Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

NHL

Może wygodnie będzie zwolnić Pana B jej pensje przeznaczyć na rozwój działu IT ,za chwilę wchodzi nowy system fakturowania a my nadal mamy epokę kamienia łupanego ! Może warto dać pieniądze osobą na dole Tym co wiedzą co mają robić i to bez podpowiedzi na hasło Bieda dziś rozdajemy towar za darmo ! Wiele firm poszło drogą współpracy z asystentami sprzedaży i dziś piją szampana ;) szkoda,że to co mówił Pan M że razem Budujemy firmę przeistoczyło się w Korę Północną pod rządami B

Niki
@NHL

Racja, pani B robi nam łaskę że pracujemy. Nowy system premiowania zniechęca do dalszej pracy, nie ma co się starać.

Koziorożec

Podsumowanie roku dla firmy: -kolejne osoby z doświadczeniem odchodzą -brak podwyżek dla kierowników i zastępców pomimo kilkukrotnych podwyżek w ciągu roku (reasumując kierownik na najniższej krajowej ) - brak zatowarowania buty ,paski,czarne koszule - garnitury pomimo zapewnień Pana M w grudniu nie było żadnej wielkiej dostawy i rewolucji - ilość dyrektorów już tracimy rachubę

@Koziorożec

To chwila, piszesz, że stawka kierownika już została podgoniona przez to 4,2 tys, które ma być gwarantowane? To głownie te osoby odchodzą w takim razie? nie rozumiem tez chyba z czego wynika ten wspomniany brak zatowarowania? Tutaj w czym w zasadzie jest problem?

Klaudyna

W styczniu 2023 roku minimalne wynagrodzenie wzrosło z 3010 zł do 3490 zł brutto, co oznaczało wzrost o 346 zł "na rękę" (z 2363 zł do 2709 zł). W lipcu natomiast doszło do drugiej podwyżki - tym razem do 3600 zł brutto, czyli 2784 zł . W 2023 roku w firmie żaden kierownik nie otrzymam podwyżki gdy najniższa szła do góry ,tym samym różnica między stanowiskami została utracona a obowiązki wręcz wzrastają !!

Czynsz 1300 zł Telefon + Internet 200 zł Karta miejska 100 zł Prąd 280 zł To podstawa opłat 1780 zl Dodajmy wizyta u dentysty 560 zl Paznokcie i rzęsy 350 zł I na cały miesiąc zostaje 510 zł ( i motywacyjna prowizja od sprzedaży za 100% planu 200 zł bo zapomniałam wliczyć doliczyć tą zacną premię !!!

Lavrad

Konkurs bombka! Kolejny zabawny pomysł, o ile targety dzienne są do spełnienia(jeśli będzie lepszy dzień) Bombka? 40zł na salon do podziału hah To spełnienie 70% targetu w okresie 1-24 grudnia? Raczej nie, a jest to warunek wypłacenia nagrody :) To przynajmej nie musimy czekać na wyniki! Już wiemy co dostaniemy. Zakładam, że pomysłodawczyni ukończyła wiele mądrych kursów i szkoleń motywacyjnych, widać że nie poszły na marne skoro znalazła się na tym tym stanowisku. Uważam, że każdy dba najbardzej o siebie, konkursy pargonowe były dużo lepszym rozmiązaniem motywacyjnym, wiedzieliśmy, ile dostaniemy, co musimy zrobić by to dostać i pracować indywidyalnie na swoje premie jednocześnie zwiększając obroty sklepu. Konkurs skuteczności? Każdy wie jak wygladała rywalizacja.. Może 3 wygrane miejsca i mniejsze nagrody były lepszym pomysłem, niż 2-3k dla jednego sklepu? Mniejsza, propnuję zacząć od podania wyników Fajnie by było gdyby nasze zdania dotarły do tych którzy wymyślają te cuda, bo wymieniamy je tylko między sobą, jakieś zebranie kierowników(online) bo biedni by musieli 3 razy grafik zmieniać, zanim by doszło do skutku.

Lavard

Ta kolekcja idzie jak krew z nosa, Sezon zimowy, a Ci robìą konkurs sprzedaży koszulek ahah Informacje na temat konkursu? Brak:) Chyba z 3 salony mają pełną kolekcję

Z jakich przyczyn nie macie tych wyników, bo chyba nie łapię? Na podstawie czego w takim razie jest to prowadzone? Zresztą czy ktoś pytał wprost o ewentualne wyjaśnienie co z czego się bierze?

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Cyrk

W styczniu są nowego nagrody !!! Każdy kto wygra konkurs samochód w prezencie sprzedawcy do dzieła !!!

Kinga

Planu mniejsze, ale brak towaru, rozmiarów..... Dramat.

Nitky
@Kinga

Mniejsze ? ...to ciekawe ...bo u nas większe o 35 tys ...i już wiem że nie do zrobienia na tym towarze ... A ,, babki ,, powieszę sama na choince ...i to swoje ,prywatne :)

Tamara

Plany wyśrubowane do maximum!! Nowa Pani dyrektor wie co robi,żeby pieniądze zostały w firmie .Tylko @Pracodawca proszę zerknąć z tej góry na inne firmy które stosowały waszą metodę teraz błagają o pracowników. Pewien przewoźnik oferuje już dopłaty do mieszkań bo ludzi brak do pracy !!!! Każdy kto pracuje długo w Lavard wie,że potrzebny jest TOWAR i dobre wynagrodzenie za wiedzie i doświadczenie . A dyrektorzy bawią się w (usunięte przez administratora) jeszcze pozostałych (usunięte przez administratora)przykre ale prawdziwe .

kalendarz
@Nitky

Beznadziejne zmiany w konkursach, motywacja zerowa, regionalni nie mają nic do powiedzenia, są już tylko listonoszami. Każdy z zarządzających powiela swoje działania z innych firm. Nic nowego, nic śmiesznego!

@Lavard

Ostatnio pojawiają się śmieszne konkursy, śmieszne wytyczne i śmieszne inwigilacje, dziękujemy że jest tak zabawanie :)

Walentino
@@Lavard

Konkursy ? Konkursy mają zakończenie i wygranych masz info kto wygrał? Kto ile dostanie ? Sztucznie dają konkurs z góry założenie że nie da się wykonać a pieniądze zostają w firmie a Ty nie możesz mieć pretensji konkurs był był !

Mikołajki

W tym roku też bez premii świątecznych ?

@Mikołajki

„też”? skąd taka pewność? Do jakich bieżących warunków w tym momencie nawiązujesz? Skoro w poprzednim nie było, to praca wyglądała podobnie? I tak ogólnie to ile ta premia docelowo ma wynieść?

Grinch

@QW a może Pani dr,w zeszłym roku nie otrzymaliśmy ani premii ani życzeń świątecznych ,regionalna powiedziała że już za późno na takie rzeczy . Ale czy za późno na miły gest ?

Janusz

@Pracodawca mam skromne pytanie do osób prowadzących tą firmę,gdzie są garnitury na studniówki ? Może szybciej ktoś zobaczy tu ! Więcej haosu niż towaru

Tawerna

W poniedziałek będzie świętowanie dobrej soboty,tylko ten sukces to starania się tych na dole i bez wskazówek umiemy robić pieniądze proszę o nie przypisywanie sobie laurów . Ogromna szkoda,że nikt nie rozumie na czym polega dobra współpraca i szacunek dla każdego a szczególnie dla osób pracujących na Państwa wypłaty !

Góralka

Pan M miał racje, niewiem czy ktoś to wytrzyma ich nowe rządy … plany bez możliwości realizacji premie motywacyjne zabierane premia od utargu tak śmieszna -starczy na 4 drwale w mc Dziękujemy Lavard jak to było ukryte znaczenie ?

Góral
@Góralka

Pracownicy już zaczęli odchodzić i kolejni również będą... Ryba psuje się od głowy i tak też jest w przypadku Lavarda. Bardzo nie rozsądne zarządzanie wymagania ogromne, a motywacji brak. Panie prezesie jeżeli ludzie, którzy mają sprzedawać towar nie otrzymają dobrej motywacji to zostaniecie z niczym. Kolekcja kolekcją, nowy wizerunek, specjaliści od wszystkiego wszystko ok ,ale to sprzedawcy na Was zarabiają... Jeśli oni nie będą traktowani z godnością i nie będą odpowiednio wynagradzani to wszystko wyżej będzie na nic.

Aneczka
@Góralka

Premie motywacyjne zabierane są wszystkim pracownikom? Wiadomo czy ten rodzaj premii będzie wycofany? Ile wynosi ta ' śmieszna ' premia od utargu? Wiadomo co miało wpływ na takie zmiany?

Zulus
@Góral

Panie prezesie, pytanie kieruję do Pana. Proszę mi powiedzieć czy można w dzisiejszych czasach wyżyć za najniższą krajową plus premia która starczy na cztery kanapki WM.D. Jeżeli ma Pan jakąś złotą receptę, to proszę się z nami, pracownikami podzielić Napewno wszyscy pracownicy chętnie skorzystają.

Jack

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie, kontakt z działem obsługi z jest praktycznie zerowy na wiadomości może odpowiedzą po kliku dniach albo najczęściej wcale, infolinia też jakiś dramat trzeba czekać kilkanaście minut żeby ktoś łaskawie odebrał. W przypadku zwrotów zamówią na zwrot środków trzeba czekać dłużej niż 14 dni o który jest informacja w regulaminie i oczywiście brak jakiekolwiek informacji co się dzieje ze zwrotem jaki jest status itp.

LV

@Pracodawca wypłaty i premię będą w tym miesiącu na czas ?

Kuba

Najlepsi pracownicy odchodzą. Bardzo żałuję że tak się dzieje, bo prawda jest taka, że są to właśnie osoby, których nie da się zastąpić kimś innym. Życzę tym osobom powodzenia w innym miejscu!

Dw

Totalny brak motywacji dla pracowników i kierowników. Najniższa krajowa a dla kierownika brak podwyżek gdy rośnie najniższa krajowa. Obowiązki od informatyka po magazynkiem plus ciagle czepianiem się o plany,których nie jesteśmy na tym towarze wstanie wykonać… dlatego nie ma mnie w tej firmie i serdecznie odradzam każdemu

Natalia
@Dw

Ciężko jest wypracować premię, bo brakuje ubrań w odpowiednim rozmiarze, co w konsekwencji daje niskie wypłaty, czyli tylko podstawę a z takich pieniędzy ciężko jest się utrzymać.Lepiej płacą w innych branżach, np. w Glovo za dostawę zamówień.

@Natalia

A z czego wynikają te wspomniane braki? I czy pracownicy nie mają na nie bezpośredniego wpływu? Było wyżej napisane, że jest się informatykiem oraz magazynierem, wiec sprzedawca prowadzi nad wszystkim nadzór? Jak można mieć wpływ na przyszłe zamówienia?

Natalia

Braki wynikają z braków ubrań w określonym rozmiarze, po prostu tych ubrań nie ma. Zgłoszenie zapotrzebowania do kierownika regionalnego nic nie daje, bo nie ma takich ubrań w określonym rozmiarze. Jeżeli jakiś sklep potrzebuje określonego ubrania w rozmiarze np.s czy l, to patrzy do systemu i pisze mejl do sklepu, gdzie takie ubranie jest z prośbą o przysłanie.

Maryla
@Natalia

Tak z ciekawości to kto ponosi wtedy koszty tych przesyłek? Zamawiający? Jakby nie patrzeć to chyba nie wpływa na cenę danego ubrania? I tak się zastanawiam nad tym czy jest jakaś możliwość poprawy warunków w przyszłości żeby więcej na tym zarabiać czy raczej od lat jest tak samo?

X

Kierownicy jak wrażenia po spotkaniu?

Mimo wszystko co zazwyczaj wychodzi takich spotkań o których wspominacie? Ciekawią mnie tez sugestie, które teraz występowały po stronie samego kierownictwa. Poprzedzone jest to konsultacja z samymi pracownikami? co z nich wynikało w ostatnim czasie?

TB

Proszę o rozwiniecie i zadanie konkretnego pytania,wszystkie sugestie chętnie zostaną rozwiązane.

Kirka
@TB

Po pierwsze proszę o odpowiedź w sprawie nieterminowych pensji i premii. Po drugie dlaczego plany na konkretny miesiąc pojawiają się już w trakcie danego miesiąca. Po trzecie dlaczego wieloletni doświadczeni pracownicy dostają najniższą krajową? I jak mają dobrze pracować jak zatrudniany nowy pracownik dostaje tą samą pensję?

Kpina

@Kpina

Można wiedzieć jakiego salonu się to tyczy albo miasta? Będziemy wiedzieli jakiej lokalizacji unikać.

Wiki458

A kto to niby zgłosi? wszyscy to tolerują, a firma obraca Waszymi pieniędzmi

Merino

Ekstra, premia 5 dni po terminie w końcu wpłynęła, gratulacje @Pracodawca

Ale beka

Kolejny raz firma lavard nie zasługująca na duże L popisała się przed pracownikami brawo brak premii !!! Nie wiem kto uczy zarządzania ale ta droga to skok na główkę na skały !! Nie dość ze sam system premiowy prowokuje do siedzenia na (usunięte przez administratora) i mówienia tylko nie mam !! ( a fakt to stan rzeczywisty zatowarowania salonów )to jeszcze nie wypłacają ochłapów !!! Bekę ciśniemy z kierowniczki bo biedna już 3 raz zmienia grafik łudząc się ze zebranie w Krakowie dojdzie do skutku hahaha To tylko pokazuje w jak poważnej firmie pracujemy … będziecie tematem mojej pracy dyplomowej

Anka
@Ale beka

Super motywacja dla pracowników. Wypłata po terminie, premia też. Żadnej informacji . Jestem ciekawa kto się w końcu w.,.,.i,i zgłosi to do PIP. Nasza cierpliwość się powoli kończy.

Szpilka
@Anka

Czy ktoś wie o tym ze premie miały być wplacane do 20 ? ...czy to kolejna ściema ze bylo takie pismo . Bo ja na umowie widze do 15 ...?

Lavard
@Szpilka

Niby mówiła o tym KR ale nikt z nas nie podpisywał żadnego pisma. Śmiech na sali. W warunkach wypłat premii data jest do 15 danego miesiąca.

Kinga
@Lavard

Teoretyczne "nagroda" powinna być wypłacona do15, tak jest na umowie. Ale to jest tylko papier, a on odbierze wszystko. Czy ma jakąś wartość, jak widać nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.