Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Oper. Zm a

Nie do wiary swiat sie wali Izabela ruszyla (usunięte przez administratora) z krzesla

Op zm b

Co powiecie na naszą nową liderke? Skoro tam nie dawała rady to myślicie ze u nas podola...?

lolo

chyba to ogarnie

dejv

tragedia

nikt ważny...
@Op zm b

mało wiesz to sie nie wypowiadaj....

Wika
@lolo

Nie ma to Jak Krzychu !!!

+++
@Wika

Krzychu byl najlepszy

Johny

Tragedia to liderka ze zmiany a. tylko siedzi, pali, pije kawke i przechadza sie jak modelka na wybiegu, a jeszcze jedno umie trzęś tyłkiem jak ją pan Marek o coś pyta. Potem widać efekty na tablicy, ale i tak winni są oczywiście operatorzy, a starczyłoby zapytać, pomóc, więcej uwagi poświęcić pracy, a nie przyjemnościom

walićwgarbafuj

Koam Skoczów.. dużo by mówić, praca na produkcji była by o wiele lepsze, gdyby jeśli Cię "zasypie", ktoś ruszył tyłek i Ci pomógł, a od tego są asystentki. Mówię tutaj konkretnie o zmianie A. W dodatku asystentka, o imieniu Ania (ta słynna garbata jak tutaj ją nazywacie) drze się po operatorach i traktuje jak śmieci i co? i nic. jeśli się że tak powiem poskarży liderce zmiany, Izie - to spływa to po niej jak po kaczce, bo przecież to najlepsze psiapsółki które wspólnie siedzą i nic, kompletnie nic nie robiątylko wymagają. Tutaj zaznaczam też że beka z pana Marka Kryszaka, bo chyba jest nieskuteczny i stracił swój autorytet, skoro takie rzeczy się dzieją i nikt się go nie boi, a liderka zmiany A z niego publicznie kpi że 'co on jej może?'

Wojtek z B

Dokładnie

Wojewoda
@walićwgarbafuj

Czyżby ktoś wreszcie dobierał się do tłustej (usunięte przez administratora) asystentki Anny?nareszcie,uff a ona taka bezkarnie nietykalska wciąż. A Ty naiwny człowieku, jak Garbata ma Cię zastąpić jak toto na trzech maszynach zaledwie potrafi pracować,a na pozostałych to cudzymi rękami i gębą.biedna zmiana A.

:D
@walićwgarbafuj

co sie pizdo podszywasz pode mnie? (usunięte przez administratora)

Witek

Dobrze tego wielbłąda juz bym nie trzymał ani 5 minut tylko ja w.....l na zbity pysk bo ona nic nieumie ani nie umiała niewiem po co ta garbate tam trzymali.A lidera tez się nadaje chyba kozy paść a nie takie stanowisko zajmować i siedząc tylko i krzesła grzać nic pozatym nieumia.Jak by była lidera ok to by było na zmianie tez ok a tak to ich nikt nie lubi prócz dupolizow bo jest kilka takich osób na zm.A

Wielki SZu
@Witek

Jak to po co garbatą trzymają,bo paszczę ma jak wrota piekielne,po to żeby się drzeć po operatorach,robić pyskiem brudną robotę.do tego jest extra

Za gruba ize tez juz czas kolej dupna liderka po zawodowce. Papierosy kawa I zarcie to tylko potrafi

Gęś
@Kasia

Kasia ????O jakiej izie piszesz?liderka Iza chyba tylko ze zm.A?

Lud

Moi drodzy moi mili obyscie się nie zdziwili....

Zomi
@Lud

No właśnie coś to za piękne się wydaje

Obserwator

Nie do wiary

Wera
@Obserwator

mam nadzieje że to nie koniec zmian

@Wera

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie,co z Anną M.dzieje się?znaki szczególne:nogi słoniowate,d.jak szafa,zęby co jeden to przerwa,pazury krogulca,słowa jad zmiji,no i wiadomo wielbłąd.

Lud
@Obserwator

Olaboga,świat się wali,czy się koam nie zawali,bo anulę od koryta odezwali.Czy to aby pomysł dobry?kto nas teraz łajać będzie, karać,krzyczeć i wyśmiewać,a kto teraz pohandluje urlopami,avonami i przechodzonymi ciuszkami? Lud ze szczęścia oszalał,ogłupiały. Olaboga co się dzieje, świat się śmieje,lud truchleje.Jak pracować bez jej złości,krzyku i przykrości.A któż zajmie jej krzesełko,grzane,okupowane przez dnie i nocki całe?A kto nas będzie straszył, wrzeszczał i wyśmiewał.czy to wreszcie nastał ten czas sprawiedliwy,czy to nasze ludu nadzieje?

Bohater negatywny
@Obserwator

Olaboga,ja nieboga,czyżbym pracę zmienić miała?Gdzież bym ja tak pracowała?gdzie kawusie,pogadusie,telefonów wciąż bez liku?gdzie udawanie,wysługiwanie i kapowanie?gdzie lizusostwo i szpiegostwo?Nie mam dumy ni honoru,za to twardą d.mam i pokażę wszystkim wam!

abc

A ja słyszałam,że liderka ze zmiany a też odchodzi w styczniu i wraca Pani Agnieszka Kowala,to będzie fajnie

Fafa
@abc

Góru bazanowic wywala nieswoich a wciska perstremowcow. Coraz gorzej w bazanowicach. Juz nie ma gdzie parkowac, bo na parkingu odpady poseterowskie w worach stoja.

op zm a

od dwóch lat pracuje w koamie na zmianie a robie swoije i nic mnie nie interesuje jestem zadowolona .wydaje mi sie ze jezeli komus sie cos nie podoba to sie mówi wprost ja tak robie a nie zaqchowuje sie jak tchórz

operator y
@op zm a

Haha cześć Anka, bronisz się?

Niko
@op zm a

no na tej zmianie nikt nic nie;mówi wprost bo każdy się boi tego klaniku w gniazdeczku. One jak jedna wielka rodzina krzywdy sobie nie dają zrobić a jak się raz odezwiesz to masz przesrane niestety nie raz tak było i wszyscy to wiemy

BET
@operator y

mówić wprost? zawsze jak się ktoś odzywał to miał potem przeje... a niektóre osoby niestety musiały odejść za to że mówiły jak jest

kwakwa

Cz to prawda ze lider zmiany b odchodzi do Bazanowic.od stycznia ?

Huhu

Taak

kk
@Huhu

Szkoda.

@kk

Szkoda ze odchodzi , fajny z niego lider.

qq

Lepszy niż liderka zmiany A

yyy
@kwakwa

ciekawe kto bedzie nowym liderem

patriota

Związki Zawodowe jedynie mogą zmienic sytuacje w takich zakładach jak Koam. Z tego co wiem Koreance boją sie takich organizaci społecznych. W firmch gdzie powstaly sytacja zmienila sie na lepsze dla pracowników. Zamiast narzekac, zorganizujcie sie wszyscy i nie dajcie sie wykorzystywac w swoim kraju.

Zocha

Garbata jak to garbata mniemanie o sobie jakby była miss piękności

asysto

Zmiana A - liderka produkcji najgorsza na świecie. A asystentki to jej pupilki. Garbata to dno i wodorosty. Nie polecam tej zmiany osobom które chcą pracować jako operator ze względu na wyżej wymienione powody.

potwierdzam

lolo

Kali
@asysto

Święta racja ,nie rozumiem po co Garbatą tam jeszcze trzymają, tylu operatorów przez nią odeszło. Nic nie robi tylko się na ludziach wyżywa.

Kali
@asysto

Święta racja! Nie rozumiem po co Garbatą tam jeszcze trzymają, tyle ludzi przez nią odeszło...Nic nie robi tylko się na ludziach wyzywa.

lo

Potwierdzam

zaok

a setterów szukają niedaleko - potrzebują ok. 20 i płacą 3500 netto

Jerry z koamu

W koamie w Bażanowicach niektórzy kompletnie nie myślą o powierzonej im pracy najlepszym tego przykładem jest młodziutki operator który zamiast myśleć o pracy, bez przerwy zarywał do takiej chudziutkiej rudej ukrainki która była od niego dwa razy starsza. A gdy ta powiedziała że może na coś liczyć jak jej da 400 euro to biedny synek tak się przestraszył że zwiał gdzie pieprz rośnie i w pracy już się nie pojawił. Normalnie żenua.....

skoczow

Jak po imprezie w Baza?;) wszyscy dobrze sie bawili?;p

Phelka
@skoczow

Poza jednym. Ale on przeczuwa, ze niedlugo go wywala :)

Hej, mam możliwość dostania się do Koam'u jako logistyk. Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego stanowiska? O tej pracy?

Kosoglos

Car fabryki z bazanowic tylko palic potrafi. Jego bezradnosc jest niesamowita. Wymachuje rekami z bezsilnosci i niemocy intelektualnej. Smieszne to.

bgj

Ile lider zmiany ma premi .

POP
@bgj

1000BRUTTO

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.