HR Support

Opinie o HR Support

Marlena

Z firmą HR Support byłam związana ponad 3 lata. Jest to firma, która daje możliwości rozwoju, wykazania się, a kiedy sytuacja tego wymaga wspiera swoich pracowników. Współpracę będę wspominać bardzo dobrze, miałam okazję nauczyć się tam bardzo dużo i poznać wielu wartościowych ludzi (współpracowników, kandydatów i klientów) Polecam pracę w HR Support dla każdego, kto ceni sobie wsparcie zespołu i możliwość rozwijania swoich kompetencji. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z zespołu HR Support! :) Marlena :)

Wojciech

Agencja wyszukała mnie na LinkedIn i zaoferowała ciekawą pracę zgodna z moim doświadczeniem. Pełna opieka i kontakt w trakcie procesu rekrutacji. Polecam!

Jacek B.

Pełen perfekcjonizm ze strony HR Support w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego, który zakończył się moim zatrudnieniem u nowego pracodawcy. Systematyczny kontakt, na każdym etapie, ze mną jako kandydatem, szybkie odpowiedzi na pytania, dało się czuć wsparcie. No i panie są bardzo miłe :) Zatem gorąco polecam.

@Jacek B.

Panie Jacku, bardzo dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję, że praca u nowego pracodawcy będzie tak komfortowa jak cały proces rekrutacyjny. Cieszymy się również, że nie przeszkadzał panu częsty kontakt z nami, a wręcz przeciwnie , czuł się pan zawsze na bieżąco. Od tego tez jesteśmy, aby zawsze być w stałym kontakcie, pytać o warzenia, ustalenia, aby być na bieżąco ze wszystkim i od początku do końca móc pomagać i monitorować cały proces. Życzymy powodzenia!

Peter

Miło, profesjonalnie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Współpraca była przyjemnością.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Paweł Sz

Polecam zdecydowanie HR Support od strony kandydata. Pani Karina skontaktowała się ze mną za pośrednictwem GoldenLine proponując mi rozmowę dotyczącą stanowiska w którym mam doświadczenie zawodowe. Po krótkiej rozmowie telefonicznej na drugi dzień skontaktowała się ze mną Pani Marlena. Rekrutacja prowadzona przez Panią Marlenę przebiegła bez zbędnych zbędnego owijania w bawełnę. Jednego dnia z rana rozmawialiśmy na temat oferty pracy, która mogłaby mnie zainteresować. Pani Marlena przedstawiła interesujące mnie szczegóły zatrudnienia, co bardzo cenię - gdyż szanuję czas swój, oraz ludzi z którymi się kontaktuję. W tym samym dniu otrzymałem odpowiedź zwrotną, że pracodawca jest zainteresowany moją kandydaturą. Pod koniec dnia zadzwonił do mnie pracodawca bezpośrednio, dogadaliśmy konkrety (nie mógł się spotkać z powodu wyjazdu) a 2 dni temu podpisałem umowę i od października zaczynam nowy etap w swoim życiu :) Osobiście jakoś zawsze byłem sceptycznie nastawiony do firm zajmujących się pozyskiwaniem pracowników. Niemniej jednak po tym, jak profesjonalnie zostałem "pozyskany" przez firmę HR Support - zmieniam całkowicie zdanie i POLECAM!!!

@Paweł Sz

Panie Pawle, dziękujemy za wyczerpującą informację i szczerą opinię;-) Sprostuję tylko , że po korespondencji na Gl dzowniła do pana bezpośrednio nasza Pani Dyrektor i przedstawiła ofertę. Także miał pan szanse rozmawiać z samą górą;-) Nasza Marlena już w dalszej części przejęła kontakt;-) nie mniej jednak bardzo dziękujemy za sprawne działanie również z pana strony. Trzymamy kciuki i gdyby co kolwiek było nie tak proszę od razu zgłaszać, będziemy pomagać;-) Wszystkiego dobrego;-)

Wiecie, czy HR Support udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

No raczej;-), ale preferujemy pracę stacjonarną plus praca zdalna w zależności od sytuacji w firmie 1 raz w tygodniu np. ostatnio są to piątki.

Ark-007

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny. 1) jasno określone terminy, zasady, etapy 2) obustronny feedback po każdym etapie procesu rekrutacyjnego Polecam współpracę.

Nina

Rekrutowana byłam przez Pania Marlenę i bardzo pozytywnie odebrałam cały proces - Pani Marlena tłumaczyła każdy etap, wykazała się zainteresowaniem i wielką życzliwością. :)

Marcin M

Bardzo mi było miło być rekrutowany przez panią Marlene Ł. Zaczne od tego że dostałem pracę, na której mi zależało :D. Czułem profesjonalne podejście, miałem rozmowę po angielsku zanim rozmawiałem z pracodawcą. Pani Marlena służyła informacja, przypominała o kolejnych etapach rekrutacji i mówiła czego mogę się ogólnie spodziewać. Czułem się zaopiekowany. Dziękuję :)

Aleksandra
@Marcin M

Hej Marcin :) Opisałbyś jak przebiegała dokładniej rekrutacja w HR Supporcie? Jestem ciekawa i chciałabym wiedzieć jak się przygotować :D Jak wyglądały wspomniane przez Ciebie kolejne etapy? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź w sprawie zatrudnienia i ile trwała cała rekrutacja?

Zatrudniony

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Wsparcie i kontakt na każdym etapie rekrutacji.

Czy w HR Support możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej- a pewnie te pytanie skierowane jest do niej. Często jesteśmy myleni z innym HR Support Sp.z.o.o, my zaś posiadamy nazwę marketingową HR Support, lecz nasze dane rejestracyjne to: HRS Projekt Sp.z.o.o. Pozdrawiam

Kamil

Pełen profesjonalizm, pomoc i troska na każdym etapie rekrutacji. Zdecydowanie polecam.

Agata

Chciałabym zapytać, czym dokładnie różni się praca na stanowisku Asystenta ds. Administracyjno-Handlowych i Asystenta ds. Administracyjno-Biurowych w HR Support. Czy oba stanowiska podlegają pod tych samych przełożonych? Podaje linki: 1.https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-fizyczny,praca.gov.pld825740166f9d16125b555148dea28b2,niedrzwica 2.https://www.gowork.pl/oferta/asystent-ka-ds.-administracyjno-biurowych-w-kancelarii-prawnej,1XFB6EwLFqpt3RJ0NERj4m,warszawa

@Agata

Udostępnilas zupełnie inne oferty a o innych piszesz ,ciężko zatem się do tego odnieść ????

Jaka atmosfera panuje w firmie HR Support? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 18 lutego. Jak wygląda rotacja?

Panuje u nas przyjazna i normalna atmosfera. Pracujemy, rozmawiamy ,śmiejemy się, wymieniamy informacjami. Pracujemy z biura;-). Rotacja jest niewielka. Praktycznie zerowa z uwagi na niewielką strukturę organizacji.

@HR Support

Hej, czy ktoś z pracowników może to potwierdzić? Piszecie o niewielkiej strukturze organizacji - ile dokładnie osób zatrudnia HR Support?

@Agata

Firma zatrudnia mniej niż 10 osób.

Serdecznie odradzam, kręcenie na każdym kroku, szukanie dziury w całym i brak profesjonalizmu. Dziwią mnie pozytywne opinie, być może mój proces był jakiś wyjątkowy, ale z takim brakiem poszanowania do czasu kandydata się jeszcze nie spotkałem

@Kandydat

Szanowny Kandydacie, jesteśmy w ogromnym szoku! Jak mogło do tego dojść! Co znaczy kręcenie na każdym kroku? Co znaczy brak profesjonalizmu? Czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje i poprzeć swoją opinią jakimś przykładem? Jak rozumiem nie dostałeś się na stanowisko ,na które aplikowałeś. Cóż zdarza się....został wybrany ktoś inny. Rozumiemy rozczarowanie. Jeśli jednak poczułeś się tym urażony, a przede wszystkim podczas rekrutacji było coś nie tak ze strony naszego pracownika , to bardzo szybko z nim o wyjaśnimy. Każda opinia jest dla nas ważna dla podnoszenia jakości usługi. Prosimy bezpośrednio o kontakt na adres mailowy: kontakt@hr.info.pl i przedstawienie swojej sytuacji, chętnie przyjrzymy się temu bliżej i na przyszłość zapobiegniemy podobnym sytuacjom. Prosimy również o podanie nazwy stanowiska, na które aplikowałeś i z kim bezpośrednio miałeś kontakt. Tylko szczera i uczciwa informacja pomoże nam na rozwiązanie problemu. Życzymy wszystkiego dobrego i oczekujemy na maila. Głowa do góry!;-)

@Kandydat

Witaj, bardzo bym prosiła żebyś podał więcej szczegółów. Napisałeś, że w HR Support kręcą na każdym kroku - o co dokładnie chodzi? Szukają dziury w całym- czy chodziło o Twoje kompetencje, wykształcenie, wymagania?

Agata

Bardzo sprawny proces rekrutacji, ciągły kontakt z przedstawicielem z firmy, a dodatkowo duża pomoc ze strony firmy przy całym procesie rekrutacji.

Darek L.

Super firma . Pani Marlena wykazała się pełnym profesjonalizmem. Znalazłem pracę za jej pośrednictwem i jestem bardzo zadowolony. Polecam .

slawek

Bardzo profesjonalna obsługa, dużo informacji cennych o pracodawcy, super kontak. Polecam.

Paweł F

Proces rekrutacji przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt, pełna informacja. Serdeczne podziękowania dla pani Marleny (usunięte przez administratora).

Robert

Naprawdę profesjonalna firma, wsparcie z każdej strony. Duże podziękowania dla Pani Marleny.

@Robert

Bardzo nam miło. Dziękujemy w imieniu pracownika.;-)

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Support?

Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support