Opinie o Contact Center One w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Contact Center One. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contact Center One na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center One w Częstochowa

ktoś

W takim razie możesz powiedzieć na jaką można liczyć umowę ? Czy każda osoba , która chce pracować proponują jej pracę ?

Aaaahhh

Zgadza się ze w każdej firmie najpierw koloruja a potem wychodzi coś innego ale tutaj jest tak jak mówili na początku. Nie traktuja mnie jak robola który ma zrobić co trzeba i znikać tylko jak członka zespołu, mam pomoc i od początku ja miałem nawet jak mi nie szło wiec wiem co mówię mówiąc ze tu jest inaczej. Pracują tu ludzie w każdym wieku dużo jest młodych ale są osoby pod 30 a nawet zdarzają się powyżej 40. Nauczylem się tutaj rozmawiać z ludźmi i stałem się pewny siebie a w innej firmie dawno by mnie zwolnili za brak wyniku a tutaj dali mi szanse

ktoś

Wiesz dużo firm człowieku przeszedłem i zawsze na początku jest cudownie różowo , po przejściu przez "bramę" firmy sielanka mija. Nie mówię człowieku , żeby nie pracować , ale żeby być normalnie traktowanym. Takie pytanie jaka jest średnia wieku w tej firmie ?

Aaaahhh

Człowieku gdybyś popracowal tam to byś zobaczył co ta firma daje czego nie daja inne. Tak się składa że pracowałem w wielu firmach i w tej w końcu traktują mnie jak człowieka. Jeśli dla ciebie to za mało to szukaj innego miejsca dla mnie firma jest lojalni uczciwa płaci zawsze w terminie i szanuja cie niezależnie od tego jaki robisz wyniki

Konsultant Telefoniczny

Sympatycznie i rzeczowo.

Przebiegla normalnie, pytano mnie o to jakie są moje mocne strony, co wiem o firmie, dlaczego maja mnie zatrudnić, co firma zyska jak mnie zatrudnia. Pani sympatyczna pytała na ile szukam pracy, ile bym chciała zarabiać i czy mam doświadczenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Słabi ludzie zawsze szukają przyczyny swoich niepowodzeń w innych, silni biorą odpowiedzialność za swoje życie na siebie. W firmie oczekujemy lojalności, a za nią jesteśmy w stanie zaoferować to, czego w żadnej innej firmie nigdy nie dostaniesz.

Pozdrowienia dla p.Karoliny

Pracowałem w tej firmie długi czas. Za długi jak teraz na to patrze. Hmmm...jeśli chodzi o opinie, było by ok. Naprawdę w porządku mi się pracowało! Byłem mega zadowolony. Uwielbiałem chodzić do pracy. Ale teraz kiedy już tam nie pracuje to mam wrażenie, że każdy kto się zwalnia jest zły i niedobry bo jak mógł odejść z tak rewelacyjnej firmy. Traktowanie ludzi jak maszynki do pracy, mam wrażenie że menager i szefostwo to chciałoby aby pracownicy olali swoją rodzinę i żyli tylko firmą. Pozdrowienia dla p.Karoliny ponieważ ludzie się nie zmieniają. Miałem okazje pracować z p.Karoliną w CCIG (makabra! z tego co wiem to została zwolniona za mobbing a nie odeszła sama jak twierdzi jej mąż podczas szkoleń. Więc myśl nasuwa się sama.) i przychodząc do CCONE słyszałem że się zmieniła ale to nie prawda....Pani P zawsze pozostanie Panią P!! Wyrachowanie na pierwszym miejscu. Gdybym dobrze został potraktowany odchodząc to może moje zdanie byłoby inne, no ale niestety. Aha, moi drodzy stawka 9 zł/h w tej firmie to jakieś żarty! Nie wierzcie w te ogłoszenia. Zwalniałem się kilka tygodni temu i było 7,50 a nie słyszałem o podwyżkach. Pozdrawiam!

Gosia

Ja tez jestem zadowolona uważam, że atmosfera świetna czuje się jak w rodzinie, trzeba robić wynik ale dostajesz pomoc i nie ma szans żeby tego nie wykonać dodatkowo nowy projekt na którym zarabiam jeszcze więcej jak wcześniej... co tu dużo mówić ja Polecam!

Firmy Ccone nikt nie pobije :)mimo ze czasami jest parcie na wynik ale jak wszędzie , nigdzie nie będziecie mieć takiej atmosfery i takich super ludzi :)pozdrowienian dla Kamila Ch. od prawie najdłuższego pracownika:) Czesiu

xxx

Ja polecam, jestem zadowolona do tego atmosfera super, ludzie super... :)

siwe_11

A ty kacpi ile zarabiasz?

pytanie

witam, w jakim wieku miej więcej są osoby tam pracujące ? Czy są osoby , które mają powyżej 30 lat ? Pozdrawiam.

gosia

Przyjdź do nas, zobaczysz, że pracuje się inaczej niż w CCI* w Opolu :) Bardzo fajna atmosfera to największy atut i można zarobić dużo więcej niż tam.

chud_12

Ludzie wy naprawdę nie pracowaliście nigdzie, to widać po tym co piszecie!idźcie popracować do maca, postoicie przez 7 godzin w upale, smrodzie, upoceni i zarobicie mniej niż w call center za siedzenie na (usunięte przez administratora) mamusia i tatus pieniądze dają, to robić się wam nie chce, ja mam porównanie jak wyglądała praca w cc*g, w tellbridge, potem w macu i nie wróciłabym nigdy spowrotem do tamtych miejsc. w cc*g menadżerowie są pomyłką, non stop zjeba i ciśnienie, w tellbridge czułam się jak w (usunięte przez administratora) w macu non stop śmierdziały mi ciuchy przypalonym olejem, tak że dziękuje. Tu przynajmnniej są normalni ludzie, można się dogadać z liderem i zarabiać 9zł/h mi to wystarcza, komu się chce może zarobić dużo więcej, ale dla mnie jest ok. polecam i nie słuchajcie tych, którzy narzekają, bo jak trafią do innej firmy, to dopiero docenią to co dają ta

Jaro

Nie chcesz tańczyć, to nie tańcz idź do konkurencji. Ja w tej pracy dopiero przełamał swoje bariery, wstyd i nieśmiałość. Kiedyś nie potrafiłem odezwać się do dziewczyny na imprezie, a tutaj musiałem łamać swoje bariery i rozmawiać każdego dnia z obcymi ludźmi i dałem rade. A to tanczenie spowodowało, że przestałem się wstydzić tego, co inni o mnie myślą. Dla mnie odmiana o 180* i fakt nie każdy musi to lubić, ale mnie pomogło na maksa

Nie

Taaa. Inne firmy nie maja premii gołe stawki... A to e ccone jest 20 stanowisk i non stop brakuje ludzie. Osoba od rekrutacji i od szkolen zmienia sie co 2 miesiace... Znowu jest rekrutacja. A co do premii w tb ze stazowym 11zl za godzine plus 600zl premii. Bez tanczenia, biegania po schodach... Gdzie to jest w umowie?

były

pracowniku, każdy ma prawo podzielić się swoją opinią a Ty piszesz, że nam się " w (usunięte przez administratora) przewraca" czy to nie jest wulgarne??? tak się do siebie zwracacie w plemieniu??? pewnie chcesz dobrze ale odstraszasz a mnie dodatkowo odstraszają kary pieniężne u was za spóźnienia i nb w pracy!

pracownik p

Jak czytam wpisy zastanawiam się czy wy naprawdę pracowaliście w jakimś innym call center ja pracowałam i naprawdę mam porównanie z dwoma innymi; po 1 w żanym innym call center nie otrzymasz 13zł na rękę od pierwszego miesiąca po 2 jesteśmy naprawde zgrani bo wyjścia ogniska kręgielnia za pieniądze ... za to że robimy to za co nam płacą... przełożony z którym można wyjść na pizze i pogadać o wsystkim...ludzie przepraszam ale co nie którym w du...się przewraca jęczycie narzekacie a tak naprawde nic nie dajecie z siebie .. nawet jak jest konkurs na fb czy coś wpisać od siebie to na forum smarujecie że ktoś nie chce .. nikt za to nie wywala..chodzi o to aby poczuć atmofere plemienia ale skoro nie czujecie to idźcie śmiało do telb... lub cc..g napewno wtedy zobaczycie co to mobing i parcie ..brak zrozumienia i stała stawka 8zł w tym w ciągu 8godz pracy 3 darmowego odsłuchu realna premia może 100zł... tutaj mam więcej premii niż wy dostaniecie wypłaty w innej firmy pozdro..

Joe2

Stary to gdzie ty wcześniej pracowałeś skoro tutaj tak Ci było źle? Zluzuj Marty, bo ty chyba nie widziałeś jak się pracuje w innych firmach. Pójdź do konkurencji od Orange to dopiero zobaczysz co to jest (usunięte przez administratora) W tej firmie po raz pierwszy w życiu zobaczyłem ze manager może Cię traktować jak człowieka, a jak ty narzekasz na to, że musiałeś tańczyć, to sorry ale zapier*** na budowie. Pozdro

on

Wytrzymałem pół roku, istna masakra, czułem się jak w przedszkolu połączonym z obozem koncentracyjnym, tańczenie bo manager każe, nie, że chcesz, musisz, zabieranie krzesełek - bo jesteśmy ospali i mamy stać to się rozruszamy, jak nam mało, to z ostatniego piętra na dół po schodach, wokół budynku biegiem i na górę też po schodach, szkolenia... - niby luz, ale nie dowiedziałem się nic więcej czego bym już nie wiedział, jednak przymusowe szkolenia ( te niedzielne dla wybranych którzy sami sobie za to muszą zapłacić ) - żal. Po za tym nawet nie wolno się w tej firmie rozchorować bo trzeba sobie znaleźć zastępstwo wśród innych agentów ( miałem 39 stopni gorączki i grypę, manager'ka powiedziała, że ją to nie interesuje, mam sobie znaleźć zastępstwo), jeśli takiego zastępstwa się nie znalazło - zabierali z wypłaty ileś tam za każdą minutę, co średnio wychodziło 4 razy tyle ile można było dziennie zarobić, przerwy - następna parodia, 10 minut i ani sekundy dłużej bo trzeba było być na zebraniu na którym wysłuchiwałem jaki jestem beznadziejny, epitetów mnóstwo, co trzy słowa k&^#& bądź inne przekleństwo, następne - przychodzenie do pracy - masz na 8, masz być za 5!, nikogo nie interesuje, że spóźnił Ci się autobus, kara była odciągana od wypłaty... albo trzeba było odrobić no i coś co zasługuje na burzę oklasków - soboty - chcesz, nie chcesz, nie możesz, masz szkołę, cokolwiek - dwie soboty w miesiącu MUSISZ być od rana do wieczora. Taka mała rada dla was - postępujcie tak dalej, a skończycie szybciej niż ta firma powstała, nigdy nikomu nie polecę waszej firmy, to był najgorszy wybór w moim życiu i jestem szczęśliwy, że nie muszę już tam ,,pracować''. Pozdrawiam.

romi

absolutnie nie polecam! co rusz przez managerów zwoływane są zebrania dla których największą satysfakcje sprawia wyładowanie swojej frustracji i agresji na pracownikach - tj liczne wulgaryzmy, nieustanne powtarzanie że jest się nieopłacalnym dla firmy oraz to że przez swoją postawę (nie podpisywanie celu umów) ogranicza się "awans" managera. ponadto każe się pracowników zostawaniem po godzinach - już niedługo główny inspektorat pracy się za was weźmie! nie pracuję u was od ponad miesiąca i jedno czego jestem pewna to to że to był najwiekszy błąd w moim życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center One - Częstochowa

• Jak się pracuje w Contact Center One?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center One tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center One?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center One?

Kandydaci do pracy w Contact Center One napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center One