Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

domowy40@gmail.com

Dodaj treść twojego wpisu Firma (usunięte przez administratora) kupujących nie istniejące wyimaginowane długi, rzekomo potwierdzone sądownie, przekazane rzekomo do komornika z 2007 roku. Do dnia dzisiejszego żadna z tych instytucji nie kontaktowała się ze mną a Firma "Kredyt Inkaso" wpisała mnie na swoją prywatną listę dłużników. Nie jest to dla mnie żadna uciążliwość gdyż i kredyty i leasing samochodowy Moja Firma dostaje bez żadnego problemu ale jest to denerwujące. Mało tego ich infolinia jest złośliwa, nic nie można wytłumaczyć tak jak by Pani prowadziła ze sobą monolog. Niekompetentna i nie chcąca wyjaśnić nic. Uważać na tą firmę, gdyż jak widać są to nieźli kombinatorzy. Czekam na kontakt z odpowiedzialną osobą z tej firmy, jeżeli nie zostanę usunięty z tej listy złożę przez adwokata pozew sądowy.

antywindykator

poczytajcie sobie ostatni raport finansowy, zwróćcie uwagę na zadłużenie, zapadające obligacje, przetrawcie problem ze zrozumieniem i wyciągnijcie właściwe wnioski. całkiem realne że w tym roku poznacie pana syndyka :)

BATMANEK

To co terenowi odchodzą do Intrum?

@BATMANEK

@Adida

Dobre :)

Gumis
@Git

I teraz forum Intrum puchnie :)

Szczery

To chyba pora na podsumowanie. 2000 tys na łapę i mała szansa na premię. Cel indywidualny jest tak ustawiony aby pracownik osiagnął ponizej 85%, bo tak jest ustawiony prog wypłacalności premii. Oczywiscie sa osoby co przekraczją 100%, ale to dosłownie 2 do 3 osób. Najważniejsze przekroczenie 85% nie gwarantuje otrzymania premii gdyz jest zapis mówiacy ze cały zespoł musi osiagnac minimum 85% aby uruchomiono premie indywidualne. Więc trzeba (usunięte przez administratora) na tych co im się nie chce. Realnie to robota za gołe 2000 i co kilka miesięcy na farta można trafić premię. Nie ma szans zrobienia targetu 100% pracując po 8 godzin dziennie, minimum to 10-12 godzin tyrania w terenie. Karol mam rację?

@Szczery

Proponuję zmienić nick na "Nieszczery" będzie bardziej odpowiadało rzeczywistości. Podsumowanie: nie piszesz ile osób robi target miedzy 85 a 100%, nie piszesz nic o konkursach, ustawienie celu tak żeby nie zrobić 85% powoduje, że nikt nie bierze premii więc jaki jest tego sens czytałeś regulamin premii (?), cześć windykatorów regularnie bierze premie, część od czasu do czasu, a część w ogóle - to normalne w firmie windykacyjnej. Gdyby premie były zawsze to nazywałyby się podstawą. Ja pracuję do 7-8 godzin w terenie i zazwyczaj mam premie, kwestia organizacji pracy, a nie jeżdżenia bez planu. Jeżeli pracujesz ponad 10 godzin i nie masz premii to pewnie nie jest to praca dla Ciebie. Ale zawsze możesz zapytać Karola on jest taki prawdomówny i przysięga, że mówi prawdę ;)

@Szczery

Ja już się wypowiedziałem i Szczery ma racje, więcej ludzi opisująca smutną finansową rzeczywistość niestety ma racje, firma jest naprawdę spoko tylko kiepsko płaci, osoby zarządzające nie mają pojęcia o targetowaniu, wynagradzaniu i organizacji pracy, nie znają się na tym co robią i tu jest problem, ta firma ma potencjał tylko nie ma osób, które miałyby pomysł jak go wydobyć p.s. Target jest po to, aby go robić, 100% powinno być osiągalne dla każdego a nie 25% ludzi (tak działa system motywacyjny czyli premiowy dla laików) tylko powinny być widełki i odpowiednie wynagradzanie za realizacje powyżej, jeżeli masz urlop a target nie jest skorygowany, to nie uda się nadrobić i od razu spadek motywacji dla pracownika...wszyscy na tym tracą...na tym kończę dysputę bo chyba już wszystko na tym forum zostało napisane, Pozdro dla terenowych!

Mirek
@Karol

Wystarczy popatrzec na wyniki finansowe firmy. 20 mln straty.

@Karol

firma ma potencjał? chyba potencjał na bankruta. przy tym zadłużeniu jak nie zrolują kolejnych obligacji to będzie piach i wkroczy syndyk.

Grzesiu

Kur...wy i (usunięte przez administratora) Dawno spłaciłem zadłużenia A oni szukają fryzjera by ponownie zaplacic

Fryzjer
@Grzesiu

Szukają mnie? Schowam się u Szewca ;)

WT

Kilka słów odnośnie pracy dla windykatorów . Targety bardzo wysokie . Z miesiąca na miesiąc rosną i rosną ! Sprawy na jakich przychodzi pracować są raczej pełnoletnie ! Oczywiście te kilku letnie to już przerobione na wszystkie strony . Są tez trochę nowsze ale to już raczej unikaty . Dyrektor manipuluje targetami Tak jak mu się podoba . Wmawianie ze sprawy jakie dostajesz mają potencjał wyliczony .. niewiadomo w jaki sposób i przez KOGO . Wprowadzanie przez przełożonego niezdrowej atmosfery . Firma płaci na czas podstawę oczywiście i tutaj nie można nic złego powiedzieć . 2 tys i na tym koniec pozytywnych wiadomości . Moja ocena jest obiektywna i szczera . Wszystkie obronne wypowiedzi pod krytycznymi opiniami pracowników nie są dziełem żadnego pracownika terenowego ! Tylko panienek z biura które maja doktorat z wchodzenia .. bez wazeliny . Proszę zwrócić uwagę jak szybko kasowane są szczere i negatywne opinie o firmie . Jest to moja opinia i nie będę wdawał się w żadne g.. burze .

@WT

Widzę, że korzystasz z mojego nick'u. Oj nieładnie, mógłbyś coś wymyślić swojego. Kolejna szczera opinia, która obiega od rzeczywistości. Jak co miesiąc dochodzą Ci nowe ugody i sprawy to normalne, że target rośnie, dlaczego nie piszesz, że budujesz portfel i to ułatwia zadanie, dlaczego nie wspominasz o premiach i konkursach. To jest ta twoja obiektywna ocena, a może "obiektywna" gościa, któremu nie chce się pracować i czeka, że wpłaty same mu się pojawią i premia sama się zrobi? Prawda jest taka, że musimy na ciebie robić, bo nie realizujesz targetu. Piszesz, też o dziewczynach, które pracują w biurze, a to nie one piszą. Źle Ci się z nimi pracuje lub pracowało, że przypisujesz im moje wpisy? Pisałem, że jestem terenowcem i nie chcę, żebyś przypinał komuś moje komentarze.

Andrzejwwojciechowski@gmail.co

Jak ktoś mi mówi że zrobi coś dla mnie za darmo to zastanawiam się ile mnie to będzie kosztowało.

@Andrzejwwojciechowski@gmail.co

Warto poznać treść oferty. Chętnie przeczytam :) Zrezygnować zawsze można.

Mikołaj

Kłaniam nisko i dobre słowo odwzajemniam :)

pytanie,a gdzie odp
@Mikołaj

Czy w treści oferty znajdują sie tak istotne informacje jak info o wekslu zabezpieczającym lub kwestie dot zwrotu za paliwo? TAM NIE MA CZEGO CZYTAĆ W TYCH "OFERTACH" PRACY. No ale widać to po wpisach na forum, kara za o przyszła sroga

Karol

Firma nie jest zła gdyby nie fakt, że się nie da zarobić, Podstawa to najniższa krajowa a na premie nie masz szans praktycznie...ja za chwile kończę współpracę, premie to praktycznie utopia...max 25% robi target ale to ludzie, którzy pracują bardzo długo, długo musieli gryźć tynk aby teraz zarobić te 3 koła ale to jak na ta prace to słabe pieniądze, o samej firmie nic złego nie można powiedzieć ale zarobki są słabiutkie

bądźmy sprawiedliwi
@Karol

To prawda, udzielę się raz bo już zaczyna się chora nagonka robić, pewnie od tych których pożegnaliśmy w ostatnich dniach. Ja nie mam 3000 pensji (praca w cc) i ostatnio ciężko o premię ale faktem jest, że były czasy kiedy piękne premie się zgarniało. Ci, którzy piszą, że tylko banany etc. są niesprawiedliwi, na święta była dodatkowa kasa, o jakąś tam integrację też firma dba w miarę możliwości. Pracuje się spokojnie i w dobrej atmosferze, minusem są stresujące rozmowy z dłużnikami ale to taka specyfika pracy. Jednym słowem kto nie chce niech nie pracuje, jeśli w innej firmie dostanie lepsze warunki to powodzenia. Dajcie pracować tym którzy chcą pracować.

@Karol

Do Karol, napisz co ci obiecywali jak przychodziłeś ile miałeś zarabiac.

@Szczery

U mnie zarobki zgadzały się z tym co usłyszałam na rozmowie. Podstawa taka jak mówili i premia jak zrobiony target. Jasne, że nie zawsze mam premię, ale tak to działa. Pracowałam w innych firmach windykacyjnych i było podobnie.

@bądźmy sprawiedliwi

Traz CC ma nowe obowiązki??? Chwalenie firmy w necie?

Uczciwa
@Szczery

Nie, myślisz się. Widzę, że jak ktoś odpisuje nie po twojej myśli to od razu go krytykujesz. Po co takie zachowanie? Paweł, daj już spokój.

Mela
@bądźmy sprawiedliwi

Tak bonus na swieta od ktorego w grudniu z pensji potracili ????

Ksiegowy
@Mela

Ty tak na poważnie? A jak Ci składki potracaja z wynagrodzenia to też się dziwisz? Jeżeli to dla Ciebie kłopot to zrezygnuj następnym razem z bonów i nic Ci nie potraca.

Dwt

Nie polecam !!!!

Szczery

Iza, Ewa weżcie się za prace zamiast siedziec na gowork

@Szczery

ale to jest właśnie ich praca

Qwer
@Szczery

Jaka prace?? I tak beda zwolnienia

Szczery

Odnośnie działu dwt -Lublin przestrzegam pracowałem tam kilkanaście miesięcy (usunięte przez administratora)Tak ustawi cel dla pracownika terenowego jak jest jemu wygodnie ( tłumaczy Ci pózniej ze cel wynika z potencjału zleconych spraw :):):):) No boki zrywać ) i zrobi wszystko aby pracownicy przynieśli dużo kasy a premia przeszła im koło NOSA ! (usunięte przez administratora) raczej norma jest ze pracujesz za podstawę a wymogi z miesiąca na miesiąc większe i większe . Odnośnie spraw na których sie pracuje to jak wszędzie starocie przerobione w większości po komornikach . Najlepszy pracownik w tej firmie to taki który dostanie kosmiczny cel do realizacji - zrobi 80% i dyrektorek jest wniebowzięty . Bo kasa przyniesiona a premi nie trzeba płacić . Pozdrawiam .

Szczery

Antywindykator.. wiem co mowię . Przyjmij sie i sam zobaczysz . Wtedy będziesz mógł coś napisac . To jest forum od oceny pracodawcy a nie zasadności czy należność przedawniona czy nie . Wiec proszę o merytoryczne wypowiedzi odnośnie pracodawcy . Dziękuje .

@Szczery

Czytam i nie wierze. Jeśli pracowałeś to pisz szczerze. Cele większe to fakt ale całkiem normalny w windykacji. Jednak Ci co pracują biorą premie. Jednak są też tacy, którym sie nie chce i nigdy nie zarobią nic ponad podstawę.

@Szczery

Szczery, mam pytanie: zwolniłeś się z pracy, bo byłeś taki dobry ;), czy Cię zwolnili, bo byłeś kiepski?

@Szczery

Stary, jeżeli już nie pracujesz to pewnie dobrze, bo to co piszesz to brednie i pewnie przez ciebie trudniej było wyrobić premię bo dołowałeś wynik. Najlepsi windykatorzy robią ponad 100%, najgorsi 30%. Widzisz codziennie wynik. Chyba nie wiesz jak funkcjonuje otrzymanie premii, 80% to wynik bez premii, więc o czym Ty piszesz. Kto ma się z tego cieszyć, jak nikt nic nie dostaje kasiory, ani AT ani centrala. piszesz w postach żeby pisać merytorycznie a sam wypisujesz bzdury.

Jan
@Szczery

Kolega SZCZERY bardzo trafnie to opisał !!! Tez miałem przyjemność .... tam spędzić kilka miesięcy . Cyrk !!!

AT

(usunięte przez administratora)PRacuje ponad rok i jeszcze nie widziałem, żeby którykolwiek z chłopaków odszedł co robi wynik. Jeżeli takiego znasz, to wrzuć województwo na którym pracował. Natomiast faktycznie leserzy znikają i tak jak pisałeś, nikt za nikim nie płacze. Po co ich trzymać. Poza tym, czy dla ciebie dyrektorek i cała centrala to to samo co akcjonariusze? Centarla jedzie na premiach tak samo jak i my, wiec z czego mają sie cieszyć przy realizacji 80%? Z tego że przyniesli pieniądze dla firmy i nic z tego nie dostaną? Myślisz, że target też sobie przypisuja większy, że trudniej było go zrobić? Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? No i jak pracowałeś po 14 godzin i nie robiłeś targetu to nie jest to praca dla ciebie.

WT

To prawda co pisze AT, żaden z terenowców, który robi target nie odszedł w ciągu ostatnich dwóch lat z firmy. Pracuje prawie od początku etatu i widzę jak napinają się Ci co nie chce im się robić i tylko przeszkadzają innym. Jak Ci się kasa zgadza to po co masz odchodzić? Robisz swoje i tyle w temacie.

Dokładnie tak. Popieram kolegę.

Aktualny

Wyższe cele są normalne, naturalnie. Firma chce zarobić, pracownik chce zarobić.Ale wybacz, twierdzisz że pracujesz w tej branży. W takim razie wiesz, albo wiedzieć powinieneś ile zależy od jakości spraw które masz w obsłudze. A jakie sprawy są przypisywane od pewnego czasu to pracownicy wiedzą. Jak jest z realizacją targetów też wiedzą. Tak są jednostki biorące regularnie premie, jednostki.

@Aktualny

Twoim zdaniem od czego to zależy? Dlaczego jedni robią a inni nie?

@AT

Nikt sam się nie zwolnił co robił cele??? A Mariusz Z z Gdańska???

@Szczery

Powiem Ci, że zadałem sobie trud, żeby to sprawdzić i Mariusz w maju to miał jakieś 59%, a w czerwcu 67%. Później to już nie pracował. Ale robił target ;)

Zainteresowana

Cześć, widziałam ogłoszenie na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kontaktów z Klientami. Czy może mi ktoś powiedzieć czy warto aplikować? Ile można zarobić? Dziękuję za odpowiedź.

@Zainteresowana

stanowisko młodszego specjalisty ds. kontaktów z klientami.w przetlumaczxeniu na normalny język oznacza pozycję stażysty na sluchawce. okres próbny, po czym większa szansa jest usłyszeć spadaj niż zostajesz. ile można zarobić? tyle ile musisz, czyli 2600 pln brutto jak masz cały etat

@antywindykator

Dziękuję za odpowiedź. Czyli standard, a czy są premię? Jakieś benefity? Jacy ludzie tam pracują?

Ktoś może odpowiedzieć?

Janusz z Wisly
@Zainteresowana

Odpowiadam. Są banany jako bonus do wypłaty.

@Janusz z Wisly

To zawsze coś :)(usunięte przez administratora)

ania
@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) Premie też są. Bardzo dobre godziny pracy. Wcześniej pracowałam w galerii i uwierz, nie ma porównania. Dobre szefostwo, można się zawsze dogadać, szanują kodeks pracy a z tym w Zamościu ciężko- kto pracował u prywaciarza, ten wie o co chodzi. Ja sobie chwalę i nie tylko ja, ale zawsze jakiś frustrat będzie narzekać.

jeff hornacek
@ania

Jest to bardzo miłe, że pracodawca przestrzega Kodeksu Pracy. Naprawdę jest za co dziękować.

ania
@jeff hornacek

Kto mówi o dziękowaniu? Realia miasta są jakie są, zmieniłam pracę na lepszą. Praca w KI jest dla mnie lepsza pod wieloma względami, między innymi dlatego, że jest poszanowanie przepisów, w poprzednich pracach tego nie doświadczyłam. Jeśli tak Ci źle, to się zwolnij. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają ale wciąż tu pracują. Wśród tych, których ostatnio zwolniono też tacy byli, narzekali, że źle ale po otrzymaniu wypowiedzenia wielki płacz i frustracja. A co do bananów, śmieszy marny bonus to ciekawe czemu tak się większość rzuca na niego, jakby w życiu owoców nie widzieli. Śmiech :)

Qwer

Nie warto..

Belmondo

Przecież firma postępuje zgodnie z misją i wartościami firmy, zgodnie z którymi na pierwszym miejscu stawia dobro pracownikow.

@Belmondo

Czy "zgrzyt" na linii Kredyt Inkaso - Best już zakończony ?

Ona
@Belmondo

Dokladnie. Zamosc I Lublin zwolnienia. A to dopiero poczatek przemian

On
@Ona

Coś się jeszcze będzie działo?

Przeciek
@On

Z moich informacji wynika, że zwolnienia będą się powtarzać. Głównie zagrożone są etaty wsparcia operacji w różnych działach. Operacje i to na detalu są w najlepszej sytuacji. Polecam szukanie pracy, zależnie od stanowiska mniej lub bardziej nerwowo. Zbyt wielu ludzi dziś pożegnałem. Wiem że i na mnie przyjdzie pora.

grażyna

Po co zwalniać tylu pracujących ludzi? Można jednego darmozjada który bierze 130 koła, nie trzeba zwalniać 50 innych

Mela
@On

Beda kolejne zwolnienia. Firms tnie koszty.

On
@Mela

Może nie, zobaczymy w najbliższym czasie.

gun

Zauważyłem, że gdy udało się połączyć osobę podpisującą się jako "Realista" z osobą nazywaną w firmie "dyrektorkiem" to zaczęło się usuwanie wpisów przez GoWork. Dlaczego?

@gun

Jak się nazywa dyrektorek?

Jarek
@gun

Jakoś pusto bez "Realisty" się zrobiło.

@Jarek

a taki był ładny. amerykanski

Coś było pite chyba.

Jarek
@Don Poldon

Warto czasami dowiedzieć się kto to był Wiesław Dymny i czym była "Piwnica pod Baranami". W (usunięte przez administratora) można tego monologu posłuchać na żywo. Warto ! Pić nie trzeba :) Pośmiać się warto. To jest parodia Gomułki.

@Jarek

rozumiem parodię. ale posiłkowanie się gościem, który zdzielił w twarz kobietę jest conajmniej niesmaczne. ni to autorytet ni błazen. ot luj w znaczeniu alkoholik i patologia. ale z tych mniej ciekawych (tak tak. Himmilsbach.) bo Maklakiewicz też chyba coś z przemocą domową miał w życiorysie

@tez WT

Czy to jest forum o Kredyt Inkaso S.A czy Piwnicy pod Baranami. Czy jest na sali administrator tego śmiesznego portalu?

@Don Poldon

kredyt inkaso jest znacznie bardziej śmieszny niż piwnica pod baranami. tu same barany są :) zwłaszcza śmieszne są wypociny w pozwach autorstwa stażystów od pilusia. gdzie oni łapankę do tej kancelarii urządzali?

Grzegorz

Realista
@Jarek

Szanowny @Jarku, Gun'ie, Antywindykatorze i Pozostali Szanowni, "wróciłem", bo widzę, że tęskniliście, a na forum faktycznie było nudno, chociaż jak poczytam sobie wysuwane domniemania i snute intrygi, to było na swój sposób ciekawie. Naprawdę myślicie, że pisałem do gowork,pl, żeby usuwali wpisy? Proszę, litości, po co? Byłem 4 tygodnie na urlopie w US, więc faktycznie jestem trochę amerykański (to uwaga do któregoś z Panów), nie wiem tylko, skąd to wiecie? To faktycznie jest zastanawiające :O. Ale do rzeczy, mój długi urlop powiązany był z faktem, że od stycznia zmieniam zupełnie branżę, i tym samym, tak jak pisał jeden z Panów, odzyskam dobre imię ;), chociaż to też ciekawe, bo jestem przekonany, że się nie poznaliśmy i możliwe, że myślisz o kimś innym pisząc post, chociaż z drugiej strony Zamość to nie jest duże miasto, więc faktycznie każdy każdego zna. Ksywka "dyrektorek" bardzo mi się podoba, nie do końca wiem, kto ją wymyślił i też nie będę tego ustalał, ale wcześniej byłem nazywany "łysym" (zainteresowani wiedzą), ale ten nowy nick jest jak najbardziej ok, więc będę go używał pod postami u nowego pracodawcy. To może dobrze wróżyć :) Muszę powiedzieć, że polemika z niektórymi osobami była bardzo interesująca, a z niektórymi śmieszna - @Antywindykator'zy, trzymają poziom - podłogi, proszę, czytajcie posty ze zrozumieniem, a nie wybiórczo, bo jeżeli tak "reprezentujecie" klientów to powodzenia życzę i jestem spokojny o windykację ;). Zobaczyłem też, jak ludzie potrafią używać absolutnie w sposób nieuzasadniony języka nieparlamentarnego i doczepiać ludziom łatki. To był fenomen. Dla osób zainteresowanych pracą w Kredyt Inkaso S.A., a dokładnie w kancelarii, bo przecież tego dotyczy wątek, to po prawie dwóch latach pracy, mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry okres, dziękuję, że dostałem szansę pracy, będąc praktycznie zaraz po studiach. Wiadomo, że jak w każdej pracy może być lepiej, ale generalnie było naprawdę ok, co widać też w moich postach. Pozdrawiam wszystkich, ponieważ mój urlop trwa aż do końca miesiąca i już się w firmie nie zobaczymy. 3-majcie się i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Wasz @Realista!

@Realista

Skoc do 2 zdan. bo nikt tego nie przeczyta. Nawet zagorzali wielbiciele sztuki epistolarnej.ja odpadlem po inf ze 2 tyg byles na urlopie w urzedzie skarbowym.

@tez WT

Hehe, typowy windykator, kilka zdań do przeczytania i już problem. Co głowa boli czy oczy pieką od nadmiaru tekstu?

@Antywindykator

wole jakosc tekstu a nie ilosc. ty jak rozumiem zaczytujesz sie w ksiazkach telefonicznych

@tez WT

Niestety mylisz się co do moich upodobań w zakresię beletrystyki, a książki telefoniczne to już niezły oldshool, ale rozumiem, że wspominasz czasy młodości, a teraz to już tylko memy czytasz, bo wzrok nie ten sam.

Antywindykator

To już nie moja wina, że nie zrozumiałeś. Troche mnie to nie dziwi. Z drugiej strony lepiej jest mieć te zęby, niż sztuczną szczękę. Prawda "dziadku".

Ann
@Realista

"Byłem 4 tygodnie na urlopie w US, więc faktycznie jestem trochę amerykański (to uwaga do któregoś z Panów), nie wiem tylko, skąd to wiecie?" US ? w sensie United States of Kalinówka czy United States of Wybujałe Ego ? bo nie ma takiego kraju jak US..., jest Lądek, Lądek -Zdrój :)

pytanie,a gdzie pdowiedź

Co tam nowego u dyrektorka słychać? Jak weksel i zwrot za paliwo? No i uchylona ustawa o komornikach sądowych i egzekucji z której napierw chciał robic wykład, a później napisał, ze nie zna takiej hahahahaha. Pracownicy, nie bójcie się, piszcie, od tego jest te forum

Odpowiedź
@pytanie,a gdzie pdowiedź

Człowieku, złóż CV jak będzie ogłoszenie i jeżeli będą Tobą zainteresowani to pewnie ktoś z HR'u zadzwoni do Ciebie i wszystko Ci wyjaśni. Wtedy będziesz mógł sam sobie odpowiedzieć.

pytanie,a gdzie odpowiedź
@Odpowiedź

Tego typu informacje powinny być zawarte w ogłoszeniu dla zleceniobiorcy,aby była jasność sytuacji od początku. A jak nie to gowork działa na szczęście i ciekawe kto będzie zasuwał na wasze pensje biurowe.

Odpowiedź
@pytanie,a gdzie odpowiedź

Na moją pensję nie będzie nikt pracował, bo nie jestem zatrudniony w tej firmie. Dziwię się, że tak się dopytujesz, zamiast samemu sobie poradzić. Później możesz dodać komentarz pod swój post i wszystkich uświadomić. Jak narazie to gowork.pl nie dziala bo nie dostales odpowiedzi. Chyba faktycznie zależy Ci na pracy.

gun

Uważam, że osoba zwana "dyrektorkiem" powinna zrezygnować z pracy. W ten sposób odzyska swoje dobre imię. Dzisiaj szkodzi sam sobie. Myślę, że w ten sposób odzyska reputacje. Dobrze, że już przestała odpisywać w imieniu firmy jako "Realista". Jakaś szopka to była. Za chwilę zobaczy, że pomylił się i wybrał złą drogę. Dlatego apeluję do niego - Ogarnij się. nie jesteś taki zły, jakiego grasz. Dobrze wiesz o tym.

Adwokat

Waldus a pan kim jest ? Skoro obraża pan ludzi, a do tego obce jest panu posługiwanie się językiem "POLSKIM"? Już nie mówiąc o tym że ubliża pan osobom które mają prawo wyrazić swoją opinię! Pan chyba nie zdaje sobie sprawy że za coś takiego może mieć pan z tego tytułu problemy prawne w sądzie! I później dziwić się ludziom że was nie tolerują skoro jesteście (usunięte przez administratora) i prostakami

adwokat
@Adwokat

(usunięte przez administratora)proszę nie usuwać wypowiedzi ponieważ treść nie godzi w niczyje dobro ani nie jest obrazliwa

antywindykator

skończ te brednie o pożyczaniu i nieoddawaniu. nikt od kredyt inkaso nie pożyczał niczego, poza tym te długi są z reguły bezzasadne, a kiedy kredyt inkaso kupi jakieś rzekome roszczenia z tytułu jskichś kar - to też było pożyczane?

@antywindykator

Czytam Twoje wypociny i nie wierzę, dlaczego administratorzy tego portalu nie kasują Twoich wpisów, które w żaden sposób nie są związane z pracą w Kredyt Inkaso S.A. Żenujacy poziom twoich wypowiedzi oraz brak jakiejkolwiek wiedzy sprawiaja, że śpię spokojnie bo dzięki takim ludziom jak ty, jestem pewny, że pracy nigdy mi nie zabraknie.

Don Poldon.

A jak Kredyt Inkaso dysponuje tytułem wykonawczym to też (usunięte przez administratora) ludzi? Stawia się Pan ponad prawem?

gun

Przepisane z dołu, bo ważne. gun 29.09.2019 09:40 @DT 3000 zł brutto. Premia zależy od przełożonego i od spraw przypisanych do obsługi. A dokładnie od celu wymyślonego i nie mającego odzwierciedlenia w potencjale spraw, tylko od tego ile chcą mieć odzysku władze firmy w danym miesiącu. Pomocna? Tak2 Nie • Realista 30.09.2019 21:15 Nazwa działu: Dział Operacji @gun Szanowny #Gun'ie! Częściowo ma Pan rację, natomiast premia nie zależy w żadnym stopniu od przełożonego, ale wynika bezpośrednio z regulaminu premiowania, który jest znany wszystkim agentom terenowym. Cel też nie jest wymyślony, tylko wynika z krzywych wyliczonych dla spraw znajdujących się w obsłudze windykacji terenowej oraz konkretnego windykatora. Jeżeli Pan pracuje obecnie w KISA, to wie, dzięki codziennym raportom, że realizacja comiesięcznie wyznaczanych celów jest osiągana przez zdecydowaną większość windykatorów. Należy pamiętać, że wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii wynikowej.

gun

Do GoWork. Dlaczego usuwacie ważne wpisy. Czy usuwanie ważnych i niewygodnych wpisów coś kosztuje, czy wystarczy, że zgłosi się obojętnie kto i stwierdzi, że mu się coś nie podoba i prosi o usunięcie wpisów? Próbowałem poruszyć problem najważniejszy dla przyszłych pracowników. Ich wynagradzania. Dokładnie premii, która jest wyznaczana w sposób życzeniowy a nie profesjonalny. Wpisy zostają usuwane przez GoWork. Dlaczego?

Szczery

Dyskusje nie maja sensu, chcesz zarobić 2 tysie na łapę bierz tą robote, chcesz więcej szukaj w innej firmy. Premie to iluzja

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Inkaso S.A.