MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Nana

Cześć . Jedziemy na projekt do Morsbach niedaleko Kolonii . Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy i lokacji ? Ponieważ to nasz pierwszy wyjazd chcielibyśmy się czegoś na starcie dowiedzieć między innymi jakie zakupić ubranie do pracy i czy warto brać ubezpieczenie z Chubb. Zaczynamy 4 Września. Pozdrawiam . Ps. w razie kontaktu e-mail- kogerdfj5@gmail.com

Konik
@Nana

Co daje takie ubezpieczenie?

Morsbach
@Nana

Warto mieć Chubba. Ubranie normalne, wygodne, żeby nie było szkoda, że Ci się zniszczy. Dużo podkoszulków. Bluzy bo na nockach zimno. W tej okolicy cały czas pada przez cały rok wiec nie zapomnijcie parasolek i butów nieprzemakalnych - z parkingu do pracy idzie się często ok 10 min. Jak chcesz wiedzieć cos więcej to podaj maila odezwe się

Morsbach

Sprawdź maila

M
@Nana

Ubranie do pracy luźne, na halach jest bardzo ciepło. Można mieć spodenki za kolano, musicie mieć buty robocze. Moim zdaniem ubezpieczenie warto mieć, zdarzyło mi się korzystać. Po prostu dzwonisz, mówisz co ci jest i albo oni cię umówią do lekarza, albo jeśli uda ci się umówić to max tydzień i oddają pieniądze za wizytę i leki, tylko trzeba mieć paragony. Z kartą ekuz nie wszędzie łatwo się dostać, a i na karty trzeba trochę poczekać. Co do pracy, jest tu dużo Polaków. Na werku 2 angielski raczej się nie przyda, niemiecki, turecki, rosyjski najbardziej, przynajmniej na naszej zmianie. Praca jest fajna, o ile dobrze traficie, ale to chyba jak na większości projektów, wszystko zależy od ludzi i stanowiska. Werk 2 polecam, o werku 1 i 3 ludzie mówią różnie.

Nic
@Nana

Ubezpieczenie warto mieć Co do ubrań, możesz normalnie dres jeans, wymagane jedynie obuwie z noskiem Praca zależy na jaki werk cię przyjmują, ale dużo ludzi tu pracuje i jeśli nie boisz się pracy to sobie poradzisz:) ja jestem tu kilka miesięcy i polecam :)

Odpowiedz M
@M

Jest już jesien i idzie zima gdzie masz to ciepło ? Nie rob ludzi w bambuko bo jeszcze wezmą same krótkie ubrania XD

@Morsbach

To jest mój e-mail kogerdf5j@gmail.com dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam

@Nana

Poprawny email to - kogerdfj5@gmail.com przepraszam za literówkę .

@Morsbach

Poprawny email to - kogerdfj5@gmail.com Przepraszam za literówkę.

Danta
@Nic

dzieki za szybkie i konkretne odpowiedzi

Nieznany 3
@Nana

Zależy jak trafisz na werku 1 jest porażka nie masz czasu żeby napić się wody czy iść do toalety na zmianie są sami obcokrajowcy nie ma żadnego Niemca masz 2 przerwy 15 min teamladerzy co ustawiają maszyny gonią do pracy i jak czegoś nie ogarniasz dzwonią do kordynatora ogólnie masz robić szybko i dokładnie jak się nie wyrabiasz to papa, kordynator bardzo w porządku, werk 2 i 3 z tego co słyszałem jest fajnie ale 1 to porażka a tam teraz dużo szukają bo wielu Polaków odeszło.

M
@Odpowiedz M

Czytać umiesz? Na halach jest ciepło, na moim stanowisku ponad 30 stopni. Jeśli ktoś ma poziom inteligencji wyższy niż ameba, to wydaje mi się, że wyjeżdżając na idącą już twoim zdaniem zimę w sierpniu (ma być 27 stopni w tym tygodniu) weźmie jednak coś innego niż krótkie ubrania ;)

K.

Proszę o opinie na temat pracy, zakwaterowania i zarobków na produkcji czekolady w okolicy Magdeburga.

Nika
@K.

Dopiero parę dni było tu pisane i kontakt do osoby która pracowała. Tak trudno poszukać?

Justyna

Na jakie zarobki na rękę można liczyć aktualnie na różnych stanowiskach? Które najbardziej opłacają się dla par?

Beti

Cześć Szukam osoby chętnej na wyjazd. Projekt: pomocnik na produkcji słodyczy. Posiadam auto do dyspozycji. Kontakt: beata.palen@gmail.com

Mateusz P
@Beti

Ja miałem jechać z dziewczyna, ale dostaliśmy dziś informacje, ze nie szukają już ludzi na te stanowisko

Napisałam, proszę sprawdzić e-mail

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Justyna

Proponuje założenie grupki dla ludzi chcących poznać jak wygląda praca w tej agencji. Wymiana doświadczeń, a przede wszystkim poznanie się i być może mieszkanie również razem na miejscu, już z osobami których się zna (chociaż tutaj nie wiem jak to wygląda i czy w ogóle tak można). Jeśli jesteście chętni podeślijcie na email ss swojego profilu na Fb to założę wspólny czat :) email: justynaso71@gmail.com

Anonimus

Witam Chciałbym zapytać czy pracuje/pracował ktoś na automotive w Morsbach. Wybieram się tam i jestem ciekaw opinii na temat pracy i np. zakwaterowania.

Nati

Chciałabym wyjechać z chłopakiem, mozecie polecić sprawdzone miejsce z aktualnych ofert?

Mimo

Praca na produkcji książek ktoś coś

Nana

Witajcie . Wraz z partnerem wybieramy się do pracy w Morsbach niedaleko Kolonii . Jedziemy własnym autem więc chcemy zapytać czy nie ma problemu z miejscem parkingowym i jakie macie zdanie na temat lokacji ? Czy mniej więcej zarobki zadowalają i praca ? Pozdrawiamy.

Leon
@Nana

Hej Na który Werk jedziecie do pracy w Morsbach?

@Nana

Agencja jest spoko, warunki pracy też ale z parkingami bywa mega problem. Trzeba wtedy szukać samemu miejsca

@Leon

Jeszcze właśnie nie wiemy :(

@Ania

Miejmy nadzieję ,że nie będzie tak źle :)

Romx
@Nana

Szukacie jeszcze kogoś do wspólnego wyjazdu?

@Leon

Prawdopodobnie pierwszy

Krzysztof Poznań

Witam szukamy stałej pracy w Niemczech z dziewczyną ja 30 lat dziewczyna 27, proszę kogoś o kontakt mailowy kto tam pracował bądź pracuje :)

Praca
@Krzysztof Poznań

Wiem ze jak pojedziesz na automotive koło koloni to po zakończeniu projektu (15mies) dostajesz umowę

XD
@Praca

No raczej chyba zależy czy firma cię chce. I musisz sobie znaleźć mieszkanie a tutaj BARDZO ciężko z tym

Justyna

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź na emailu od agencji? Czy lepiej bezpośrednio kontaktować się z agencją telefoniczne?

Gruby
@Justyna

Dzwoń. Mi na CV odpowiedzieli po 2 miesiącach.

Mateusz

Czy ktoś pracował i mógłby odpowiedzieć na kilka pytań związanych z praca Pomocnik na produkcji słodyczy w Wernigerode?

@Mateusz

Jest naprawdę pełno opini tutaj na temat tego projektu, wystarczy tylko po przeglądać kilka stron a będziesz miał odpowiedź na pytanie. Nie da się opisać każdego stanowiska bo jest ich kilkadziesiąt i naprawdę to wszystko zależy od tego gdzie trafisz

@Mateusz

Pisz na anka.kacz@interia.pl

@anka.kacz@interia.pl

Hej napisałem czekam na odpowiedz :)

Oli

Pracownik produkcji komponentów rolety, czy ktoś orientuje się i może napisać cos na temat tej pracy

Bartek

Witam wszystkich, mam pytanie jak to wygląda z składkami ? Odprowadzanie są do Polski? Na tej umowie

@Bartek

Tak, do zusu

@Bartek

Składki społeczne i zdrowotne.

Wiktoria7777

Hej :) Otrzymaliśmy z partnerem ofertę pracy jako pomocnik magazynowy branży automotive w miejscowości Soltau. Nurtuje mnie jednak pewna kwestia. Otóż agencja nie zapewne odzieży i obuwia roboczego. Musimy, więc zakupić specjalne buty. Czy to normalne? Mieliśmy też propozycje w innych agencji, w których takie rzeczy były zapewniane. Wybraliśmy MG że względu na opinie. Jest to nasz pierwszy wyjazd, brak nam doświadczenia, więc za wszelkie porady będę wdzięczna :)

BB
@Wiktoria7777

Na każdym projekcie w mg trzeba kupić samodzielnie buty.

BB
@Wiktoria7777

Na każdym projekcie w mg trzeba kupić samodzielnie buty.

tako
@BB

przynajmniej wygodne wybierzesz bo jednak co jak co ale masz w tym robic i musisz miec sprawdzone obuwie, wiec w zasadzie uzasadnione to jest

AB
@Wiktoria7777

A do jakiej firmy dostaliście? Schnelecke?

Hej
@Wiktoria7777

Agencja co miesiąc wypłaca dodatek za buty robocze, jakieś 30 zl, więc kilka miesięcy i się zwracają

Alex
@BB

W innych agencjach też się samemu kupuje,ale to chyba lepiej, przynajmniej każdy ma takie jak mu pasują

Relino
@Wiktoria7777

I jak wygląda praca soltau na pomocnika magazynowego, może coś więcej powiesz bo bym chciał się dowiedzieć.

@BB

My też wybieramy się na ten projekt. Aczkolwiek byliśmy też na projekcie jako pracownik produkcji, też na automotive koło Hannoweru, i dostaliśmy od agencji buty.

Xxx

Cześć, na jakie zarobki można liczyć pracując dla Mg? Chodzi o kwoty netto już po odliczeniu kosztów zakwaterowania. ???? Pozdrawiam

Aa

Część pracuje ktoś na magazynie spożywczym koło Magdeburga? Czy praca ciężka? I jak warunki mieszkalne?

@Aa

Nie polecam. Po miesiącu pracy ścigają za normy. Praca ciężka przez 8 do 10 godzin zbieranie towaru ( alkohole, chemia, karma dla zwierząt, słoiki). Agencja zachwala że można dorobić do stawki godzinowej za pracę ponad normę ale nie wspomną że to dla większości nie możliwe i kierownicy mają problem ze podstawy nie możesz wyrobić. Mieszkania takie sobie, da się mieszkać ale po 6 osób na mieszkanie. Większość osób co tam przyjeżdża to szybko ucieka gdzie indziej.

@Pracodawca

Czy agencja zatrudnia na polską umowę o pracę z oddelegowaniem?Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Boniek

Ktoś się wybiera na automotive koło koloni teraz?

@Boniek

My dostaliśmy ofertę na wyjazd 21 sierpnia i się zgodziliśmy. Ty tez?

Okokok
@Jul

Jak już będziecie na miejscu i przepracujecie chwilkę to proszę o opinie jak praca tam wygląd i jak zakwaterowanie

@Okokok

Jasne. Jeśli ktoś się wybiera tam jeszcze w sierpniu to sie zgłaszać ;)

Ska

My też się wybieramy :)

@Ska

O no to super ;) Może jakoś się gdzieś spiszemy?

@Ska

No to super ;) może się jakoś gdzieś spiszemy?

Planed
@Ska

A jest moze jakaś strona czy grupa, gdzie można się spiknąć z ludźmi do roboty tutaj?

Ska

No pewnie :) zawsze raźniej

Hej
@Boniek

Koło kolonii to gdzie dokładnie?

Chętny
@Planed

Też jestem ciekawy jak tam wgl wygląda praca ?

Am

My tez się wybieramy ;)

@Ska

To łapcie nasz email - julaesz@interia.pl ;) Piszcie smialo, czekamy bo to nasz pierwszy taki wyjazd i jest lekki stresik ;)

@Ska

To łapcie nasz e-mail - julaesz@interia.pl piszcie śmiało, to nasz pierwszy taki wyjazd i lekki stresik jest ;)

@Hej

Morsbach :)

@Ska

Odezwijcie się na mail julaesz@interia.pl (jakoś dziwnie mi się tu dodają wiadomości, albo wcale albo po dwa razy i w złej kolejności???? wiec pisze jeszcze raz dla jasności ????)

Mały

wrzucicie opinie czy tam jest spoko jak już będziecie? bo w sumie duża grupa się uzbierała

Mały

bo moze ja też się wybiorę

iglak
@Mały

jak mi tez sie udalo zgadac na wyjazd to do tej pory z dwiema osobami kontakt mam. to jeden z plusow takich wyjazdow o ktorym rzadko sie mowi xd

Powodzenia XD

Okii
@.

Morsbach jest spoko, każdy dział jest inny to tylko kwestia podejścia czy się chce pracować czy nie:) bardzo dużo Polaków tu pracuje

@Okii

Wiem, pracuję tu. Morsbach jest spoko zależnie od werku. My mamy super kierownika i praca też całkiem przyjemna bo nie stoimy 8 godzin przy gorącej maszynie.

Benek
@Okii

a co robicie na Morsbachu? jakaś linia produkcyjna?

Benek
@.

jak standard zakawterowania na tym wyjeździe? w ile osób mieskzacie?

Kamil
@Benek

Zero organizacji na Werk 3 30% musisz umieć języka niemieckiego Części do różnych samochodów

@Benek

Nie licz na kawalerkę

Romx

Gdzie mam zgarnąć jakąś większą ekipe do wyjazdu jest jakieś forum gdzie się umawiacie?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1964.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 520, z czego 267 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.