Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

I to tyle

Operator 1700 netto Qualitka 2200 netto Team leader 3000 netto Setter 3200 netto Kierownik 3700 netto Manager 4500 netto

sajo
@I to tyle

Brakuje jeszcze Młynkowego-Materiałowca-Magazyniera!!! A tak poza tym, jak jesteś tak dobrze zorientowany, to może wiesz jakie będą podwyżki w przyszłym roku?!!

dddddddddd

Podwyżki? Dobre... się uśmiałem HAHAHA

Zero
@sajo

Zerowe materialowiec 2100. Mlynkowy 2000. Magazynier 2300. Zero podwyzek. Perstrem wchodzi

Zero

Jacek

nie rozumiem waszych złych opinii o Koamie. Ja pracuje już prawie rok na Cleaningu i dostaje 3,5tyś brutto, czy to na prawdę tak źle ? Fakt, mogłoby być więcej, ale na standardowe wydatki mi wystarcza.

rrrrrrrrrrrrr
@Jacek

to że ty dostajesz 3 i pół koła to nie znaczy, że wszyscy też tyle mają... ja bym chciała chociaż mieć to 2 i pół... a nawet dwa nie ma .... no ale co tam 12 godzin przy maszynce sobie POLEŻEĆ ... NIC NIE ROBIĆ ... hehe

Produkcja
@rrrrrrrrrrrrr

Co racja to racja. Pracownikom na produkcji poza ustawowymi żadnych podwyżek nie chcą dać. A szczerze mówiąc to lubię swoją pracę (ot chyba jedna z niewielu). Szkoda, że góra nie umie tego docenić. Bo tak naprawdę bez nas tych na najniższym szczeblu to nikt nie miałby pracy. Quality, magazynierzy, settetrzy, asystentki, liderki i cała reszta do góry łącznie z panem K. Nowych ludzi do pracy nie ma już od dłuższego czasu a jak już się ktoś pojawi to pracuje tydzień, dwa a potem rezygnują. Czy braki, których jest coraz więcej będą uzupełniać ludźmi z Ukrainy? Przecież docelowo oni mieli być tylko na chwilę. Że też nikt z nich się nie zastanawia dlaczego nie ma przyjęć jak choćby półtorej roku temu.

:D
@Jacek

Na cleaningu do 2400 brutto z premią :)

Krzysiek zm. D
@Jacek

Nie rozumiem ludzi którzy sieją taką propagandę. Po co? Jaki jest w tym cel? Kim Ty w ogóle jesteś żeby się w ten sposób wypowiadać? 3500 zł to Ty może masz, ale chyba za dwa miesiące pracy. Nie opowiadajcie głupot, bo tak na prawdę w niczym nie pomagacie, a tylko siejecie zamęt. Nie pozdrawiam ze względu na głupotę postu.

@Krzysiek zm. D

Krzysztofie drogi. Nie bulwersuj się tak , przecież każdy wie że z 3500 to było zwykłe kłamstwo , nikt za takie małe pieniądze nie czyściłby tak ciężkich boksów , których na prawdę bardzo dużo przyjeżdża. Nie napiszę tutaj jaka stawka jest prawdziwa bo Tobie też mogłoby zrobić się przykro. Serdecznie Cię pozdrawiam. Miłej pracy.

Okp

Za 3,5tys brutto to nie robia nawet kierownicy i taka prawda

Jolka

Tak jak tu widzę, że wypowiadają się osoby które zmieniają nick, lub były zwolnione. Zawsze znajdują się osoby którę będą narzekać chciałam się dowiedzieć o pracy w koamie ale z tego co tu się piszę, prawdy się nie dowiem. Ciekawe czy faktycznie tak jest/? Czy kierownictwo wymaga a ktoś nie umie temu sprostać. Jeżeli byłoby tak źle to by chyba tam nikt nie pracował?

Oop
@Jolka

W ciagu roku przychodzi i odchodzi okolo 500 ludzi. Wiec to swiadczy raczej o pracodawcy a nie o pracownikach.

Hohol

Pseudo gowny managerze z bazanowic koncz i odejdz. Nie kompromituj sie wiecej. Nie wysluguj sie innymi. Z ludzmi juz nie umiesz gadac, bo Cie na kilka miesiecy od pluga oderwali.

Ala

K.O.A.M Skoczów najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałam. 1750 zł wypłaty,zajebiście!!!!!

Okes

Najlepsi i tak są pseudo kierownicy i menadżerowie. Samozwańcy za 2 złote na czele z barmanem.

Stokrotka

Biedna dziewczyna ze zm a nie chce byc asystentka a swieta trójca ja zmusza.

życzliwy

Niestety pewna kontrolerka jakości myśli, że skoro jest o stanowisko wyżej może poniżać pracowników przy maszynie. Byłabym bardzo ciekawa gdyby ją postawić przy maszynie czy w czasie gdy ktoś podchodzi pokazać jakąś zła część wyrobiła by sie w czasie ( odrobić się) i nie zrobić przy tym błędu. Niestety tacy ludzie jak ona myśli, że przechadzajac się po hali jest lepsza. Dzięki niej szukam innej pracy.

trytr

Ten cały zakład to porażka. Operatorzy nie mają jakichkolwiek szans dostać się chociażby na jakość. Lepiej zatrudnić nową osobę na jakość niż zabrać operatora, który lepiej zna części. I gdzie tu cała logika???? Ludzie coraz więcej odchodzi niż przychodzi i do póki ludzie będą traktowani jak śmiecie to będzie coraz gorzej. Tak samo cała ta "TABLICA CHWAŁY". Za jeden błąd na miesiąc robi się taka awantura.... Radziłbym stanąć niektórym osobą przy maszynie na cały miesiąc i zobaczyłyby wtedy czy na te kilka tysięcy zmontowanych sztuk wszystko byłoby bezbłędne. Jak patrze na tych biednych operatorów to aż szkoda, bo muszą się napracować a wynagrodzenie dostają bardzo śmieszne.

Drup

Biorą ludzi bez wiedzy i doswiadczenia zeby marnie placic. Lizus na stanowisku sie cieszy ze ma fuche zycia i gnebi ludzi. Wygaduje bzdury na ludzi, napuszcza jeden na drugiego, nie wysyla na szkolenia. Nastawia kadry jak chce. Jest kilka dobrych osob, ale one maja na wstepie przewalone w kadrach. Kierownictwo logistyki i qwality powinno byc zwolnione natychmiasrowo.

Xyz

Ten cały Koam to jakaś porażka... człowiek ma pod sobą jeden dział a robi za dwa, mimo iż ten drugi ma swojego kierownika... pensja za prowadzenie dwóch działów to tak naprawdę tylko wynagrodzenie za jeden... Naprawdę ten cały menadżer czy jak mu tam jest, jest aż taki ślepy, że jeden robi robotę za drugiego?? Taki człowiek to się nie nadaje na menadżera... Doceniajcie pracowników bo ich stracicie. Szkoda słów.

A Skoczów nie lepszy

Co te liderki z siebie robia

Nikoo
@.

W bazanowwicach (usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek racjonalnego zarzadzania. Umieją tylko smokac papieroska co pół godziny. Hahaha, to siega glebszego dna.

Yeah

@wp

BARMAN??

Nikoo
@Xyz

Barman show :) kierownicy na umowach operatorskich

Dominika

Hej, może ktoś z Was odważy się napisać jakieś konkrety dotyczące pracy w koam? Niestety nie widzę, też żadnych ofert pracy, firma nie prowadzi naboru dla pracowników? Czy tylko wewnątrz pracowników firmy są rekrutacje?

Były
@Dominika

Ogłoszenia są na stronie firmy koam w zakładce kariera, na ox, agencji maxpower, ja pracowałem tam dwa lata nie w biurze, i zostałem zwolniony z dnia na dzień, zapytałem dlaczego to powiedziano mi że mało zamówień i nie potrzebują tylu pracowników, bzdura na moje miejsce zatrudnili nowego pracownika, dodam że w ciągu tych dwóch lat pracy nie miałem ani jednego dnia L4, starałem się dobrze wykonywać swoją pracę, dla mnie koam to dno i upadek człowieczeństwa podwyżki przez ten okres żadnej nie było 2000brutto plus śmieszna premia frekwencyjna, obiecywali że jak już będę miał mieć umowę na czas nieokreślony to będzie podwyżka, kilka osób które tam poznałem zostało tak samo potraktowanych, doproszenie się o dzień wolny poza okresem postojowym graniczyło z cudem, tam nie rozumieją że człowiek ma rodzinę i dzieci, rotacja na produkcji i innych działach ogromna, szczerze odradzam podjęcie pracy w tej firmie jeśli macie inną możliwość

Fajne liderki sa w Skoczowie

bolo

Jeszcze większe dno niż koam w Skoczowie.

@bolo

Czemu dno

Jana
@bolo

Aż tak źle..? A jaki system pracy, taki sam jak w Skoczowie? Kiedy postój?

jana

Mógłby ktoś coś więcej napisać o pracy w Bażanowicach?

Były

W tym zakładzie nikt nie liczy się z pracownikiem. Najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracowac.. totalne dno, nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.