Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Obserwator

Na Utrzymaniu Ruchu i na Materiałach już na zmianach pojedynczo pracują Ludzie nie pchajcie się tam .....

Wojak
@Obserwator

Dokładnie za niedługo hala będzie pusta a pracy i wymagań w nieskończoność dużo. Omijać szerokim łukiem tym bardziej że lepszych ofert pracy jest mnóstwo, ten zakład nie ma przyszłości jesteś tam śmieciem i taka jest prawda...

On

Zakład trafi do telewizji ......

@On

A CZEMU

Dantejskiesceny
@On

Oby...bo to co sie tam dzieje to nawet Dantego i jego wizje piekla przebija...

Uciekam do Czech

Czy Koam w Bażanowicach mają zamykać?

Rumcajs
@Uciekam do Czech

Zveme vás k práci v České republice, tady je příjemná atmosféra, vyšší mzdy

Gibazol
@Uciekam do Czech

W sobotę i niedziele jest zamknięty.

Świętobliwy
@Uciekam do Czech

Tak, i chwała Bogu!!!! Następny w kolejce będzie koam w Skoczowie z pomiotem szatańskim w postaci garbusa na czele.

Gruby23
@Świętobliwy

Dlaczego niby Koam w Bażanowicach zamykać?

Irs

Tak. Praca do 31 maja

@Irs

To było do przewidzenia. Tak wielkiej rotacji na wszystkich stanowiskach jeszcze nie widziałem, nawet Ukraińcy uciekali po kilku dniach z koamu. Całe szczęście znalazłem pracę jako magazynier gdzie indziej, w polskiej firmie i w ogóle nie żałuję że uciekłem od Koreańczyków.

Gruby23
@Irs

Haha skąd akurat taka data ?

Pracuje w Koam bazanowice od początku napisze tylko tyle ze posiadam filmy zdjęcia i nagrania rozmów jak ta firma funkcjonuje

wojak

Ten(usunięte przez administratora)powinien być już dawno zamknięty!!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Operator

Liderka Iza I jej slynne asystetku jedna od drugiej madrzejsza

Lolo
@Operator

Ta nowa tez przemądrzała już.

OPERATORKA!
@Operator

Ale was wszystko boli.. jak się nie podoba to na inną zmianę albo do innej roboty. Niech każdy się patrzy na siebie i robi co ma robić a nie tylko non stop co się dookoła dzieje. Wciąż tylko PLOTY I PLOTECZKI. A ta robi to...a ta robi tamto... popatrzcie się każdy na siebie.. IDEAŁY.

Koam

Jeśli macie coś do przekazania bezpośrednio Koreańczykom proszę pisać.

op zm B

Ta nasza (usunięte przez administratora) qualitka nawet wystawia błedy ,ktore nie są błedami,az si cała trzęsie,zeby cos na schody wynieść! Tym razem sie jej nie udało :D

lolo
@op zm B

kto to

wow
@lolo

Na prawde nie wiesz czy udajesz? Tylko jedna taka wredna u nas.

@lolo

Czyżby kolejna Anna?

maestro
@Gość

Ino bez garba ale pysk też jak wrota

Maok

Porażka te wpisy tutaj, ja myślę że zamiast obrażać i robić nagonke na niektóre osoby to każdy ten kto pisze sam powinien zrobić SOBIE rachunek sumienia i pomyśleć, czy jest taki (usunięte przez administratora) i w porządku.

KOAM to największe DNO
@Maok

Bo to trzeba znaleźć pracę z lepszą atmosferą, bardziej płatną i rozwojową a nie siedzieć tam jak biały murzyn

Operator

Moze pan kierownik powinien sie zainteresowac ile razy lider zm A chodzi na papierosa. A moze ile razy chodzi na przerwy sa kamery wiec prosze sprawdzic. Asystentek tez to sie dotyczy

O to JA
@Operator

Ale lider którego działu? Można ciut konkretniej?!

KOAM to DNO
@Operator

Ha ha ha a wy bez przerwy zapieprzacie jak osioł

ABCD

Z tego co tutaj czytam to większość narzeka nie wiem dlaczego? Skoro tak bardzo Wam się nie podoba i taka krzywda się Wam dzieje to czemu nie poszukacie sobie innej pracy?wszędzie przyjmą Was z otwartymi ramionami...kilka osób już wróciło spowrotem do pracy po tym jak się zwolnilo czyli są zakłady w których jest o wiele gorzej

@ABCD

Pewno tam pracujesz i wiesz jak jest

Janusz
@ABCD

Ne możliwe Koam najgorszy zakład w jakim pracowałem czy to Skoczów czy Bażanowice! Jak ja się cieszę że już mnie tam dawno nie ma i współczuję tym co tam ciągle tyrają za tak niskie pieniądze.....

MANIEK

Azjatycki (usunięte przez administratora) dla białych murzynów! Polacy nie dawajcie się wykorzystywać kim dzong unom!

Jdufdg

Pan który przyszedł do Skoczowa zastąpić Marka K. już zaczyna rządzić. Doprowadził koam bazanowice do ruiny a tu cwaniaczy. Temu panu już dziekujemy- pokazał już swoją nieudolność.

Huy
@Jdufdg

Jak mozna ludzi ez szkoly na takie stanowiska przyjmowac. On nic nie umie. Dziwne ze go nie wywalili. Ma chlop plecy.

Dominika

Proszę, abyście prowadzili tutaj merytoryczną dyskusję na temat warunków pracy w koam. Obraźliwe wpisy dotyczące konkretnych osób są tutaj zbędne. Możecie wypowiedzieć się na temat tego, co obecnie dzieje się w tej firmie? Doszło do jakichś zmian? Czy wiecie coś o planowanych rekrutacjach?

Kulfon
@Dominika

Osoba asystentki Anny to właśnie wyjątkowo uciążliwe warunki pracy.

Gugr
@Dominika

Podobno maja zwalniac w bazanowicach i wygaszac zaklad

Nickk

Anno z wielkim garbem odejdź już

Hohol

Koam=perl strem :( upadamy

c

garbik kiedy w końcu oddasz krzeselko

Jowita

Panna Anna z dużym garbem już przestanie męczyć Nas ,teraz spokój bedzie w firmie i uśmiechów aż po pas. Teraz spokój, mile słowa będą witać codzień nas, A nie wielki pysk królowej której nikt z nas nie chce znać. Żegnaj Anno, idź już precz, nie pokazuj u nas się nikt nie tęskni ,nikt nie płacze gdy już z nami nie ma Cię .

pppp
@Jowita

na b zmianie pewna asystentka tez powinna juz wyleciec

Wp
@pppp

Przecież B zmiana za sprawą krzycha jest TAKA idealna, to asystentki nie??

To określenie idealnie pasuje do jednej qualitki. Asystentki na B są w porządku.

ucisniony
@anonymous

jakiej qualitki

James Blunt

Na miejscu kierownictwa to wziął bym za (usunięte przez administratora) niektóre"cherliderki".może wtedy nie byłobyło takich rotacji na stanowiskach.nieuki dostały funkcje i niestety zachowanie odpowiednie do poziomu inteligencji co w tym przypadku do czasem RYNSZTOK .pamiętajcie jesteście tylko literkami nawet przez małe łazienki. Ciekawe czy czytacie czasem te komentarze? Bo jakbym miał taką opinię to bym dawno zrezygnował Ludzie jada po was gdzie się da i dobrze bo na to zasługuje cie pozdrawiam literki i ich poddane asystentki bez ambicji

klops
@James Blunt

woda sodowa uderza do glowy .

James Blunt

Sorry za literowki☺

It

W końcu choć trochę będziecie wiedzieć jak to jest mieć lidera, który wie co się dzieje na hali i trzyma rękę na pulsie

poklos
@It

a co mylicie o nowym kiełowniku syterow w bazanowicach. Sam sex, nie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.