Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

kocurro

która liderka?

...
@kocurro

Zaklad jak zaklad o kazdym istniejacym mozna napisac cos zlego i dobrego ...fakt jest taki ze zawsze i wszedzie mogloby byc lepiej , nigdy nie jest idealnie ... co do likwidowania stanowisk , pracujac tam nigdy nie slyszalem zeby likwidowali stanowisko komu kolwiek jezeli inny nie bedzie miec bledow , co za glupota w ogole ... oba stanowiska sa potrzebne bo mimo ze operator nie bedzie mial bledu przez rok to ktos musi to sprawdzic bo przeciez po roku moze sie komus noga podwinac tak ? Serrio jezeli ktos jest w porzadku i robi to co do niego nalezy to kazdy traktuje go normalnie i z kazdym mozna sie w wielu kwwstiach dogadac , czyli jak w kazdej firmie jezeli robisz to co do ciebie nalezy to jestes traktowany dobrze , natomiast jak masz wszystko w dupie i podchodzisz do pracy z podejsciem "mamna wszystko wyjebane" to w ten sam sposob jestes traktowany

nick
@kocurro

takie sa niestety fakty... pewna liderka z outgoingu.... i pewien lider setterow... mysle ze wiadomo o kogo chodzi

...

hmmmm ? Na prawdę jest aż tak tragicznie ? Wszystko jest złe i nie dobre ? Skoro tak to po co większość wypowiadających się nadal pracuje ? Skoro komuś się nie podoba to zawsze można się zwolnić i poszukać czegoś nowego ... prawda ? Obiektywnie pisząc to nie jest mega zajebiście , ale nie jest też tak tragicznie jak wszyscy się tutaj wypowiadają . Na każdym stanowisku można zrobić nadgodziny i w ten sposób lepiej zarobić , jeżeli ktoś chce to na prawdę bez żadnego wysiłku i większych problemów można zarobić nawet 2500. Jak czytam komentarze na temat gimnazjum w dziale QC czy też JIT to chcę mi się trochę śmiać ... człowiek może mieć nawet podstawówkę i być bardziej ogarnięty niż połowa ludzi po studiach !!! Były przypadki gdzie liderką danego działu była osoba , która wydawałoby się , że jest normalna , wykształcona w jakiś sposób i "idealna" , ale po czasie wyszło to jaka była na prawdę ( brak logicznego myślenia , rozsądku , kontaktu z innymi ludźmi , jakiegokolwiek pojęcia o tym co ma na swoim stanowisku robić ) . Reasumując , jeżeli chcesz pracować i masz cokolwiek w głowie to koam wcale nie jest takim złym zakładem i można w nim zarobić .

Blu

Nie tylko quality. T/l JIT tez nie ma szkoly zadnej i nikomu to nie przeszka.tepa blondi moze ma szkole ale pozatym zero mozgu

A seter ze zmiany D dalej jest z ta mężatką?

lll
@Anonim

Pewnie są razem, bo ostatnio przyjechała do koamu i łaziła za nim po hali.

@lll

Fest męża zostawić i byc z takim chlopem a już pomyślałem ze się opamieta

Lolo

A kogo macie na mysli

blondi

Czy faktycznie niektóre qalitki są po gimnazjum?

koam
@blondi

Potwierdzam...przykra prawda

olek

Nie warto pracować w koamie za najniższą krajową po 12 godzin na nockach w niedziele i święta to jest szambo nie polecam pracy w tym zakładzie nikomu

koleżanko/kolego sam jestem ciekaw ,logistyka szukaja ^^

sko

czy jestes tak ogranicznona i tepa osoba ze sama nie potrafisz sobie wybrac nicka i podszwywasz sie pod innych ??? pozdrawiam i temat zamykam

sko

co z tymi dziewczynami z biura?? fajne są????

Pracuje z Koamie i nie ogarniam skąd tyle niegatywnych opinii. Ludzie skoro wam tam tak zle to po cholerę tam pracujecie i ciagle narzekacie?! Nie podoba sie to idziecie do innego zakładu. Pracy jest od groma a na sile nikt wam nie każe tam pracować. Ja na koam nie powiem złego słowa. Pracuje juz jakis czas... atmosfera jest ok, ludzie jak to ludzie. Są różni ale nigdy nikt nie traktował mnie jak śmiecia...

sko

interesuje mnie jak wyglada atmosfera,czy jest rywalizacja a moze normalna kolezenska atmosfrea.. ale widze ze zbyt duzo oczekiwalam od ludzi wypowadzajacych sie tu!!

gosciu

mamy same fajne dziewczyny. Cv mozesz skladac. Tak cie nie przyjmą.. .

sko

Żeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. Mam smaka na taka soczysta cipke ot co!

sko

dziekuje CI za odpowiedz lecz mnie interesuje opinia o dziewczynach z biura ,na priodukcje nie bede skladala CV...

Jak za pracę po 12 godzin i nocne zmiany to zarobki są śmieszne najniższa krajowa + premia, którą zabierają za pójście na L4 czy urlop, lub ktoś życzliwy złoży donos. Czterobrygadówka wymyślona tylko po to żeby nie płacić więcej za pracę w soboty i niedzielę. Nie polecam tego zakładu nikomu traktują ludzi jak śmieci, donoszenie obgadywanie, normalnie jak jakieś przedszkole, liderzy i kierownictwo woda sodowa uderza do głowy i tracą kontakt z rzeczywistością. Dobrze że już tam nie pracuję :) Obecnie pracuję po 8 godzin dziennie na magazynie w normalnej firmie 2400 brutto + premia. Soboty i niedziele jak są to 100% płatne.

Cola
@Nowy

Hejka!! Jak możesz to podaj namiary na tę normalną firmę gdzie obecnie pracujesz?! Pozdrawiam

sko

co powiecie o dziewczynach z biura??pytam poniewaz chce zlozyc podanie .

Murena

Siemka,ludziska pomozecie mi dowiedziec sie cos na temat mojego dawnego kolegi Artura Stach,stracilem z nim kontakt pare lat temu i nie moge go odnalezc?

mr Q
@Murena

Poszukaj w internecie,np facebook.

lal

Hejka kto z was tam pracuje ? da sie wytrzymac? tam sa wtryskarki czy zgrzewarki czy co tam robicie i ile placa?

wtryskowy

na jakich wtryskarkach tam pracuja

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.