Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Ogólnie dział techniczny to porażka

Produkcja

Setterzy po 4 formę wymieniają i za ukrainkami tylko ganiaja

Produkcja 2
@Produkcja

Seterzy? Chodzi o psy rasy seter? A to niegrzeczne psy, chyba trzeba je wysterylizować!

Ifv
@Produkcja

Zdrajcy polski! Nie dość że zdradzają z Koreą to jeszcze na dodatek z Ukrainą tfu!

Jeremy

Tak tych dwóch lysych

Wiadomo o kim mowa

hiena

lesery dwa

@hiena

Jutro mają na rano

Obserwator

Reportaż jest już w toku realizacji na temat tego zakładu

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jeremy

Utrzymanie ruchu to porażka chodzi takich dwóch lalusiow nierobów którzy ścieme Wala i nikt tego nie widzi

@Jeremy

Jaka zmiana tych dwóch łysych??

Dział techniczny tam to dopiero paru wychodzi od tylu koreancom dno poniżej dna zwlaszcza utrzymanie ruchu tam to dopiero jest FAŁSZ

Tu sie zgodzę z fredem z każdego działu jest ktoś kto im wchodzi do tyłu...

Fred

Koam bazanowice - (usunięte przez administratora) koła i mogiła dno i wodorosty szkoda mi nawet czasu pisać co jest tam z.ebane bo wszystko a dobrze się tam mają jedynie ci co porządnie (usunięte przez administratora) wchodzą a nie ci co zapieprzają

Lisek

Wcale nie pracuje u gory

Lakiernik
@Lisek

No to jesteś chyba sam na tym zakładzie co wypiwiada siebo niej pozytywnie hu.....

On

Lisek u góry jest napewno dobrze

KOAM Bażanowice-dramat.

abc

Dramat to mało powiedziane. Polecam próbować do hali wyżej do seonu (dawniej hanil) o niebo lepiej niż w burdelarni koam przeniosłem się i jest super pod każdym względem

Lisek

Dlaczego dramat? Pracuje od dłuższego czasu w bza i jestem zadowolony. Jeśli komuś zależy na pracy to nie powinien narzekać wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Abc
@Lisek

Jakie stanowisko?

Operator

Z tego co wiadomo z utrzymania ruchu z Bażanowic został jeden niedobitek chyba najstarszym stażem tego działu a moze za chwile zakładu

abc
@Operator

Ciekawe czy ktoś liczy ile ludzi się przewinęło przez ten zakład, powyżej 100 na pewno. Ilu było takich co po jednym dniu się zwalniało. Na prawdę atmosfera tam jest nie do wytrzymania.......

Operatorka

Wiadomo ze ze chodzi o dwóch ze skoczowa

On

Tam jest dwóch takich......

Obserwator

W Bażanowicach na utrzymaniu ruchy jest FAŁSZ OBŁUDA ITP......jak i w całym zakładzie

Przezucaczsztuk

Bardzo interesuje mnie informacja o tym że zaklad pracuje tylko do 31maja...skąd to wiadomo ? Pracuje w Bza i jak narazie nic nie wiem o tym ze zaklad ma upadac

Wojak
@Przezucaczsztuk

Będzie tak jak z Pearl streamem. Wprost tego nie powiedzą bo chcą do końca wykorzystać ludzi a potem zwiną interes i z powrotem do korei. Może niektórych przeniosą do koamu w skoczowie a reszta na bruk.

Norek
@Wojak

Mądrzy uciekają, głupi zostają a i tak już po koamie w bażanowicach tam zawsze brakowało ludzi a teraz to już całkiem

Gyh
@Norek

Za sytuacje w baza odpowiada tylko i wylacznie HR. To sie dalo uratowac, ale rok temu sprowadzajac konkretnych ludzi a nie odpad z perl stremu na stanowiska menedzerskie...

Hahaha
@Norek

Zgadzam się, a teraz ten cyrk przenieśli do Skoczowa.Szkoda ,że te pożal się boże kierownictwo chce zabłysnąć dopiero teraz, a z Bażanowic wylecieli z hukiem. Ganiają po hali jak koguty, czają się za maszynami i obserwują operatorów i podkręcają czasy na maszynie. Śmiechu warte chcę tylko dodać że Koam nie posiada trzeciej hali i jak wylecą ze Skoczowa to ze swoją pseudo wiedzą zostaje im urząd pracy

Obserwator

Niby zamykaja takie plotki ludzie sieją a nowe maszyny przyjeżdżają w marcu i lakiernie ofcjalnie oddali w dokumentach do użytku ...

Mhm
@Obserwator

No no pearl stream i kego "upadek" tez sie od legala zaczął

xxxxx

hmm... Koam to syf.. Czy Skoczów czy Bażanowice... 0 szacunku dla człowieka... traktuja tam ludzi jak śmieci... nie masz prawa sie odezwac do innego człowieka nie masz prawa odejsc od maszyny... pracujesz sam i praktycznie sam schodzisz na przerwy... quality to tez niezłe (usunięte przez administratora) sprawdzaja boxy podbijaja ze sa ok a potem specjalnie robia mixy.... to nie zakład pracy... to wiezienie gdzie nikt nie ma nic do powiedzenia... ludzie z biura kazdy dzien chodza na tzw obchód... i proboja osiagnac to ze jak ida to kazdy ma sie ich bac... tam czlowiek nie jest imieniem i nazwiskiem tylko numerem jak w obozie... naprawde nie polecam tego zakładu... niech to upadnie spali sie... chetnie bede dolewał benzyne :)

Norek
@xxxxx

Czysta prawda, dlaczego taki (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje w Polsce! Chętnie Ci pomogę w dolewaniu :)

Lu Lu

Gruba solara z assembly niech się lepiej wezmie za robotę. A nie rozglądać się na lewo i prawo, nikogo ciekawego nie znajdziesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.