Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Pracownik Oka

My długo byliśmy na franczyzie. Po przejściu na salon firmowy natychmiast odczułyśmy różnice przedewszystkim finansową ale co ważne opiekę regionalnego do którego zawsze i ze wszystkim można było się zwrócić. Nie mogę zgodzić się z tym ,że tylko jeżdżą firmowymi samochodami nic więcej. To ciężka i odpowiedzialna praca tak samo jak nasza. Teraz jest bardzo ciężko ale miejmy nadzieję,że szybko sytuacja się unormuje i znów będzie normalnie. Każdy teraz ma problemy mniejsze,wieksze ,naszej firmy też to nie omineło. Pozostaje nam teraz czekać i trzymać się razem.

Były pracownik Lavard - Tychy

Tą wiadomość kieruje do Pani, która prześmiewczo napisała "co to za firma, która straciła płynność na samym początku pandemii". To teraz zanim napiszesz coś równie głupie przeczytaj to. To jest prosta matematyka, ale jeśli przychodzisz do pracy na 12h, twoim jedynym problemem jest sprzedać parę garniturów, rozłożyć towar i posprzątać salon (przepraszam- odkurzyć i zetrzeć kurze z półek) to o czym my mówimy? Najlepiej zarabiałoby się ze 3 tysiące co? :) Licząc ilość salonów już można przeliczyć, że na wypłaty pójdzie ok 2 ml złotych, kolejne 1,5 ml na utrzymanie salonów( czynsze, energia itp), obrót towarem, szycie... na chłopski rozum wyjdzie z 9 ml złotych. I teraz usiądź jedna z druga i zastanów się ile wasz salon robi obrotu ? Tak uczciwie? Przy pandemii firma zarabia 0, a wydatki w postaci wypłat oraz czynszów, podatków nadal są! Każda firma mająca dobrego dyrektora finansowego ma zabezpieczenie powinno być ok 7 ml złotych w tym przypadku. Na ile wystarcz ? miesiąc? I firma idzie na (usunięte przez administratora) bo nie ma przychodów. A co do wypłat... poczytajcie kruczki prawne w tym wypadku, a nie piszcie głupot :)

była pracownica
@Były pracownik Lavard - Tychy

Ktoś ta sprzedażą zarządzał ponad 4 lata ... wynika z tego ze decyzje nie były trafne

PracownikLavard

Ja chce powiedzieć, ze pracuje dość długo w firmie Lavard i współpraca z Panią Izabela i Kamilem, to była najczystsza przyjemnosc, jakiej w tej firmie doświadczyłam. Zazdroszczę, ze firma GreenPoint będzie z tymi ludzmi współpracować, bo znają się świetnie na branży handlowej, a przy tym są bardzo ludzcy!

@PracownikLavard

To prawda byli kompetentni i wspaniali

@PracownikLavard

nie rozśmieszajcie mnie... bardzo ludzcy!

PracownikLavarda
@:)

To może powiedz coś więcej, czym Tobie zawinili?

malwa

Dziękujemy . Doświadczamy i trudno Nam się z tym zgodzić . W naszej firmie same negatywne zmiany , szkoda i przykre .

Pati

Ta firma to porażka. Nieodpowiednie osoby na nieodp stanowiskach. Kierownik nigdy nic nie wie... Zero szkoleń. Wieczne kłamstwa. Szkoda czasu! Nie warto! Nie mówiąc o wypłatach po terminie i wiecznej kombinacji...

Doradca
@Pati

Miałam nadzieje ze zmieni się to po odejściu Pani Dyrektor I zostanie wprowadzona kultura organizacyjne w firmie.

Ass
@Doradca

Pani Dyrektor i Pan Regionalny to był hit sezonu i ci kierownicy pożal się Boże

@poziomka

Jest naprawdę super. Piszę zupełnie szczerze, pracowałam z Nią kilka lat.

@Ass

Rozwin swoje mysli, co do regionalego i kierownikow na mokotow szukaja pracownika i rozwazam zlozyc cv

Kasianika

Czy ktoś ma informacje dlaczego firma zmieniła nazwę?

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Porażka wypłata w tym miesiacu 380 zl ,umowę ludzie podpisują a przelewy na konta jak dla psa. Kiedy wkoncu normalne wypłaty? (usunięte przez administratora)

Karola

Kochani, Czy obrażając siebie wzajemnie czujecie się z tym lepiej ? Czy może wzrasta wasza samoocena ? Jeśli tak to zrozumiałe. Praca w LAVARD ? Uważam , że jeżeli ktoś jest niezadowolony to raczej nie jest zmuszony do pracy lecz to świadoma decyzja Co do nowych stanowisk to dajmy szansę ludziom , chyba każdy na to zasługuje

Gosc

Zaczne od top rzeczy 1. Pracownicy przy minimalnej pensji płaca za skradzione ze sklepu rzeczy ???? Takich praktyk nie stosuje już zadna szanujaca sie firma..2.brak podstawowych srodkow higieny, worki na smieci pracownicy musza „robic” z folii po ubraniach. Smiech na sali. 3.kierownicy regionalni sa tak zajeci robieniem tabelek ,ze nie maja czasu odpisywac na maile z prosbami o ewentualna pomoc, co tam niech pracownicy sami sobie radza, primo to ukladac tabelki dla zarzadu. 4.ludzie od marca do teraz nie dostali wyplat! (Firma w kwietniu kilka dni po terminie wyplacila 720zl), wyplatami zągluja jak chca jakby to byly ich pieniadze do obrotu. 5.od kierownikow salonow wymagaja cudow w obrotach- a nie ma towaru lub jest sprzed 10 lat ????????. Biedni klienci , towar produkowany jest w chinach , a nastepnie przykleja mi sie metki (firma juz kiedys miala za to proces, ktory przegrala), ciuch jakosciwo jest warty 50-100 zl a kosztuje z „polska metka” 500- 700 zl ????. Przyjezdzaja np koszule w cenie 250 zl a za kilka dni jest mail zeby zmienic cene na 340 zl .... regionalni nic nie robia, A zadania ceduja tylko na pracownikow , sprzedawcow a kierownicy salonow sa Bombardowani , naciskani wiadomosciami na prywatne!!!!!!???? telefony , zeby mobilizowac zespoly, hah niewazne ze dzien wolny, kierownik ma zawsze Byc na posterunku ku chwale firmy. 6. Premie- jakie premie ????????? progi sa tak wyzylowane, ze (poza grudniem) nierealne lub obecnie w ogole nie ma konkursoe wiec drodzy prezesi nie liczcie na obroty ☝???? poki co, bo pracownikom za te grosiki minimalne minus 20% obecnie naprawde nie chce sie nic poza siedzeniem w salonie i wyrabianiem , godzin ????. Pokazaliscie brak szacunku do ludzi na najnizszym szczeblu do ich zobowiazan zyciowych to teraz Oni wam pokazuja jak dbaja o wasze interesy ????. Tak to dziala w biznesie. Siedza poki co bo niewiadomo jak z pandemia czy nie wroci ???? A czynsze wysokie ☝????

Nie polecam. Wymagania na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o budżety, a w salonach brakuje podstawowych rozmiarów koszul o garniturach i marynarkach nie wspomnę. Na salony wysyłają stare kolekcje sprzed 10 lat i tak musicie realizować budżet. Jak uda wam się ,,wydrzeć" jakiś rozmiar z innego sklepu to zaraz dostajecie zlecenie wysyłki do sklepu internetowego. Walka z wiatrakami. Sprzedaż internetowa nie dolicza się do budżetu. Powodzenia w realizacji. Wcześniej to można było skarpety sprzedawać, a teraz to nawet i tego brakuje. Nie wypłacają pieniędzy za wykorzystany zaległy urlop. Brak podstawowych artykułów biurowych o chemii do sprzątania nie wspomnę. Umowy na czas nieokreślony nie dostaniecie nigdy, brak możliwości podwyżki awansu. Nie ma szkoleń. Można by tak długo wymieniać.

Pracownik techniczny

Nie polecam firmy Lavard. Od stycznia brak wypłaty wynagrodzenia, kierownictwo oddziału opolskiego milczy. Nikt nie odpowiada na maile, kontakty ogólnopolskie nie funkcjonują. Żadnych informacji, żadnych wyjaśnień. Byłbym ostrożny z jakimkolwiek wiązaniem się z tą firmą.

Pracownik 2..3

Pracowałam dluzej niz rok w firmie LAVARD, przez cala tą sytuację zostały zamknięte galerie itd półtorej miesiąca na 4 literach, kadry nie odbierają, korespondencje wysłana odbierają ale nic nie odpisują w końcu z łaski swojej otrzymałam informację, że firma nie przedłuża mi umowy i postanowiła to 2-3tyg temu, po takim czasie sie dowiedziałam, ze jestem bezrobotna. Wypłaty przez jakis czas były na czas później juz bardzi różnie.. A kierownictwo regionalne? Wiecznie nic nie wie jakby tylko jeździli po salonach dla zabicia czasu, z musu i wiecznie jakies problemy... Porażka nic wiecej

Onnnn

Dzwon cię do PIP

Grażyna227

Nie wiem jak wy drodzy pracownicy LAVARDA ale dostałam śmieszne 150 zł wynagrodzenie dziaiaj hitem już było to 772 zł tydzień temu ale 150 zł ? Halo LAVARD prima aprilis już było ???? to już jest naprawdę żenujące, firma nie ma kompletnie szacunku do pracowników kompletnie ... tylko brać a nie dawać!

Pracownuk
@Grażyna227

To prawda !!! A wydaje mi się że kierownicy regionalni i kierownicy salonów chyba coś więcej musieli dostać bo bronią firmy jak nie wiem co. Pewnie zwykłych pracowników pozwalają... I w sumie dobrze nie chcemieć z tą firmą nic wspólnego.

Xyz
@Pracownuk

Od Pani Kieownik z Bielska Sarni stok nigdy się nic nie dowiesz. Bo Ona nic nie wie i kłamie w żywe oczy. Nie polecam.

Uy
@Xyz

Tej Pani nie polecamy ????

Beata
@Uy

Ten salon omijamy

@Beata

Tak to jest jak się ma stanowisko po znajomościach a wiedzy zero do zarządzania. Karma wraca

Rozczarowany pracownik

Firma Lavard to pomylka, ostatnie miesiace pokazaly jaki maja szacunek do pracownika. Brak premii za luty, wynagrodzenie za marzec w wysokosci 770zl, nie dotrzymywanie terminow wyplat, a i jeszcze zapomnieli przez dwa tygodnie poinformowac ze zmienil sie system wynagrodzen o 20procent. Komus umknelo... nie licza sie z pracownikami. Wyplata za marzec 770zl i na weeknd majowy zostawienie ludzi bez pieniedzy. (usunięte przez administratora) bezczelnosc i (usunięte przez administratora) ktorzy dla nich zarabiaja pieniadze. Mam nadzieje ze pracownicy pojda po rozum do glowy. (usunięte przez administratora) Chyba ze o czyms nie wiem i moze ktos dostal wyplate?

Uy
@Rozczarowany pracownik

Kolejny raz w tym roku brak wypłaty? Na szczęście nie pracuje już w Lavard zwolniła m się w styczniu z różnych powodów. Regionalny Śląsk dramat zrujnowal wszystko. Pensja 1900 po terminie oczywiście. Stoisz jak skup 12h. Szukajcie innej pracy. A Lavard niech się zamyka na zawsze

Brak kontaktu z firma ,z regionalnym! Moze teraz te osoby na stanowiskach powinny pokazac jak dbaja o pracownika. Regionalni nie chowajcie glowy w pisaek tylko informujcie pracownikow o konkretach! Kiedy w koncu dostaniemy wynagrodzenia swoje? Czy tylko tabelki umiecie wypelniac i pisac o wieksze utargi zeby pracownicy robili! Niestety wychodzi prawda w obecnym czasie...!

Beata
@123

Dalej tylko 772 zł?????

INKA

Czy dostaliście wypłatę za marzec?

123wzk
@INKA

Nie chyba nikt nie dostał a dodzwonienie się do kadr i uzyskanie jakichkolwiek informacji graniczy z cudem ! Żenada

Mała Mi
@123wzk

Firma nie jest tragedią. Tragedią są niektóre osoby które myślą że jak są trochę wyżej od zwykłego pracownika to już w (usunięte przez administratora) im się poprzewracało i sądzą że mogą wszystko. Moim zdaniem to jest tak że wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Osobiście do firmy nic nie mam. Być może teraz jest inaczej, gorzej a i pewnie gorzej z wypłatą i współczuję ale rozumiem innych zdanie, opinie.

Ty
@Mała Mi

Firmę tworzą ludzie którzy są zatrudnieni przez właścicieli i tu jest problem. Nieumiejętne rządzenie doprowadza to realnego stanu rzeczy... Katastrofa

Ola

Nowe osoby trochę popracują i odchodzą a starzy pracownicy po 10 lat pracują bo myślałam że nic nie znajdą innego i lepiej tkwić w tym co się jest bo za dużo od kierowników nie wymagają. Brak wiedzy o kodeksie pracy nawet obsługa komputera kiepsko i dokumenty miesięcznego robione z kartka w ręku żenada

Monikg

O wypłacie na czas można zapomnieć. Już któryś raz z kolei. Jak tak można traktować pracownika .... brak słów.

@Monikg

Wstyd, to jak traktuje firma pracowników. Brak wynagrodzeń na czas, brak jakiejkolwiek informacji. Brak szacunku. Tym się Inspekcja pracy musi zająć. Jest 2 kwiecień a wypłat brak.

@Kasia

A miało być lepiej po zmianach (usunięte przez administratora)

Monikq

Mam wrażenie, że zamiast lepiej to już przed corona wirusem było do (usunięte przez administratora) ze wszystkim był problem.

Prac
@Kasia

A najśmieszniejsze jest 700 zł które dostałyśmy ...

@Prac

700 zł??? Jak to możliwe? Do pip ich podać

@Kasia

Pracowałam w tej firmie i co chwilę był problem wynagrodzeń... Ja szczęście już mnie tam nie ma!

Jeśli ktoś zaczyna karierę zawodową to przeważnie zarabia mało, trzeba pokazać swoje umiejętności a firma dobra więc to doceni.

@Tomek

Czasami po 3 latach ⏭ masz mało tzn najniższa... Taka prawda! Podwyżki nie ujrzysz!

Tka
@Tomek

Chyba mówimy o innej firmie :)

Max

Witam, chce aplikować na kierownika salonu w Łomiankach. Czy ktoś wie jak wygląda rozmowa? Kto ją prowadzi? Regionalny? Jakieś opinie o salonie?

Aha
@Max

Ta firma to pomyłka zatrudniła sie na Annopolu dostałam 1800 zł i przez 3 miesiące premi nie dostała ze niby we wszystkich salonach tak jest a pracownice powiedziały mi ze że w życiu tak nie było i sir zwolniłam dramat nie polecam

Iza
@Aha

Rozumiem Twoje rozżalenie. Ale - jak sama nadmieniłaś - w Lavard przepracowałaś jedynie trzy miesiące. Czy nie uważasz, że to mógłby być zbyt krótki czas na to, by otrzymać premię? Może pracodawca ten uznał, iż należałoby z tym poczekać. A czy w treści podpisanej przez Ciebie umowy była mowy o tym, po jakim czasie i na jakich zasadach przyznawana jest owa premia?

Liliana
@Iza

Po 2 tygodniach pracy dostajesz login i pracujesz na swoje konto. Zasady premiowania są określone konkretnymi warunkami, nie każda nowa osoba o tym wiedziała, nie była informowania o takich szczegółach podczas rozmowy kwalifikacyjnej . Szkoda chętnych ludzi do pracy, którzy mogli dużo dać od siebie i wnieść w rozwój firmy. Pracowałam 3 lata w tej firmie i podałam się, może to czasem wina przełożonego....

Karol
@Liliana

Dlaczego dopiero po dwóch tygodniach otrzymuje się takie dane? Mogłabyś objaśnić zasady premiowania tak, aby inni nie popełnili tego błędu? Co ostatecznie przesądziło o tym, że jednak odeszłaś z Lavard Sp. z o.o.? Dziękuję Ci z góry za odpowiedź.

Aga
@Iza

Witam, jeśli sprzedawca nawet na okresie próbnym ma bardzo dobrą sprzedaż i nabija na swój login to dlaczego nie ma mieć premii, dużo zależy od kierownika na ktorego trafisz. Premia jest.

@Iza

Kompletnie się nie zgadzam co do przyznania premii, premia wypracowana na wskaźnikach przysługuje pracownikowi od pierwszego pełnego miesiąca przepracowanego. Nie ma krótkiego czasu, na tym polega sprzedaż KPI.

Ty
@Ania

Co kierowniczka to inne bajki

ONA

Nie polecam, omijać szerokim łukiem takich Regionalnych ... i Dyrektorkę obecną...

Lidia
@ONA

@ONA Możesz podać konkretne przykłady swojej wypowiedzi? Dlaczego nie polecasz pracy w Lavard? Wpływa na to niezbyt przyjazna atmosfera pracy?

Ona
@Lidia

Ogólny nacisk na wszystko co się da. Cyferki tylko się liczą nie ludzie. Jeżeli macie lepsze perspektywy próbujcie w innym miejscu swoich sił tu można stracić tylko nerwy

St
@Ona

W którym sklepie??

Aga
@ONA

Dyrektorka właśnie się pożegnała, także można odetchnąć

lena
@Aga

Cuda się zdarzają :) świetna wiadomość !!!

Suzi
@lena

Dla mnie była w porządku. Za to Regionalny był słaby.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.