowałem w dziale sprzedaży w 2021 roku. Spotkałem tam najlepszego managera w swoim życiu. Zespol jest fajny i pomocny. Niestety nie udawało mi się realizować celów sprzedażowych wiec postanowiliśmy się rozstać. Jednak wszystko odbyło się z wysoką kulturą i do dziś miło wspominam to miejsce.

Teresa

a jakie w tej firmie są cele sprzedażowe? możesz coś przybliżyć temat?

Świetne miejsce do pracy, mega rodzinna atmosfera i bardzo zgrana ekipa. Bez spiny i korporacyjnych nonsensów. Oczywiście jest to praca w sprzedaży, co się wiąże z potrzebą robienia wyników i jest w sprzedaży normalne. Poza tym ogromne wsparcie mentalne i merytoryczne od przełożonych, opieka i wyrozumiałość też są na porządku dziennym. Jestem tu ponad 7 miesięcy i nigdzie się nie wybieram. To co dla mnie jako sprzedawcy jest istotne, to też to, że sprzedaję produkt, który faktycznie jest warty polecenia, że słyszę później podziękowania, a nie narzekanie. Jest to produkt premium, ale Ci którzy się już zdecydowali na współpracę (zarówno kliencką, jak i pracowniczą), wiedzą, że było warto. :)

Alicja

Pracuję w Academy of New York od dłuższego czasu. Szczerze mogę polecić to miejsce pracy i powiedzieć, że panuje tu najmilsza atmosfera jakiej kiedykolwiek doświadczyłam, że zdecydowanie dba się o pracowników, o atmosferę w biurze, że jest tutaj podejmowanych wiele inicjatyw, by docenić zespół, że jest również przestrzeń do tego, by rozmawiać o tym, co na bieżąco możemy usprawnić. Polecam i jako szkołę j. angielskiego i jako miejsce pracy.

Social Media Manager

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Social Media Managera. Pierwszy etapem było zadanie praktyczne trzeba było przygotować draft posta z treścią i grafiką na fanpage firmy z określonym celem. Drugi etap to rozmowa w Oxford Tower. Przywitał mnie elegancki Pan i od razu zostałem uprzedzony, że rozmowa nie będzie długa. Faktycznie, nie była. Trwała może 30 min i była w formie uprzejmej rozmowy w stylu Amerykańskim, ale jednak po polsku. Czy się wyspałem czy zjadłem śniadanie... Reszta pytań to typowe softballe. Jak miałbym polecić firmę osobie wstępnie zainteresowanej to co bym powiedział, w co bym zainwestował 150 tys. zł, kto w świecie technologii jest moim idolem... Na końcu dwa główne pytania. Ile chcę zarabiać i jaką umowę preferuję? O pracę czy B2B. Widełka na stanowisko wynosiły 4000 do 6000 zł netto. Po rozmowie dostałem informację, że do końca tygodnia dostanę odpowiedź i wyszedłem... Pewny tego, że przedstawienie było cudne, a oni szukają osoby, której zapłacą grubo poniżej 4000 netto :) Pan prowadzący rozmowę bardzo uprzejmy i życzliwy. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne to zupełnie zielony. Niedługo po zakończeniu rekrutacji wystawili nową ofertę i tym razem widełki zaczynają się od 3000 do 6500 netto.

Czy się wyspałem? Czy zjadłem śniadanie i wypiłem kawę? W co bym zainwestował 150 tys. zł? Kto w świecie technologii jest moim idolem?

Exnewyorker

Firma znana z tego, że pisze sobie sama opinie w internecie na googlu i na woim fanpage. Nie łyknijcie tego, bo udupicie kase.

@Exnewyorker

A Ty z jakiej pozycji wypowiadasz się na forum? Ciekawi mnie, czy pracowałeś w Academy of New York, czy byłeś klientem firmy. Mógłbyś napisać kilka słów na ten temat i rozjaśnić nam swoją pozycję?

@Karolina

ja pracowałam, (usunięte przez administratora) przeglądając opinie na google też widać, że wszystkie 5 gwiazdek (usunięte przez administratora)

ec
@były pracownik

również pracowałam i również potwierdzam. musieliśmy wysyłać wiadomości prywatne (z prywatnego facebooka) do znajomych by wydawali pozytywne opinie na temat tej firmy. nawet formatkę dostaliśmy...

Mar

Absolutnie nie polecam

Malgorzata
@Exnewyorker

Zaczelam kurs w Akademii i nareszcie widzę progres w przyswajaniu wiedzy i umiejetnosci komunikowania sie. Dlaczego pan/i pisze nieprawde?

Alicja
@Exnewyorker

Pracuję w ANY i widzę jak to klienci wystawiają opinie o szkole.

Andrew Golota

Nie zawracaja sobie glowy wyslaniem jakiegokolwiek info albo podziekowania za wziecie udzialu w rekrutacji, mimo, ze fatygowalem sie do nich dwukrotnie. Pewnie podobnie traktuja pracownikow.

Justyna

Bardzo polecam . Lektor dostosowuje się do poziomu , bardzo sympatyczne rzeczowe zajęcia . Obsługa klienta wzorowa . Nie mam zastrzeżeń .

anastasiia.L

Bardzo polecam:)

Maja

Bardzo polecam osobom, które chcą rozmawiać. Mój lektor jest bardzo otwartą, bezpośrednią osobą. Niema problemu z dostosowaniem zajęć do moich potrzeb, terminowo również. obsługa klienta, bardzo przyjazna.

Edyta

Uczęszczam do Academy of New York od prawie 3 lat. Pierwszy rok zajęcia w grupie (max 6 osób) i byłam zadowolona. potem przyszedł (usunięte przez administratora) i musiałam zawiesić lekcje. Szkoła wyszła mi naprzeciw proponując lekcje w opcji "1x1" zdalnie. Moim lektorem został Vin i to był strzał w 10-tkę! Mega optymistyczny, zaangażowany w lekcje i poczuciem humoru lektor. Dużo uwagi zwracał na wymowę i formę gramatyczną a 45 minut upływało jak z bicza strzelił... niestety Vin kończy współpracę więc nie wiem kto nowy zostanie mi przydzielony. Jednak ogromnie polecam Szkołę, profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta!

Megham

Mój syn korzysta z kursu od listopada jest bardzo zadowolony

Steven

Powiedzcie czy w obecnej sytuacji pandemii są w ogóle jakieś szanse na pracę ?

Paulina
@Steven

Oczywiście :)

exANYworker :)

widzę, że nawet tutaj pracownicy ANY muszą pisać opinie :) wystarczy popatrzeć kto pisze opinie i widać zależność między nazwiskami pracowników, a nazwiskami osób piszących opinie :). oczywiście, że trzeba było wysyłać link do fanpage na facebooku z prośbą o wystawienie 5 gwiazdek. nie rozumiem dziewczyny czemu temu zaprzeczacie :D

Paulina S
@exANYworker :)

Ja natomiast widzę, że komuś bardzo to przeszkadza lub ma za dużo czasu :) Zachęcam do czytania ze zrozumieniem bo nikt nie wypiera się zdobywania referencji od Klientów. Uważam to za naturalny zabieg, a Klienta do wystawienia opinii raczej nie da się zmusić... przynajmniej ja nie znam takiej metody. Klient musi być zadowolony skoro w natłoku pracy i życia codziennego znajduje czas, aby nas docenić. Nadal komentujesz anonimowo, co pozbawia Cię jakiejkolwiek wiarygodności i budzi podejrzenie, że bycie trollem na tym portalu to Twoja praca. Pozdrawiam ciepło :)

Olimpia

Hej, Pracuje w ANY już 2,5 roku i nigdy nie zostałam do niczego przymuszona, tym bardziej moja rodzina czy znajomi, którzy równie mocno kibicują naszej firmie, co jest chyba normalne. ???? Moi klienci rozmawiając ze mną zawsze potwierdzają, ze atmosfera jest rodzinna i luźna. Chętnie robią sobie z nami zdjęcia i wystawiają super opinie bez jakiegokolwiek szantażu. ???? Dlaczego niepochlebne komentarze wystawiane są przez osoby, które już z nami nie współpracują? Czy to nie jest dziwne?? ???? Rada dla osób, które nie znają Akademii, a najlepiej wiedzą co tu się dzieje - Przyjdźcie i poznajcie nas. Jeśli chcecie z nami współpracować to zaangażujcie się, a nie tylko oczekujcie. My, stali pracownicy stoimy za firmą murem i nie pozwolimy na anonimowe, negatywne oceny. Pozdrawiam

Karol
@Olimpia

Świetnie że napisałaś taką obszerną wypowiedź i jesteś zadowolona ze swojej pracy i chwalisz sobie atmosferę w firmie. Co jeszcze możesz powiedzieć na jej temat? Jak kształtują się zarobki, można liczyć na jakieś premie? Osoby bez doświadczenia też są mile widziane, są dla nich przewidziane jakieś kursy, szkolenia? Jestem ciekaw co masz mi do powiedzenia na ten temat, daj znać koniecznie.

Paulina S

Witam, W ANY pracuję od ponad czterech lat. Pewnymi komentarzami czuję się wezwana „do tablicy”, zatem jestem. Nie jestem anonimem, a istnienie mojej osoby można potwierdzić na profilu FB firmy. Ja i moi Klienci aktywnie działamy na FB ANY. Nie widzę nic złego w proszeniu swoich Klientów o referencje, a jeżeli ktoś powyżej odnosi się do gotowych formatek lub twierdzi, że takie coś mogłoby zadziałać, to mówię: NIGDY Z NAMI NIE WSPÓŁPRACOWŁEŚ\ŁAŚ. Jestem więcej niż pewna, że pełne frustracji komentarze pochodzą od konkurencji lub osób, które poczuły się urażone po zakończeniu przez nas współpracy. Czasami jeżeli się do siebie nie pasuje, należy się rozstać, co nie powinno skutkować takimi komentarzami. Życzę miłego dnia ????

Heniek

@Exnewyorker Jak łatwo oskarżyć jest kogoś ! Zastanawiam się czy to konkurencja?

Eliza

Witam wszystkich. Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Account Manager. Mimo znajomości języka angielskiego przebiegła w języku polskim. Rekrutacja na to stanowisko przeprowadzona jest w dwóch etapach. Pierwszy polega na zapoznaniu się i przedstawieniu. Oczywiście padło pytanie o worek pieniędzy. Rozmowa przebiegła w profesjonalny i miły sposób.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Academy of New York Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

@admin

Miałam rozmowę w Akademii, fajny widok, przyjaźni ludzie. Zarobki jak na początek oferują dosyć marne, czas pracy w ogłoszeniu 7 godzinny, ale dopiero jak zrobisz swój target to tyle pracujesz i dostajesz premię. duzy nacisk kłada na wygląd, słyszałam jak recepcjonistka mówiła do koleżanek o mnie i moim wygladzie.

Magda

Bylam kilkanascie tygodni temi na rozmowie w Academy na stanowisko KAM. Biuro w centrum Warszawy, chyba 8 pietro, dobry widok na centrum. Mialam spotkanie z jakims panem, mily i konkretny z ktorym rozmawialam okolo 30 min. Podobno mocno sie rozwijaja i otworza nowe stanowiska. Ludzie wydawali sie ok, przyjazna atmosfera i duzo amerykanow ktorych zatrudniaja. Zaprosili mnie na drugi etap ale w miedzyczasie dostalam prace w innej firmie. Polecilam kumpeli zeby do nich podeszla bo na tyle co moge sie wypowiedziec to bylo spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Academy of New York Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Academy of New York Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Academy of New York Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Academy of New York Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Academy of New York Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Academy of New York Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Academy of New York Sp. z o.o.