Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Stare Bystre zatrudnia na stanowisko Visual Merchandiser. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Beata

Nie polecam, VM w tej firmie na poziomie dna. Przygotuj się na robienie wszystkiego ze slajdów, które są wymyślone totalnie bez gustu i stylu. I za marne pieniądze, jesteś nie tylko VM ale i sprzedawca. Do twoich obowiązków należy wszystko! A i przygotuj się na przynoszenie nawet własnej wody do picia :)

Klienciii

Galeria Młociny Warszawa bardzo miła obsługa,szczególne podziękowania dla Pani brunetki w okularach za pomoc,cierpliwość i uśmiech.Właściwa osoba w tym miejscu.Chętnie będziemy do Pani wracać POZDRAWIAMY

Alicja

Nie polecam robiłam zakupy w Bielsku-Białej ok tydzień temu , przez dłuższy czas nikt do mnie nie podszedł a nawet salon był pusty … po ok 15 min wyszła do mnie pani z zaplecza z jedzeniem w ustach zdziwiona ze wogóle ktoś jest w sklepie, niestety to już nie pierwszy raz kiedy brak tam obsługi, nwm czy to nowy sposób na podejście do klienta , chyba czas zacząć odwiedzać konkurencje. Pozdrawiam

Kalinka
@Alicja

Może, w końcu niech ktoś się obudzi i zatrudni odpowiednią ilość osób, jedna osoba to trochę mało, to człowiek, przez 12 godzin w pracy musi zjeść, naprawdę pracownicy Lavard jedzą i inne potrzeby też mają

@Kalinka

Dokładnie pracownikom już się nic nie należy ani WC ani zjeść ani pić, trochę wyruzomialosci dla innych, i co się stało że Pani poczekała chwilę świat się zawalił, a może to byka jedyna chwila kiedy dziewczyna mogła skorzystać z WC i i zjeść w biegu między klientami na stojąco. A straszą to duchy na zamku , do konkurencji Pani pójdzie ????

Duch
@Alicja

Wystarczylo by troche empatii,ale jasnie dama nie obsluzona?nie jestes krolową

@Duch

Dokładnie, każdy z nas jest klientem ale ludzie szanujemy się nawzajem

Ewelina
@Kalinka

Od zawsze tak było

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do LAVARD sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 6 lipca.

Wolontariusz

Szczerze odradzam, firma nie płaci pracownikom, Mało tego obiecują dużo a z tego nic nie wynika. Klamczuchy.

Magdalena
@Wolontariusz

Powiem więcej, wypłaty nie ma.na czas tak.jak.jest zawarte w umowie o pracę.Nawet wypłacana jest na raty(na dwie A czasem nawet trzy raty).

Nicku

Cześć, Prowadzą rekrutacje. Prawda jest na pewno to, ze maja opóźnienia w wypłacaniu pensji ale są to może 2-3 dni. Myśle, ze nie ma co sugerować się komentarzami z czasów lockdawnu. Ja generalnie z pensji jestem zadowolona bo jest to dużo wyżej niż średnia w innych galeriach. Dostaje się dwie pensje wypłatę, a za tydzień premie. Gdyby nie płacili raczej nikt by już nie pracował ? Warto się logicznie zastanowic ????

Zdecydowanie odradzam póki co płacą ale ciągle zmieniają się warunki. Wypłaty nie są tylko dwa trzy dni ale bywało dłużej w dodatku bez żadnych informacji albo w tym samym dniu. Ale pomimo braku wypłat na czas to ponaglenie z obrotami były jeszcze jak. Ja bym się nie zdecydowala podstawą jest płacą na czas i to już poza lokdawn. Mnie tylko trzymał fajny zespół ale też trzeba myśleć o sobie. A rekrutacja trwa ciągle a chętnych brak więc samo się wyjaśnia

Koszula

...a myślałam że tylko ja to widzę

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
J&Lo

Co się dzieje w firmie? Dlaczego P Daria odeszła ... Nowy regionalny rob jakiś postrach wśród pracowników... Ja się w cale nie dziwie, że nikt nie chce pracować.

@J&Lo

Pewnie robi postrach bo nieroby stracą prace...lub przyjaciółki p. Darii :)

Lein
@Piotr

(usunięte przez administratora) jest karalny A straszyć może swoje dzieci. Nikt nie chce pracować jak nie szanuje się pracownika Panie P

Poszetka
@J&Lo

...poczekajcie ...Nowa ,,stara,,regionalna umili Wam życie

jola
@Poszetka

a jak ma umilić ?

@Poszetka

A kto został? Wszyscy czuliśmy że Daria długo się nie utrzyma na tym stanowisku, więc jej odejście nikogo raczej dziwić nie powinno.

Wioletta

czy wiecie coś o zmianach na stanowiskach regionalnych ?

pracownik Lavard.
@Wioletta

Tak. W Warszawie ponoć została jakaś niunia, która nie ma zielonego pojęcia. Ponoć nowy dyrektor sprzedaży ją rekomendował:). śmiech na sali i brak szacunku do starszych pracowników.

@pracownik Lavard.

A kto odszedł ? Mężczyzna ?

KSF
@pracownik Lavard.

A nowy Dyrektor to dopiero żart ????????brak kompetencji resztę zostawię bez komentarza. Będzie wymiana KR na same niunie. Dobrą passe i profesjonalnych ludzi ta firma ma już za sobą.

eM

To może powiedz kto, skoro wiesz bo inni są ciekawi...

Blondynaka!
@pracownik Lavard.

Może starsi pracownicy osiedli na lałrach a ta "niunia' jak ją nazywacie ma krzepę i chęć do działania. Może ma coś ciekawego do powiedzenia oraz charyzmę i determinację w dążeniu do celu i w udoskonalaniu siebie. Może się uczyć, bo każdy kiedyś zaczyna, ale jeszcze Was zaskoczy. Czasem wystarczy dać komuś szansę i nie utrudniać na siłę pracy!Nowa osoba, nowe spojrzenie na wszystko! Pozdrawiam !

Gabi
@KSF

Właściciele nawet nie wiedzą jak ci ludzie rujnują firmę

Cukiereczek
@Blondynaka!

To pokazuje wasz poziom. Dziewczyna nie zaczęła jeszcze pracy, a wy już ją obrażacie.

Blondynka!
@Cukiereczek

Chyba pod nieodpowiednim postem odpowiadasz... moja wypowiedz była w 100% pozytywna.

Nina
@Blondynaka!

Może i ma, może i bystra.. tylko dlaczego awanse są załatwiane po znajomości. Niech nie wymaga szacunku osoba, która załatwia sobie awans w taki sposób, za plecami innych pracowników. A podejście firmy żenujące. Rekomendacja dyrektora? Co to jest?

Blondynka!
@Nina

To co piszesz to są tylko i wyłącznie wasze domysły i plotki które lubią nabierać tępa i szybko się rozchodzić nic poza tym...

@Nina

Po znajomosci ? A czy ktoś wie, ze tzw niunia pracuje w tej firmie już ok 5 lat ? I zaczynała rak jak wy ? No nie ... bo przecież plotki ploteczki !

Pracownica- kotwica
@Nina

Do mnie doszło, ze nowa regionalna załatwila sobie stanowisko w wiadomy sposób...

@Pracownica- kotwica

W wiadomy sposób OMG oj kompleksiki leserów wychodzą. Ona ma partnera ... ludzie !

Pracownik 2
@Karolina

Ale o kim mowa ? Imię ? Salon?

Pracownik SF
@Pracownica- kotwica

To słabego masz informatora tudzież informatora zwał jak zwał. Lepiej pracą się zajmij a nie rozgłaszaniem opowieści dziwnej treści. Widać, że sami specjaliści się wypowiadają haha. Współczuję Wam poziomu inteligencji, że jesteście podatni i wierzycie w bujdy, które ktoś życzliwy wymyśla żeby wprowadzić zamęt. Szczerze to zazdroszczę tym, którzy będą mieli opiekę tej osoby nad sobą bo to po prostu dobry człowiek z wielkim sercem ale gamonie zawsze będą szeptać bo chyba czują się zagrożeni hihi. Także adios amigo i męczcie się dalej wymyślając kolejne bajeczki. Ludzie inteligentni się wspierają a nie szczują i kąsają Bogu ducha winnych ludzi. Pozdrawiam prawdziwych!

@Pracownik SF

Ja na szczęście za długo z nią współpracować nie będę. Niech jej ziemia lekka będzie. I Wam wszystkim obrońcom ????

weteran
@KSF

Ohohohoh patrzcie patrzcie a Ty co specjalista od sprawdzania kompetencji czy jak ? Czekam z niecierpliwością na jakies konkrety bo biadolić to tu potrafi 50% wypowiadających się w tym Ty KSF kij wie skąd tak się wypowiada jakby Tobie posadka sprzed nosa uciekla ? :D I te zdolności wizjonerskie, wróżysz z kart czy z fusów kawy, sny prorocze czy może ukryty talent ? Jak taka czy taki dobry jesteś to po proszę namiary to chętnie umowie się na prywatne konsultacje może i na mnie jakas mila niespodzianka spadnie i przepowiesz mi albo chociaż powiesz czy dobry niuniek ze mnie :D Pomocy ludzie czy wy myślicie jeszcze, wlasnie widać kogo firma zatrudnia i od czego zaczyna się atmosfera w pracy jak takie janusze, które widza tylko koniec swojego nosa wylewają swoje gorzkie zale w internetach.Polaczki cebulaczki Ty mierny narodzie. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece i przeleje na Ciebie więcej madrosci ….

Niuniek
@weteran

Zapytaj swoich nowych wspaniałomyślnych przełożonych czy dobry niuniek z Ciebie a nie szukaj jakiegoś poklasku w internecie. Tylko głupi chciałby piastować jakiegokolwiek wyższe posady dla tej firmy w tym momencie. Wątpię ze ktokolwiek pchałby się do władzy. Zgadzam się z @pracownik. Niech wam ziemia lekka będzie.

Janusz
@Karolina

Ludzie czy ktoś ma kompetencje czy nie to jeden temat. Myślę że tu bardziej chodzi o całokształt sytuacji- firma nie przedstawia możliwości awansu w którym wybierany byłby ew pracownik spośród wszystkich zainteresowanych. I chyba o to żal- bo cześć salonów pewnie nawet nie wie, że była taka możliwość. Zanim info o wolnym stanowisku dotarło to już jest zajęte.. ale to akurat nie wina tejże osoby- a jedynie firmy i sposobu zarządzania.

Obserwator
@Gabi

Oj wiedzą, widzą i dają poklask

Wioletta

Dziękuje To wiele tłumaczy mojej firmie.

Pracownik@#
@Wioletta

Jak Kamil to sie ciesz... nam bedzie go brakowało.

@Wioletta

Co to tłumaczy Twojej firmie? Bo rozumiem, ze Ty już dla Lavard nie pracujesz...

...

Tłumaczy to, że wasza była już „aera sales director” sprowadza do firmy, gdzie obecnie pracuje swoich ludzi...

@...

Czyli Kami idzie do GreenPoint?

jola

Tak.

@poziomka

Super przełożony! Najlepszy jakiego miałam.

Mika warszawa
@jola

To będą mieć fajnie z tym(usunięte przez administratora).A jaki oni rejon będą mieć? A (usunięte przez administratora) też tam przeszedł? Pewnie będzie miał rejon ten sam co miał czyli,Warszawę, Olsztyn itp.Ktos może wie?

Mika warszawa
@Wioletta

To fajnie będą mieć z tym Kamilem F i Izabela G ,słyszałam że mają objąć rejony takie same jak mieli w lavardzie ,czyli Kamil będzie miał. Warszawę i okolice i pewnie Olsztyn. To dlatego prawie wszystkie dziewczyny po cichu odeszły z Olsztyna z salonu do GreenPoint do galerii warmińskiej, bo takie info krąży po jednym salonie w Warszawie,że odeszły z Olsztyna z lavardu do GreenPoint i to już pewne jest że tam.sie przeniosły.Fajnie będę mieć podobno była to ustawka jak wszędzie.A ktoś tam wogole w lavardzie zostanie.Powinni przenieść się całym zespołem a nie po części.No cóż my w Warszawie też byś pewnie tak postąpili, idziemy tam gdzie lepiej niestety.

Marta L.lola
@Mika warszawa

No tak powinni wziąć cały zespół a nie resztę głupio zwodzic i kity wciskać bo Paweł z Warszawy coś wspominał Wieści szybko się roznoszą tam gdzie nie trzeba.A w lavardzie w Olsztynie ktoś zostanie? czy nikt?,jeśli ktoś zostanie to będą mieć nowego regionalnego chyba z innej firmy ale branża ta sama Szkoda że to wsxystko ustawka po cichaczu się odeszło.

dlugoletni pracownik
@Mika warszawa

Szkoda calej trójki Izy, Kamil, Łukasza ale niech idą tam gdzie ich docenią. duze zmiany...

Ola
@Mika warszawa

A jak się odchodzi z pracy? Głośno? Składa się wypowiedzenie i sie odchodzi... Co każdy ma na go worku pisać jak będzie chciał się zwolnić z pracy... A zespół to jest połączony jakim sznurkiem? Każda osoba pracująca gdziekolwiek jest osobna jednostka i robi co chce... Juz nie moge tego czytac... Chyba mamy wszyscy gorsze problemy niż wtrynianie się w czyjąś pracę...

@Ola

Ola? jaka Ty mądra jesteś INACZEJ! Widać że swojego zespołu nie lubisz bądź nie lubiłas

Dawny pracownik
@dlugoletni pracownik

Szkoda to było ludzi na samym początku jak przyszli pracować po prochniku ! Ludzi z ogromnym doświadczeniem mądrzejsi niż Ci wszyscy regionalni ! ... tylko to nie były ludzie z towarzystwa pani dyrektor wiec nie mieli możliwości wykazania się tylko ( kolesiostwo pani Izy z hugo bossa ) którzy frajerzyli wszystko do niej a ta wszystko łykała jak pelikan...

@Wioletta

Lipa totalna słabe place nie na cze premię jak mają gest to wypłaca Mało towaru na salonach tak podstawowego jak koszule białe I obuwie do garnituru. A oczekiwania planowe bardzo wysokie. Kiepskie zarządzanie nawet kierownicy słabo przeszkoleni

kasia
@Wioletta

tak czekam ąz Ize wypie...

@Blondynaka!

Zaskoczyła nas :) odeszła!!! :)

Zbigniew

Hej Czy ktos wie co sie stało z regionalną Darią?

Kenio
@Zbigniew

Odeszła ?

Lav

Czy dyrektor finansowy p C. już nie pracuje?

Xxx

Jaki pupilek mk???

Telewizyjna

Salon 267, czy Ty po polsku piszesz?

Beata

a co wspólnego ma salon 267? jeśli jesteś taka odważna, to posługuj się swoim imieniem i nazwiskiem

@Xxx

Chyba chodzi o pupilka M.W :) z salonu 267.... wszyscy to wiedzą

J&L

Chyba nikogo nie dziwi że obietnica PANA DYREKTORA Ł.G w oficjalnym mailu co do wypłacania wynagrodzenia drugiej raty( co juz jest bezprawne) nie zostały dotrzymane. Co prawda jest to standard ze strony PANA DYREKTORA, jest zwykłym kłamczuchem. Jestem pracownikiem jeszcze z czasów tych którymi dowodziła I.G i jest to totalna przepaść miedzy obecny PANEM DYREKTOREM a Izą. Dobre czasy i szacunek dla pracownika nie wróci zarówno ze strony PANA DYREKTORA jak i KIEROWNIKÓW REGIONALNYCH.

@J&L

Dlaczego każdy narzeka ale nikt nie ma odwagi porobić screeny tych maili i wysłać do pipu? Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak dzielenie wypłaty, ma być do 10 każde miesiąca i koniec, wszystkie inne zmiany powinny być tylko przy podpisanym aneksie co jak sądzę, nikt z Was nie podpisał żadnych dokumentów które zmieniają Wam warunki wypłaty. Więc zgłaszać ich i firmowe dostanie karę, skoro nie potrafią szanować pracownika to jak kilka zgłoszeń przyjdzie to dostaną taką karę że się nauczą. Po drugie co to ma znaczyć że pseudo dyrektor oznajmia kiedy będzie wypłata - to powinno wyjść od księgowej a najlepiej od prezesa. Osobiście codziennie ich zgłaszam, bo odkąd zakończyłam tam pracę nie otrzymałam świadectwa pracy a minęło ponad 3 miesiące. Jestem pewna że nie wysłali bo nie chcieli wpisać w nim prawdy by nie wypłacić mi odprawy. Już samo wypowiedzenie z ich strony było z błędem bo nie wypisali na jakiej podstawie prawnej zostałam zwooniona chociaż słownie to było powiedział że redukcja etatów. Zgłosiłam ten fakt do kadr by poprawili wypowiedzenie bo przecież na to jest kodeks, ale pozostało to bez echa. Zagroziłam że pójdę do sądu jeśli nie otrzymam poprawionego wypowiedzenia i właściwego świadectwa, to do tej pory nie mam świadectwa pracy ani wypowiedzenia ( no kazali odesłać w celu poprawy) (usunięte przez administratora) nie byłam odesłałam kopię a oryginał mam, bo nie odsyła się takich dokumentów tym bardziej że dostają kopie. Jak nie otrzymam świadectwa pracy i poprawionego wypowiedzenia do końca miesiąca, mój prawnik zakłada im sprawę. Nie mam skrupułów wobec tej firmy. Ona tyle czasu nie miała wobec pracowników, więc czas się im odwdzięczyć.

J&L

@były pracownik. Przykre jest to że samemu nic się nie zdziała. Jest dokładnie tak jak piszesz, salony narzekają ale nic z tym nie robią. Lavard w obecnej sytuacji jest cwany bo nikt nie wyskakuje i czeka grzecznie na pensje. Nie ma co ukrywać ze czekam na dobrą propozycję pracy żeby zmienić tylko teraz jest z tym trudno. W obecnej sytuacji życiowej nie mogę sobie pozwolić na taki ruch ale przyjdzie ten czas i moment.

@J&L

Nie strasz , nie strasz bo się z........ pffff

@@Nick

No proszę trafiła się inteligencja, BRAWO. Rozumiem że podoba się tobie jak firma traktuje pracowników. Można tylko się domyślać ze jesteś na stanowisku kierowniczym, nowym pracownikiem który we wszystko wierzy ewentualnie masz znajomości. Nikt ze starej załogi (,a nawet juz i ze nowej) nie ma takiego podejścia. Tylko podlizuch tak bezczelnie reagują.

Kira
@J&L

Ta firma to dramat niestety nie szanują pracownika obiecują a i tak robią co innego już nie wspomnę że to co rabią jest nie zgodne z kodeksem pracy. Chociażby wypłaty na raty które sobie wymyślili, szklenie BHP które tylko się podpisuje i oczywiście żadnego szkolenia nie ma.

Loli

Bardzo nieuczciwy pracodawca

Lavv
@Loli

Ciekawe czy wypłaca pensje 9

Alinka
@J&L

Ja zrobiłam. Kontaktowałam się z PIP to usłyszałam, że w obecnej ciężkiej sytuacji trzeba też zrozumieć pracodawcę. Kpina. Wypłata na raty, obcinanie etatu nawet na wypowiedzeniu. Można wnioskować o kontrolę i co z tego. Już niejedna tam była i nic się nie zmienia.

Askier

Prawnik niech pisze pismo przedprocesowe do dziadów.Raz dwa dostaniesz dokumenty.

NinA
@Alinka

Co za (usunięte przez administratora)... Ty masz rozumieć pracodawcę, a czy jak np. wynajmiesz mieszkanie to właściciel ciebie zrozumie? Za co macie rachunki opłacić? Przecież ludzie nie dostają pensji na kupowanie sobie bibelotów tylko, żeby mieć co jeść i za co opłacić rachunki. Ja na szczęście po przeczytaniu maili w pracy (o wypłatach na raty, itp.) szybko uciekłam stamtąd. Pracowałam miesiąc. Cieszę się bardzo!

Kamila
@J&L

Tak, wiedziała co bedzie dlatego ,, lojalnie uciekła z okrętu ,, zostawiajac tak wspaniałych ludzi na lodzie. Bzdura ona dopiero zadnych hamulcow by nie miała ...

podobna sytuacja

cześć, jestem w podobnej sytuacji, w jakim salonie pracowałaś?

Green
@J&L

Haha I.G i szacunek do pracowników chyba tych co lechtaja jej wiejskie pochodzenia. Powiedz to ludziom z Greena to nie ujada że smiechu

Hej, jak w tym miesiącu z terminami wyplat dla zleceń? Nie dostałam wypłaty nadal i się martwię

M

Ja nie dostałam Nie wiem o co chodzi Deklaracja do 13.04 nie tyczyła się zleceń ?

@M

Boję się że nie wypłaca pensji tym którym jeszcze nie wypłacili

Myszka

I co dostał ktoś wypłatę ? Jest 15 i nadal nic......

@Myszka

Ja dostałam wczoraj rano

Kwiec

...czy ktoś tak jak ja nie ma jeszcze reszty wypłaty za marzec ?

Eks_mitowany_za_lojalność

Dzisiaj 11.06.2021 r i kolejny miesiąc bez terminowej wypłaty. Norma to fakt, ale z jakich powodów czy też pobudek PIP nadal akceptuje taki proceder jest mocno podejrzane. Czy Polskie Zakłady Odmierzone w restrukturyzacji już upadły?

pytanko do koleżanek i kolegów

Czy ktoś wie jakie salony zamykały się w ostatnim pół roku? Chodzi mi konkretnie o sytuacje, w których miejsca pracy zostały zlikwidowane, a pracownicy nie dostali odpraw ani propozycji pracy w innym miejscu?

Jo
@pytanko do koleżanek i kolegów

W salonach które zamykały się w mojej okolicy nie było sytuacji w której likwidowano punkt miejsca pracy a nie było propozycji pracy w innym miejscu. Były propozycje (najczęściej odrzucane) aby właśnie uniknąć wypłat odpraw.

@Jo

Ktoś we wpisie z 27.03.2021 na tej stronie twierdzi, że dostał wypowiedzenie bez wpisanej realnej przyczyny, czyli likwidacji stanowiska pracy. Jestem w podobnej sytuacji, możemy sobie pomóc nawzajem w sądzie pracy wykazując, że nie było to jednostkowe działanie ze strony firmy, tylko element celowo zaplanowany, żeby nie płacić odpraw. Są miejsca w Polsce, gdzie firma nie mogła zaproponować pracy w innym miejscu bo musiałoby to być 200km dalej, więc w tej sytuacji musiałaby wypłacić zgodnie z prawem odprawę (czego nie robi, bo nie każdemu też chce się chodzić po sądach).

Eks_mitowany_za_lojalność
@pytanko do koleżanek i kolegów

Mnie zwolniono (KS) za brak (dobrowolnej) zgody na przejście na samozatrudnienie bez podania przyczyny. Nie likwidowano miejsc pracy, nie dokonywano redukcji zatrudnienia. Firmie w restrukturyzacji "wybaczą wszystko" bo i tak "ratuje" miejsca pracy.

Xxx
@Eks_mitowany_za_lojalność

Jak to mozliwe?zmuszają do wlasnej działalnosci?

@Eks_mitowany_za_lojalność

A czy twoja umowa została rozwiązana zgodnie z prawem, tzn. za wypowiedzeniem z odpowiednim czasem wypowiedzenia (1 - 3 miesiące), lub za porozumieniem stron? Skontaktuj się proszę ze mną: mateusz.de@vp.pl

@Eks_mitowany_za_lojalność

Jakie miasto, jeśli można wiedzieć?

Eks_mitowany_za_lojalność

Dołączając do dyskusji wskazuję na niechybny dzwon Firmy LAVARD Sp. z o.o. w restrukturyzacji. Firma mimo dotacji ze spec ustawy nadal kombinuje jak z wyciągnąć/wytransferować jak najwięcej z pandemii covid 19. Ostatnim "hitem" jest naciąganie fiskusa na koszta poprzez nakaz przejmowania SF przez kierowników na działalność. Brak akceptacji = bruk. Niestety jak zwykle w procederze spiskują Kierownicy Regionalni. Na południowym-zachodzie krwawe igrzyska i niesamowita inicjatywa własna kierowniczki sięga zenitu, Mam nadzieję, że w końcu ktoś potraktuje ją tak jak ona traktuje lojalnych i oddanych pracowników firmy. Oczywiście bez pracowników nie ma firmy czyli nie ma jej, Dla zdrowia psychicznego lepiej ustąpić i ze sceny zejść niepokonanym, oddając stery komuś naiwnemu, kto uwierzy złotoustej i wyrzeknie się myślenia i człowieczeństwa. Lata spędzone w firmie były dla mnie ciekawym życiowym doświadczeniem i zarazem wyzwaniem. Ale tylko dzięki Wam, szeregowym pracownikom, zaangażowanym i życzliwym we wzajemnych kontaktach można było funkcjonować w tych realiach. Bądźcie dzielni ale nie zapominajcie kim jesteście. Dziękuje za współpracę i do zobaczenia na szlaku.

Nikt
@Eks_mitowany_za_lojalność

Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Firma tylko PROPONUJE przejście na działalności. Nikogo na bruk nie wyrzuciła i wyrzucać nie zamierza za odmowę.

@Nikt

Teoretycznie nie, ale praktycznie tak. Nie wiem na ile jest to inicjatywa Kierowniczki Regionalnej a na ile polityka Firmy. Znam przynajmniej dwóch wyrzuconych kierowników, ale też "multi-kierowników", którzy na tym procederze zyskali kolejny SF. Ku przestrodze innych, żądajcie w kwestii ofert oficjalnych i udokumentowanych informacji chociażby mailowych, nie dajcie się wprowadzać w rozmowy kuluarowe w cztery oczy bez świadków. Z mojego doświadczenia wiem, że nie było presji i pełna dobrowolność w podejmowaniu decyzji. Jednak po odrzuceniu niekorzystnych warunków automatyczny kop i nowy kierownik podczas doręczenia wypowiedzenia.

Nikt
@Eks_mitowany_za_lojalmość

A jak wyglądało wręczenie ci wypowiedzenia?Po jakim czasie od uzyskania oferty zostało ci wręczone?I jako powód co zostało przedstawione?

@Nikt

Tak jak zwykle bywa wręczenie wypowiedzenia. Wystarczy zapytać Kierownik Regionalnej. Będąc pracownikiem masz z nią stały kontakt telefoniczny.

Janie
@Eks_mitowany_za_lojalmość

Czyli ze wypowiedzenie dostałeś droga telefoniczna? Bardzo ciekawe bajki opowiadasz

@Janie

A kto Ci wypowiedzenie daje drogą elektroniczną??? Przeczytaj informacje ze zrozumieniem. Rozumiem firma wysyła bojówki w terem? Faktów to nie zmienia. Pracownik się dla Firmy nie liczy, forma osiągania celów za aprobatą Firmy wg inicjatywy Kierowniczki Regionalnej, Łączę się z Wami w bólu. Tym bardziej, że drugiej transzy wypłaty za marzec brak i PIP ma to gdzieś. Chyba, że pozew zbiorowy.

Nowy Inny
@Eks_mitowany_za_lojalność

1. Nie ma takiej firmy jak LAVARD sp.z o.o. w restrukturyzacji 2. Spec ustawa?! :) O czym piszesz? Są strony rządowe, ogólnodostępne, gdzie po wpisaniu KRS czy NIP, można zweryfikować ile firma otrzymała w ramach Twojej "spec ustawy". Sprawdź, to się dowiesz ile otrzymała i czy ma co transferować :) Nie wiesz co się dzieje dookoła, to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@Nowy Inny

Podaję pełne dane tzw. firmy LAVARD: POLSKIE SKLEPY ODZIEŻOWE w restrukturyzacji sp. z o.o. Adres siedziby: Ul. Mazowiecka 68a/25, 30-019 Kraków Adres korespondencji: Stare Bystre 414, 34-407 Ciche NIP: 6762431687 REGON: 121387301 KRS 0000370360 (usunięte przez administratora) Mówimy jeszcze o firmie występującej pod marką LAVARD Sp. z o.o., czy o POLSKICH ZAKŁADACH ODZIEŻOWYCH w restrukturyzacji sp. z o.o. ?! Dla zainteresowanych: (usunięte przez administratora)

Askier
@Eks_mitowany_za_lojalność

Dodajmy że firma jest w postępowaniu sanacyjnym.. Warto poczytać co to oznacza dla pracowników.

Ma.....ta

Powiedzcie ile wam kierownikom proponują kasy na przejcie na własną działalność?

Eks_mitowany_za_lojalność

Witam wszystkich. Chcę się zorientować, jak długo firma zamierza utrzymywać zatrudnienie na 3/4 etatu w związku z covid-19, czy "samozatrudnienie" kierowników salonów zostało skutecznie wprowadzone oraz czy wynagrodzenie za maj zostanie wyplacone w terminie i w całości? Serdecznie pozdrawiam pracowników firmy i z góry dziękuję za informacje zwrotne.

Lika

Czy ma ktoś informacje na temat całkowitego zamknięcia salonu w Olsztynie. Czy jest to prawda? Czy tylko ploteczki? Chodzi o to czy sklep będzie jeszcze funkcjonował czy już nie.

Twoja dawna koleżanka
@Lika

Maleńka, oni chcą zamknąć około połowę sklepów w kraju, sam to powiedział ich dyrektor finansowy A.C. w jednym wywiadzie :) Wpisz sobie w popularnej wyszukiwarce na G jego imię i nazwisko i nazwę firmy, poczytaj i wyciągnij wnioski. Zamykają na potęgę gdzie tylko mogą, nawet te rentowne sklepy, więc nie miej złudzeń.

Lika
@Twoja dawna koleżanka

A to dzięki za info moja dawna ,dawna koleżanko, wiesz o czym.mówię Pozdrawiam

Malinowa
@Lika

Sklep w Olsztynie działa normalnie. Skąd plotki o zamknięciu?

Klientka Pani Jadzia

Czy sklep w galerii warmińskiej będzie nadal funkcjonował? Bo chodzą różne pogłoski. Czy ma ktoś informacje?

Malinowa
@Klientka Pani Jadzia

Sklep funkcjonuje i ma się dobrze

Młoda

Pytanko. A ile dokładają aby przejść na samozatrudnienie ? Może się to opłacać jak weźmie się na początku niższy ZUS

@Młoda

Pytanko. Czy firma kombinując oszczędności da Ci uczciwą ofertę i czy Tobie w jakiejkolwiek perspektywie się opłaci? Ci co przechodzą mają po ostatnim spotkaniu pełną wiedzę na ten temat.

Lav

Czy ktoś tak jak ja nie dostał wypłaty jeszcze?

Miki
@Lav

Do 13 byla deklaracja,wiec po co nakrecasz afere 12?

@Miki

Jestem BYŁĄ pracownica nie wiedziałam do kiedy była deklaracja bo nie mam kontaktu z ,,przemiłą" kierowniczką z sklepu w którym pracowałam ;)

Myszka

Dostał ktoś wypłatę ? Bo ja nie a jest już 14.04 ????

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.