HR Support

Opinie o HR Support

Magda

Proces rekrutacyjny przeprowadzony bardzo profesjonalnie,rzeczowo i bardzo miłej atmosferze.Rekomenduje i zachęcam całym sercem do współpracy.

nieszka

Odbyłam w HR Support 3 miesięczny staż, jednak z przyczyn niezależnych nie mogłam kontynuować współpracy. Polecam HR Support każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z rekrutacją :) Przyjazna atmosfera, możliwość uczestniczenia w ciekawych i różnorodnych procesach rekrutacyjnych, dodatkowo super pomocne koleżanki w zespole !! :)

Ignacy

Całość przebiegu procesu rekrutacyjnego, przebiegła bardzo pomyślnie. Rozmowy z Panią Magdaleną były rzeczowe i bardzo konkretne. Otrzymywałem na bieżąco informacje, jeżeli pojawiały się jakieś zmiany. Kiedy z uwagi na wypadek losowy z winy pracodawcy nie doszło do spotkania, sprawa została wyjaśniona od ręki. Przepływ informacji pomiędzy mną a pracodawcą był bardzo dobry. Mogę szczerze polecić współpracę z firmą HR Support zarówno pracodawcom i osobom poszukującym pracy.

Dariusz

Mam bardzo pozytywny odbiór usług świadczonych przez HR Support. Pani Marlena wykazała się pełnym profesjonalizmem a jej działania okazały się w 100 % skuteczne. Będąc w tym czasie za granicą otrzymałem fantastyczne wsparcie. Przeszliśmy wspólnie przez cały proces rekrutacji z zagranicznym pracodawcą a Pani Marlena wszystkiemu przewodziła. Z pełnym przekonaniem mogę polecić HR Support każdej osobie poszukującej ciekawej pracy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Dariusz

Wszystko przebiegło ok !

Krzemek

Miły kontakt i prowadzenie do końca całego procesu. Jeśli Pani mówiła, że zadzwoni i poinformuje to dzwoniła i informowała, dzwoniła nawet, żeby przeprosić za zwłokę pracodawcy. Rozmowy były szczegółowe i konkretne. Niestety przy podpisywaniu umowy okazało się, że warunki finansowe, które ja przekazałem HR nie zgadzały się w 100% z tym co PODOBNO HR przekazał pracodawcy. Finalnie jednak i tak się dogadaliśmy więc opinia na plus.

Damian

Dzięki HR Support znalazłem pracę w firmie do której sam aplikowałem drukrotnie (bezskutecznie) Bardzo profesjonalne podejście, miła obsługa, pomoc aż do finalizacji umowy. Polecam

Project Manager

Dzięki HR support szybko znalazłem dobrą pracę w miejscu zameszkania. Agencja bardzo profesjonalnie podeszła do mojej kandydatury. Sprawnie sporządziła mój profil zawodowy i zarekomendowała mnie pracodawcy. Przedstawiła równieź pracodawcy moje referencje z poprzednich miejsc pracy, oczywiscie po ich sprawdzeniu przez wywiad telefonioczny. Na każdym etapie rekrutacji była dla mnie wsparciem. Cały czas udzielała na bieżąco potrzebnych informacji. Agencje HR SUPPORT spostrzegam przez pryzmat Pani Marleny jako organizację wykonującą z zaangażowaniem pożyteczną pracę dla rzecz pracodawców i pracowników z korzyścią dla wszystkich stron.

Rafik

Miałem kontakt z tą firmą raz niedawno. Niestety mam złe wspomnienia. Pani miała oddzwaniać - nie oddzwaniała. Po moich telefonach oddzwoniła po tygodniu i powiedziała, że Klient wybrał kogoś innego. Po czym, po dwóch dniach ogłoszenie pojawiło się na kilku portalach ponownie. Ja sobie wpisałem na czarną listę tę agnecję i tam już więcej nie wyślę.

@Rafik

Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jak sam Pan zresztą powiedział, miał Pan z nami do czynienia tylko raz. Jeden jedyny raz. Nie warto wydawać złych opinii tylko dlatego, że ktoś nie oddzwonił do Pan na czas. Przyznam, że zawsze staramy się to robić, nie mniej jednak w natłoku obowiązków zawsze może coś umknąć, a u nas tez pracują ludzie, nie roboty;-) Co do ponownej publikacji ogłoszenia, zdarzają się sytuację, że pojawia się ono ponownie automatycznie, jeśli wykupiony jest pakiet ogłoszeń na dłużej z automatycznej odświeżeniem i publikacją. Staramy się na bieżąco monitorować, które rekrutacje nie są już aktualne i usuwać treść ogłoszenia z portali, jednakże również w tym przypadku, mogła nastąpić sytuacja przeoczenia. Niejednokrotnie zaś zdarza nam się po zamknięciu rekrutacji , iż klient za dzień , czy dwa ponawia do nas kontakt z prośbą o wznowienie rekrutacji na takie same stanowisko, bo chce zatrudnić jeszcze jedną osobą i wówczas nasz pracownik odświeża ogłoszenie. Bardzo ważne są dla nas konstruktywne uwagi, bo nikt nie jest idealny, kandydaci tez;-), zatem jeśli przekaże nam Pan swoje sugestie na maila oraz zwróci uwagę , kto dokładnie prowadził rekrutację postaramy się wyjaśnić sprawę szczegółowo. Myślę, że warto ze sobą rozmawiać i próbować naprawiać błędy. Jeśli tylko będziemy mogli chętnie to uczynimy, nie chowamy głowy w piasek, lecz staramy się zawsze wyjaśniać nieporozumienia. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu na : kontakt@hr.info.pl Pozdrawiamy serdezczenie

Interesuje mnie czy pensja w HR Support składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Redaktor Portalu, ich ogłoszenie widziałam 18 września na GoWork.pl.

HR Support nie szuka redaktora portalu do siebie...w ogłoszeniu jest informacja, że poszukujemy dla swojego klienta;-)

Miłosz

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście.

Artur

Polecam współpracę z czystym sumieniem, bardzo profesjonalnie. Świetny kontakt i pełne wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Pani Marleno, pozdrawiam serdecznie :-).

Bartosz

Firma prowadząca projekt rekrutacyjny na każdym etapie profesjonalne podejście do tematu. W każdym momencie można było liczyć na wsparcie w poszczególnych etapach rekrutacji również szybka odpowiedz na pytania aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam, miła obsługa, szybko i sprawnie. Pozdrawiam

kontrakt_podpisany !

HR Support została zatrudniona przez zagranicznego pracodawcę w celu zatrudnienia personelu. Brałem udział w projekie rekrutacyjnym. Obecnie jestem tym personelem. ----- Kontakt był bardzo sprawny. Nawet w okresie wakacyjnym firma wystawiła zastępstwo dla utrzymania przepływu informacji. Otrzymałem odpowiedzi na pytania i wątpliwości, a ponadto doradzono mi trochę w obszarach miękkich. Od Pani Sylwi otrzymałem znakomitą koordynację komunikacji i spotkań z przyszłym pracodawcą, w tym spotkań zdalnych z ludźmi zza granicy. Piszę to z czystym sumieniem - jako zawodowy PM wiem dokładnie co oznacza "znakomita koordynacja". Rekruterzy mili, zorganizowani, ogarnięci, jednym słowem: profesjonalni. Takich firm jest dzisiaj mało na rynku. (2019). Szczerze polecam do współpracy !

Renata
@kontrakt_podpisany !

Z tego co wiem, na forum GoWork.pl nie wolno używać danych osobowych. Ale to super, że udało Ci się bezproblemowo podpisać kontrakt z tą firmą. Na pewno wiele osób też zastanawia się za szukaniem pracy za pośrednictwem HR Support. Może opiszesz nam, jak dokładnie przebiegał cały proces rekrutacyjny?

ann_ban

Profesjonalne podejście do tematu. Pani Sylwia, z którą współpracowałam była zaangażowana, przekazywała konkretne informacje, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Zaangażowana w proces mojego zatrudnienia, dopytywała o szczegóły aby jak najlepiej przedstawić mnie pracodawcy. Bardzo dziękuję i POLECAM !

Renata
@ann_ban

A zatem to świetnie! Następnym razem pamiętaj jedynie o tym, że na forum GoWork.pl raczej niewskazane jest używanie danych personalnych pracowników HR Support - ktoś może nie chciałby (mimo takiej rekomendacji) zostać rozpoznany. Mam rozumieć, iż ostatecznie udało Ci się znaleźć pracę przy pomocy HR Support? Może zechcesz nam zdradzić, jakie warunki Ci zaoferowano? Zachęcam serdecznie.

SM

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Wszystko robione, tak jak powiedziano, że będzie robione. Doskonały poziom informacji zwrotnej. Zdecydowanie polecam.

MARIUSZ

Polecam firmę, pełen profesjonalizm usług rekrutacyjnych. Pani Marlena, z którą współpracowałem wykazała się wspaniałym podejściem do tematyki. Pozdrawiam, Mariusz

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z procesu rekrutacji. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Pozdrawiam Panią Marlenę.

Aneta

Jestem pod wrażeniem współpracy z HR Support, ponieważ Pani Sylwia, która przeprowadziła mnie przez cały etap rekrutacji, odezwała się do mnie następnego dnia po złożeniu cv, zostałam przedstawiona mojemu pracodawcy lepiej niż zrobiłbym to sama. Czułam, że nie jestem w tym sama i, że mam pomoc. Było mi miło kiedy Pani Sylwia pytała jak mi poszło na rozmowie. Pracę otrzymałam, a pracodawca zdradził mi, że HR Support zawsze podsyła im konkretne osoby i tym sposobem oszczędzają czas na szukanie pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Support?

Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support