GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

yes

Hej, a wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista w dziale logistyki? Podobno jest to dobra opcja, bo premia również się pojawia u nich teraz.

logistyk
@yes

he he. Premia już się pojawiała wcześniej, kilka stron wczesniej znajduje się wpis jak to zabierane sa te premie i że byliśmy z tym u związków. Ktokolwiek chce tu przyleźć do pracy, premia=to co masz mniej na wypłacie, bez względu na to co byś nie zrobił, jeszcze cię to wkurzy że mimo że się starałeś to ci zabrali. I dlatego nie warto się starać i mieć premie tutaj wylane. Nie polecam pracy tutaj, brudne chwyty, aneksy, lojalki, premie które będą ci zabierane, zakłamanie, firma rodzinna. Uwaga na wpisy działu kadr.

mega

czy możecie mi powiedzieć kochani jak jest teraz z rekrutacjami we firmie na mechatroników i automatyków? wiem że gdzieś a ogłoszenie w internecie chyba

milena

Popieram @jan teraz to tylko trzeba negatywy wypisywać inaczej ci nie uwierzą. Kurde każda firma ma swoje plusy i minusy! A odnośnie pracy po znajomościach..hm to po co dodawaliby publiczne ogłoszenia nie rozumiem?

@milena

Na początku - dziękujemy działowi HR za wpisy. Co do ogłoszeń - szukacie oczywiście pracowników do ganiania, a do zarządzania tylko rodzinka, rodzinka bez kompetencji, wykształcenia kierunkowego, Jasne że chcecie mieć dobrych fachowców i wtedy rodzinka paluszkiem pokazuje, za nic nie odpowiada, i tylko w służbóweczkę i do domu a robota sama się robi. Chodzi o to, że tutaj na kierowniczych stanowiskach pracują ludzie którzy się do tego nie nadają. Jedynie do deptania ludzi się nadają. uwaga na wpisy kadr.

retr444

no wiesz tak na prawde to każdy ma prawo do tego żeby się tutaj na forum wypowiedzieć i sa rozne opinie

Wy też mi obrabialiście (usunięte przez administratora) na każdym kroku i używaliście obelżywych słów na mój temat a teraz nagle szok, ofiara się odwinęła i coś śmie mówić. Policję na niego nasłać. PS. No i sztuczne "koleżanki", to jest nie do zapomnienia, i nauczka na przyszłość Bo prawdziwych "ludzi" poznaje się w biedzie, a jak ktoś jest kierownikiem i ma fajne kwiatki w ogrodzie to ma pełno przyjaciół, nie to co śmieć z chorobami od A do Ż, co nie?

Do psychiatry? Ja wam dam psychiatrę

Jan

Jeśli atmosfera jest do niczego to wyłącznie przez takie marudy i dwulicowcow jak udzielający się tutaj...

jan

jakoś dziwnie straszycie tymi lojalkami a nie słyszałem by ktoś z mniejszym stażem jak rok odbywał kursy po których potrzebne jest podpisywanie lojalek, gdzieś kogoś tu okłamuje ? wypłata nie jest nigdy na czas ? nie podałem prawdziwej minimalnej kwoty podstawy dla pracownika z 8lat stażu ? Wy niektórzy żyjecie w jakiejś dziwnej obłudzie, pracując tutaj i tylko przez internet narzekając. istnieje takie fajne powiedzenie, kozak w necie g... w świecie i tak jest. jaj wam brak ? ktoś napisze bardziej przychylną opinie i już że HR sorry nie każdy jest tak ograniczony jak wy, niektórzy po prostu pracują, nie wszystko się podoba ale nie aż tak by tylko psioczyć i kłamać publicznie. w sumie mówcie, róbcie co chcecie, wasze życie, wasze sprawy, jeśli uważacie że jest tak źle zwolnijcie się. prosty ruch, pracy w ns i okolicy nie brakuje...

retr

@fedi eh no coz a przecież atmosfera jest na prawde wazna

ia

No skoro zapewnione są na poziomie 1600zł @nauk, to i tak nie jest tak źle, bo na pewno dochodzą do tego odpowiednie premie, a atmosfera opiera się w końcu opiera się na przyjacielskich relacjach. A wiecie czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź.

tedi
@ia

Obłuda i żenada. Uwaga na wpisy HR. Atmosfera fatalna, brudne chwyty, lojalki, aneksy do umów, inne krętactwa. Od lat szukają ludzi a jedynie ofert przybywa. Nie polecam pracy tutaj, brak szacunku i oszustwo. Popytajcie zwolnionych w tym roku.

ia

Hej, a wiadomo coś o nowych ofertach pracy? Nie ukrywam, że dobrze by się bylo załapać.

tlen jan

a pracoweał w tej firmie ktoś już jako Mechatronik - Automatyk i opowie szczerze jak to jest na tym stanowisku u was w Nowej Soli? przede wszystkim interesuje mnie atmosfera w załodze i czy fachowcy są doceniani

tadek

W gedii jest wszędzie kicha. Na produkcji kicha i nieważne na którym dziale, w biurachb też nażekają, duzo pozwalniano, dużo nauciekało, nie ma różnicy jak dla mnie, tak samo dużo chcą zatrudnić na linie i tak samo do biur nie mają bo ludzi nie szanowali to teraz mają i żadne wpisy tutaj jak jest dobrze tego nie zmianią. ja już jak dyrektor robi te swoje pogadanki to nie moge tego słuchać, bajki opowiadaja a z liderami patrzą tylko jak tu zabrac wszystkim premie. nieważne czy na w2 czy w4 czy na biurze, wszedzie tak samo, ludzie uciekaja i nie ma chętnych, i tak źle jeszcze nie było. Ludzie dobrze się zastanówcie, popytajcie tych co tu robią albo uciekli jak tu jest, sa w soli lepsze firmy i nowe się otwierają.

radek

wydaje mi sie, że dobra jest u nich obecnie oferta pracy jako Inżynier Technik Tłoczenia - Inżynier Jakości i że stawki naparwde są całkiem dobre.. zastanawiam się tylko jak u nich będzie wyglądała dalej praca i jk z kwestia urlopów jest czy łatwo czy w miare można je ogarnąć.

pracownik W4
@radek

Dziękujemy działowi kadr za podsumowanie ofert. Zapomnieliście jeszcze o ofercie na mechatronika. Tu jest na każdym stanowisku dramat, i inżynierowie też uciekają i chętnych nie ma mimo ciągłych dni otwartych i pielgrzymek na pobliskie uczelnie. Z tego co mi tam opowiadali to nie tylko na W4, to tam też jest metoda zatrudnić, wrzucić jakąś lojalkę na bzdurne szkolenie i już można gościa walcować. Nie polecam pracy tutaj, zero perspektyw, zero rozwoju, tez mnóstwo ludzi się tu przewinęło, duża rotacja. UWAGA NA HR WPISY. BIEDA Z LUDŹMI TO TUTAJ PROPAGANDĘ SUKCESU UPRAWIAJĄ.

kontroler

he he. to prawda. Taki syf że co chwilę jakieś akcje. we wrześniu następny(Bóg raczy wiedzieć który znów w tym roku) dzień otwarty. Wabią jak mogą, spodziewam się silnego ataku na tej stronie, bo strasznie nie w smak jest te forum, podobnie jak wpisy związków....Żeby tak móc zamknąć mordę wszystkim, prawda? he he. Także nie ma rąk do pracy, ani na produkcji, ani w biurach, tylko się kolesiostwo okopało a nie ma kogo ganiać. Opinie firma ma fatalną(zgodna z prawdą i długoletnimi staraniami o to), a od zeszłego roku jak się zwaliło kolesiostwo z 2 i się jeszcze większy terror zaczął to jeszcze w firmie tak źle nie było). Nie polecam pracy tutaj, zakłamanie, zła atmosfera, popytajcie ile ludzi zostało zwolnionych tylko w tym roku. Uwaga na rzeczywiście wpisy działu personalnego, ale przecież ludzie nie są głupi i nikt się nie nabierze na te sztuczki. Nowe firmy się w NS otwierają, to na pewno będzie odpływ następny pracowników. Na rynku wielki BUM, firmy szukają ludzi, to po co sie pchać w taką firmę z taka reputacją. Ja rozumiem tych którzy tu siedzą bo dostali do podpisania lojalki na duże kwoty, albo kredyty ich trzymają. Ale żeby się tu teraz samemu ładować - nonsens.

pracownik W4
@kontroler

tak tak, tyle tych dni już było, że najlepiej niech hr wprowadzi co miesięczne dni otwarte, tzw. MIESIĘCZNICE, podczas których personalny odczyta listę poległych(pracowników i zwolnionych kierowników na miejsce których swoich kolegów nowy dyrektor powsadzał i jest cudownie teraz, profesjonalnie i etycznie, nie ma to jak główne źródło kompetencji to znajomość z dyrektorem...) MASAKRA!!!POPYTAJCIE LUDZI ILU KIEROWNIKÓW CHOCIAŻBY POLECIAŁO...JEST TO NASTĘPNA "DOBRA ZMIANA".

jak

@ miki może i masz rację, że nie jest to głupi pomysł. A w urzedzie pracy powinni udzielić rzetelnych info

pi

już nie taki świeży ten wpis ze strony związków bo sprzed miesiąca... gdzie już dawno wewnątrz zakładu owe problemy zostały załatwione, więc niezbyt aktualne informacje podajesz.

@pi

w sumie to problemy nie zostały załatwione, ale fajnie że hr myśli że jak napisze że zostały to jutro na bramie worki z podaniami o pracę zajadą jak do Świętego Mikołaja przed gwiazdką. Podoba mi się wasza taktyka, jak Władimira P., zaprzeczać, dementować, dezinformować, starać się wyeliminować, a ci co się boją to i tak przytakną...Bo się w końcu boją. Jak jest tak dobrze, taka sielanka, to nie potrzeba nam nowych rąk do pracy, a jutro jak będzie pogoda to zamiast pocić się na linii wyjdźmy na trawnik i się połóżmy i poobserwujmy jak lecą bociany, sielanka jak u Chełmońskiego... Żenada... Załatwione problemy!? Pewnie tych pracowników co poszli na skargę do związków to już zwolniono albo dostali propozycję nie do odrzucenia... Nie polecam pracy tutaj, zła atmosfera, zakłamanie, brak perspektyw(z wyjątkiem zwolnienia, tak jak firma podziękowała różnym zaangażowanym pracownikom za dobrą pracę, łącznie z kierownikiem tłoczni). Porażka....

olek

Wiec jakbym chcial sie dostac do nich bezposrednio to raczej nie mam szans? pomimo tego ,ze ma doswiadczenie? piszecie, ze panuje tam kolesiostwo, wiec jakis rekrutacji zewnetrznych raczej tam nie ma?

miki
@olek

Zadzwoń do urzędu pracy może oni mają informacje na temat rekrutacji które nie są ogólnodostępne.

jak

@ HIOB miałam nieprzyjemność juz pracowniania w pewnej firmie gdzie nieczyste zagrywki były niestety na porządku dziennym. Pamietam ze marzyło mi sie codziennie zeby zmeiniła sie pani prezes, która była drmatycznie beznadziejna. I ten piekny dzien nastąpił...

jb

@ Jan a przepraszam, co konstruktywnego ty tutaj dodałeś? bo krytykujesz a sam nic specjalnego tu nie wniosłeś. A łatwo jest jak widac krytykować !!!

Jan

Same ctrl V.... Nic bardziej konstruktywnego nie umie nikt napisać. Żadnej sensownej krytyki? Tylko non stop brednie które już zostały wyjaśnione tutaj ale nie potrafisz się do niech odnieść? Tylko jon stop to samo wklejać?

HIOB
@Jan

I dalej będą ctr v, bo wszystko zostało już powiedziane...W tym złożeniu wpisu związków zawodowych i wpisu jednego z pracowników produkcyjnych zawiera się kwintesencja gedii - kolesiostwo, brak szacunku dla drugiego człowieka i jego pracy, żadnych zasad moralnych i etycznych, łamanie praw pracowniczych i kodeksu pracy, mobbing i atmosfera zastraszenia...KTO BURZE SIEJE TEN DESZCZ ZBIERA...PO OWOCACH ICH PRACY ICH POZNACIE... NO BO CÓZ WART JEST CZŁOWIEK CHOCIAŻBY ZYSKAŁ CAŁE BOGACTWO TEJ ZIEMI A NA SWEJ DUSZY SZKODĘ PONIÓSŁ... NIE POLECAM PRACY TUTAJ. NIECZYSTE ZAGRYWKI, BRAK ROZWOJU, BRAK PERSPEKTYW I STABILIZACJI, KŁAMSTWO I MATACTWO.

tren
@Jan

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. UCIEKAĆ NA STREFE!!!

radek

Team Leader - Kierownik Zmiany jest u nich teraz potrzebny z teo co widze tak naparwde.

e-

a gdzie można znaleźć ich ogłoszenia? na stronie mi blokuje bo na niemcy tylko

olek

tak jest, widzisz, ze raczej od osob piszacych na tym forum zbyt wiele sie nie dowiesz, kazdy mysli tylko o tym jak zhejtować firmię, szkoda ,ze tacy pracownicy tam pracują....

Leon

A Z TĄ PROPOZYCJĄ Z HR ŻE MOŻESZ PRZYJŚĆ I POPRACOWAĆ A JAK CI SIĘ NIE SPODOBA TO SOBIE ZŁOŻYC WYPOWIEDZENIE - NIE BĄDŹ CWANY KOLEŻKO, A LOJALECZKI NIE DAJECIE?! JAK SIE TRRAFI NAIWNY TO OD RAZU SZKOLONKO NA MEGA NAKRĘCONĄ KWOTE DOSTANIE, I UDU.P.ION.Y. JESLI CHODZI O USTALENIA NA ROZMOWACH WS PRACY. JAK JESTES FACHOWCEM, NP. OD LAT MECHATRONIKÓW SZUKAJĄ BO IM POUCIEKALI I NIKT NIE CHCE SIĘ W TO ŁAJNOW PCHAĆ, TO PAMIĘTAJ ZASTANAWIAJĄCY SIĘ. UMOWĘ ZAWSZE MOGĄ CI ZMIENIĆ, TO CO PODPISZESZ NA POCZĄTKU TO WCALE NIE ZNACZY ŻE Z TYM BĘDZIESZ PRACOWAŁ TUTAJ. TAKIE TU PRAKTYKI SĄ, BYLE JELEŃ PODPISAŁ A POTEM DA MU SIĘ 10 ANEKSÓW, PARĘ LOJALEK I JUŻ NIE PODSKOCZY. W ZAKŁADZIE GDZIE NIE MA HONORU, GDZIE KIEROWNICTWO NIE MA SŁOWA, ŻADNYCH ZASAD ETYKI, WSZELKIE USTALENIA NIE MAJĄ SENSU. I TO JEST WASZ GŁÓWNY PROBLEM CWANIAKI Z HR. KOLESIOSTWO, OBŁUDA, NIE POLECAM PRACY TUTAJ.

jan
@Leon

ostatnimi czasy zdziwię Cię że mega niechętnie wysyła się ludzi na szkolenia, na głupiego widlaka czy suwnicę ludzie pracują kilka lat a uprawnień nie posiadają. Jedni swoje drudzy swoje. Może pochwały idą wyłącznie z HR może nie, każdy ma prawo wierzyć w co chce. Podano wyżej wyliczenia co do płacy, jasno i klarownie. Walisz cały czas jeden głupi tekst ze strony związków. Został on logicznie skomentowany, a Ty dalej swoje. Czerpiesz wiedzę o zakładzie tylko ze strony związków ? Żadnej podwyżki dać nie muszą bo podstawa to składnik wynagrodzenia a najniższa krajowa odnosi się do całości. 2000 brutto ma być od nowego roku, a jak już przedstawiono na start masz 3000zł w Gedii. Ferment siejesz. Czy uważasz że włączenie premii motywacyjnej do podstawy to zło ? To że w końcu idąc na nieszczęsne nadgodziny dostaniesz zamiast średnio 100zł za dzień na rękę 150 ? bo wyższa podstawa ?

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 141 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.