"BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8

Nowa Sól

Opinie o "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8

Still

BCC "Firma" w Nowej Soli, jedno z najgorszych miejsc na jakie można trafić. Od czasu gdy władzę przejęła "złota trójca" Firma upada, pozbywa się wykwalifikowanych pracowników w tempie wręcz ekspresowym. Miałem tę nieprzyjemność przepracować tam dwa lata, ogromne zapylenie połączone z chemią (Aceton, Styren). Płaca najniższa z możliwych na strefie w Nowej Soli, Gdyby przydarzył Ci się wypadek w pracy przed końcem umowy nie licz na to że Ci ją przedłużą. Nawet jeśli wypadek nastąpił nie z twojej winy oni i tak się wszystkiego wyprą. Jeśli planujesz iść tam do pracy to musisz być desperatem lub masochistą. Ocena pracodawcy 5* na podstawie 5 ocen wynika z tego że pewnie sam kierownik, Kadrowa, i łysy w okularach z biura dali 6*. DROGI PRACOWNIKU, JEŚLI TO CZYTASZ TO STAĆ CIĘ NA LEPSZĄ PRACE, W LEPSZEJ FIRMIE NIŻ BCC :) UWIERZ W SIEBIE :D

ala

krętacze,kombinatorzy-płaca najniższa krajowa to ich znak

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8 - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8