Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Re

Koreanczyką wszystko można jeden rzuca w ludzi narzedziami drugi pastwi sie i każe pompki robić czy w innych zakładach tez tak jest???

Zarząd Spółki

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji związanych z zamiarem zamknięcia zakładu w Bażanowicach, niniejszym informujemy, że Zarząd Spółki nie przewiduje, nie planuje i nie zamierza zamknąć działalności gospodarczej prowadzonej w Zakładzie w Bażanowicach. Ponadto Nasza Firma stale się rozwija, pozyskuje nowych klientów, otrzymuje nowe projekty, w związku z tym faktem stale poszukuje nowych pracowników o różnym stopniu kwalifikacji. Wszelkie spory i niezadowolenie pracowników powinny być zgłaszane przełożonym, kadrze kierowniczej lub odpowiednim komórkom organizacyjnym Spółki. Naszym priorytetem jest rozwiązywanie sporów wewnątrz Naszej Organizacji.

Uw
@Zarząd Spółki

Jeden z Koreanczyków byl ostanio agresywny pytanie co zą sprawą zostalo zrobione

Widze slysze wiem
@Zarząd Spółki

Może zarząd spółki odniesie sie do części kwestii tutaj poruszanych organizując spotkanie z pracownikami opisywanego tutaj zakladu porozmawia z nimi o obiadach, ogromnych rotacjach pracowników, i sytuacji w firmie bo serio patrzac na opinie zwyklych pracownikow-nie tych wyższych to zbyt dobrze sie nie dzieje a nie wypisuje tutaj oświadczeń ludziom w oczy nie patrząc bo po pierwsze nikt w to nie uwierzy a po drugie bylem pracownikiem tego oto zakladu i wszystko co zostalo tutaj napisane to w dużej mierze prawda i oprócz paru drobnostek wszystko jest prawdą. Otóż Zarządzie Spółki oswiadczeniem na tym portalu to sie zbytnio Państwo nie wybielicie a juz napewno Wasze zapewnienie ludziom opisujacym tu te chore sytuacje nie pomożecie ....zacznijcie sluchac tych niziutko,bo czesto wiedza i widza wiecej niz widac z górnego okna biura ......

Zpiekladonieba
@Zarząd Spółki

Wam sie wszystko zglasza jeden od drugiego kolejnemu przekazuje a jakims cudem do gory nic nie dociera najlepiej niby wewnatrz wszystko rozwiazywac zeby sie nikt nie dowiedzial jaki (usunięte przez administratora) tu panuje poprostu wszechobecny chaos....podobno w halach po ps rusza nowa firma juz nawet cv nie przyjmuja bo pelne teczki ....nie zapomne dnia kiedy wszyscy pracownicy starego ps prawie biegli przez parking Koamu z cv w rece ...poprostu wyscig po lepsze zycie kazdy z nich po kolei jak zobaczyl jak to w koamie po pierwszym dniu modlil sie zeby tamta firma startowala niedlugo slawetny koam bedzie pusty bo nie bedzie komu robic

Admin

Czas by zwłaszcza tym zakładem pracy zainteresował sie dziennikarz telewizji lub gazety

Re
@Admin

Interwencja Polsatu robi dobre reportaże

xxxxx
@Re

albo elzbieta jaworowicz

Irys

Moze na formach mają taki układ za parę pompek hambureg za 2 zeta w nagrodę normalny człowiek by tego nie robił

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gg

Koreańska kadra i częściowo Polska na jedzenie tam nie narzekają reszta ludzi to jak psy jedzą z Pańskiego stołu trzeba sie prosić Panią wydwczyni o większe porcje wtedy pani dolicza dopłatę do obiadku

Desss6

Utrzymaniu ruchu juz tylko hula wiatr zero ludzi ...

zmartwiony
@Desss6

A w warsztacie echo...

Obse

Koreanczyk z form z BAŻANOWIC za kare każe pracownikom pompki robić a gdy ma dobry humor posyła jednego z nich do Macdonald po tanie Hamburgery Ludzie czy to jest normalnie. ...

Do zarządu spolki Bażanowic Jak Państwo pozyskuje pracowników i tym bardziej jak traktuje tych pozyskanych pracowników..skąd jest ciągła rotacja pracowników? Od dłuższego czasu są zgłaszane skargi i zazalenia zachowaniem Koreańskiech pracowników Czy według Panstwa rzucanie przedmiotami przez koreanczyków tzw narzędziami jest na miejscu

Jeden zaginął drugi zginął w akcji z utrzumania ruchu

Egzam

Podobno 2 poszo

Kud

Koreańczycy zabieranie z powrotem do Bażanowic tego pajaca który został managerem w Skoczowie. W życiu nie widzieliśmy tak niekompetentnej osoby. Sztucznie wywołuje problemy a potem je probuje rozwiazac zeby pokazać że jest przydatny. Żenada!!!

Essd

W koamie albo nadstawisz tylka albo wchodzisz w tyłek innej obcy zeby tam pracować nie ma...jest to hore ale prawdziwe

Ase

(usunięte przez administratora)z Bażanowic wykreował Koreanczyk każdy o tym tam wie za co .....wstyd dziwine ze jej matka wstydu nie ma z takie kur...

M

To jest właśnie Koam synonim mobbingu. Wszyscy się tylko żrą między sobą nienawidzą rywalizują zazdroszczą pomiatają dokuczają obmawiają dotykają molestują obrażają nikogo nie obchodzi praca tylko obgadywanie wszystkich za plecami. Chamstwo i przekleństwa na porządku dziennym tam w ogóle nie pracują ludzie tylko jakieś prymitywy i roboty.Gorzej niż w zakładzie karnym . Zero normalnie zero przyjaznego nastawienia i szacunku do człowieka. Ludzie nie pchajcie się tam szkoda czasu zdrowia psychicznego i fizycznego za tak marne pieniądze tam wyzskają ciebie i zmieszają z błotem kodeks pracy tam nie istnieje.W bażanowicach podobno jest jeszcze gorzej niż w Skoczowie. Jedyny plus tej firmy że można szybko bez problemów się zwolnić. Pewnie usuną tą opinię bo prawda boli

@M

100%prawdy dzięki Bogu już mnie tam nie ma. W tej firmie przewaga jest nienawiść a nie sumienna praca. Nigdzie nie jest dobrze wiadomo, ale wyjątkowo w tej firmie dobrze nigdy nie będzie!!

Hu.am
@O

To co się dzieje w koamie w Bażanowicach przechodzi ludzkie pojęcie chyba nawet kryminalistą bym nie życzył pracy tam

Aleksandra hmmm no cóż nie dziwi mnie to

@anonymous

O boże amebo słuchaj zdziwi się niebawem bo twoje wypowiedzi są z (usunięte przez administratora) wzięte Koreańczycy powinni wam (usunięte przez administratora) dyscypliny takiej że bycie się zesrali nikt by nie miał czasu pisać tych bzdet

Pipope

Same kurwy,szczegolnie Aleksandra Moskała

Ja 88888888
@Pipope

Sama jesteś (usunięte przez administratora) i nią zostaniesz zajmij się sobą a nie życiem innych co jesteś upośledzony umysłowo tak jak twoje zjebane wypowiedzi

Ja 88888888
@Pipope

Za podawanie imion i nazwisk konkretnej osoby, jest paragraf chyba nie chcesz żeby ten komentarz został zgłoszony A twoje IP namierzone, chyba że chcesz odwiedzin policji w domu....

@Ja 88888888

To jednak otwierasz Im rozporki Aleksandro wstydź się....

@anonymous

Nie omieszkam zgłosić tego na policję... Mam rodzinę i nie pozwolę sobie na takie obelgi w moim kierunku... Widać jak można liczyć na kolegów i koleżanki w pracy ciekawe czy byłbyś taki kur... (usunięte przez administratora) i powiedział to w twarz

Zaak080
@anonymous

Jakie (usunięte przez administratora) ludzie (usunięte przez administratora) zajmijcie się robota a (usunięte przez administratora) głupot wypowiedzi niektórych osób są poniżej PASA! Też na miejscu tej dziewczyny bym to zgłosił ci za tępaki

Zaak080
@Pipope

Ty nie masz własnego życia człowieku w pracy się robi a nie zajmuje ludźmi, tępaku

Inne Panie świadczą usługi sexsualne wysoko postawionym w tej firmie Koreanczyką w zamian mają nietykalność i stanowiska zwłaszcza pani ..... no cóż każdy orze jak może w tej firmie

Produkcja

Ukraina może więcej niż Polak, a Ukraińscy asystenci już w piórka obrastają, setterzy co drugi za ukrainką się ugania, chodzą z głową w chmurach zamiast zająć się swoją pracą, ze wszystkich tylko się nabijają bo myślą że są bogami i im można wszystko...

Produkcja 2
@Produkcja

Ha ha ha Uganiają się chyba za starymi ciotkami lub koreancami dobrze mówią że ten zakład to burdelarnia. Psy rasy seter mają siedzieć w budzie lub do nogi liderowi

Zmartwiony
@Produkcja

Ukraińcy nie mają czegoś takiego jak asystenci. To są po prostu tłumacze, bo 3/4 ani me ani be po polsku. A czyja wina że obrastają w piórka?? Polaków, tj asystentek i liderów. Powoli to my będziemy robić na Ukraińców a oni na de siedzieć ???? coś się komuś w pewnym momencie pomyliło

Operator

Czy ktoś coś wie o sutuacji ze Koreanczyk kopał w drzwi Skoczów czy Bażanowice

Ogólnie dział techniczny to porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.