Stefan Nowy wpis

Każdy zarabia tyle ile warta jest jego praca oraz trudność jej wykonania!! Dla mnie firma warta polecenia.

Ann Nowy wpis
@Stefan

Jeżeliby dostajesz 1900 od kilku lat to jest w porządku?...

Mirosław Nowy wpis
@Ann

Mam rozumieć, że Ty masz takie właśnie wynagrodzenie? Zastanawiam się w takim przypadku, czy składałeś może wnioski o jego podwyższenie? Być może warto to zrobić, aby móc więcej zarabiać.

hejro

Też widziałem oferty na doradców w dużych polskich miastach. Mnie najbardziej interesuje ta oferta na Warszawę. Oferują umowę o pracę, pełne świadczenia, system szkoleń i atrakcyjne wynagrodzenie poprzez system premiowania.

Xyy Nowy wpis
@hejro

Atrakcje wynagrodzenie to 1800 zł na rękę a szkoleń brak... To tylko tak ładnie napisane na ofercie :)

Jak oceniasz pracę w firmie Lavard? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

wszystko wypłacane jest zawsze na czas. a czy ciężka praca?? to dość ciężkie do ocenienia. To co dla Ciebie będzie ciężką pracą, dla kogoś innego będzie rozgrzewką i odwrotnie. Wszystko zależy też na jakiego regionalnego i kierownika salonu trafisz. O regionalnych słychać różne opinie. Jak dogadujesz się z przełożonymi, to praca nie powinna być udręczeniem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

los2

W jakim sensie uczciwa firma? Plany na takim poziomie ,że nigdy ich nie robimy. Regionalny niekompetentny. Ehhhh

los

bardzo uczciwa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Lavard - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.