Opinie o Contact Center One w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Contact Center One. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contact Center One na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center One w Częstochowa

Ha Joanna

Ci co mają tą firmę zamieszczają te pozytywne opinie. To ich styl rozmowy. I patrzą czy ktoś im nie wyciąga tego co się w środku dzieje.

Ha Joanna

I to jeszcze w swojej sprawie piszą te SMS nie w obronie tej trenerki. Półtora tygodnia mija ja nie mam kontaktu a oni jakiś wpis widzą na blogu i grożą telefonicznie Joannie. Szok

Ha Joanna

I zmuszają tych ludzi żeby wyrazili dobrą opinię która nie istnieje. Tak jak mnie nie na tym blogu. Zastraszają telefonicznie.

Ha Joanna

Do tego trener dadzą ten skrypt na którym nie da się zrobić umowy bez jego zmiany. Ta znowu powtarza jak magnetofon. Jest pewnie w kropce i płacze. I tak co tydzień 10 os grupy . Po 2 tyg nie przedłużają i następna grupa KRS 5tys

Konsultant Telefoniczny

Sympatycznie i rzeczowo.

Przebiegla normalnie, pytano mnie o to jakie są moje mocne strony, co wiem o firmie, dlaczego maja mnie zatrudnić, co firma zyska jak mnie zatrudnia. Pani sympatyczna pytała na ile szukam pracy, ile bym chciała zarabiać i czy mam doświadczenie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Joanna

Nawet księgową wstyd zatrudnić bo by zwariowała przy tym przemiale. Hurtowo co tydzień rekrutują i wszystkich po 2 tyg -nie przedłużają.

@Joanna

Kolejny dowód że jest tak jak to opisane.

OJeżuSłodki
@Joanna

Wiesz dlaczego jest ciągła rekrutacja w CCONE? Bo firma daje KAŻDEMU szanse, ale niestety mało kto potrafi tę szansę wykorzystać.

@Joanna

Zakład ma rodzina Rumunów albo Romów. Tak jak ci Rumunii wyglądają. Takich prawie (usunięte przez administratora)!! A jeszcze jak zrezygnujesz w trakcie 2 tyg. szkolenia to nie płacą za to

Joanna000
@OJeżuSłodki

Rumunii Omijać. hodowla drobiu lotnego Całym grupą nie przedłużają tak co tydzień i na okrągło czymś oferta. Rumunii młodym niszczą papiery. Rumunii Blee

Martyna

Nie pracuje zbyt długo ale wystarczająco by dodać Swoją opinie. Pracuje na projekcie T-Mobile i Moimi menagerkami są Gabrysia i Justyna. Gabrysia jest bardzo fajną babką jak to się mówi do tańca i do różańca ???? ponieważ można się pośmiać, porozmawiać , o wszystko zapytać bez żadnego stresu i bardzo dużo pomaga a jak widzę te opinie gdzie ludzie piszą o niej źle to mam wrażenie że ludzie nie potrafią przyjąć swojej porażki na klatę tylko wymyślają byle nie było że im się nie chciało i że mieli wszystko głęboko w(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o Justynę to również bardzo fajna kobieta przyjazna, pomocna można porozmawiać i pośmiać się a przede wszystkim najlepszy nauczyciel bo tyle co ona nie nauczył mnie jeszcze nikt ???? Wszyscy na tym projekcie są traktowani na równi każdego wkład się liczy i każdy jest doceniany głośnymi brawami Marlena daje zaje*biste wypłaty i jest mega pozytywną osóbką Z Klaudia miałam przyjemność pracować jeden dzień ale odrazu widać że bardzo dobry menager również pomocna i przyjazna Szefowa Karolina i szef Karol jednym zdaniem najlepsi szefowie. Ogólnie bardzo polecam pracę w tej firmie przede wszystkim jeśli ktoś chce pracować w super atmosferze i dużo się nauczyć. Z całego serca POLECAM!!! ☺️

Natka
@Martyna

To moja pierwsza praca w call center i jestem mega pozytywnie zaskoczona. Nie rozumiem wcześniejszych opinii. Nigdy nikt nie wywiera na nikim presji, nikt nie wyzywa. Zawsze jak mam jakieś pytania to nie ma problemu, z grafikiem też idą na rękę jeśli się coś zadzieje czy jakieś problemy wystarczy dać znać i porozmawiać. Pracuję u nich dopiero miesiąc i każdego ranka z uśmiechem lecę do pracy. Super ludzie i super atmosfera

Krystyna
@Martyna

Hej @Martyna, jak Ci się udało dostać pracę w Contact Center One? Z polecenia, czy może drogą aplikacji na aktualną ofertę pracy- poradź, jak zwiększyć swoje szansę na dołączenie do zespołu.

Krystyna
@Natka

Hej @Natka, dokładnie- w call center często nakładają na pracowników ogromną presję. Dobrze wiedzieć, że w Contact Center One, jest inaczej. Opowiedz coś więcej o targetach z jakimi pracujecie i jak oceniana jest efektywność pracowników.

Joanna000
@Natka

To odpisuję ta rodzina nie czytajcie tego. Bo do mnie wydzwaniają i piszą jak porąbani i jeszcze grożą

Yu

Nie rozumiem niektórych nielogicznych komentarzy które są zupełnie bez sensu bo ta firma jest firma która dba o pracowników, może nie pójdzie każdemu bo nigdy nikomu sie nie dogodzi i każdy sprawdzi sie w czymś innym.Ale nie zgodzę z niektórymi niedorzecznymi komentarzami. Miejsce ładne i dobrze sie w nim pracuje.Polecam.

@Yu

Idź lepiej pod opieką rodziców. tam szkołą się lepiej ...bo jeszcze dużo musisz się nauczyć...żeby cokolwiek zrozumieć. Albo zostań na wsi i tyle. Miejsc jak M3 mieszkanie i nic w nim ładnego, podobne do przedszkola.

@Yu

Tak dziecko nie wychodzi. Idź się leczyć bo ktoś popsuł tobie główkę

@Yu

Obroty takie na 5tys nie wychodzi ci coś? Zamknięta będzie to (usunięte przez administratora) i tyle.

@Yu

I jeszcze prezydenturę do tego znam dziecina.

@Yu

To napisała żonka tego faceta co to ma . Broń i karm się tym nic dziwnego że tak to działa. I jeszcze wydzwaniają wytrzymać się nie da. Dużo jeszcze tych numerów na mój telefon ? Ja z wsią nie rozmawiam tej kategorii. Patrzą wszyscy właściciele sami sobie wydaną opinie. Na stronę was. Nie stać

OJeżuSłodki
@Joanna

Kobieto, co Ty tu za dramy kręcisz i jeszcze ludzi obrażasz. Pracowałam w tym CC długo i czasem jest ciężko, bo w tej branży już tak jest, że żeby zarobić większe pieniądze to trzeba się przyłożyć. I fakt, że czasem idzie lepiej, a czasem gorzej, ale z doświadczenia wiem, że tylko Ci którzy zaczęli tam pracę z myślą, że manna im z nieba za "nicnierobienie" spadnie, krzyczą potem najgłośniej, że to właśnie praca, a nie oni sami są do bani. Firma nigdy nie spóźnia się z wypłatami, wypłaca podstawy jak i premie na czas, więc wypisywanie bzdur o tym że "firma groszem nie śmierdzi" jest totalnym pomówieniem i nie powinno mieć miejsca. Proponuję Ci wziąć się za prace i zarobić na spełnianie swoich marzeń, zamiast obrzucać ludzi błotem za to że coś Ci się nie udało.

@OJeżuSłodki

To nisko. Nie imponuje . Firma nie ma wcale obrotów. Klient jak widzi KRS to rezygnuje z umowy. Wstyd to mieć

Joanna

Jest opisane to co jest w środku przestępco. (usunięte przez administratora)

Joanna

Typowi Rumunii i rumuńskie dzieci. Stos machlojek . No zaufanie. No daj spokój. Biuro a to poziom ich reklama tej rodziny. Tragedia.

Joanna

Do ręki dają tutaj pieniądze jak nigdzie. Uciekasz gdzieś???

Joanna 000

A najlepsze jest to że ten facet tego call c. nie ma wglądu do tego kto to piszę. A go work mu tego nie poda bo jest ochrona danych osobowych. I inna firma.

Joanna 000

Jest tak nie wykształcony intelektułalnie facet że....

Joanna 000

Jeszcze mnie telefonicznie nachodzi i zastrasza. Blok za który nie płaci i służący do tego co ja właśnie robię. Załóż sobie prywatną stronę . To nie jest twoje.

Joanna 000

Jak by tak nie miał to by się nie bał.

Joanna 000

Komentarze facet uważa że nic nie wnoszą moje. To po co na nie reaguj skoro nic nie wnoszą. Logika to nie jego mocną stroną .

Paulina

Jestem pracownikiem z dłuższym stażem. Z czystym sumieniem polecam. Praca ta daje przede wszystkim ogromną możliwość własnego rozwoju, który przyda się również w życiu codziennym. Panuje tu pozytywna atmosfera. Można poczuć się jak w domu, zwłaszcza gdy pracuje się tu jakiś czas. Jeżeli chodzi o rodzaj pracy. To nie jest to monotonne powtarzanie czynności. Tu zawsze jest coś nowego. To praca dla ludzi ambitnych, którzy chcą czuć satysfakcję z wykonywanych zadań oraz osób stawiających na własny rozwój.

@Paulina

Widzę że mało przekonywujące skoro od paru lat co tydzień ludzi szukacie. To chyba ma małą powierzchnię.

@Paulina

Ta rozwoju firma ma 5tys No Co wy (usunięte przez administratora)

@Paulina

Powiem że człowieka ocenia się nie tylko jaki jest w stosunku do twojej osoby. Zobacz kochana co oni robią z ludźmi.

@Paulina

Zobacz ten człowiek co ma tą firmę nie ma obrotów. Ludzką dają umowy jak raz na ruski rok o tydzień.. Bo wtedy mogą jak mają umowy przedłużyć ,a on nic z tym nie robi żeby ci ludzie dużej zostali. A one też o to nie walczą bo chcą mieć pracę tylko jak cały właściciel mówi. Ludzie tej trener nie rozumieją a ten facet czeka na gotowe z call center. Oni z dystansu nie są tacy jak ich opisujesz. Możesz się przejechać. To co one rozbiją to tylko taka przykrywka widać to.

@Paulina

Przecież to jest wybór tej trener i kier. Nikt nie umiem powiedzieć stop. Skutek szkolenia jest taki że ludzie całą grupą nie mają przedłużonych umów. A szkołą od zera tak deklarują. Facet co ma tą firmę ma tych ludzi za nic niszczy na start ludzką papier. Wielki Pan się znalazł z miernym obrotem. To nawet nie jest korzystne dla klienta, Facet zamknie interes nawet reklamacji klientowi nie zaakceptują. Ludzie nie popieracie takich firm. Facet chce manipulować tymi ludźmi. Jest nie odpowiedzialny . Lewe ręce.

@Paulina

No chyba że ten facet za was piszę te pozytywy. A zapracuje sobie na te profesjonalizmu. Jak na razie to miernota.

@Paulina

Zwinie ten facet interes z dnia na dzień ucieknie gdzieś i potem będziecie sobie szukać bo pieniądze bo świadectwo. Potem nie tak łatwo. Obrona jeżeli jest ktoś nie uczciwy na tak dużą skalę jest bezsensu.

Natalia

Szczerze polecam, miła atmosfera, fajnie się pracuje, Justyna i Gabi zawsze służą pomocą, wspierają i pomagają się rozwijać, firma dba o pracowników

Pracuję tu ponad 10 miesięcy i szczerze mogę polecić to miejsce. Justyna i Gabi - dziewczyny, które wkładają całe serducho w to co robią. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, swoją determinacją i kreatywnością potrafią zmotywować do działania. W zespołach panuje koleżeńska atmosfera, można liczyć na pomoc kolegi/koleżanki, nie ma tutaj miejsca na niezdrową rywalizację. Cc godne polecenia!

Qiqli

Pracuje w tej firmie już długo i przede wszystkim po piersze jest to praca, nie przedszkole. Do każdej pracy trzeba sie przykładać i jest to odpowiednio wynagradzane. Dziewczyny są pomocne i w grupach pomagamy sobie nawzajem i to jest fajne.

Paulina

Bardzo mili i pomocni ludzie, przyjazna atmosfera, mimo ciężkich momentów i gorszego nastroju zawsze Justyna i reszta pracowników potrafią zmotywować ????

Mati

Polecam Contact Center One Best ze względu na miłą atmosferę. Gabi jest świetna trenerka, zawsze potrafi zmotywować do działania i widać ze zna się na rzeczy. Piotrek tak samo, mega pozytywny i inspirujący człowiek. Elastyczne godziny pracy, firma chodzi na rękę gdy trzeba.

Karo

Pracuje tutaj już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona, ponieważ są elastyczne godziny pracy. Przyjazna atmosfera w pracy aż chcę się chodzić do takiej pracy. Gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center One - Częstochowa

• Jak się pracuje w Contact Center One?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center One tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center One?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center One?

Kandydaci do pracy w Contact Center One napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center One