GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

meszko

@jih wszędzie idzie się dogadać, tylko trzeba umieć :)

jjh

@ robol - a to grafik nie jest elastyczny? Saze ze gdybys sie postarał to jakoś się dogadasz z kolegami czy bezposrednio z pracowdawcą. Czy tutaj cięzko jest? W ogóle jaka panuje atmosfera w Gedia Poland Sp. zo.o.?

jkj

@ ja nie wiem? - to bardzo ważne zeby kierownik był w miarę spoko. wiec naprawde super ze trafiłes dobrze. A pwoiedz prosze, bo widze że zorientowany jesteś ile mniej wiecej (podaj prosze jakieś widełki) zarabia się w Gedia Poland Sp. zo.o. ???????

nowy
@jkj

Zadzwoń do kadr to się dowiesz ha ha ha. I podzielisz się z nami na forum jakie cuda oni tam obiecują :D

@jkj

Powiem tak na rozmowie o prace usłyszałem kwotę 2200, prawda jest taka że bez nadgodzin takiej sumy nie widziałem na oczy (ale jest to do osiągnięcie przez premię wyrobieniową która wynosi od 0 do 600 zł) standardowo to okolice 2070 zł na rękę z wszystkimi już premiami no i oczywiśćie na 4 brygadach. A i na święta i wakacje całkiem duża premia dochodzi jeszcze. Co do atmosfery to wszystko zależy jak trafisz, kolega pracuje na w4 na staszica i narzeka, że to kierownik marudzi to tamto. Ja na w3 trafiłem naprawdę spoko, kierownik jak przechodzi to nieraz podejdzie i zapyta się jak idzie praca i takie tam więc spoko. Jeśli chodzi o lidera to jest całkiem spoko pogada pożartuje. Co do różnych zamian żeby mieć wolny dzień itd to wszystko jest do dogadania, u mojego lidera też nie mam problemu jeśli chodzi o urlop, a swoją drogą jak idziesz robić nadgodziny to możesz wybrać sobie jakiś dzień wolny za to albo płatne +100% . Mi praca osobiście odpowiada i zgadzam się z kolegą wyżej jak się nie podoba to rynek i zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne więc możecie iść gdzie indziej. Pozdrawiam

Xsawery
@ja nie wiem?

Te nadgodziny niby platne 100% to okolo 70 zl na czysto za 8 godzin. Kpiny i brak slow. Takze jakie to 100% mydlenie oczu i tyle.

Stand

Nie dowierzam, nikt tu prawie nie narzeka brawo ;) powiem Wam, że jak czasem odwiedzam niektóre fora to aż się odechciewa więc tu jest miód ;) Kochani powiedzcie mi czy oni teraz rekrutują kogoś do pracy?

Bo to straszna przyjemność dla niektórych ludzi z tego zakładu wyrzucić kogoś, i to tak aby był na aucie bez żadnych perspektyw. No to gratulacje dla tych z kadry zarządzającej którzy to lubią, to świadczy o was.

W tym zakładzie, jakie pytania?

serio

@walek czasami śmiać mi się chcę z komentarzy typu - wszystkie pozytywy to sprawa HRu. Ja z HRem nie mam nic wspólnego, a polecam!

walek
@serio

Dobrze, dobrze.....Zaklinajcie rzeczywistość dalej. W godzinach pracy sobie całym biurem siedźcie i wypisujcie ale reputacje już macie na rynku odpowiednią. Jak pisałem - traktuja ludzi jak niedorozwinięte dzieci, HR i kilku (usunięte przez administratora) od grania w rzutki. Kto tu był lub jest to wie jak jest cudownie. Ile już dni otwartych, targów pracy, artykułów było w tym roku??? I co? - nie ma chętnych. oferty te same od kilku lat plus nowe dochodzą na stanowiska z których ludzie uciekają. Eksperyment z pracownikami ze wschodu też kuleje. Niedługo pewnie znowu PIP wam wpadnie, bo to też tradycja tej firmy - ciągłe kontrole. Nie polecam pracy tutaj, kolesiostwo, firma rodzinna, brak możliwości rozwoju, brudne chwyty(lojalki na niebotyczne sumy za bzdurne szkolenia, ciągłe intrygi, zabieranie premii obligatoryjne, krętactwa, poczytajcie jak podwyżki przyznano, cos dadzą żeby zabrac coś).

radek

Team Leader - Kierownik Zmiany jest u nich potrzebny.

ia

Są odpowiednie socjale @kot, to dobrze o nich świadczy, bo do tego są jeszcze jakieś premie do zarobków.

opetany
@ia

Socjale sa dla tych ktorzy maja czas i sile z nich korzystac (kina i inne silownie)

ja nie wiem?

WItam osobiście pracuję na w3 i złego słowa nie mogę powiedzieć, kierownik i liderzy wporzadku nikt się nie czepia bez powodu, wystarczy że robisz swoje i wszystko gra więc nie wiem skąd niektóre opinie wyżej? Jasno określone warunki pracy, wynagrodzenia. Kiedy się zatrudniłem powiedziano mi że 2tyś będzie napewno i tylko raz się zdarzyło że nie miałem 2tyś. Standardowo bez nadgodzin 2100, a z nadgodzinami idzie wyciągnąć sporo więcej. Pozdrawiam.

opetany
@ja nie wiem?

Tak 2000 ale z praca w wekkendy i swieta na 3 zmiany, gdyby nie ten dodatek to byloby ok. 300-400 zl mniej.

@opetany

Tak zgadza się na 3 zmiany lecę, ale osobiście nie narzekam taki system mi bardziej pasuje niż zwykła praca od poniedziałku do piątki na 2 zmiany. Całkiem sporo wolnego (teraz będę miał długi weekend bo 3 dni wolnego) więc naprawdę mi odpowiada. Nie wiem jak sprawy wyglądają na Staszica, ale tutaj na W3 na Przemysłowej, jesli chodzi o kierownictwo i liderów to wszystko jest wporządku, zje*be dostaniesz tylko na własne życzenie jeśli robisz jak powinieneś to jest okej.

robol

A ja ide w sobote niedziele i swieto 15 do pracy bo mi w grafiku dali

Michnik

No mi się wydaje, że dział logistyki tutaj to jest ok

hmmmm

Nie wiem, co mam myśleć @Richard bo ja i od znajomych słyszałam, że właśnie praca w Gedia Poland jest naprawdę w porządku. Zachęcali mnie, a z żadnego HRu nie są

Richard
@hmmmm

Za to ty jesteś he he. Dziękujemy działowi HR za szybką interwencję na niepochlebny wpis - wdzięczni pracownicy.

Tom

@Moro dołączam się o pytania bo też szukam tych ofert

ooooooo

Prosze o odpowiedz co myslicie o pracy w gedi na strefie jest tak samo jak w opiniach po wyżej

Moro

Kurczę gdzie Wy macie te ogłoszenia o których wyżej piszecie? Szukam na goworku i na innych ale chyba jestem ślepy

ooooooo

Witam wszystkich tak czytam wszystkie wpisy z gedi i na prawde nie warto isc tam do pracy w3 co myslicie tam o pracy mozecie cos doradzic

r5oman

@radek proponuję ci ponownie odnaleźć to ogłoszenie w internetach i jeszcze raz spojrzeć na date publikacji. ja dobrze zorientowana jestem o której ty konkretnie mówisz rekrutacji, ale jakbyś dokładnie spojrzał i sprawdził to być zobaczył że jest z tamtego roku

Przegrany

Ostatnio chyba w lipcu na spotkaniu z Marcinkiem wspominał wręcz z nostalgią jak to on by chciał aby pracownicy zamiast niepewnych premii dostali większą podstawę ,aby z byle powodów nie zabierali premii i No i pomyślałem , że ma rację . A tu się okazuję , że po prostu dyrektor był dobrze poinformowany i aby zaoszczędzić na pracownikach i tak to zrobią bo muszą no bo nie dadzą ludziom po 350 zł podwyżki ...... Mam pytanie do forumowiczów pracujących w gedii dlaczego osoba , która pracuje na umowę zlecenie w tym chyba 90% ukrainców pracuje na moją premie OEE ??

radek

Team Leader - Kierownik Zmiany u nich jest potrzebny z tego co widze.

jbh

@ Przegrany o jakiej dokładnie zmianie zarobków mówisz? Bo przeglądam fora w poszukiwaniu pracy i ta mnei zaciekawiłą,,..

Pamiętamy
@jbh

Źródło: Tygodnik Krąg rozmowa • Ryszard Gongor - Pozytywne przesłanie Wojciech Olszewski • Piątek, 19 września 2008, 13:34:42 Ryszard Gongor, nowy szef Gedia Poland w rozmowie z Wojciechem Olszewskim mówi o sobie i o planach firmy: [...] Nie mamy ambicji być najgorszym płatnikiem tego rynku, przeciwnie – mamy ambicje być postrzeganym jako dobry płatnik, który płaci fair. Ten proces nie zakończy się ani jutro, ani za rok. Z moich szacunków wynika, że należy się liczyć z tym, że proces ten potrwa w perspektywie najbliższych 10 lat i zakończy się przybliżonym wyrównaniem pensji na w Unii Europejskiej.[...] ...bo w życiu trzeba brać odpowiedzialność za słowa...

Przegrany

Witam czyli od 1 stycznia dostanę podstawy 2016 zł i wszystkie dodatki ? O ile nie przeniosą jakiejś premii do podstawy wcześniej ? A co do tego to zgodnie z porozumieniem związków z zarządem do wszelkie zmiany dotyczące zarobków mają miejsce 1 lipca . Oczywiści oprócz zmian jw

księgowy
@Przegrany

Zarząd chce część dodatków wrzucić do podstawy żeby jak najmniej dołożyć w styczniu. Także lepiej wyjdzie się jak w styczniu dostanie się 2016 zł +dodatki. Ostania propozycja zarządu firmy to tylko mydlenie oczu.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 146 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.