Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Wkurzony

Ten zakład to dno, marne zarobki, zero szacunku dla pracownika, ludzi traktuje się jak śmieci, 12 godzin pracy i do tego jeszcze nocki za marne 1850 brutto Nie polecam nikomu tego zakładu w biedronce więcej zarabiają !!!

łeee

25zl/h

lolo
@łeee

brutto czy netto?

pozdrawiam...
@łeee

25 zł /h ? Tak mało ? Nie możliwe ! Przecież każdy lider ma przynajmniej 3500 brutto na umowie plus oczywiście premie ! To wychodzi przynajmniej jakieś 4000 na rękę !!! Nic nie robią , nikt do nich nie dzwoni , mają spokój od wszystkich i mogą robić co chcą !!! Proponuje żeby każdy poszedł bo to robota marzeń !!! :////

haha
@pozdrawiam...

niewiem

lolo

ile zarabia lider w koamie..??

Jak za pracę po 12 godzin i nocne zmiany to zarobki są śmieszne najniższa krajowa 1850 brutto + premia, którą zabierają za pójście na L4 czy urlop, lub ktoś życzliwy złoży donos. Czterobrygadówka wymyślona tylko po to żeby nie płacić więcej za pracę w soboty i niedzielę. Nie polecam tego zakładu nikomu traktują ludzi jak śmieci, donoszenie obgadywanie, normalnie jak jakieś przedszkole, liderzy i kierownictwo woda sodowa uderza do głowy i tracą kontakt z rzeczywistością. Dobrze że już tam nie pracuję :) Obecnie pracuję po 8 godzin dziennie na magazynie w normalnej firmie 2400 brutto + premia. Soboty i niedziele jak są to 100% płatne.

KK

MASZ RACJĘ

bolek i lolek
@Nowy

Gdzie znalazłeś tę robotę ?

Riczi
@Nowy

witaj Nowy a dlugo tam pracujesz bo ja bylem wczoraj na rozmowie i drapie sie po glowie czy tam sie przyjąc czy nie jak

lol

Dasz radę!

lol

Święta racja!!!

aaa

Oczywiście, poszukiwani operatorzy, magazynierzy jak i setterzy

Zuuym
@aaa

Witam pracuje ktoś w koamie , i jeździe przez zebrzydowice ?

zuma
@Zuuym

do zuuym witam pracuje na zmianie A na 12 godz. na produkcji jeżdzimy we dwójke

beata
@zuma

Pracuję na zmianie A, 12-godzinnej i szukam dojazdu do pracy,oczywiście odpłatnie do uzgodnienia? Proszę o info,dziękuję!!!

Pati
@zuma

Pracuję w Koamie i szukam przejazdu z Jastrzębia,a dokładnie Bzia(Pomnik),oczywiście odpłatnie!!!Gdyby było możliwe,dostosuję się i zmienię nawet zmianę...

Jonek

Dalej w szatniach kradną ???

J

Tylko w Polsce

sqo

seterzy jadą na ręcznym na nadgodzinach :)

BUUU

SIGIT POLAND,KOAM,TRUMPF MAUXION CHOCOLATES- WE WSZYSTKICH PRACOWAŁAM I WE WSZYSTKICH JEST PSYCHIATRYK CHAMSTWO I KRZYKI LUDZI DA SIE WYTRZYMAC 3 DNI NIE POLECAM W BIELSKU BIALEJ JEST WIEKSZA KULTURA I LUDZIE SA LEPSI NA PRODUKCJACH NIZ W SKOCZOWIE WIESNIAKI KTORYM UDERZA WODA SODOWA NIECH KADRY WYBIERAJĄ LEPSZYCH LUDZI NA LIDERÓW !

LOLEK
@BUUU

LIDER NA ZMIANIE B JEST OK.

@LOLEK

Liderka na zmianie C też jest ok

sps
@Kolo

A jakie są liderki na zmianie A i D?

@sps

Ciężko mi powiedziedzieć, bo pracuję na zmianie C. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto robi na tych zmianach.

panna
@Kolo

Kolo Ty teraz jestes w pracy i w internecie siedzisz jak to jest ,a moze sama liderka odpowiada hahaha

B
@sps

Jeśli chodzi o liderki to jak najbardziej w porządku. Wystarczy trochę woli porozumienia i można się normalnie dogadać.

Bbbbb
@sps

Jeśli chodzi o liderki produkcji to jak najbardziej w porządku. Wystarczy trochę woli porozumienia i można się normalnie dogadać.

@panna

No widzisz taką mam pracę na magazynie.

@panna

No widzisz taką mam pracę na magazynie.

kl koam

Sarkazm :)

Były.

Pani Agnieszki nie wykopią-ma za dobre układy z" Krysią". Gdzie Wy ludzie pracujecie?Nie lepiej u normalnego pracodawcy?

nick

No i zaczyna palma odbijać wielmoznej pani agnieszce k. Żeby tak się drzec po pracownikach?? Jak dalej tak będzie ponizac ludzi to też w końcu ją wykopia. Szkoda ze wcześniej przez nią odejdzie z firmy paru dobrych operatorów :-(

Alek
@nick

bzdura, a może świętym krowom się po prostu należało zresztą nie chodziło o operatorów tylko magazynierów bo ruszają się jak lunatyki

lo

Stawki głodowe !!!

JKX35

Ja jestem ciekawy jakie tam macie zarobki,stawki godzinne na produkcji operatorzy maszyn czy pomocnik itd. Ile za normę godzin miesięcznie,jakieś premie,pozdrawiam.

setter

Nadgodziny 100% płatne, wypłacane regularnie aczkolwiek ostatnio coś często przydarzają się przypadki gdzie premia nie jest wypłacana

wde

sds, od 3,5tys w gore

setter
@wde

Ooo a to ciekawe :D Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś bez nadgodzin wyszedł powyżej trójki... Da się ale trzeba przyjść te 2/3 dni na 12 godzin

sds

Jakie zarobki setterów?

mm

Na OX.pl

rocco

kit probujesz sprzedac ?

KOAM - BAŻANOWICE ? Uciekaj jak najdalej

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.