Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

cc

Pracuje na call center w Zamościu . Nie mam może najdłuższego pracy, ale odkad pamiętam pracownik był traktowany przez liderów, kierowników i dyrektora nie jak człowiek tylko przedmiot albo gorzej… Szczególnie kiepsko masz jeśli jesteś kobietą a jeszcze gorzej jak masz dzieci!!! Ciągle zmieniane są sposoby naliczania premii, ale teraz dochodzi do tego, że za 2-3 miesiące będziemy pracowali za podstawy. Premia jest zależna od wyniku ale można ją stracić za to, że pracownik śmie zachorować i wtedy nie ważne ile kasy wypracuje traci tyle premii adekwatnie ile był nieobecny. Wiec można siedzieć cały miesiąc i się obijać i jest się na tym bardziej do przodu niż być na L4 parę dni a potem wrócić i dać z siebie wszystko. Jak umiesz kombinowac, łamiesz regulaminy, albo masz prywatne układy z liderem wtedy możesz wyrobic niezla kase, ale niestety ciezka, uczciwą pracą niczego nie osiagniesz, Ładne przekręty robią ze wszystkim np. mamy zaniżony czas przerw o 10 min w stosunku do godzin przepracowanych przed komputerem ale nikt nie odważy się odezwac bo ludzie są bardzo przestraszeni. Zresztą nikt nikogo tutaj nie obchodzi, gnębi Cię tzw. Lider nie masz do kogo pójść bo dyrektor albo kierowniczka powiedzą ci ze jak ci nie pasuje to się zwolnij, albo z miejsca tracisz premie nawet nikt cie nie wysłucha. Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna ludzie są tak tym wszystkim dobici, że skaczą sobie do gardeł za przysłowiową złotówkę, kierowniczka może i Cie wysłucha ale i tak zrobi co dyrektor jej każe bo zero własnego zdania, a dyrektor no cóż „sodówka „ nawet dzień dobry ci nie odpowie szczególnie jeśli jesteś kobieta. Jeśli nie musicie poszukajcie czegokolwiek innego bo po pół roku zaczynasz się zastanawiać, czy nadal jesteś jeszcze człowiekiem…

kredi

zapędzenie się w pętle kredytową to chyba najgorssze co może człowieka w życiu spotkać. Wiecie, za bardzo nie rozumiem dlaczego niektórzy pozwalają na takie rzeczy. ale coz taki kraj i tacy ludzie... moze orientujecie sie jak to jest teraz z praca w kredycie inkaso? zalezy mi na jakiejs pracy a wiem ze kredyty ida jak swieze buleczki

kredyt in to amatorzy

nie maja prawa doliczac prowizji. po 2 - puszcza to pewnie przez e-sad. napiszesz sprzeciw od nakazu zaplaty. grzecznie przez tel. powolaj sie na przedawnienie roszczenia. dodaj, ze moga cie pocalowac tam gdzie slonko nie dochodzi. rownoczesnie zloz skarge do uokik na bezprawne praktyki tj. doliczanie prowizji czy innych oplat.

on25
@kredyt in to amatorzy

Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Kredyt Inkaso nie nalicza żadnej prowizji. Jedyne co może naliczać Kredyt Inkaso to odsetki i koszty sądowe oraz koszty komornicze. Skoro kwota tak bardzo urosła to sprawa pewnie była w sądzie i u komornika, więc żadnego przedawnienia NIE MA, bo bieg przedawnienia został przerwany i zegar tyka od nowa. Przypominam, że każda próba negocjacji z wierzycielem przerywa bieg przedawnienia. Każde skierowanie sprawy do sądu lub komornika przerywa bieg przedawnienia. Samo przedawnienie NIE POWODUJE, że dług znika. Wierzyciel nadal ma prawo żądać spłaty długu, nadal ma prawo naliczać odsetki i nadal ma prawo wpisać dłużnika do BIG. Nie może jedynie kieorwać sprawy ponownie do komornika. Jeśli ktoś jest uczciwy to swój dług spłaca, a nie szuka pomocy w internecie jak unikać spłaty.

Dług-i

Witam mam problem z KI bo zaczeli do mnie dzownić, że mam jakis stary dług z TP SA. KI chce go ze mnie wyciągnąc lecz o powiekszoną prowizje dla siebie przez co dług urósł z 1400 do 2400.. jak tego uniknąć?

esencja

Pracowałam na słuchawce w biurze w Lublinie. Jedyny plus to umowa o pracę. Poza tym same minusy. Takiego cyrku nie widziałam nigdzie indziej. Ta firma ma główną zasadę: Robić wszystko by pracownikom zapłacić jak najmniej. Wynagrodzenie składa się z podstawy (często niewiele wyższej niż najniższa krajowa) + prowizja. Przy czym zmian warunków wypłaty prowizji przez ostatni rok było chyba z 5 lub 6. Oczywiście wszystkie zmiany na niekorzyść pracowników. Tak, aby wypłacać im jak najmniejsze prowizje. Oczywiście wszystkie zmiany były dokonywane z tłumaczeniem prezesów i dyrekcji, że "to dla naszego dobra, żeby nas lepiej zmotywować". W zamian za zrealizowanie wyznaczonego celu w danym miesiącu, w następnym jako nagrodę dostajesz dużo wyższy cel do osiągnięcia. W sytuacji kiedy wszyscy robią dobre wyniki zaczyna się kombinowanie przy zasadach przyznawania prowizji tak, żeby maksymalnie utrudnić pracownikom wypracowanie prowizji lub żeby była ona jak najbardziej zaniżona. Pracy oczywiście nie ubywa, wręcz przeciwnie przybywa. Początkowo obsługiwano tylko sprawy kupione od wierzycieli. Obecnie oprócz spraw kupionych pracownicy muszą obsługiwać również sprawy bieżące (na zlecenie innych firm) oraz sprzedawać pożyczki. Za sprzedaż pożyczek miało być dodatkowe wynagrodzenie. Oczywiście mija kilka miesięcy, a nikt tego wynagrodzenia nie widział. Mogłabym napisać jeszcze wiele na temat tej firmy, ale szkoda nerwów, bo część spraw nadaje się do GIODO, PIP, sądu pracy, a nawet prokuratury.

benelli

ja kupowac akcje w maj i zarobiac 40 %-dobra firma.dobra ofis.

?

Marmasyja nazywasz kogoś oszustem bo nie jest zainteresowany współpracą z tobą? hahaha co za idiota! może masz nietwarzowe zdjęcie w CV... takich jak ty, z wieloletnim doświadczeniem są setki więc nie rozumiem dlaczego to takie oczywiste że miałabyś zostać zaproszony na rozmowę?

Toni

Wszystko zależy do jakiego działu trafisz, jak trafisz do pewnego "tajemniczego" działu na stanowisko pracownik biurowy, to możesz liczyć na to, że nie ważne ile robisz i z jakim efektem jeśli nie jesteś koleżanką/kolegą prywatnie z kierowniczką to nie możesz liczyć na premię. Dostajesz najniższą krajową i tyle, są osoby co siedzą cały dzień i udają, że coś robią i dostają premię bo są bliskimi ludźmi kierowniczki. Ogólnie w tym jednym dziale nie warto się wykazywać bo będziecie musieli robić jeszcze więcej bez żadnej pochwały czy premii.

maryan

Witam Pana Krecika :) Powiedz, jakie warunki oferuje KI na stanowisku windykatora i ile można zarobić? Czy faktycznie jest tak tragicznie z portfelem jak to opisujesz?

Krecik

Pracowałem na stanowisku windykatora terenowego, sprawy ktore otrzymywalem sa po 5 latach, tam gdzie komornik,bieda, brak aktualnego adresu, duzo jezdzenia , mala kasa. zlecenia przefiltrowane maksymalnie przez centrale, tam gdzie juz nie mozna bylo sie skontaktowac wysylaja ludzi. na 150 zlecen 98% brak mozliowsci windykacji. Obiecywali fajne peiniadze, ale nie dla windykatora tylko dla centrali cyz ma wysawic wniosek egzekucyjny, z raportow ktore trzeba robic. NIe polecam. Prace traktowaem jako dodatkowa pracuje w banku, tez na tym stanowisku i tu jest kasssaaaa!

windykacja
@Krecik

potwierdzam.Po rozmowie z nimi-stare ochłapy,przemielone przez kilka podmiotów.Nakupili tego badziewia,a co nie sciagneli przez telefoniczna to próbują wcisnąć na wt.badziewna prowizja i mityczne kwoty za dodatkowe ustalenia.wymagają weksla.jesli trafisz na pakiet z docieralnościa ( a sprawy i 10 letnie )2% to dobrze.z tego sciagniesz polowe.Nie chcą przesyłać wzoru umowy,wyszystko podczas spotkan.Wnioski pozostawiam kolegom windykatorom.I podkreślam-wymagaja weksla in blanco.Smiać mi sie chciało jak pan od rekrutacji i selecji wymadrzał się i gadał o spotkaniu rekrutacyjny.Chlopie, z takimi warunkami jak oferujecie to pod sufit powinniscie skakac jak sie naiwny trafi zeby dla was jezdzic:D

Badday

Bzdura, oczywiście, ze zadzwonią, tylko prawo jazdy musisz miec

Krasnaja

O ja jestem zainteresowana pracą w biedronce! Wolę siedzieć na kasie niż słuchać wyzwisk od ludzi przez telefon *_*

Azz

Pracuję na stanowisku pracownik biurowy, atmosfera w robocie bardzo miła, zarobki minimum plus ~15% premii. A do tych co piszą że to praca tylko dla wcześniej wybranych, jest to nieprawda w ciągu roku doszło do firmy ponad 100 osób jest nas w Zamościu ponad 250 osób.

gosc
@Azz

A ile jobów dostałas marionetko

call center

pracuje od roku kasa jest zawsze i na czas robota nie jest łatwa ale potrafi dać satysfakcje ludzie mili przyjaźni i pomocni, a szefostwo z ludzkim podejściem do pracownika. Jeśli ktoś uważa że jest nudno no to słyszałam ze w biedronce potrzebują .... na pewno będzie to \"lżejszy\" etat :) Generalnie ja polecam tego pracodawce ...

zuza

odradzam bardzo bardzo bardzo !!! nie idźcie tam do pracy najgorsza praca jaką można w Zamościu mieć !!!!! atmosfera taka sobie, robota nudna starsznie i niewdzięczna a kasa 850 zł (lepiej na kuroniówce siedziec!!) ogólnie przyjmuja każdego 18 latki i 50 latki więc mozliwośc wybicia i ajkiejś premi żadna

nie zgadzam się Twoją opinią, ja złożyłam cv - nie mam znajomości - oddzwonili i przyjęli mnie do pracy

Pracownik biurowy

Ja akurat na telefonie nie siedzę, ale podsumuję to tak: -atmosfera w firmie pozytywna -robota lekka i nie stresująca - płaca jak na zamość to przecietna, ale liczy się to że chociaż dostałem umowe o pracę i mozliwość premii. A co do przyjmowania z góry wybranych osób... co chwile w firmie ktoś się kręci za pracą, zgłoszeń są dziesiatki a miejsca ograniczone (chociaż w ciągu ostatnich ~2msc przyjęto z 30 osób i to jeszcze nie koniec), faktycznie jak rozmawiałem z kilkoma znajomymi których nie przyjęli to się dziwiłem - mieli lepsze wykształcenie i doświadczenie ode mnie lecz to ja się dostałem (być może rozmowa ma decydujący wpływ)

Bunia

Szczerze powiedziawszy nie licz że oddzwonią, ewentualnie zaprosza cie na rozmowe ale nic poza tym. Oni juz tam mają swoje osoby do pracy, a ogloszenie muszą dac, bo mają z tego pieniadze. Jeśli n ie masz znajomości to nie licz na prace. Takie sa realia pracy w Zamościu. Pozdrawiam

ninka

Witam czy moge prosić coś więcej na temat pracy w tej firmie? Zlożyłam swoje CV i czekam na odpowiedz od nich ale kompletnie nie wiem czym ta firma sie zajmuje ,składałam dokumenty na stanowisko call center ,jakie są zarobki ,i wogóle coś na ten temat poprosze ,z góry dziękuję

piminka

Jeśli nie jesteś z Zamościa to nie zadzwonią

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Inkaso S.A.