Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Wypłata

Brak wypłaty na godzinie 11 dnia 13.03.2023 słabo to świadczy o firmie !!! Chcąc odbudować markę warto zadbać o osoby pracujące !!!!!

Zsrp

...mamy 10 i wpłaty nie ma . Kolejny raz to samo ...

Byłam zainteresowana

Miałam składać tam CV ale widzę że skoro wyplat nie ma na czas to nie ma co wchodzić w takie (usunięte przez administratora)

Tosia

Kiedy będzie wypłata????

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

BB

Nigdy, dostaniesz na dany okres np. Na 5lat

@BB

A powód to jaki miałby być, że na stałe przyznać nie chcą? i co, są ludzie którzy już na kolejnej takiej by byli? po ile tak średnio się tu pracuje?

Lula

Dyrektor L. G odchodzi … kto za niego ?

Oliwa sprawiedliwa
@Lula

Serio odchodzi ? Może nowy prezes zabrał się za tego kłamczuszka znając jego możliwości i przekonane Cv z Vistuli . Dobrze tam sobie naopowiadał Na linku za namowa jeszcze byłej koleznaki drugiej kłamczuszki Izuni

Noname
@Oliwa sprawiedliwa

Raczej ktoś inny się tutaj rozgościł ????‍♀️ (usunięte przez administratora)

@Oliwa sprawiedliwa

Izunia trochę dłużej "grzała " fotel. Przyjdzie następny mądry, mądrzejszy od wszystkich. Nie wiem kto za "prezesa" myśli, ? że takie podejmuje decyzję nie myśląc o pracownikach, albo to wszystko znajomi, cudzą kasę fajnie się wydaje.

Janka

Kobieta , ... mega doświadczona z konkurencji

Hzhskz
@Oliwa sprawiedliwa

Możesz rozwinąć? Co masz na myśli pisząc "kłamczuszek"?

Świta

No tak świetne określenie świta - poszły betony z Krk za soba dalej zeby na czyims garbie sie dorabiac

Hah

Poszedl do Pawo

@Hah

Pisali tu wyżej o pewnej Pani, która ma zastąpić to miejsce. Wiadomo jak do dziś się sprawuje? Warunki pracy uległy przez to jakiejś konkretnej zmianie?

Beata

trwa rekrutacja na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży. Widziałam ogłoszenie i napisali tam że jest 1 rozmowa kwalifikacyjna. A wiecie czy jest też okres próbny, albo dzień próbny w miejscu pracy?

Paulina

Beznadziejnie. Zamówiliśmy koszulę. Czas realizacji zamówienia 3-5 dni. Dzwoniliśmy po tym czasie co z koszulą. Okazało się, że czas realizacji zamówienia został wydłużony, ale zamówienie ma przyjść przed sobotą i będzie monitorowane przez pracowników firmy. Dzisiaj zadzwoniłam, podczas rozmowy z pracownikiem okazało się że koszuli nie ma i do nas nie dojdzie, o czym nikt nie raczył powiadomić, czy też zwrócić pieniądze. W ten sposób przyszły Pan młody został bez koszuli 2 dni przed ślubem, a przyszła Panna młoda mimo problemów z ciążą pojedzie szukać z Panem młodym koszuli do najbliższej galerii, czego właśnie w trakcie pandemii przez zakup online koszuli z LAVARD chcieliśmy uniknąć. Firma okazała się być niekompetentna na każdym kroku. Nigdy już nic w niej nie kupimy i będziemy przestrzegać przed tym znajomych.

Klientka
@Paulina

Po pierwsze koszuli nie kupuje się na tydz przed ????po drugie panna młoda nie musi iść z młodym do galerii chyba potrafi sam kupic koszulę....????.??????

Paulina
@Klientka

Po pierwsze nie zamawialiśmy koszuli tydzień przed ślubem, tylko wcześniej, po drugie firma na stronie miała jasna informacje : realizacja zamówienia "od 3-5 dni roboczych" i to też podkreślała pracownica podczas pierwszej rozmowy z firmą" a nie:" może zrealizujemy Twoje zamówienie, a może nie, może Cię o tym powiadomimy, a może nie. Po trzecie Pan młody chciał kupować niedługo przed ślubem z obawy przed utyciem/schudnieciem. Po czwarte Pan młody już kilkukrotnie dał sobie wdusić beznadziejne ubrania, których nie dało się zwrócić, więc trzeba było pomóc mu tego uniknąć. Po piąte po komentarzach na fanpage firmy widzę, że nie tylko my tak zostaliśmy potraktowani, jest mnóstwo podobnych historii innych klientów i poważnie zastanawiam się nad wykreowaniem zbiorowego wniosku do UOKIKU.

Maria
@Paulina

Nie od dziś pracownicy wiedzą, ze jest problem z realizacja zamówień internetowych. Każdy myślący pracownik wysle klienta po koszule do innego salonu ponieważ: 1) może przyjść brudna/ uszkodzona 2) Jeżeli w zamówieniu jest więcej niż jedna rzecz w życiu zamówienie nie przyjdzie ci w 5 dni ! Ba! Możesz sobie czekać i dwa tygodnie pospieszajac sklep internetowy ale oni to święte krowy i zawsze kłamią zamiast powiedzieć ci prawdę co z Twoim zamówieniem i już uzgodnić z klientem co robić dalej.

Margo
@Paulina

Jesteśmy w podobnej sytuacji. Zamówienie zrobiliśmy przez stronę internetową, gdzie jak byk napisane jest 3-5 dni okres oczekiwania na realizację. Dziś mija 11 dzień roboczy i nic! Kasa wzięta - niemała i to najważniejsze. Realizacja może będzie a może nie. Tak wynika z korespondencji. Poza tym chciałabym osobiście poznać "gwiazdy" które odpowiadają na e-maile. Nie umieją czytać ze zrozumieniem prostego tekstu i w kółko odpisują to samo zmieniając tylko szyk wyrazów. Porażka! Ja również będę przestrzegać wszystkich swoich znajomych, by nie kupowali w rzeczonym sklepie i uniknęli " wodzenia za nos "

Margo to
@Margo

To prawda. Nie warto zamawiać. Możesz sobie czekać... może przyjdzie, a może nie.

Maja
@Margo to

od czego to zależy czy przyjdzie, czy nie?

@Maja

Od tego, ze nie ma stoków magazynowych. Jest dana koszula, która akurat ty zamówiłeś online. Fizycznie leży w którymś ze sklepów, a przykładowo „ta koszula” jest już sprzedana ponieważ leży odłożona dla klient, który jutro przychodzi po nią i ja kupuje bądź jest odłożona dla kogoś innego i sprzedawca aby zarobić nie odeśle jej do sklepu internetowego bo czeka na zakup swojego klienta.

@Paulina

Ja mam identyczna sytuacje.Ostatni raz kupuje w tej firmieA kasę chociaż oddadzą ?

@Ewa

Chyba nie mogliby sobie pozwolić na brak zwrotu?

Koora
@Ewa

Dlatego warto czytać takie fora. I nie kupować

Anna.W.
@Margo

U mnie było to samo po12 dniach oczekiwania, przyszedł mi maila że moje zamówienie zostało anulowane, ciekawe czy mi w ogóle oddadzą pieniądze. Porażka, też już nie zamówię już u nich nic.????

Ktoś taki
@Maria

Niestety nie zawsze to pracownik jest winny a firma która wymaga takich zamówień i są wysyłane one do salonów które maja dany towar (bądź go nie maja bo maja błąd w systemie ) a sklep internetowy to olewa.

Magda

Jeszcze nie byłam w takiej sytuacji, a zmawiam przez internet kilka razy w m-cu, 10.09. zamówiłam trencz, jescze nie dotarł!!!! Masakra. Nie czytałam wcześniej opinii, bo znałam tę sieciówkę z CH, byla tez polecana prze jedna influencerkę, nie pomyślałam ,że to firma (usunięte przez administratora) Jeszcze nigdy nie czułam się tak (usunięte przez administratora) Dwa dni temu robiłam zakupy w innej firmie i towar już jest w paczkomacie. Jestem ciekawa czy ktoś już zgłaszał tę firmę do UOKiK?

Magda
@Magda

Po komentarzu na FB dostałam inf. na messengera, że zamówienie zostało anulowane, zwrot środków w ciągu 2 dni roboczych, to było 22 września - jeszcze czekam. Porażka. Komentarze na FB utleniają się - wcześniej czytałam kilka niepochlebnych, ale już ich nie ma. Omijać szerokim łukiem.

Czy ktoś słyszał ze dyrektor sprzedaży pan Lukasz G. odchodzi? Kto za niego?

Kisio

No właśnie ? Ktoś coś wie ?

Elka

Moja opinia dotyczy sklepu wysyłkowego Lavard. Zamówienie złożone i opłacone 5 września, po 2 mailach i dwóch interwencjach telefonicznych paczka przychodzi 21 września, niekompletna. Z sześciu zamówionych rzeczy brakuje dwóch najistotniejszych - kurtki i płaszcza. W spodenkach przy zapięciu brak guzika. Bez słowa wyjaśnienia, dlaczego brakuje zamówionych rzeczy. Po moim następnym telefonie, pani dopiero wyjaśnia, że takie sytuacje mogą się zdarzać. Zapytana, kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze, to twierdzi, że być może w przyszłym tygodniu. Dziś jest środa, czyli być może za tydzień, albo później. Więc licząc od opłacenia zamówienia, do zwrotu pieniędzy może upłynąć miesiąc. Rozważam złożenie konsumenckiej skargi, zwłaszcza, że rzeczy które niedoszły i na które ja cały czas czekałam, można było przez ten czas zamawiać przez stronę internetową, był też ten konkretny rozmiar, więc były czy nie? Jestem niezadowolona z czasu realizacji zamówienia, z braku kompletności zamówienia oraz długiego oczekiwania na zwrot pieniędzy.

Mikkko
@Elka

W tej firmie nie zamawiajcie online!

Czy Prezes tej Firmy kiedyś się opamięta i przejrzy na oczy? Z całym szacunkiem do niego, ale to co tam się dzieje jest niewyobrażalne. Kierownikiem regionalnym jest kobieta, która nawet jako kierownik salonu została zwolniona za niewywiązywanie się ze swoich obowiązkow? Kobieta obłudna, fałszywa dążąca do po trupach do celu, nie patrząca na innych ludzi. Kwestia czasu jak zacznie kopać dołki pod pracownikami z dłuższym stażem w tej firmie (jeżeli tacy jeszcze w ogóle zostali). Jeżeli są to przy obłudzie p. M.Ś będzie to tylko kwestia czasu, ponieważ nie wierze, że tacy ludzie się zmieniają. Osoba stosująca mobbing, problematyczna i konfliktowa jest osoba zaburzającą wizerunek firmy.

Kenza

O jakim regionie piszesz ?

@Kenza

Warszawski region

Kenza
@Anonim

To P.C już nie jest regionalnym ?

Dno
@Kenza

Niestety stara szkoła izki i kamilka :(

Maja

Problematyczna, konfliktowa? Serio? To możesz podać jakiś przykład sytuacji o co robi problemy? Jeśli faktycznie tak jest.

Lola

Firma krzak. Zero organizacji, zero logistyki, zero marketingu, zero myślenia strategicznego, fatalna organizacja wszystkiego. Ledwo zorganizowali towar na salony po pandemii ledwo a tu nagle psikus, spadek sprzedaży. W marcu pracownicy dostają pensje za luty na raty dokładnie trzy raty tj. 10.03.2022- 50%podstawy potem kolejne 50% podstawy -17.03.2022, premia 29.03.2022. Choć sklepy zarabiają i funkcjonują firma wypłaca wynagrodzenia w ratach. Poinformowali o tym pracowników 9.03.2022 a decyzja dlatego bo wojna na Ukrainie. Nie polecam.

@Lola

Firma nieodpowiedzialna,zero pojecia o prowadzeniu firmy,wszystko kosztem pracownikow

Karol
@Lena

Co jest kosztem pracowników? Chodzi ci o niskie wypłaty? Nadal płacą ratami czy w kwietniu się to poprawiło i można całą kasę dostać w jednym przelewie? Bo trochę mnie to zaniepokoiło.

Remi
@Karol

Nadal nic

Karol
@Remi

Czyli się nie poprawiło i dalej płacą w częściach. Powiesz na jakiej jesteś umowie? Dają tu na czas określony czy zlecenie?

cc

Po zmianie regionów na północ i południe tragedia. Nowy kierownik regionalny nie ma za grosz kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby widać jaki ogrom pracy wykonywała poprzednia kierownik regionalna bo obecnie to kpina.

@cc

Dziękujemy za opinię. Zweryfikujemy opisaną sytuację oraz dołożymy wszelkich starań, aby nie zdarzyła się ponownie. Zespół LAVARD

pracownik Warszawy
@cc

Patrząc na zmiany jakie zostały wykonane w Warszawie, tylko dwóch kierowników mogła dodać taki wpis....Obserwuje sytuacje od początku ponieważ pracowałam u Pana Kamila, u Pani Darii i teraz u Pana Pawła. Nigdy nie odczułam (usunięte przez administratora) ani złego traktowania od obu Panów, wręcz oboje byli profesjonalni i jeżeli ktoś pracuje i wykonuje swoje obowiązki nie szuka poklasku to ma bardzo dobrze u nowego szefa....Region prowadzony przez Panią Darię opierał się na kolesiostwie, przyjaźni i wspólnej adoracji - nie było lidera...Rozmawiając z obecnymi koleżankami i kolegami w Warszawie cieszymy się że mamy lidera, któremu zależy na wynikach a nie głaskaniu się....

cc
@Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.

Co niby poprawicie?? Osoba która zgłosiła złe traktowanie została zwolniona taka sytuacja pokazuje że macie gdzieś sytuacje waszych pracowników. Sama myślałam nad zgłoszeniem sprawy ale boję się, że Pan Regionalny zawita z wypowiedzeniem ...

@Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.

Kiedy zamierzacie wyjść z restrukturyzacji?macie świadomość że blokujecie pracowników???

@Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.

Kiedy wyjdziecie z restrukturyzacji???

Tu byłam

Popieram ten wpis.

Mzaz7031@gmail.com

Ok

Pola

Pomimo braku dostępności sukienki sklep wystawił ją do zakupu. Kilkanascie dni oczekiwania, dopiero po mojej interwencji dowiedziałam się, że towar nie będzie wysłany. nadal oczekuję na zwrot pieniędzy. Nie polecam sklepu, na pewno nic tam już nie kupię!

Beatka84

Cześć forumowicze Czy to prawda ze ostatni salon w Bielsku - Białej jest do likwidacji ? w centrali aż chuczy od pogłosek…. Milego dnia

Gość558
@Beatka84

Podobno do końca Stycznia salon w sferze ma funkcjonować.

Ewelina
@Gość558

Karma wraca

Od kilku lat pracuje w Naszej firmie. Jak wszędzie czasem jest dobrze czasem trochę gorzej,jednak musimy brać pod uwagę sytuację, w której teraz jestesmy ,nie z winy firmy tylko rządów. Gdyby naprawdę,było mi aż tak źle,to bym znalazła inna pracę. Ja lubię naszą firmę,wiem co oferujemy i jestem z tego dumna, wypłaty na czas. Myślę, że po zmianie Północ-Południe widać pozytywną poprawę ale to My w większości pracujemy na to żeby było jeszcze lepiej i dobrze nam idzie. Nawet, jeśli kiedyś nie będę tu pracować, to wiem gdzie wrócić po towar dobrej jakości i do miłych,pomocnych sprzedawców :) i to codziennie podkreślają Klienci:) Pozdrawiam

Marynarka

Dali z okazji świąt kartę podarunkowa na 100 zl zabierając nam z wypłaty . Oni zaoszczędzili my wyszliśmy na zero .Szkoda że gdy informowali o tym że dostaniemy dwie wyplaty w grudniu zabrakło im odwagi by napisać co to dla nas znaczy ...

Goja
@Marynarka

Szanowny Panie prezesie firmy Lavard, proszę wyjaśnić pracownikom o zaistniałej sytuacji. Należą się merytoryczne wyjaśnienia.

@Marynarka

Zaoszczędzili więcej, pensja grudniowa powinna być wypłacona w styczniu po nowych przepisach, czyli z Polskim Ładem, czyli po ok 150 zł do pensji najniższej. Czyli rachunek jest bardzo prosty. Wiadomo, dwie pensje w jednym miesiącu to nie jest zabronione, ale dużo mniej do naszej kieszeni.

Klientka
@Zosia

Nie ładnie że strony firmy...to dla pracowników niekorzystne również z powodu rozliczenia pit ...nie przypuszczałam że firma łaszczy się na 150zł pracowników, nieładnie..nie skorzystam więcej z zakupów

@Marynarka

Dzień dobry, Prezent świąteczny dla naszych Pracowników w formie zniżki 100zł na zakupy w LAVARD nie miał wpływu na wysokość wynagrodzenia za miesiąc grudzień 2021r. W przypadku wątpliwości co do indywidualnej sytuacji prosimy o kontakt z Działem Kadr. LAVARD

Wyplaciscie 2 pensje w grudniu że szkodą dla pracowników. Dosyć, że zarabiamy najniższą krajową, to jeszcze nas okradanie. Wyjaśnijcie dlaczego pensja jest niższa?

@Kasia

(usunięte przez administratora) W lutym dopiero zobaczysz czy to oddadzą..

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.