Opinie o Ccone w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ccone. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ccone o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ccone w Opole

Bond,James Bond Nowy wpis

Skoro tak pięknie i dobrze było w oddziale opolskim, to dlaczego został zlikwidowany? Taka wspaniała firma i nagle...Ludzie na bruk? Z dnia na dzień? O, jo,joj... Zawiedzionym jak MrT mogę powiedzieć tylko jedno "widziały gały, co brały".

Mr T Nowy wpis

Pracowałem w ccone już jakiś czas. Szkoda, że zamknięto oddział w Opolu. Pozostawiono ludzi bez pracy z dnia na dzień. Przykre jest to, że nikt nas na to nie przygotował. Najwyraźniej dla niektórych nieistotne jest to, że ktoś stracił w momencie jedyne źródło utrzymania. Kiedyś najlepsze miejsce w jakim przyszło mi pracować, dzisiaj zmieniam zdanie o 180 stopni.

Now Nowy wpis

Pracuje teraz na razie jest spoko. Na pewno lepiej niż w ccig.

Chłopak Nowy wpis

Pracowałem w wielu callcenter, POLECAM NA 100%. Każdy sobie pomaga, jest wesoło, są konkursy. Jedyny minus no trzeba pracować! :D

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
JUSTA

Hej, pracowała prawie 2 miesiące i na pewno wrócę jak wrócę do Polski. Praca mimo że w sprzedaży w takim towarzystwie wszystko da się zmieść. team, menadżer i reszta super! polecam i do zobaczenia :)

me

Świetni ludzie, luźna atmosfera i super kasa!

Praca

Pracowałem już w kilku call Center w Opolu i bez porównania. Polecam jak najbardziej ! Kadra najlepsza bo rozumie każde problemy ! I zarobisz ! Każdy pomoże ! Wszystko idealnie ! Polecam :)

Pracowałam

Praca jak praca jeżeli jesteś osobą która chce pracować , zarobisz kasę i pomoże Ci w tym Beata i Paulina ! Jak pracować nie chcesz to będziesz hejtowac jak niektóre osoby powyżej :) taka prawda ! Więc jak chcesz pracować i zarabiać idź i rób to a tak będzie ! Polecam ccone jak najbardziej ! Najlepszy czas właśnie tam !

Bice21

Ludzie, jak narzekacie na ccone to chyba nigdy nie pracowaliscie w innym miejscu! Nie znam drugiego tak dobrego miejsca do pracy w Opolu, zarówno jeśli chodzi o zarobki bo zarabaialam tam ponad 2100 przy 120 h pracy, a poza tym menadzerka Beata potrafi zmotywować do pracy i dba o świetna atmosferę, więc Ci którzy mówia że jest źle, niech sobie pójdą do konkurencji i sami się przekonają :)

ann

Pracowałam tam ponad 2 lata i jedynym powodem, dla którego odeszłam, było to, że urodziłam dziecko, w przeciwnym razie nadal bym pracowała, bo nie ma drugiego takiego miejsca w Opolu, gdzie można tyle zarobić siedząc i rozmawiając.

Basia

Witam jeśli chodzi o te negatywne komentarze to przepraszam bardzo ale państwo się mszczą bo nie poszło.... czy jak bo nie rozumiem, to jest żalosne i na poziomie gimnazjum, jest dużo osób którym też nie poszło i jakoś nie mówią takich rzeczy ponieważ większością jest to nie pradwą jak w każdej pracy są zasady do których trzeba się podporządkować. Pracuję w CCOne od lipca 2014 roku, były wzloty i upadki jak wszędzie....jeśli chodzi o samą atmosferę, nie mogę narzekać choć czasami jest ćiśnienie nie ukrywam ale jest to związane z wynikiem bo to jednak my pracujemy na swoje wypłaty, natomiast atmosfera w teamie jest rewelacyjna każdy z każdym się dogaduje, oraz wyciągmy do siebie nazwajem pomocną rękę. Jeśli chodzi o zarobki to nie można narzekać jeśli ktoś chce mogę się osobiście pochwalić swoją wypłatą za grudzień ponieważ zarobiłam 3 500 zł, więc jeśli się chce i jest się zaangażowanym to można osiągnąć wszystko. Jeśli chodzi o kadrę jest naprawdę rewelacyjna i pomoże na stopniu prywatnym a także w pracy wiadomo czasem może nie zawsze menager czy trener mają czas żeby pomóc nam jest to związane z tym że 2x w tygodniu organizowane są warsztaty do których też każdy musi się przygotować. Rozmowa rekrutacyjna to nie są kłamstwa wszytsko jest prawdą i zarobki jak zresztą widać co wcześniej napisałam, co do umowy przed podpisaniem każdy ma prawo do zapoznania się z nią spokojnego przeczytanie w razie pytań hr odpowie z prawdą...Więc jeśli ktoś chciałby narzekać jako tak zwany hejter to niech ma odwagę przyjść i powiedzieć każdemu prosto w oczy co jest nie tak. Tu też pracują ludzie a nie bestie sa wyrozumiali i naprawdę da się z nimi dogadać.....

El Dorado
@Basia

„…państwo się mszczą bo nie poszło.... czy jak bo nie rozumiem, to jest żalosne i na poziomie gimnazjum, jest dużo osób którym też nie poszło i jakoś nie mówią takich rzeczy ponieważ większością jest to nie pradwą „… Uczyłem w gmnazjum . Pani wypowiedź nie jest na poziomie gimnazjum. „…są zasady do których trzeba się podporządkować…” np. zwracanie się do pracowników per ty i obowiązek wysłuchiwania wulgaryzmów pani menager. Savoir-vivre (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.( Coś o tym wspominają w gimnazjach). „Rozmowa rekrutacyjna to nie są kłamstwa wszystsko jest prawdą i zarobki jak zresztą widać co wcześniej napisałam…” Na moim formularzu PIT przesłanym na e-mail (!)jest jedno wielkie zero w zakresie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, a obiecano mi, że będą. „…Więc jeśli ktoś chciałby narzekać jako tak zwany hejter… Ja was nie nienawidzę. Nie wytwarzacie we mnie żadnych emocji. Na to trzeba zasłużyć. Hater,a nie hejter. Jedni są zbudowani z DNA, a inni di en ej. Użyje tego samego NIK-u i jestem przekonany, że opinie o Waszej firmie pisały więcej niż dwie osoby pod różnymi pseudonimami. Wystarczy porównać styl wypowiedzi. To na marginesie, do eM

gość x

Elastyczny grafik, świetna kadra, wspaniali koledzy i koleżanki sprawiają, że do pracy przychodzisz chętnie, a nie z przymusu i obowiązku! Najlepsze miejsce w jakim dotąd przyszło mi pracować! Pozdrawiam całą ekipę CCone!

eM

W CCOne pracuję od pół roku i łagodnie mówiąc, nie zgadzam się z powyższymi opiniami, które najpewniej były pisane przez dwie osoby, pod różnymi nickami. Bezpłatne godziny szkoleniowe? Owszem, tak było, natomiast firma rozwija się cały czas i na chwilę obecną wszelkie coachingi w czasie pracy są normalnie płatne, podobnie jak całe szkolenie wstępne. Błędne informacje na rozmowie kwalifikacyjnej? Przedstawiany jest cały system motywacyjny, to jakie wyniki są osiągane, zależy już od umiejętności, motywacji i chęci. Jeżeli ludzie mieliby faktycznie pracować tu za 10 zł/h, bez żadnych premii, to raczej poszukaliby sobie już dawno innej pracy, a nie siedzieli tu od dwóch-trzech lat, czyż nie? Firma ma swoje dobre i słabe punkty, jak wszędzie, ale: 1. pieniądze są zawsze na czas; 2. to, ile zarobisz jest zależne od wyników. pomoc otrzymujesz, jeszcze nie widziałam nigdy sytuacji, żeby ktoś potrzebował wsparcia ze strony trenerki, managerki czy innego konsultanta i nie otrzymał go; 3. nie jest to korpo, jak inne firmy w tej branży. nigdy nie słyszałam o tym, żeby ktoś był straszony zwolnieniem. wiadomo, że do tej pracy trzeba mieć predyspozycje, jak przy każdej sprzedaży, jeżeli ktoś nie robi wyników, to sam odpada po jakimś czasie. reszta - zostaje i zarabia.

Zniesmaczona

Wolałam spokojnie szukać normalnej pracy niż wysłuchiwać żałosnych przechwałek , wrzaskliwych pisków menegerki i ciągłego grożenia mi zwolnieniem. W połowie października przyjęto i przeszkolono siedem osób, a wśród nich kilka z doświadczeniem na podobnych stanowiskach pracy. Gdzie one teraz są? Odchodzili kolejno od pierwszego tygodnia pracy. I co? Kolejny nabór? Niedobrze to świadczy o firmie. To „toksyczne” środowisko. Zdecydowanie nie polecam podejmowania tam pracy.

zawiedziona
@Zniesmaczona

Firma sama działa na swoją niekorzyść. Odchodziły osoby, które chciały pracować tylko wystarczyło poświęcić im trochę czasu, niestety menedżerka jest bardzo zajętą osobą i nie znalazła wolnej chwili, żeby usiąść z nowymi osobami, posłuchać jak rozmawiają. A ile można pracować bez wyniku? 2 tygodnie - pierwszy ochronny, drugi "normalny" i kto ma chęć i siły może popracuje jeszcze w 3 tygodniu tzw naprawczym. Jeżeli go nie przejdzie to i tak wyleci. A jak ma go przejść bez jakiejkolwiek pomocy? Słyszałam tekst menegerki do nowej osoby "musisz się sam nauczyć, pochodz po salonach i zobacz telefony, poczytaj bo to taka branża"...Ręcę opadają...wiec praca wygląda tak: 3 dni bezpłatnego szkolenia, dzień na odsłuchu, tydzien ochrony gdzie klepiesz jedno i to samo wg skryptu i nawet nie wiesz co robisz dobrze a co zle, widzisz ze nic ci nie wychodzi, wyniku nie ma, dostajesz ochrzan za niski czas polaczen, chodzisz na obowiazkowe bezplatne godzinne warsztaty w trakcie pracy ktore de fakto nic nie wnosza, dochodzisz do wniosku ze nic tu nie zarobisz i piszesz wypowiedzenie. Nie bede wspominac o zebraniach z menegerka ktore sa co 2h po conajmniej pol godziny. Jak one wygladaja osoba przede mna juz napisala

telemarketer

Zgadzam sie z wszystkim powyzej i potwierdzam ze tak jest. Trzeba zmienic menedzerke to moze wtedy firma sie podniesie. Bylam tam miesiac i ucieklam. To call center to jedna wielka pomylka.

El Dorado

. Jeśli chcecie być traktowani jak ludzie o bardzo przeciętnej inteligencji przyjdźcie na Plac Wolności nr 6 do Contact Center One. Wprowadzą Was w błąd na rozmowie kwalifikacyjnej. Przedstawią do podpisania umowę będącą stekiem sprzeczności. Jeśli to zauważycie dostaniecie następną, ale… po sześciu dniach. Będziecie obiektem najbardziej prymitywnych chwytów psychologicznych. Po tygodniu będziecie wiedzieli, że nie jesteście w stanie wykonać tzw. planu w następnym tygodniu, ponieważ nikt wam nie pomaga. Macie sobie wysłuchiwać teorii i mówić do mikrofonu, a następnie dowiecie się, jakie popełniacie błędy. Będziecie motywowani sankcjami negatywnymi. Zapomnijcie o asertywności. Nie mówcie głośno, co myślicie o miejscu pracy. Przejawy braku akceptacji zasad ustalonych przez „władzę” są tępione. Policzcie ile zarobicie realnie przez pierwszy miesiąc pracy i zastanówcie się czy warto wchodzić po to na trzecie piętro. Jeżeli jesteście osobami o dużej kulturze osobistej i chcecie poznać najbardziej niegustowne wulgaryzmy ojczystego języka słuchajcie uważnie wypowiedzi menedżerki podczas prowadzenia przez nią obowiązkowych zebrań.

bylam i sie zmylam

Jeżeli wchodzisz tu żeby poczytać opinie o firmie i dowiedzieć się czy warto tam pracować to odpowiedź brzmi - nie warto. Wynagrodzenie przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej jest nieosiagalne, elastycznego grafiku nie ma, ludzie przychodza pracuja tydzien i albo sami odchodza albo siedza bez wyniku i maksymalnie popracuja miesiac i zostaja zwolnieni. Nikt ci nie pomoze, musisz sam martwic sie jak osiagnac cel a wszystkie szkolenia sa bezplatne. Dwa razy w tygodniu masz warsztaty ktore oczywiscie trwaja godzine i sa za darmo. Nie ma coachingow i pomocy ze strony menedzerki. Ta firma to porażka co zreszta widac po ilosci osob ktore tam pracuja. Kazdy tylko mysli zeby cos znalezc lepszego i stamtad uciec. Nie polecam pracy tam

fajniebylo

A no i cudowny piesek właścicieli

fajniebylo

Pracowałam jakiś okres, praca nie należy do najłatwiejszych, "klienci to idioci", standardowo jak na słuchawce. Kto pracował kiedykolwiek w ten sposób ten wie. Ja pracowałam w obu CC w Opolu, najpierw w CCIG, potem CCONE. Najważniejszą opinią niech będzie to że najprawdopodobniej wroce do CCOne na wakacje o ile będą chcieli. Dlaczego? 1) Zespół. W konkurencji byłam w kilku zespołach, w ccone byłam w jednym zespole: Krzyśka S. (Jeżeli czytasz to szykuj wolne miejsce) który razem z trenerem (Daniel, niestety ponoć już nie pracuje) stworzyli mega miejsce do pracy. Przyznaje, zarabiałam mniej niż w CCIG, ale Panowie robili różnicę, z uśmiechem się szło do pracy, co więcej człowiek zostawał sam od siebie po godzinach i to nie z powodu deszczu:) Mając takie, nie inne doświadczenia z poprzedniej firmy z managerami przeżyłam szok. Manager szanujący cię, mający wiedzę, którą z chęcią przekazuje, przeprowadzający super zebrania motywujące (czasami opieprz też był, czasami ostry, ale w sumie zawsze uzasadniony). Co więcej, specjalnie przychodzi wcześniej do pracy żeby z Tobą posiedzieć bo Ci gorzej idzie. Gdy trzeba pomoże, gdy trzeba opieprzy. Niemożliwe prawda? A jednak. CCIG ucz się. 2) Wiedza, szkolenia, rozwój. Ciągle i naokrągło (czasami się zastanawiałam skąd oni biorą w sobie tyle energii). Manager, trener, nawet właściciel firmy przyjezdzal specjalnie robic szkolenia sprzedazowe. Do kogo się nie podeszło każdy słuzył radą, jak ktoś chciał miał możliwość bardzo dużo się nauczyć. Nie tylko sprzedaży, ale samego rozwoju osobistego. Bardzo na plus 3)To nie korpo, jak już kogoś zwolnią to za brak wyniku gdy ma się wiedzę żeby podpisywać, nie bo ktoś ma takie widzimisię. Minusy: szkolenie nie jest płatne, no i troche mniej się zarabia niż w ccig. Przynajmniej za moich czasów tak było. Wiadomo, praca to praca, ale jeżeli ktoś szuka fajnej pracy dla studenta polecam. Mi się podobało, a jak się komuś nie spodoba to zawsze może zrezygnować.

Patryk Nossek

3 dni w tygodniu był to wyczyn uwieżcie mi. Moje życie zaczęło się zmieniać słowa które zawsze powtarzała Karolina jedyna pewna rzeczą są zmiany ( nigdy ich nie zapomne ) Walczyłem mocno Karolina mimo, że czesto nie miała do mnie siły zaufała mi za co bardzo jej dziękuje! Okres Sukcesoringu trwał prawie 3 miesiące nauczyłem się tyle co w innych firmach nauczyli by mnie przez 3 lata albo w cale.. i nie mówie tego, żeby dogryść innym firma ( wiem co mówie teraz pracuje w Corpo i widze jak to wygląda jeżeli sam się nie nauczysz to nikt Ci nie pomoże, no chyba że sam zapytasz) w CCONE było innaczej nie trzeba było prosić o pomoc ta pomoc przychodziła sama czy to ze stony Karoliny, Patryka, Paulinki czy też Karola, Przechodzimy więc do Karola, pierwsza myśli jaka mi się z nim kojarzy zawsze ładnie ubrany schludny, elegancki i... pies cziko, taki nie odzowny element Karola, mega ostry na pierwszy rzut oka ojj.. pierwsze starcie z Karolem 1 vs 1 w sali było dla mnie straszne.. naprawde był ogień, Karol oczekiwał ludzi który będą zapi... a ja tak naprawdę mimo, ze chciałem zapierdalać to nie wiedziałem jak pamietam jak dał mi zadanie zaplanuj swój dzień myśle kurde jak mam to zrobić, pamietam satysfakcje jak to zrobiłem pierwszy raz tzn ułożyłem Plan i go zrealizowałem mega uczucie polecam! Dobra dalej myśle sobie na cholere Karol każe mi czytać te książki ta... nie dowiedziałbym się nigdy gdyby nie przeczytał! Też mega uczucie zmienia pogląd na świat! Ps Polecam zaglądnąć na jego facebooka To co napisałem są to moje pierwsze wrażenia na temat ludzi z którym pracowałem przez prawie 2 lata, później przyszedł czas kiedy trafiliśmy na inny projekt którego się mega bałem okazało się, ze był spoko miałem spoko ludzi ( pozdrawiam was ludzie jak to czytacie ) tak naprawdę ciśnienie troche spadło i poznałem Karola, Karoline oraz Patryka z zupełnie innej strony, okazali się to ludzie ( mówie w sumie o państwu Froń) który jak się kocha to na zabój pierwsze wyjście z kadra, pierwsze żarciki na urodziny, wyjazd grudniowy który zasponsorowali na których było tyle atrakcji, że nie było czasu na nie nawet.. Wiecie mogłbym godzinnami pisać o ludziach których tam poznałem Beate która uwielbiam, Marcina N. Który wygladał jak informatyk a okazał się mega ziomkiem i jak czasem coś powiedział to mnie brzuch bolał ze śmiechu, Kamila dzięki któremu w sumie pracowałem tak długo xD Krzysia, Daniela, Mateusza Ł, Beata K. I wielu wielu innych Kochałem was wszystkich i kochać będę nadal! Najbardziej chce podziękować właśnie Karolinie, Karolowi i Patrykowi, Karolinie za to, ze ze mna tyle wytrzymała na sukcesoringu czasem sie zastanawiam dlaczego ty mnie poprostu nie nie wyrzuciłaś przez okno... Byłaś mega szefowa, można było z Toba pogadać doradziłaś, pomogłaś nie żrażałaś się niczym! JEDNO WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!! Karol człowiek wilka i ognia, cieszę się, że spotkałem Cie na mojej drodzę wiem, że jest mi teraz dużo łatwiej w życiu widzę wiele innych aspektów niż widziałem oczy mi się otworzyłły na wiele spraw! DZIĘKUJE ZA TO ŻE BYŁEŚ ! I MAM NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ KTOŚ POWIE JEDZIESZ ZE MNA NA SZKOLENIE? A NA KOGO? NA FRONIA i będę mógł mu powiedziać to jest mój były szef który mnie wszystkiego nauczył! I Mój głowny przełożony który dał mi tyle szans, że nie wiem czy ma tyle włosów na głowie, kiedy inni mówili on tego nie zrobi on mówił spokojnie ja go ogarne! I wiecie co? Zawsze to robił, byłeś nie tylko moim szefem ale osoba której ufałem bez granicznie! Ja sobie myśle o "szamła" to do teraz mi się gęba cieszy ( Ci co mają wiedzieć to wiedzą ) nię będę więcej o Tobie pisał bo dobrze wiesz, że jesteś wielki!!!!!!!!! i Chciałem jeszcze podziękować jednej osobie Paulinka K. TOBIE NAPISZE TYLKO TAK DZI-Ę-K-U-J-E BĄDZ TAK SAMO POZYTYWNA JAK BYŁAŚ A teraz pytanie dlaczego odszedłem z pracy, nie dlatego, że było mi tam źle ale jak ktoś doszedł do tego momentu i pamieta cytat Karoliny " Jedyna rzecza w życiu są zmianny " to była moja zmianna a te 2 lata to były najpiękniejsze lata w moim życiu i gdybym mógł przeżyć te 2 lata od nowa z ta energia która mialem zrobiłbym to bez wachania!!! POLECAM KAŻDEMU TĄ PRACĘ KTO CHCE SIĘ ROZWIJAĆ I NIE BOI SIĘ WYZWAŃ!!! PS KOCHAM WAS!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ccone - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ccone?

Kandydaci do pracy w Ccone napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ccone