Opinie o Maxfliz

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Max-Fliz?

MR x 10

Nie licz, że ktoś odpisze. Tam już nie pozostał kamień na kamieniu. Marketing w całości wywalony lub sam odszedł, zostały szczątki:D Oprócz tego bardziej Ci się opłaci jak umówisz się o pracę przy sprzedaży obwarzanków;) Lepsza kasa i socjal (tego w Maxflizie nie ma w ogóle).

@MR x 10

Dzień Dobry, MR x10 Pełen zespół Marketingu Maxfliz dziękuje za troskę, pozdrawiamy serdecznie:)

Maxfliz

Dzień Dobry, Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy ale istnieje również możliwość przeprowadzenia 1 etapu rozmowy online i telefonicznie:) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

AP
@MR x 10

Mozesz wypowiedzieć się więcej w temacie działu marketingu?

Dział HR

Witam serdecznie. Każdy kandydat uczestniczący w procesie otrzymuje zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną e-mail - znajduje się tam telefon kontaktowy, pod który można się kontaktować w sprawach związanych z procesem o czym informuje podczas rozmowy. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani odpowiedzi proszę o informację (E-mail lub telefon) chętnie udzielę informacji zwrotnej. Pozdrawiam, Dział HR

Przemysław

Może jeszcze decyzja nie została pojęta w sprawie stanowiska na które kandydowałeś. Próbowałeś się kontaktować z firmą, żeby coś więcej się dowiedzieć? Czasem weryfikacja trwa tak długo, że już zapomnisz, że byłeś na rozmowie. Ja sam tak kiedyś miałem. Powaga.

ewa

Naprawdę aż tak traktują wieloletnich pracowników ? Czy miał Pan jakąś rozmowe wyjaśniającą, propozycję przebranżowienia się ? Jakie było postępowanie działu HR w tej sytuacji ?

Nie szokujcie

Dodajcie że wszyscy pracownicy (zanim maxfliz) otrzymał możliwość Państwowej tarczy podpisali dobrowolną " umowę" na trzy miesiące obniżającą im pensje do 60% podstawy a w trakcie zwolnili przepraszam "rozstali" z dużą ilością pracowników. Precyzując Covid czy nie Covid firma ta wykorzystała możliwość skorzystania z tych dotacji szkoda, że tylko nawet bez pandemii nigdy nie traktowała PRACOWNIKÓW jako partnerów tylko czerpała z nich jak największe i dalej czerpie ZYSKI.. to w skrócie .....

Skoro ktoś pracował w firmie 10-20 lat to chyba nie jest tak źle? Jeżeli pracownikowi nie chce się nic robić to nic dziwnego, że zostaje zwolniony.

Julia

Nie sądzę żeby ktoś kto spędził tyle czasu w firmie nagle "nie chciał nic robić". O takie rzeczy to raczej młodych trzeba podejrzewać...

True, true

Albo nie potrafiący sobie wymienić żarówki w reflektorze, lub też zresetować systemu kontroli ciśnienia po dopompowaniu kół w swojej mazdzie.

młody

ok, ciekawe co piszesz. widzę, że dużo jest menedzmentu od sprzedawcy do zarzadu lub dyrektorów. czy to rodzina czy faktycznie firma stawia n pracownika?

Czy można liczyć w Max-Fliz na prywatną opiekę medyczną?

HR Maxfliz

Witam serdecznie, na chwilę obecną firma Maxfliz nie finansuje prywatnej opieki medycznej dla Pracowników. (Pracownicy mogą dołączyć do pakietu grupowego - składka jest potrącana z wynagrodzenia po uprzednim wyrażeniu pisemnej zgody) Pozdrawiam, HR

Handlowiec

Witam, widze sporo ogloszen wisi na pracuj.pl. Czy ktos moze sie podzielic "swiezym" info czy warto aplikowac i jak sie pracuje? Czy sa premie od sprzedazy i jesli tak to jak to wyglada? da sie zarobic pieniadz?

@Handlowiec

Witaj, Obecnie aktywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: doradca klienta (Kraków), Młodszy specjalista ds. marketingu (Kraków) oraz Magazynier (Skawina). Zachęcam do wysłania aplikacji :) Na stanowisku Doradcy Klienta Pracownik może liczyć na atrakcyjne premie sprzedażowe oraz premie dodatkowe przyznawane w oparciu o wskaźniki KPI. Maxfliz otwiera drzwi dla kandydatów zaangażowanych, otwartych, komunikatywnych i lubiących nowe wyzwania - serdecznie polecam, HR

Rada do HR
@HR Maxfliz

Aby wpisy wyglądały na autentyczne sugeruję zachowanie większego odstępu czasowego pomiędzy zadanym pytaniem a udzieloną odpowiedzią...

@Rada do HR

Witam serdecznie, dostaję powiadomienia na skrzynkę mailową o nowych zapytaniach, więc staram się odpowiadać sprawnie na zadawane pytania. Taka moja rola :) dziękuje, HR

Gosia

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

@Gosia

Witaj, rozmowa rekrutacyjna składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna z przedstawicielem HR ok.30 minut - ogólny wywiad behawioralny dot. doświadczenia, motywacji do podjęcia zatrudnienia, omówienia kwestii administracyjnych związanych ze stanowiskiem, na które aplikacja została złożona. Drugi etap to rozmowa bezpośrednio z kierownikiem zatrudniającym ok. 30-45min. Na tym etapie kandydat może spodziewać się kilku pytań z obszaru kompetencji miękkich oraz pytań technicznych dot. stanowiska, na które aplikował. Staramy się upraszczać proces rekrutacji tak aby zapewnić komfort, bezpieczeństwo i wygodę kandydatów zwłaszcza w okresie pandemii. Pozdrawiam serdecznie, HR

Czap

Straszne opinie są o firmie max Fliz czy w ogóle jest tam ktoś zadowolony z pracy bo tu same negatywny.

Papa smerf
@Czap

MF wykorzystał kryzys do pozbycia się mało zaangażowanych i wiecznie niezadowolonych osób- część z nich siedzi teraz na bezrobociu plując na forach. Obecni pracownicy nie wyglądają na zestresowanych, w firmie jest dużo zaradnych osób które dobrze zarabiają i żyją na przyzwoitym poziomie.

XwR
@Czap

Dz. Łazienek. Zalety: + Atmosfera, nie spotkałem się tutaj z jakąkolwiek formą mobbingu. Załoga jest młoda, energiczna i raczej pomocna. + Zarobki i prowizje za sprzedaż produktów + Jeśli kupiłeś mieszkanie/ budujesz dom i chcesz go zaprojektować i wyposażyć to lepiej trafić się nie da -zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Są tu pracownicy którzy nazbierali sobie już trochę mieszkań. + Od niedawna zaczęli inwestować w rozwój kadr + Marki własne na które mają wyłączność- nie musisz się boksować z Januszami przy wycenach. Ułatwia to handel. + Ciekawe ekspozycje (z których właściwie słynie ta firma). Klienci chętnie przychodzą je oglądać, te salony cały czas się zmieniają. + Firma bardzo szybko się rozwija, momentami aż zbyt szybko. Ambitni ludzie obsadzani są do nowych projektów. + Branża wnętrz jest jedną z najciekawszych jakie spotkałem szybko można ją polubić. Wady: - kuleje czasem komunikacja - czas mi tu strasznie szybko leci Nie ma miejsc idealnych, to jest mój czwarty pracodawca i jedyny z mojego dotychczasowego doświadczenia którego na dzień dzisiejszy jestem w stanie polecić.

Świeżak
@Czap

Nie pracuje w Max fliz długo ale póki co nie zauważyłem, żeby miało tutaj dziać się coś złego. Panuje miła nawet mógłbym określić "rodzinna atmosfera" Mój szef dość wyrozumiały jeśli chodzi o grafik pracy i jakieś dodatkowe wolne. Dużo pracy ogólnie ale dają zarobić sporo kasy a jeśli ktoś chce to dorobi w premiach drugą wypłatę. Bezpieczna praca w okresie pandemii - wiadomo każda odłożona gotówka idzie teraz na remonty mieszkań.. ogólnie polecam

Ile musieliście czekać na podpisanie umowy?

@Michał

Witam serdecznie, Umowa o pracę w firmie Maxfliz jest podpisywana w dniu rozpoczęcia pracy. Serdecznie pozdrawiam, HR

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Max-Fliz?

Gondziu

Musisz wiedzieć że jesteś kosztem....styl kosztowy.

To prawda ze firma zwalnia pracowników z długim stażem?

szukam pracy

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji , po ilu dniach od otrzymania CV dzwonią i jak to dalej wygląda ? Czy mają benefity dla pracowników ? widzę że rekrutują ? Jak atmosfera i zarobki ? Dzięki !

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Warszawie ul Puławskiej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Moriati

Cześć Gabi! Co słychać u Ciebie. Dalej w M-F u wójka?

Znajomy znajomego

Jeżeli szukasz pracy nie wysyłaj CV do Maxfliz. Chyba że jesteś typem włazidupy i lizusa, wówczas napewno szybko wzbijesz się na wyżyny. Jezeli do tego lubisz donosić na kolegów do szefa, awans gwarantowany. Maxfliz to firma, która kopie po (usunięte przez administratora) ludzi z wiedzą i kompetencjami, ludzi zaangażowanych i znających branżę. Gloryfikowani są natomiast Ci, którzy potrafią w odpowiedni sposób podlizać się do szefa, często bez odpowiednich kompentencji i wiedzy - Ci mogą liczyć na szybki awans. Zastanów się dwa razy, zanim wyślesz swoją kandydaturę do tej firmy.

Delta

Kiepski sklep.

Wiktor

@pracownik a dlaczego? Co w niej jest nie tak?

Cytat
@Wiktor

Ciągle tylko każą sprzątać śmieci. Paczki ważą sporo (około 45kilo) . Od patrzenia boli kręgosłup, a managerowie tylko biegają i "koordynują" tempo. W firmie występuje klasa pracującą i odpoczywająca. Na ramionach tej pierwszej zwisa odpowiedzialność, za wszelkie pomyłki, natomiast do drugiej nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Ludzie są niemili, pracując tam miałem wrażenie, że taka atmosfera tylko poprawia humor wszystkim dookoła. Kiedy potrzebujesz pomocy, nikt nie ma czasu ci pomóc. PRACA W TEJ FIRMIE TO PORAŻKA, ZMARNOWANY CZAS ale sprawdź sam.

USUWAJĄ prawdziwe opinie. Dla mnie firma zupełnie niewiarygodna.

Konkursowicz

Nie jestem pracownikiem ale i tak dane mi było doświadczyć jak firma funkcjonuje. Wzięłam udział w konkursie na projekt logo. Okazuje się, że firma postanowiła przyoszczędzić, pewnie tak samo oszczędza na wszystkim, w tym na pracownikach, i konkurs zakończono brakiem rozstrzygnięcia. Dodatkowo nie zostały zachowane postanowienia regulaminowe. Link do informacji oraz dużo merytorycznych komentarzy tutaj: https://www.facebook.com/maxfliz/photos/a.138573229538899.28605.136813229714899/1755793611150178/?type=3

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxfliz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfliz?

Kandydaci do pracy w Maxfliz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.