Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Ola

Co to ?

Lav

Myślicie ze wyplaca dziś?

Kira
@Lav

Niektórzy już dostali przelewy, może się wystraszyli bo miało być do 13 kwietnia

Ktoś.

Zastanawia mnie fakt, czy przy zatrudnianiu pracowników na stanowisko kierownika salonu firma oprócz "znajomości" bierze pod uwagę kompetencje i uczciwość kandydata. W jednym z salonów w zachodniopomorskim rozgościła się Pani, która w poprzedniej firmie oszukiwała swoich pracowników, a smaczki wychodzą dopiero w momencie rozliczeń. Mam nadzieję, że na swoim aktualnym stanowisku nie ma do czynienia z wynagrodzeniami pracowników i nauczy się, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Jedna z Was
@Ktoś.

...niech zgadnę . Pracowała wcześniej w marce zaczynajacej się na literkę B jak te miasto na południu Polski :) ...?

Konkurencja
@Ktoś.

W przypadku tej Pani to chyba tylko znajomości. Kompetencji brak. Potwierdzam ;) rozmowa o pracę jak przyjęcie do przedszkola .. Ale życzę powodzenia . A kłamstwo ma krótkie nóżki:)

Lavv

Hej powiedzcie mi czy umowy zlecenia tez obowiązują 2 terminy wyplat 10 i 25?

Pomyłka
@Lavv

25 już chyba nie obowiązuje nigdzie :( Ja cały czas nie mam 2 raty.. wy dostaliście ?

Weteranka
@Lavv

Tak dotyczą wszystkich umów.

Weteranka
@Pomyłka

W tym tygodniu wszyscy powinni mieć 2 ratę.

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Jedna z Was

...kolejny raz wypłata na raty ,chociaż w lutym pracowaliśmy cały miesiąc normalnie . Zaczynam się zastanawiać czy to już nie będzie norma w tej firmie ...bo wszystko na to wygląda.

Uciekaj
@Jedna z Was

Ale to jest normą od roku, pracowałem parę lat to znam temat tego co się dzieje w firmie od podszewki :) szacunku do pracownika ze strony familii G. nigdy nie było, trzeba było biegać jak kapibara po pustyni bo budżety do zrobienia astronomiczne a towaru brak hahaha. Źle tam było już 2 lata temu, teraz z tego co czytam to patologia :)

Pracownica

Koniec miesiąca kiedy reszta wypłaty ? Nie szanują pracownika firme nie interesuja pracownicy mają ich w (usunięte przez administratora) ludzie też mają wydatki opłaty....

Młoda

Ja się zastanawiam. Jak wypłacą nam 2 część 10 Marca a połowę za luty w kwietniu to 10 mają będą nam winni już za 2 miesiące. Chyba nie chcę tego ciągnąć , bo mieć nie do odzyskania wirtualne pieniądze to bez sensu

Alinka

Dziś 25.02 a drugiej części wypłaty dalej nie ma na koncie. Nawet żadnej informacji z firmy. Całkowity brak szacunku do pracownika. Cały styczeń chodziło się do pracy w pełnym wymiarze godzin a całości wynagrodzenia brak.

Szara
@Alinka

Pewnie 10 będzie. Może razem za luty.

Wesoły

Dostaliście wreszcie kasę ? Ja nie mam przelewu a to ponad 2 tygodnie.

OlaKm
@Wesoły

Ja tez nie dostałam. Brak info i brak kasy.

Byłypracownik

Nie polecam pracy tam, wieczny bałagan w papierach, zmiany terminów wypłat kiedy im się podoba bez odpowiedniego uprzedzenia wcześniej, nie do końca wywiązują się ze swoich „konkursow”

Region
@Byłypracownik

Kłamstwo , Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Ciekawe po co tak kłamać ?

@Region

No ja bym nie powiedziała, że to kłamstwa. Wszystkie te rzeczy dzieją się od dawna.

Szczera prawda
@Loli

To nie wiem gdzie pracujesz. U nas wszystko na czas i ok.

@Szczera prawda

Tasak? Dzisiaj jest 24 luty, 10 lutego dostaliśmy połowę pensji, gdzie jest druga?

Szczera prawda
@Loli

To może pracowałaś 1/2 etatu. Ja nie zostałabym 5 minut beż wynagrodzenia i mam na czas. Wie to Regionalna i załatwiła :)

@Szczera prawda

Ohoho, a któraż to regionalna taka łaskawa? Bo z tego co wiem to wszyscy dostali połowę, więc nie kłam

Hmmmm

Czemu sam/ sama tego nie zrobisz?

Beata

Hej, i jak obecnie wygląda sytuacja w Lavard? Wspomniałaś, że wypłata była na raty a premie nie wypłacane. Czy już się to wszystko unormowało i jest w porządku? Napisałaś też, że praca była po 11h gdy centra były zamknięte. Jak wyglądał w takim razie wtedy zakres obowiązków?

Loli

Na których galeriach zamknęli już salony z towarem, bo czynszu nie płacili?

JL

Galeria Północna Wawa

Pedro

W Bielsku-Białej salon zamknięty, zdany administracji. Na pewno towar nie został w sklepie Odjechał do firmy

Ona
@Pedro

Od kiedy?

Czy można liczyć w Lavard Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kasianika

W Lavard nie ma nic dla pracowników, to fatalny pracodawca. Pracownicy nawet ubezpieczenia grupowego nie mają. Pracownicy są traktowani jak maszynki do robienia pieniędzy. Za najniższą krajową wymagają cudów. W żaden sposób pracownicy nie są motywowani. A to jak się zachowuje nowa regionalna Daria to już szczyt. Wyniosłość i pogarda z jaką wchodzi do salonu pokazuje jak prezes firmy lavard traktuje pracowników.

Ivi

Bardzo dobra jakość ubrań.Jestem zachwycona.Obsługa w Jankach w centrum handlowym oraz w Galerii Mokotów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Dawny pracownik

Ludzie, uciekajcie z tej pożal się Boże firmy póki i gdzie się da :) Od września mają nad sobą syndyka, tylu ich wierzycieli ścigało przez komorników, że musieli złożyć w sądzie wniosek o restrukturyzację, bo inaczej by mieli wiecznie zablokowane konto przez komornika. Sprawdźcie sobie po KRS wpis o restrukturyzacji z 10.09.2020. Nie mogą teraz podejmować żadnych decyzji finansowych bez zatwierdzenia przez syndyka. Z taką firma mało kto chce pracować, więc towaru na sklepach będzie jeszcze mniej, bo nikt nie bedzie chcial dla nich uszyć (te bajeczki ze wszystkie rzeczy szyją w Starym Bystrym to mozna klientom wciskać, w rzeczywistości są szyte min. na Białorusi, albo importowane nie wiadomo skąd przez pośrednika z Sankt Petersburga). Faktur mają nieopłaconych tyle, że nie wiem czy w 2 lata się wypłacą. Po odejściu Pani dyrektor IG w lutym było już wiadomo że dzieje się źle i wieloletni pracownicy zaczęli uciekać zaraz po niej. Efekt jest taki, ze mało kto już został ze starej ekipy. Nowy dyrektor wyżej ... niż... ma. Mysli ze zlapal Pana Boga za nogi, a naprawdę pozbędą sie go w dogodnym momencie jak odwali swoje. Kierownicy regionalni nie dorastają do pięt starym, ale teraz są potrzebni tylko tacy co zadają malo pytań, nie myślą, wykonują polecenia. Z resztą prezes miał w głębokim poważaniu regionalnych A w jeszcze większym pracowników. Liczą się tylko tabelki, a pracownik jest tylko pionkiem od którego wymaga się niemal niewolnictwa (znam przypadki pracowników którzy nie wykorzystywali pełnego rocznego urlopu przez 3 lata z rzędu bo nie było komu pracować za takie pieniadze) Widział kiedyś na sklepie prezesa? Tylko większe salony, ew. pojawiał się gdzieś przy otwarciu. Dlaczego? Bo zwyczajnie gardzi szarym pracownikiem, I to jest jeden z powodów upadku tej firmy. Na święta bon 100zl do wykorzystania w ich sklepie... śmiech na sali. Prawdziwym powodem bliskiego bankructwa wcale nie jest wirus, bo problemy finansowe zaczeli miec juz w 2018 roku po otwieraniu sklepów gdzie się da bez zastanowienia czy będą w stanie na siebie zarobić, wiec teraz zamykają gdzie tylko mogą. Podobno mają zamknąć 20-30 sklepów. Szary pracownik wiedział, że nie ma racji bytu 5 salonów w promieniu 6 km, ale prezes fontanna mądrości i cnót wszelakich wiedział przecież lepiej, że rynek jest z gumy. Za takie pieniądze można było organizować szkolenia dla starych pracowników, postawić na reklamę, nieco socjalu I mieć ekipę kocurów sprzedaży nie do zajechania. Ale jak już stwierdziłem wcześniej, dla zarządu pracownik jest tylko chłopem pańszczyźnianym. Powinien się cieszyć że w ogóle pracuje, a jak biją to dziękować. Serio, ciężko będzie trafić gorzej, jeśli się zastanawiasz czy uciekać to się nie zastanawiaj :) nikt kogo znam i kto uciekł nie żałuje

Były pracownik 123
@Dawny pracownik

Dobrze, ze o tym piszesz- wszystko to prawda. W Lavard utrzymają się tylko "ameby umysłowe" które nie zadają pytań i robią dobra mine do złej gry! Jesli masz trochę oleju w głowie to bez względu na wyniki i umiejętności sprzedażowe dostaniesz kopa... bo jak zwykły pracownik może być bystrzejszy od regionalnego ???? którzy niestety sa bez polotu????‍♀️ Wypracujesz premię za konkurs lub sprzedaż, zgodnie z regulaminem ale dopiero jak "zasłużysz" to wyplacą Ci Twoje pieniądze ????‍♂️. Pamiętam, że tak było z premią za luty 2020- no hit Prawda jest taka, że kilkanaście niodpowiednich osob na wyższych stanowiskach położyło ta firmę a to wielka szkoda

Ewelina
@Były pracownik 123

Potwierdzam

kamilka
@Były pracownik 123

Haha czytając to mam wrażenie ze była Pani Dyrektor przyczyniła sie mocno do tak słabego stanu kondycji firmy w nowej poczyniła zmiany które są tylko równia pochyla ... w dol ... zostawiajac same ameby umysłowe w firmie

AA

znowu się zaczyna płacenie na raty A ty człowieku sobie czekaj nawet jak jesteś na macierzyńskim

Wnn
@AA

Na raty?

Aa
@Wnn

tak na raty

Trampkarz

Bardzo nieprofesjonalne podejście KR z obszaru wrocławskiego, która zaklepuje etaty dla swoich znajomków, nie miejących pojęcia o handlu. Często zmienia zdanie zapominając co wcześniej powiedziała. A hit stanowi zatrudnianie znajomych na zastępstwa bez odpowiedzialności materialnej. Jeśli jesteś handlowcem nastawianym na osiąganie wyników, nie licz na to ze ktoś to zauważy i doceni. Najlepsze miejsca i tak ma dla swoich (psiapsiułek)

@Trampkarz

Hej, jest tu ktoś z aktualnych pracowników?

@Trampkarz

Niestety wiem o czym piszesz. Przykre to

Taka ja
@Kasianika

Ja pracuje tu już dłuższy czas

Taka taka
@Trampkarz

A co z premiami za paragony, mówią same za siebie Ktoś dobrze sprzedaje to ma dobra kasę Czy każdy sprzedawca musi miec aspiracje na awans?

Pracownica

Po kilku latach pracy całkowicie Nie polecam. Wynagrodzenia zawsze przychodziły dwa trzy dni po terminie. Brak szkoleń człowiek musi sam zdobywać wiedzę lub bazować na doświadczeniu. Na wiosnę tuż po zamknięciu galerii handlowych od razu "utracili płynność finansową" i zaczęli robić przelewy po parę stówek. Ostatnie zaległości były wyrównane dopiero we wrześniu czyli po pół roku. Jeżeli chodzi o możliwość awansu to dramat. Firma woli zatrudniać ludzi z zewnątrz zamiast awansować pracowników.

Były pracownik oddziału Rzgów

W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce i na świecie odział sklepu internetowego w Rzgowie został zamknięty, tym samym zwolnieni zostali wszyscy pracownicy tego oddziału. Ponoć firma traciła płynność finansową.(20 marzec 2020r.) Hmm... Trochę zastanawiające nieprawdaż? Jak taka firma może utracić płynność finansową? Jaki (usunięte przez administratora) musi panować u zarządzających, żeby przy początku epidemii, kiedy sklepy stacjonarne zostały zamknięte, firma utraciła nagle płynność finansową? Przecież tak duża firma musi mieć zabezpieczenie finansowe. No, ale mniejsza... W dniu, gdy wynagrodzenia miały wpłynąć na konta (do 15 dnia miesiąca), zobaczyliśmy śmieszną wypłatę w kwocie 772zł! Pragnę zaznaczyć, że miały być one wyższe. Okazało się potem, że firma postanowiła "podzielić po równo" pieniądze każdemu pracownikowi bez wcześniejszych wyjaśnień, a w zawartej przez nas umowie paragraf 11 stanowi "wszystkie zmiany niniejszej umowy wymagają formy pisemnej w postaci aneksu, pod rygorem nieważności". Następnie firma Lavard - chyba z okazji świąt Wielkanocnych - postanowiła przelać nam jeszcze 150 zł (tak żeby nam nie zabrakło pieniędzy na jedzenie zwłaszcza podczas świąt). Obie te kwoty, w sumie dają nam 922 zł - co wciąż nie jest pełną kwotą wynagrodzenia za marzec. Chcąc wyjaśnić sprawę, nie można się dodzwonić do nikogo zarządzającego firmą. Przy ostatniej rozmowie telefonicznej , do osoby zarządzającej obiecano nam resztę kwoty wynagrodzenia do końca kwietnia - mamy 4 maja 2020r. Osoby pracujące na odziale nie dość, że zostały z dnia na dzień bez pracy, to dodatkowo bez pieniędzy. Firma nie bierze na poważnie nie dość, że swoich klientów to dodatkowo pracowników. Ja postanowiłam wysłać mailowo przedsądowe wezwanie do zapłaty. Jeżeli firma nie wywiąże się ze swojego obowiązku, sprawa zakończy się w sądzie.

@Były pracownik oddziału Rzgów

Serio?! :O Czyli kompletnie nikt już nie pracuje w Rzgowie? Ludzie zostali bez niczego, cały magazyn, dziewczyny z biura z obsługi klienta itd?

Pracownica
@Były pracownik oddziału Rzgów

Pracuje w Krakowie i w marcu dokładnie tak wyglądała sytuacja zero przepływu informacji i śmieszne przelewy ????‍♀️

Mąż kupił w sklepie Lavard dwie koszule, zmierzył jedną, druga była ta sama tylko inny kolor, więc jej nie mierzył. Po praniu okazało się, że ta druga ma za krótkie rękawy, różnica jednego lub nawet dwóch rozmiarów. Niestety sprzedawczyni odmówiła wymiany, ani reklamacji. Spróbowaliśmy w innym sklepie, to samo. Kosztuje nas to dużo zdrowia i 250 zł. Okazało się po zakupie, że ta trefna ma logo Ellstone, dziwne, bo nie wiedzieliśmy, identyczna, ta sama cena i sprzedawczyni podawała nam różne koszule jako z jednej firmy. Pani sprzedając koszule była niezwykle miła, wręcz empatyczna, przy reklamacji, niemiły, inny człowiek, boję się takich ludzi.

Askier
@Ewa

Pisz do Centrali wskazując sklep w którym robiłaś zakupy i do Rzecznika Praw Konsumenta. W zębach Ci przyniosą kasę..

Lavard92
@Ewa

Składa Pani cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.