Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Wiskoza

Widać jakim szacunkiem darzy nas Prezes,i reszta !!! Wygodne buty proponuje jak będziecie stać na sklepach proponuje .

Porażka

Jeżeli macie do opłacenia cokolwiek na przykład swój dach nad głową - to uciekajcie bo premii wciąż nie widać a miesiąc się kończy :)

Zuza

Czy pracodawca przelaewa wypłaty na czas?

@Zuza

Niestety nie. Jeżeli wypłata przypada w piątek, to prawdopodobnie dostaniesz w poniedziałek. Mam nadzieję, że wlisciciele lub prezes zajmą się tą sprawą. Jest to przykre, że ciężko pracujących ludzi tak się traktuje w tej firmie.

@Gosia

A zostało to jakoś bezpośrednio zgłoszone? w jaki sposób takie sprawy tutaj się załatwia, do kogo należy pójść? jest tu firmie jakiś przedstawiciel czy ludzie tak indywidualnie sobie chodzą?

Kolejny miesiąc bez wypłaty. Jest 13, może dzisiaj.... Czekamy

Ula
@Gosia

Jestem byłym pracownikiem, i zdarzało się nawet tak ze była informacja dzień wcześniej ze pensja będzie tylko cześć (gdzie pensja miałabyc 10 ) a my 9 dostaliśmy informacje o tym ze pensja wyrównawcza będzie 20… Nie polecam tej firmy jeżeli chodzi o wynagrodzenie ! Brak rozwinięcia się w firmie.

@Ula

ostatecznie z czego to wynikało? ten wspomniany brak płynności mnie po prostu zastanawia. była podawana informacja z docelowym terminem, więc firma wiedziała kiedy otrzyma środki do dyspozycji, pytanie tylko skąd? chodzi o jakieś inne współpracujące podmioty?

Izzzy
@Agata

odpowiedź jest prosta - wynagrodzenie będzie z bieżących obrotów ;) im więcej sprzedacie na salonach tym szybciej będzie reszta wynagrodzenia

Agata

z jakich przyczyn brakuje tak w ostateczności? kto ma ostateczne słowo w sygnalizowaniu braków albo ostatecznego zapotrzebowania? nie można przy zamówieniu po prostu zawyżyć pewnych liczb?

Xxx
@Agata

Wielkość kolekcji jest ustalana dużo wcześniej (z prawie rocznym wyprzedzeniem). Po zatrudnieniu nowych osób na wyższych szczeblach zapadły decyzje o zmniejszaniu budżetu na kolekcje dlatego m.in brakuje teraz towaru ;) Zauważyli błąd do którego oczywiście się nie przyznają .. Na najbliższy sezon budżet jest już dużo większy, teraz już nie wyczarują towaru.

Anka
@Zuza

Brawa dla Firmy. Wyplat które powinny być 8, pojawiły się na kontach 12.Takie małe spóźnienie. Świetna motywacja dla pracowników. Nie pozdrawiam.

Na koncie firmy. Każdy dzień to dodatkowe odsetki, oczywiście na plus.

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Skarpetka

Firma wie co robić żeby pracownicy nie robili planów na weekend. Najpierw afera metkowa a teraz pensja widmo. Po co wam wkurzeni pracownicy? System motywacyjny godny podziwu. Nie polecam

Radzio

Lavard to praca dla bogatych ludzi,bo musisz mieć na wszytko gdy wypłata nie przychodzi na czas a banki nie czekają i wala kary za spóźnienie się z opłatami … Notabene do pracy jutro nie jadę bo już nie mam za co hahahha

Wstyd

Panie Prezesie i całe 13 piętro ! Czy nie powinno się przeprosić sprzedawców !!! Zostaliśmy wplątani w Wasze przekłamywanie w składach,to nas wyzywają klienci to z nasz szydzą !!

@zakupy

Dramat firma. Dostawa ponad 2 tygodnie. Zwrot już 17 dni bez pieniędzy

Wróżka

Dwa miesiące temu było pisane co nadejdzie i nikt nie był Chętny zrozumieć co napędza sprzedawców !! Czy naprawdę 200-300 zł podwyżki było warte tych głów? Szkolenie nowego pracownika a jakiego nowego? wybierają konkurencje hi hi Premii brak i po co się starać jak nie ma towaru wysokie plany pozostają bez realizacji a salony tracą pracowników A wystarczyło -szanować pracownika (godne motywacje ,płatne nadgodziny w czasie kryzysu -towar na salonie a nie oddawanie za darmo!!! pełna kolekcje a nie koszula za 2 tyg Zarobisz jak inni zarobią prosta kwestia sprawdza się u innych !!! A i szykują się kolejne odejścia ups

Aneta

@Pracodawca dlaczego firma nie wywiązuje się z umów? Premię i nagrody wedle umowy powinny być wypłacone do 15 dnia każdego miesiąca! Nie ma nawet żadnej informacji o tym dlaczego są opóźnienia! Żenada!

@Aneta

Czy ktos juz dostal premie, u mnie dalej nic. A juz dawno po pierwszej sesji przychodzacej do banku... @Pracodawca czemu nie dotrzymujesz umow z pracownikami?

Jaka jest stawka początkowa w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.? 6 lutego na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierownik Salonu.

Justyna

Firma która nie wynagradza pracownika najniższe zarobki są w Lavard, wyszkolone osoby zaczynaja odchodzić

Agata

jakie jeszcze ewentualne przestrzenie są wynajmowane? jakimi środkami trwałymi w takim razie dysponuje firma i co przynależy do jej ewentualnych ostatnich inwestycji? co z perspektywa na rozwój?

Agata

miło? a z jakich konkretnie przyczyn? jaka tam w ten Centrali kultura pracy występuje? zastanawia mnie teraz w jaki sposób wdrożenie może wyglądać. jak są do niej jakiekolwiek nabory to jakie wymagania przed kandydatem są stawiane? rekrutacja jak wygląda?

A.R
@Justyna

Firma Janosik , targety z kosmosu ,premia to wypadek przy pracy ! , pewna jest tylko nota obciążeniowa za braki magazynowe ! . Chamskie maile z biura i na święta gest : kod rabatowy dla pracownika na wyroby Firmy Lavard w cenie sprzedaży brutto ! . Omijać to szerokim łukiem !!!!

Aneta

Ta firma to jakiś żart, nie dość że nie potrafi zapewnić odpowiedniej ilości towaru w sklepach to jeszcze nie wywiązuje się ze swoich umów z pracownikami. Dokładnie premia powinna być na koncie pracownika do dnia 15 każdego miesiąca... A teraz wpłynie 19. Po tym właśnie widać jak firmie zależy na pracownikach.

xxx
@Aneta

A wyjaśnienie okoliczności jakie jest? z jakim wyprzedzeniem takie informacje są udzielane pracownikom? ogólnie to były zmianki na temat nieosiągalnych celów. to prawda? jakie sa targety na lipiec? do czego mozna je porównać?

Mefistofeles

Brak dostawa i brak premii - ale każdy dyrektor na dyrektora … A ty plebsie czekaj na ochłapy może przyjdą

Ciekawe czy zdarzy się cud i wypłaty będą wypłacone przed świętem...

Agnieszka

Praca na salonie to najniższa krajowa. Brak normalnej premii, dlaczego? Brak towaru i cele z kosmosu. Nie polecam i nie pozdrawiam. :)

Edyta
@Agnieszka

Zgodzę się z tobą w 100% cele z kosmosu , a zatowarowania brak .. koniec miesiąca sprzedawcy walczą o wyższe premie ,a towaru nie ma... Sezon garniturowy w pełni, a brak rozmiarów w garniturach oczywiście można proponować przeróbki ale nie każdy je chce - pójdzie do konkurencji,która jest zaopatrzona porządnie i kupi tam... Tak się właśnie traci klientów ...

Paulina
@Agnieszka

Potwierdzam dokładnie tak jest najniższa krajowy i plany ambitne a towaru brakuje. Premie nie do wykonania. Nie polecam.

Ex

Przykre jest to że do biura ściągane są kolejne osoby,raczej nie pracujące za najniższa krajową. Zwykły pracownik nie ma szans na rozwój i zarobienie. Nawet jak jesteś ambitny to braki w towarze brak dostaw zabije cię i wytrzymasz max 5 miesięcy . Za to firma świetnie szkoli pracowników dla konkurencji ;)

XYZ

Co uważacie o osobach pracujących w centrali? Na przykład managerach produktu w dziale damskim i męskim ?

PIP

Zgodnie z przepisami pracodawca ma obowiązek wypłacania wynagrodzenia co najmniej raz w miesiącu, w stałym, z góry ustalonym terminie. Wynagrodzenie należy wypłacać za miesiąc z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jej wysokości, nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Jednym z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy jest terminowe i prawidłowe wypłacanie wynagrodzenia. Pracownik, który nie otrzymał pieniędzy za pracę, ma kilka możliwości dochodzenia swoich praw. Są to między innymi: zawiadomienie Państwowej Inspekcji Pracy albo pozew o zapłatę do sądu pracy

@PIP

Przepisy są jasne , ale rzeczywistość pokazuje co innego.Jestem zdziwiona ,że taka znana firma, spóźnia się z wynagrodzeniem. Czekamy na wypłatę za marzec, powinna wpłynąć najpóźniej do piątku 7 kwietnia. Czy firma da radę wywiązać się z tego oczywistego obowiązku.

Gosia

Jeżeli wypłata wpłynie na konto 7 kwietnia, to będzie cud.

@Gosia

I co, minęły dwa dni, cud Wielkanocny się wydarzył? Jest tu ogłoszenie na kierownika sklepu i zastanawiam się jak płacą na takich stanowiskach, wiecie? Nie podali stawki. Niby zakres obowiązków jest podany ale czy ktoś ma kierowanie za sobą i by opowiedział o tym w praktycznym ujęciu?

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc kierownik sklepu?

@Karolina

Dobre pytanie, ciekawe kiedy odp padnie. Kasa, kasą ale najpierw to trzeba się tym kiero stać. Obecnie to jakie warunki muszę spełnić, żeby wzięli mnie pod uwagę? Po jakim czasie teoretycznie można awansować?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.