Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

koko

Dalej w szatniach kradną???

Obiektywny

Kierownictwo w tym zakładzie ma głęboko gdzieś pracowników dotyczy to także liderów produkcji i innych działów, masz jakiś problem to zostajesz z nim sam kierownictwo zwala winę na pracownika za swoje niekompetentne zarządzanie produkcją, ciągłe zwroty (usunięte przez administratora) na magazynie i rotacja pracowników. Już przez agencje pracy zatrudniają bo nie ma chętnych do pracy, ciągłe ogłoszenia przyjęć do pracy, nie warto tam pracować bo nie ma żadnych szans na podwyżki i awans, a to że masz umowę o pracę to nic w tym zakładzie nie znaczy zwalniają z dnia na dzień nie wiadomo nawet za co.

aga78

Zakład fatalnie prowadzony przez Kierownictwo(karierowicze). Wyzysk. Brak perspektyw. Kto mądrzejszy to ucieka.

Kamilek Pupilek
@aga78

Święte słowa!

Obiektywny

Niestety w naszym kraju firmy z koreańskim kapitałem nigdy nie będą płacić za pracę dobrych pieniędzy, są zwalniane z podatków a ludzie pracujący w nich nie mają żadnych praw. W Czechach są zwalniane z podatków ale stawiają im warunki że obywatele Czech mają być zatrudniani za wyższe stawki i normalne umowy. A u nas jak zwykle murzynów z nas robią magazynier zarabia 1850brutto+premia operator 1850brutto+premia a w innych zakładach np. w Bielsku ten sam profil produkcji magazynier 2500brutto+premie, operator 2800brutto+premia.

gary

kto to anita?

Boo
@gary

Nastepna karierowiczka w koamie i

co to za pracownik?

co to za pracownik?

koam

o jakim pracowniku mowa????

olek

Kiedyś tam pracowałem, najgorszy zakład w jakim pracowałem, polskie kierownictwo nie mające pojęcia o robocie a koreańskie szkoda słów brak podwyżek i te żałosne zarobki dno i wodorosty, atmosfera w pracy fatalna donoszenie o byle pierdołę.

Kolo

Są tam jakies fajnie laski?

No i masz

Moge...

;))

Podoba mi się twój opis :) A powiesz coś jeszcze na temat magazynu materiałów i działu technicznego?

były

Dziwi mnie to że ludzie tam pracują za marne 1850 brutto w Bielsku zarabiam 2800 brutto + premia i jeszcze mam dowóz do pracy za darmo i atmosfera pracy o wiele lepsza

hohoł

a seterzy jadą na ręcznym :p

Neo

Co sądzicie o asystenkach z assembly

alalala
@Neo

Piękne ;p

No i masz
@Neo

Syzyfowa praca na kazdym stanowisku... Syf ?raczej nie sprzatacze maja (usunięte przez administratora) jak ktos nie wie jak korzystac z toalety,a bywa i tak) Czy mozna polegac na przelozonym ? Nie... Przestrzeganie prawa pracy oraz BHP ? Nie... Placa ? Operator: -ok1600-2000(z nadgodzinami) -Praca lajt cieplo milo zaro fizycznej,klopot ze trzeba w miejscustac 12g -poziom trudnosci zatrudznienia -5 w skali 1-10 -nie jest mozliwa praca pod wplywem srodkow odurzajacych. Asystent team leader produkcji -jak wyzej Magazynier/wysylka -potrzebne sa dwie rece do ciagniecia wozka badz podpierania sie czy obmacywania -a no I nogi -1600-2500 z nadgodzinami -poziom trudnosci wykonywania pracy na tym stanowisku to 0(ta ocena jest ze wzgledu na pkt ponizej) -mozliwosc alkoholizowania sie w czasie pracy -mozliwosc pobytu w domu w czsie pracy (nikt nie kontroluje )byly przypadki częste Team leader magazyny plus wysylki -jak wyzej Kwoty netto Produkcja system 4ro byg. Magazyn 4byg. Wysylka system 3zm. Dalsze stanowiska opisy na prosbe ...

hohoh
@No i masz

team leader zmiany

...
@No i masz

Magazyn/Wysyłka ? W jednym ? Magazyn - Logistyka , dwa odrębne stanowiska , które mają ze sobą tyle wspólnego co nic ... Tzn wspólny magazyn. Oprócz rąk i nóg , aby ciągnąć wózek potrzebujesz też głowę i mózg , żeby co nieco wiedzieć o komputerach i potrafić obsługiwać wiele różnych programów... Co do braku obecnosci w pracy , na każdej zmianie jest team lider który to sobie kontroluje , są karty do obijania takie same jak na produkcji więc ciężko byłoby odbić się i wykonać swoją pracę nie pojawiając się w zakładzie. Ogółem jeżeli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz :) no i jeszcze jedno żeby na wysyłce zarobić 2500 to trzeba mieć przynajmniej 4 soboty przepracowane , a niestety jak zdarzają się dwie robocze na miesiąc to jest dobrze i to jeszcze nie każda zmiana może na nie przyjsć. Pozdrawiam kogos kto nie ma pojęcia i wypisuje brednie :)

No I masz
@...

To co piszesz to bzdura ...

lolek

1850żł + premia to marne pieniądze jak za pracę po 12 godzin w koamie. W Bielsku na produkcji można dostać 2800 brutto+premia i jeszcze dowóz do pracy zapewniają a pracujesz 14 dni w miesiącu

armena74
@lolek

Witam,mam pytanie;a jaka to praca i gdzie?chodzi mi o Bielsko-produkcje.

był

Najgorszy zakład w jakim pracowałem, kiepskie zarobki, typowe dziadostwo koreańskie!!!

@był

Prawda !!!!!!!!!!!

NitRus

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa 4 brygadówki jako logistyk (nie mylić z magazynierem). Wiem że w Bażanowicach póki co tylko logistyka i malarze nie pracują na 4 brygady, jestem ciekaw czy się to zmieni. W skoczowie także logistycy nie pracują na 4 brygady tylko na 3 zmiany ?

mira

okropnie ludzie są nikim

Bolek

Jak tak tam dobrze to czemu są ciągle ogłoszenia przyjęć na produkcję

bezel
@Bolek

poniewaz nowe osoby nie wytrzymuja pracy na nocnych zmianach po 12 h, niejednokrotnie slyszalem taki powod od pracownikow odchodzacych . byli to ludzie bardzo mlodzi, prosto po ukonczeniu szkoly,pierwsza praca, stres, a glownie tempo pracy. Na produkcji pracuja osoby z "jajami"

Czyste realia

Jak widzę te opinie to śmiać się mi chce. Teraz kilka faktów z pracy w Koamie Płaca podstawowa na produkcji i magazynie to najniższa krajowa + premie, do premii wchodzi 200 zł premii frekwencyjnej, do 150 zł premii uznaniowej i premia procentowa przyznawana na całą zmianę ( nie pamiętam ile dokładnie ale myślę że niecałe 100 zł na osobę). Co do godzin pracy- system czterobrygadowy 12 godzinny, czyli pracujesz jeden dzień od 6-18, w dniu następnym od 18-6 dnia kolejnego, resztę dnia masz wolne oraz dzień następny (wygląda to tak: dzień, noc, wolne, wolne, dzień, noc, wolne, wolne itd.). Praca odbywa się również w weekendy. Co do czasu pracy wychodzi ok 180h miesięcznie, w zależności od miesiąca rozliczane są normatywne godziny pracy (średnio 168h/miesiąc) + nadliczbówki. Nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie wynoszą wynagrodzenia bez nadliczbówek, ale średnia zarobków na produkcji waha się pomiędzy 1600-1800 zł. Dla chętnych jest możliwość dorobienia paru złotych na nadliczbówkach z poza grafiku (są one 100% płatne). Myślę, że większość podstawowych informacji przedstawiłem, jeśli ktoś chciałby się jeszcze o coś zapytać to zapraszam.

Nitrus
@Czyste realia

Orientujesz się jak wygląda sprawa 4 brygadówki jako logistyk (nie mylić z magazynierem). Wiem że w Bażanowicach póki co tylko logistyka i malarze nie pracują na 4 brygady, jestem ciekaw czy się to zmieni. W skoczowie także logistycy nie pracują na 4 brygady tylko na 3 zmiany ?

Czyste realia
@Nitrus

Niestety w Skoczowie Logistycy pracują na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku, zdarzają się nadgodziny w sobotę. Jest to spowodowane systemem pracy naszych odbiorców. Także z tej racji nie spodziewałbym się by w Bażanowicach było inaczej.

Olo

Koam w Skoczowie czy Bażanowicach to jednakowe dziadostwo koreańskie marne zarobki, traktowanie ludzi jak śmieci, brak podwyżek tyranie po 12 godzin na nockach.

mira
@Olo

zgadzam się jeden wielki syf

Obiektywny

Na produkcji operator, magazynier zarabia tylko 1850 brutto to śmieszne pieniądze jak za pracę po 12 godzin i trzeba jeszcze użerać się z bandą niekompetentnych liderów i kierowników oraz ograniczonych koreańczyków.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.