Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

INKA

Wypłaty są po terminie. Zarobki najniższa krajowa. Premia mało kiedy zrobisz plan... I tak się kręci

Sklep internetowy - co powiecie na temat pracy w tym miejscu?

Xyz

Premia od obrotu i indywidualna sprzedaż wyścig

KATE

NIE POLECAM. PRACA CAŁE DNIE ZA PODSTAWĘ. PREMIE SĄ JAK WYROBISZ PLAN SKLEPU I ZDARZAJĄ SIĘ MOŻE KILKA RAZY W ROKU. OBSŁUGA KLIENTA - MUSISZ WCISKAĆ ŻEBY BYŁY WYNIKI. BO INACZEJ JEST REPRYMENDA. ZERO SZKOLEŃ. ZERO DOBREGO SŁOWA I POCHWAŁY ... U KONKURENCJI Są lepsze warunki pracy...

St
@KATE

Któryś konkretnie sklep masz na myśli???

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zzz

Czy pracuje ktoś w sklepie internetowym w Rzgowie? Jakie są warunki, atmosfera?

Ggkx

Na rozmowie kwalifikacyjnej wymagają perfekcjionizmu i niewiadomo jeszcze czego , przepytuja jak by to miala byc praca marzeń, po czym informują o wynagrodzeniu bez komentarza. Płakać się chce. ŻENADA !

Lidia
@Ggkx

Jakiej wysokości jest to wynagrodzenie? Oferują jakieś premie czy benefity? Czekam na informacje.

ONA
@Lidia

1800 ZL na rękę

Minnie

Nie polecam.Aplikowałam na konkretne stanowisko, zaproszono mnie na rozmowę na której zostałam przedmiotowo i chamsko potraktowana, dodatkowo okazało się że stanowisko jest już zajęte. Nie zostałam o tym poinformowana wcześniej. Personel przeprowadzający rozmowę zachowywał się jakby robił mi łaskę że ze mną rozmawia. Szkoda czasu, odniosłam wrażenie że w firmie panuje chaos i nie szanuje się ludzi.

Karol
@Minnie

Opisujesz dość dziwną sytuację. Zostałaś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko, które zostało już obsadzone. Skąd miałaś takie informacje? Oczywiście rekruter powinien zachowywać się profesjonalnie. Jednak jedna osoba nie świadczy o całej firmie, więc chętnie dowiedziałby się od osób zatrudnionych w Lavard, jaka jest atmosfera w pracy i czy mieliście podobne doświadczenia jak Minnie?

Liliana
@Minnie

Wiele ogłoszeń jest wystawianych celem oceny zainteresowana ogłoszeniem a nie rzeczywistym poszukiwaniem pracownika. Taktyka stosowana przez Kierowników Regionalnych dla zabezpieczenia sytuacji na wypadek gdy ktoś postanowi się zwolnić z pracy. Wtedy mają na bieżąco bazę potencjalnych kandydatów na stanowisko. Zwłaszcza gdy ciężko znaleźć pracowników, bo z tym jest duży problem.

Paulina

Witam mam pytanko jest ogłoszenie w sprawie pracy do sklapu w Elblagu skoro to sieciowka to może ktoś mi udzieli odp Co sie dzieje wlasnie tam...jest jedna opinią ale bardzo negatywna

@Paulina

Największe znaczenie ma atmosfera w salonie i to z kim pracujesz. U mnie dziewczyny są zadowolone, każdy robi co trzeba i ja jako kierownik salonu nie czepiam się i nie krzyczę. Problemy rozwiązujemy na bieżąco i jest naprawdę luz. Atmosfera w pracy to podstawa. Inteligentne osoby wiedzą co mają robić i nie ma problemu.

anonimx
@Lena

A kto Ci dał prawo krzyczeć na pracowników drogi kierowniku ?

@anonimx

Oj chyba nie wiesz co potrafią niektórzy kierownicy. Mam dziewczynę w salonie, która miała właśnie taką jaśnie Panią kierownik co stosowała metodę kija i marchewki, wrzaski itd. Tylko o to mi chodziło w mojej wypowiedzi.

Jacek

Chyba bardziej kija...

Wyzwolona

Z całego serca nie polecam. Słabe zarobki i atmosfera terroru w pracy. Jest wiele lepszych miejsc pracy.

@Wyzwolona

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Dlatego też Twój post może trochę zadziwiać. Może zdradzisz nam coś więcej, na temat tej atmosfery? Kwestia zarobków to z kolei kwestia raczej indywidualna. Ale może miałaś dostęp do jakichś ciekawych dodatków pozapłacowych?

Iza

@Lena, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy pracownicy otrzymują takowe benefity? Jeśli tak, to w jakiej postaci? @anonimx, jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy? Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w Lavardzie?

Karola
@Iza

Jeśli chodzi o stanowisko kierownika , jaka umowa? jaki poziom wynagrodzenia? szkolenia?

@Karola

Na pewno ktoś z byłych lub obecnych pracowników firmy będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Czy do tej pory próbowałaś na własną rękę dowiadywać się szczegółów odnośnie pensji? Co skłoniło Cię do rozważenia propozycji pracy właśnie w tej firmie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Enejka
@Iza

Mogę wypowiedzieć sie na temat Pani"kierownik" jezeli chodzi o Elbląg!!!! Święte słowa jezeli nie grasz po myśli dziewczyny ktora nie ma zadnego podejscia ludzkiego do człowieka nie ma pojecia jaka jest rola kierownika to niestety ale z dnia na dzien nie masz checi pojawić sie w pracy!!! Chodzisz bo musisz!!!! Zresztą widać po rotacji jaka jest w tym sklepie może Pan szef powinien szukać problemu tal gdzie jest a nie wymyślać inne bzdury

@Enejka

Przede wszystkim nie obrażaj innych osób. To nie pomaga, a wyłącznie napędza negatywne emocje. By podjąć stanowisko kierownicze w danej firmie, należy posiadać odpowiednie kompetencje, które są weryfikowane przez szefostwo. Nie uważasz, że Twoja opinia, w której twierdzisz, że ktoś nie ma odpowiednich kompetencji, może być bardzo krzywdząca? Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy kierownika, to czy rozmawiałaś na ten temat z szefostwem?

enejka
@Iza

Jezli kompetencjami możemy nazwać brak jakiegokolwiek doświadczenia na danym stanowisku a po prostu znajomość prywatną to chyba nie ma więcej o czym pisać na ten temat. Nikt w poprzednim komentarzu nie został obrażony A tym bardziej skrzywdzony dla wielu osób stanowisko kierownika polega tylko na tym że posiada się wyższą pensję od pracownika nosi się Głowę wyżej niż powinno i kopie się dołki pod pracownikami i zasługi pracowników bierze się na siebie bo przecież tej pani wolno więcej niż nam zwykłym szara.com pracującym za najniższą krajową chyba nie na tym polega stanowisko pani kierownik

@enejka

Piszesz o konkretnej osobie, że nie ma doświadczenia, ani kompetencji, co na stanowisku kierowniczym raczej nie powinno mieć miejsca. Jest to forum publiczne i każdy może przeczytać nasz komentarz. Tym bardziej, jeśli wypowiadamy się o osobie i pełnionej przez nią funkcji (a kierownik jest zazwyczaj jeden), którą można zidentyfikować na podstawie opinii. Biorąc pod uwagę aktualne przepisy ochrony danych osobowych, taka wypowiedź jest niezgodna z regulaminem forum GoWork.pl i zapisami o ochronie danych osobowych. https://www.gowork.pl/regulamin

Iza

Nie wiem, jak wygląda sytuacja w firmie, ponieważ nie jestem jej pracownikiem. Próbuje uświadomić Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym i każdy zarzut (a niekompetencja jest także takim zarzutem i ktoś może uznać to za bezpodstawne oskarżenie) może mieć swoje konsekwencje prawne. Gdy zapoznasz się ponownie z regulaminem, oraz obowiązującą ustawą na temat ochrony danych osobowych, będziesz mogła dowiedzieć się więcej. https://www.gowork.pl/regulamin

Hoope
@Iza

Skoro nie jestes pracownikiem firmy to w jakim celu wypowiadasz sie publicznie na forum?Jako Obronca,adwokat ?Regulamin gowork daje jasne zasady wypowiadają sie osoby która maja wiarygodne informacje na temat firmy. Więc twoje wypowiedzi sa nie zgodne z regulaminem lub nawet karalne. Proponuję zapoznac sie z regulaminem .

Paula
@Hoope

Do Pani Izy: jestem skłonna stwierdzić że broni pani jednej osoby przepraszam ale tak to wygląda poniżej są wypowiedzi uważam że bardziej obrażające co niektóre osoby piszące wprost o pani kierownik Moim zdaniem broni Pani jednej konkretnej osoby uważam że nikt w tych wypowiedziach nie było obraźliwego A skoro nie ma pani doświadczenia w branży To czemu wogóle się pani wypowiada ewidentnie widać że nie piszę to osoba obca sytuacji Pozdrawiam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zenon

Jak nie "grasz" po myśli kierownika to możesz zapomnieć o dobrej atmosferze.A granie po myśli kierownika to np. przymykanie oka na jego machloje z towarem przy inwenturze. Szkoda, że właściciel na to nie reaguje, a może nie chce wiedzieć lub wie że kradną i przymyka na to oko bo kierownik robi sprzedaż. Nie ma z kim nawet o tym pogadać, więc lepiej zmienić firmę bo szkoda nerwów.

@Zenon

Współczuję. Moja załoga może spać spokojnie. Jako kierownik jednego z salonów na śląsku dbam o dobro pracowników i pilnuje porządku. Uczciwość wobec firmy i pracowników.

xzx

Byłam ostatnio na spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko doradcy klienta w salonie we Wrocławiu. Rozmowa z sympatyczną dziewczyną, która przedstawiła się jako córka właściciela i jej mężem. Jednakże proponowane przez nich warunki dają wiele do życzenia...Na początek umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, z późniejszą możliwością dostania umowy o pracę. Kwota dochodu, jaką proponują to najniższa krajowa, czyli 1540zł netto! Na moje zwrócenie uwagi, że takie zarobki nie pozwalają na normalne życie i utrzymanie się w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław, pani stwierdziła, że możemy się dogadać...czyli da mi 1540zł na umowie i resztę do ręki, czyli 360zł (bo więcej niż 2000zł dać nie może!). Takie same warunki proponowane są na późniejszej umowie o pracę, gdyż pani twierdzi, że zależy jej na jak najniższych kosztach utrzymania pracownika! Żenada jak dla mnie! Chyba, że komuś to odpowiada...tylko co w sytuacji, kiedy wypłacą 1540zł i nic ponadto? Bo z jakiej racji? Tyle jest na umowie, a ty-pracowniku znów dałeś się zrobić w "balona"! I jeszcze z rozbrajającą szczerością mówi, że maja pracownice ubiegającą się o kredyt, więc przez jakiś czas NACIĄGAJĄ jej dochody, by była wypłacalna dla banku. Potem znów wszystko wraca do normy. W jakich czasach żyjemy, by świadomie dać się tak robić w jajo??? I jeszcze pani twierdzi, że tylu mają chętnych, pracownice dojeżdzają z daleka...naprawdę? za 1540zł??? Chyba nie do końca tak jest, skoro nadal szukają do pracy we Wrocławiu. Nie wiem, jak jest w innych miastach, choć myślę, że podobnie....

@xzx

Takich stawek już dawno nie ma. Nowi pracownicy dostają 1800 na rękę bez doświadczenia w branży . Nie wiem z kim rozmawiałaś ale nie daj się oszukać jakiejś regionalnej na 5 minut.

Iza

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Gregor? @Gregor, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? A może złożyłeś już swoje CV? Jeśli tak, to jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej czy ten etap rekrutacji jest dopiero przed Tobą? Trzymamy za Ciebie kciuki! @xzx, czy aby na pewno Twoja opinia dotyczy firmy Lavard?

Gregor

Ja słyszałem, że mają bardzo dobrą opinię. Warto aplikować?

Iza

@Paulina Widzę, że jesteś bardzo zainteresowana pracą w firmie Lavard - to dobrze. Od Twojego wpisu upłynął już pewien czas. Zdecydowałaś się już zatem aplikować, a może dalej masz to dopiero w planach? @Karol Skąd słyszałeś, iż firma Lavard ma opinię dobrego pracodawcy? Zachęcam Cię do tego, żebyś umotywował swoje stwierdzenie.

Karol

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca!!

Iza

@Inna Może warto w tej sprawie zaczerpnąć informacji od samego pracodawcy? Wyślij do nich CV, a po zaproszeniu na rozmowę wszystkiego się dowiesz. Koniecznie daj nam znać, jak Ci poszło. @Tymon To faktycznie jest zastanawiające. Sam jesteś zainteresowany pracą w Lavard? A może już do nich aplikowałeś? Zachęcam do tego, abyś podzielił się z innymi użytkownikami forum wszelkimi informacjami.

Tymon

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na tym wątku?

Inna

Witam! Jaki są zarobki dla krawcowej?! Dziękuję

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.