Opinie o Contact Center One w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Contact Center One. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contact Center One na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Center One w Częstochowa

Piri

Dla mnie jest spoko. Jak to w pracy bywają lepsze i gorsze dni. Mam fajną liderkę zespołu, pracuje tutaj pół roku, nie byłam nigdy świadkiem żeby ktoś kogoś obrzucał błotem przy wszystkich..więc się do tego nie odniosę. Pracuje tutaj bo chce, a nie bo muszę :) Tyle ode mnie.

Pracownik.

Praca, która odmieni życie. Głównym powodem dla, którego warto jest to, że możesz spojrzeć na to co miałeś do tej pory z innej perspektywy. Masz szansę na rozwój, na zmianę osobowości. Będziesz mieć trudne momenty, ale chyba każdy je ma - nie tylko w pracy. Chociaż czasem wydaje mi się, że to nie praca tylko moje miejsce na ziemi. Przyjdź i się przekonaj !

Szukająca pracy

jak to jest że firma która ma tylko 25-30 stanowisk, ma najwięcej ogłoszeń na olx i innych portalach (naraz 6). CCIG ma 200 stanowisk i tak bardzo się nie ogłasza... Taka rotacja? Czy ludzie tam nie chcą iść. Przy tak dużym bezroboci w Częstochowie, co najmniej zastanawiające....

@Szukająca pracy

Firma się rozwija z tego co widzę więc szuka osób:)

xxx

Było mi dane pracować w Opolu. Opinię szefa można mu wystawić po samych jego wypowiedziach pod każdym negatywnym komentarzem na temat jego firmy :) Niby szanują Twoją odmienna opinię, ale jak tylko powiesz że Ty byś coś zrobił inaczej niż proponuje to królowa K. wylatujesz :) Atmosfera sztuczny luz. Na menagerów (a było mi dane mieć ich dwóch) nie mogę powiedzieć złego słowa.

Konsultant Telefoniczny

Sympatycznie i rzeczowo.

Przebiegla normalnie, pytano mnie o to jakie są moje mocne strony, co wiem o firmie, dlaczego maja mnie zatrudnić, co firma zyska jak mnie zatrudnia. Pani sympatyczna pytała na ile szukam pracy, ile bym chciała zarabiać i czy mam doświadczenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pracowało się

CCONE to jeszcze mała firma, więc ciężko tutaj znaleźć opinie. Zwłaszcza prawdziwe. Krótko ode mnie. W firmie panuję specyficzna atmosfera. Niby jest luźno, fajnie, miło... ale tylko na pokaz, tak sztucznie. Niby każdy ma się świetnie czuć. Ale to nie jest czy chcesz po prostu "MUSISZ". Taki wymóg w firmie. Szkolenia... Kiedyś byłam strasznie "zapalona" na rozwój osobisty, chciałam się rozwijać, być lepszą... Do czasu jak zobaczyłam co się dzieje z ludźmi, którzy przesadzą... mam na myśli szefa, który uważa, że jest Bogiem. I to na prawdę tak myśli!. Szkolenia na przymus, tu nie ma że chcesz. MUSISZ i tyle. Aż się odechciewa. Szkolenia powinny być dla ludzi chętnych i gotowych. Nie z przymusu. Zwłaszcza jak jeszcze masz za nie zapłacić... Można faktycznie zarobić nawet do 11-12zł. Natomiast ile to jest procent osób. Zasada Pareto działa. Szef myśli że jest trenerem... tak samo jak myśli, że jest Bogiem. Może wypadałoby skończyć jakąś szkołą trenerska? Bo szkoleniem bym nie nazwała jego "wystąpień". Z całym szacunkiem dla wszystkich pracowników.

Karol Froń
@Pracowało się

Świetny wpis. Dobrze, że już się z nami nie męczysz :) Szef - Trener - Bóg.

anixeet

pewnie wielu ludzi pomyśli, że oszalałam, ale muszę to napisać: nie spotkałam na swojej drodze lepszej firmy niż CCONE! zarąbista atmosfera, nie znajdziesz taki ani w CCIG ani w polcallu, nie wspomne juz o telbridge, bo tam to mobing..jestem mega zadwolona z wyplaty, bo wychodzi mi srednio 11 czy 12 zl na godzine. Co do pierwszego komentarza, to sory ale nie zgodze sie z toba, bo owszem firma wymaga zaangazowania, chocby na FB, ale za to daje nieporownywanie wiecej niz inne firmy i tworzy tak zajebiste miejsce, ze chce sie do niego przychodzic z usimiechem!

Karol Froń

Wspaniały komentarz, kwintesencja ludzi, którzy nigdy nie będą pracować w naszej firmie. Wstydzisz się napisać publicznie o tym gdzie pracujesz? Faktycznie rewelacyjny z Ciebie pracownik. Polecam przekonać się samemu zamiast słuchać człowieka, który jest zdziwiony, że po okresie forów (w której innej firmie je dostanie?!) nagle menadżer zaczął od niego wymagać. Zapraszam na profil CCONE na Facebooku: (usunięte przez administratora)

jixusbakocyy

Nie polecam, na poczatku fajnie, a potem juz przestaja dawac tzw fory i zaczynaja traktowac Cie jak ostatni shit, za takie same pieniadze sa inne call center, z lepsza atmosfera, np polcall. Szefostwo kaze przychodzic na szkolenia, za ktore samemu trzeba placic nawet w niedziele, a gdy sie nie zjawiasz, wyrzucaja Cie, meneger potrafi przy wszystkim obrzucic Cie z blotem, naprawde do tej pory, to moja najgorsza praca, zaluje. Najlepsze jest to, jak kazali pisac na ich stronie na fb, ze to swietna firma, pod przymusem, ze gdy ktos tego nie napisze, zostanie zwolniony.

OLALA

Bardzo fajna atmosfera pracy! Z przyjemnością pracuje się wśród fajnych ludzi. Fajne zarobki, dużo szkoleń!

URW
@OLALA

odpowiedziałam, lecz nie wiem czy dotałećś wiadomość.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center One - Częstochowa

• Jak się pracuje w Contact Center One?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center One tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center One?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center One?

Kandydaci do pracy w Contact Center One napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center One